PDA

View Full Version : Prita Qe Do Mem PrezanTu Dikush Po Qfar Si Shqiptaret Qe...!


KriSTaL
16-12-04, 10:03
Si Shqiptaret Qe Gjith Kush Kqyr Per Veti....hahah

Ne Radh Te Par Kam te Dashur dhe PaStaj Filloj Me Prezantimin.

Quhem B......!
Nickname...! KriSTaLi
JaM Nga PlaneTi Toke
Mosha madhore (i rritur) dikun rreth 20...e fjiuuuuu)
Gjatesia 1.e 70.e fjiuuuu gati...!
Pesha Trupore , peshoj me shume se nje Thes Krune.
SyT i kam Me Shiquu...!
Numrin e Kepucave e kam 24 mbrapesht, te pumave, 42 mar
Floket me Fije te Holla
Me Pelqen Gjimnastika Artistike

Kenga Ime e Preferuar eshte, Mooooooooojj E buuuuuuuuukuraaaaaaaaaaa Moreeeeeeeeeeeee , E Kuuuuuur Te Laaaassh Me Nuuuuuuuuk Te Paaaaashhhh

Hej Ju pershendes se me nis mu prezantu , me rraj e tradit prej katragjyshit , nuk e nxen Stafi i www.dardania.com qyre hahaha

ShEjToNkA
16-12-04, 10:13
Prita Qe Po Don Mem PrezanTu Dikush Po Qfart Si Shqiptaret..!


Volla be KriSTal ,na ka shkyu mendja me tė prezėntu ama s'i posedojshim tė dhėnat e juaja! Kėshtu qė e lėmė deri tė bėjshė vetė prezėntimin ashtu sic ėshtė adetė! :lol: :lol:
Nejse KriSTal ,mirė ke bėrė qė je prezėntu se kemi ku tė themi:Mirė se ke ardhė.Tybe djalė me tė tėrat tė miratė qenke ,lum shtėpija qė tė paska.

KriSTal ,duke tė dėshiru tė kalosh castė tė kėndėshme nė mesin tonė mbetėni i pėrshėndetur. :wink:
Pėrshėndetjėn e pėrciell kėngaaa:
Mojjjjjjjjj E Bukuraaaaaaaaaaaaaaaaaaa Moreee Kur Tė Lashhhh Mė Nuk tė pashhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Kaltrushi
16-12-04, 13:35
Kristal se pari te pershendes!!!!!

Ke be nje Prezentim fantastik. WOW

Siq tha edhe shejtonka i paske te gjitha qe duhet me i pate nje djale tamon. Vetem qka kam dert se ketu ne forum kemi krokodilla e shejtonka e po tutna qe po ta thejn at kristal. heheheh
Sikur deri tasht shpresoj se edhe ne te ardhmen do te knaqemi ketu ne forum se bashku.

Je i nderuar nga une


kaltrushi :wink:

turisti
17-12-04, 11:16
Mire se erdhe KRISTALI.

TURISTI. :P

Gentiana
17-12-04, 14:21
Kristal,mire e pat Shejtonka, ku i kishim dite ne keto info, e tani priti ti vajzat tona mbas teje. :wink:

Mire se na vjen dhe qaste te kendshme.

ēdo te mire.

Genta

KriSTaL
17-12-04, 19:10
Pershendetje te gjitheve, ne radh te par ju pershendes qe u njohet me Kristalin.Apo duhet qe ti ceku me emra.

Shejtanka flm shume je e pershendetur,
Kaltrushi dhe ti gjith ashtu je e pershendetur nga une, dhe kalo bukur ne kete forum.

Heloooooooo Turistiiiiiii ahhhh Nuk te thon Kot Turist ty jo, te gjith do i Vizitosh ti Je I pershendetur Turistiii.

Genta gjithashtu flm.


VEQ VALLAI E MARA NUK MU NIS E , SE E HANGER DREQI KET SHEJTONKEN TE PAREN E ME PERSHENDETI . T'KISH KAN TURISTI ME KISH SHKU MOTI VEQ SI TURIST PO, TASH ME SHKON VEQ ME SHEJTANA E SHEJTANKA AHHAHAAHA , ok ju persshendes te gjitheve kaloni sa me bukur , embel si mjalta.

KriSTaL
17-12-04, 19:14
Kristal,mire e pat Shejtonka, ku i kishim dite ne keto info, e tani priti ti vajzat tona mbas teje. :wink:

Mire se na vjen dhe qaste te kendshme.

ēdo te mire.

Genta

Genta , Shejtonka Kjo vlen per te gjith moderatoret hahahah qysh more i leni Ju njerezit me hy pa qen te identifikuar me te dhana ,allah allah , krejt kallaj po mujka dikush nje kaset Bombe ne Forum me ja u qu pa e marr vesh ju se kush ka qen.

dr1ta
17-12-04, 19:42
OO Kristali mire se erdhe ne Forum. Po cka ke prit derri tash pa mos me u prezentu?! shpresoj ce kalon mire ketu :)


Gjimnastik artisktike :arrow: koxha mire :) :)


Te pershendes

ShEjToNkA
17-12-04, 23:24
Genta , Shejtonka Kjo vlen per te gjith moderatoret hahahah qysh more i leni Ju njerezit me hy pa qen te identifikuar me te dhana ,allah allah , krejt kallaj po mujka dikush nje kaset Bombe ne Forum me ja u qu pa e marr vesh ju se kush ka qen.Ehh more KriSTali , jo sa pėr atė hiq mos bėjė dertė?!
Se sa pėr bombe ,tybe bombe jena vetė edhe le tė na gjujnė sa tė dojnė se jooo tybe s'kan c'tė na bėjnė?! :wink: :lol: :lol:

ShEjToNkA
17-12-04, 23:26
Shejtanka flm shume je e pershendetur,VEQ VALLAI E MARA NUK MU NIS E , SE E HANGER DREQI KET SHEJTONKEN TE PAREN E ME PERSHENDETI . T'KISH KAN TURISTI ME KISH SHKU MOTI VEQ SI TURIST PO, TASH ME SHKON VEQ ME SHEJTANA E SHEJTANKA AHHAHAAHA , ok ju persshendes te gjitheve kaloni sa me bukur , embel si mjalta.


Jo po tė dokėt?! Si ka me qenė e mbara ndyshe???? :lol: :lol:
Pasha FD-ėn, sa pėr tė mbarė mos bėjė dertė ,se kom e hajrti ta kom lonė :wink: :D
Hajtė edhe ti kalofsh ma idhtė se mjaltaaaaa ,krejt xixxxxxxxxxxxxxė

DEA
17-12-04, 23:51
A mujte, mbasi mire mujt ateher mire se erdhe :wink:

Barbaroza
18-12-04, 20:41
Kristal,pershendetje.Kalo si eshte me bukur!

halla e madhe
20-12-04, 22:04
Kristal_Pershendetje!Me endje i lexoje postimet tua,jane fantastike dhe origjinale :wink: suksese ne qdo lami te jetes nga Halla e madhe :!:

Mafiozi
20-12-04, 22:58
KriSTal mir se prezentohesh ne mesin ton se me ardh mir ke ardh, siq
e kam veretj.

Tash te njohem shum me mir me ket prezentim :lol: :lol: :wink:

Te shpresoj shkrimet me te mira ne forum dhe argetim te kendshme.

Pershendetje KriStal :wink: