PDA

View Full Version : MMMPPPPPUUUQQQQQQQQQ te gjithve un jam ...????


qeqa&zana
27-10-04, 21:56
e un kush jam????[/b]

qeqa&zana
27-10-04, 21:58
un jam qendresa apo qeqa si te doni dhe shoqja ime zana
jemi 16 vjeqare 1.65 te gjata
from GJAKOVA
tung

DEA
27-10-04, 21:59
Mire se na erdhet zemrat nga Gjakova :wink:

qeqa&zana
27-10-04, 22:08
thx sweet friend dea :wink:

turisti
27-10-04, 22:34
Mireseardhjen ju deshiron TURISTI.


Ju pershendes qeqa&zana. :wink:

Mafiozi
27-10-04, 23:57
Mir se vini gjakovare... :wink: :wink:

Luana
28-10-04, 00:58
Ju urojm mirese ardhje dhe argetim te kendshem ne Forumin Shqipetar

Qeqahttp://www.matmice.com/imageb/animated/dogrun.gifZana
http://www.matmice.com/home/3_sammy_3/us.gif

Kaltrushi
28-10-04, 08:37
Ju pershendes te dyjave shum shum dhe kaloni me ne sa ma bukur. Ne forum koh pas kohe po hin rinia ma shum. sikur une e ju.

Jeni te forta se jeni 2 veta!!!

:wink:

tungi

Gjebraili
28-10-04, 09:57
Oj qeqa&zana, edhe Gjebraili ju pershendet dhe ju deshiron argetim te kendshem ne forume, me deshire se jeni dhe do te beheni nxenese te shkelqyeshme :) :lol:

Pasi qe jeni te reja dhe e keni jeten para, ju deshiroj te gjitha te mirat :) :) :lol: :lol:

Krokodilli
28-10-04, 14:30
Pershendetje te perzemerta per bukuroshet nga Gjakova,,, qeqa dhe zana,, shoqe te ngushta,, edhe ne forum hyni bashk,, nga nje mpuqqqqqqqqqqq ne faqeeeee e keni nga une.....
po duhet me prit se mpuqi ngadal vjen nga une se duhet te kaloj oqeanin,,, prej Australis drejt e ne Gjakov :wink:

mire se keni ardh ne forumin me te mire shqiptar Dardania

qeqa&zana
28-10-04, 18:16
wow nje mpuq nga aq larg edhe mpuqi im duhet te kaloj oqeanin krokodili hahahha lol oki thx tgjithve jeni shum te mir edhe ju ja kalofshi sa me bukur :wink: :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
28-10-04, 18:37
un jam qendresa apo qeqa si te doni dhe shoqja ime zana
jemi 16 vjeqare 1.65 te gjata
from GJAKOVA
tung

Pershendetje per juve!Kaloni sa me bukur!

Bukuroshi007
28-10-04, 23:59
qeqa&zana ja kalofshi mir xemlushe :wink: :wink:
pershendetje nga USA mpuqqqqniii :wink:

Murgesha
29-10-04, 09:53
qeqa&zana Pėrshėndetje, falenderim pėr mpuēiiin e dhuruar dhe kalofshi sa mė mirė sė bashku me ne.

qeqa&zana
29-10-04, 09:59
:wink: :wink: :wink: edhe njeher flm shum dea turisti mafiozi luana kaltrushi gjebraili krokodilli baraboza bukuroshi he murgesha

livoreka bicio
31-10-04, 22:25
MIRE SE NA KENI ARDHUR NE MESIN TON.JU PERSHENDES ... :wink:

Rudi_1
31-10-04, 23:25
Mire se erdhet shoqet me te ngushta..
Pershendetje....nga une Rudi_1

adrioni
01-11-04, 00:12
WELCOME...na shtoni forumin me anetar te rinj dhe iu deshiroj qe te kaloni me se mire....edhe mos u lazdroni....se barboza eshte ketu....e pastaj.....kukuku :wink:

qeqa&zana
01-11-04, 10:38
pse qka bon qe u lazdrum?

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Krokodilli
01-11-04, 11:23
pse qka bon qe u lazdrum?

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

haha mos tjau nin qeqa&zana, se adrioni vet lazdrohet e mendon qe lazdrohen edhe tjert,,,,
adrioni haha wussup mate,,, qeqa&zana are nice girls :wink:
ju pershendes qeqa&zana

qeqa&zana
01-11-04, 21:31
hahahha krokodili ti e meriton edhe nje mpuq
hhahah po ta dergoj me post ksaj rradhe lol
adrioni nje boks nga un krokodilli ja dergojm se bashku nje BOKS ne goj ngase po folka shum

te pershendes

Krokodilli
02-11-04, 05:06
hahaha tung qeqa&zana,,
adrionin nuk mundem me grushtu se e kam shok te ngusht,, por verejtje mundem mi dhan :P
kurse ju qeqa&zana flm per mpuqin qe ma dergut me post,,, ja edhe une nje mpuq per ju
mpuqqqqqqqqqqq :wink:

Ermira
02-11-04, 07:30
tung qendresa-zana dhe mire se erdhet ne websitin e dardanis..
kalofshit qaste te mira!!!!!!!!!!!mpuqqqq..edhe nga une
bye bye! :wink:

qeqa&zana
02-11-04, 10:19
:( :( :( :(
hahah
ermira flm loqki kalofsh mir edhe ti

Ermira
02-11-04, 13:21
FLM.LOQKI KALO MIRE EDHE TI......
ZANA E QENDRESA TASH T'DYJAV PO JU SHKRUJ A
SE SE DIJ SE KUR HYNI NDARAS HAHA KALOFSHIT MIRE A
TUNG TUGN

qeqa&zana
02-11-04, 19:35
oki ermira edhe ne dyjat te pershendesim ty shum shum shum ...
haha
kerkove adresen e bukuroshit?? shiko me lart dhe do gjesh me ka treguar me par adresen e tij por ja qe nuk mund te flas ne msn sepse nuk hyj shum shpesh sorry bukuroshi again
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Mafiozi
02-11-04, 22:35
Njė MPUQQQQQQQQQQ tė fort pėr ty Qeqa_zana... :wink:

qeqa&zana
02-11-04, 23:00
THX MAFI YOU TOO

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

time-bomb
03-11-04, 01:11
hahahha krokodili ti e meriton edhe nje mpuq
hhahah po ta dergoj me post ksaj rradhe lol
adrioni nje boks nga un krokodilli ja dergojm se bashku nje BOKS ne goj ngase po folka shum

te pershendes

Ue po boksat e fort i pasni..ku keni ushtru keshtu.....REPLY

Ermira
03-11-04, 13:33
oki ermira edhe ne dyjat te pershendesim ty shum shum shum ...
haha
kerkove adresen e bukuroshit?? shiko me lart dhe do gjesh me ka treguar me par adresen e tij por ja qe nuk mund te flas ne msn sepse nuk hyj shum shpesh sorry bukuroshi againfLM.SHUM SHUM PER PERSHENDETJEN E TE DYJAVE!!AHHA
ADRESEN E BUKUROSHIT MA DHA BUKUROSHI FLM.TUNG