PDA

View Full Version : JU PERSHENDET DJALI NGA LIPJANI


arbias
18-07-05, 19:13
:arrow: UN TU DESHT ME PAS QEF ME U PREZENTU ---
:wink:


Jam permbi 25 vjeqar
I gjat jam 1.80 dikun qaty pari
Jam beqar dhe sugar

Murgesha
20-07-05, 00:30
Arbias mirė se na ke ardhur.
Shpresoj tė ja kalojsh bukur nė mesin tonė.

turisti
20-07-05, 00:45
:arrow: UN TU DESHT ME PAS QEF ME U PREZENTU ---
:wink:


Jam permbi 25 vjeqar
I gjat jam 1.80 dikun qaty pari
Jam beqar dhe sugar

" arbias " i respektuar,

Mire se erdhe ne mesin tone dhe te deshiroj ēdo te mire. :P

Me respekt,
TURISTI. :P

doGzona
20-07-05, 02:00
Mire se na erdhe arbias qaste te kendeshme
ju uroje ketu ne mesin tone dhe kudo qe ndodheni.

doGzona

Kercovari
20-07-05, 08:11
Mireseerdhe ne mesin tone o Arbias.

Diana007
20-07-05, 08:13
Arbias mir se ke ardhe , kalofsh mir ketu :wink:

TE pershendes, Diana :)

arbias
20-07-05, 11:05
Faleminderit per pershendetjet e juaja;

Murgesha Turisti dagzona kerqovari Dijana007

Un posaqerisht po ndihem shum i knaqur ne ket shoqri pran juve edhe pse gjdo gje te mir e keni ba t bukur per msysh vetem vazhdoni keshtu
se vetem duke e rrespektu-perkrah ma te mirin do ta gjeni knaqsin dhe dashurin shprirtrore shoqerore. :wink:

ARVANITI
20-07-05, 21:04
Mire se erdhe Arbias,

Kalofsh mire ne forum

dhe shprefsh mendime me vlere.Miqesisht, ARVANITI

Domira
26-07-05, 00:40
Arbias mire se ke ardhe ne FD shpresoj do gjesh prehje ketu me ne.

Te deshiroj shoqerim te kandshem.

Pershendetje

Domira