PDA

View Full Version : edhe une jam flori e me therrasin loli


florian
01-05-04, 12:00
:wink: po prezantohem edhe une :wink:
jam 26 vjec i mbush ne 9 maj :wink: i gjat 193cm .
jetoj ne itali prej 10 viteve kam 12 vjet jasht shteti pothua se kam jetuar ne te gjitha shtetet e evropes me pelqen shum deti dhe zhytja ne det .
:wink: :wink: :wink: kam lindur e tropoj dhe kam jetuar gjer sa e kam len shqiperin.

BESOJ QE JU TREGOVA MJAFT NE RAST SE JO PYETNI DHE DO JU PERGJIGJEM .

florian
09-05-04, 10:45
C:\Documents and Settings\florianolushaj\Docu

ja dhe fotografia :wink:

anna
09-05-04, 11:26
C:\Documents and Settings\florianolushaj\Docu

ja dhe fotografia :wink:

spo shoh kurgja :D :shock:

florian
09-05-04, 13:43
C:\Documents and Settings\florianolushaj\Docu

ja dhe fotografia :wink:

spo shoh kurgja :D :shock:

ti e ke pa cka do me e pa prap :wink:

e kie ne galleri :wink:

lazdrani
11-05-04, 10:50
Te pershendes loli :wink:

Vera
15-05-04, 08:10
zakonisht ne shqiperi i therrasin loli njerzit me pelqen shum ky nick per juve dhe te pershendes shum flori ose perndryshe loli

anna
15-05-04, 09:07
ola loli :lol: :lol: :lol:

florian
03-06-04, 22:11
ola loli :lol: :lol: :lol:

OLA ANNA :wink:

florian
03-06-04, 22:13
zakonisht ne shqiperi i therrasin loli njerzit me pelqen shum ky nick per juve dhe te pershendes shum flori ose perndryshe loli

PERSHENDETJE VERA E FALEMINDERIT PER KOMPLIMENTET .

KA SHUM MUNDESI QE NESE BEHET EDHE PAK RROMUJ KETU TE NDERROJ NIKUN :wink:

Honesty^uk.
04-06-04, 23:52
pershendetje flori=loli
me pelqeu prezantimi juaj,
te uroj vec te mire ne jete

Murgesha
05-06-04, 00:07
pershendetje flori=loli
me pelqeu prezantimi juaj,
te uroj vec te mire ne jete

Edhe mua me pelqeu prezentimi i Florit=Lolit, por sja fali ate gafen e meparshme ne kafen e forumit. :wink:

Honesty^uk.
05-06-04, 00:20
pershendetje flori=loli
me pelqeu prezantimi juaj,
te uroj vec te mire ne jete

Edhe mua me pelqeu prezentimi i Florit=Lolit, por sja fali ate gafen e meparshme ne kafen e forumit. :wink:shprehje emocionesh te pakontrolluara nga flori=loli9
ishin ato Mbreterasha jone
harroje tani,,mos jeto me te shkuaren :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

florian
05-06-04, 00:27
pershendetje flori=loli
me pelqeu prezantimi juaj,
te uroj vec te mire ne jete

Edhe mua me pelqeu prezentimi i Florit=Lolit, por sja fali ate gafen e meparshme ne kafen e forumit. :wink:

TE NDERUAR ME FALNI PO QE PAR NUK E KISHA ME QELLIM OFENDUES :wink:

JU KRKOJ FALJE :(

Murgesha
05-06-04, 00:30
TE NDERUAR ME FALNI PO QE PAR NUK E KISHA ME QELLIM OFENDUES :wink:

JU KRKOJ FALJE :(

Ska problem Flori ishte e shijshme se na i bere te gjitheve syt keshtu :shock: :shock: :shock:

Honesty^uk.
05-06-04, 00:37
TE NDERUAR ME FALNI PO QE PAR NUK E KISHA ME QELLIM OFENDUES :wink:

JU KRKOJ FALJE :(

Ska problem Flori ishte e shijshme se na i bere te gjitheve syt keshtu :shock: :shock: :shock::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
shume here UTHULLA e u jep shije gjerave;)

Murgesha
05-06-04, 00:38
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
shume here UTHULLA e u jep shije gjerave;)


Hahahahah Honesty, seshte uthulla por Rakia. :wink:

Honesty^uk.
05-06-04, 00:47
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
shume here UTHULLA e u jep shije gjerave;)


Hahahahah Honesty, seshte uthulla por Rakia. :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
UTHULLA ishte sinonim, i veprimit te florit=lolit9

turisti
03-09-04, 21:30
Mire se erdhe. :P

Gentiana
19-11-04, 14:01
Flori, ku na mbete more??? Na mungojn poezit tua!!! :( :(pershendetje ku do qe te jesh.


Genta

florian
29-04-05, 18:41
PO MENDOJA DHE ME ERDHI NE MENDJE NJE GJE ??????? KA NJE VIT QE SHKRUAJ NE KET FORUM DHE NJOF NE PAMJE SHUM PAK NJEREZ , DHE THASH PSE MOS TE POSTOJ UN FOTONTIME I PAR E MBASE EDHE TE TJERET MUN TE ME NDJEKIN .
http://img67.echo.cx/img67/5489/10038vi.th.jpg

dr1ta
30-04-05, 10:48
Wow shume pedant :)


Te pershendes loli

florian
30-04-05, 12:25
Wow shume pedant :)


Te pershendes loli

Te faleminderit dhe un gjithashtu ju pershendes :wink:

Daja POLIC
05-05-05, 05:45
florian

Tung flori te pershendes mir se na ke ardhur
Shoki yt POLICI :lol:

florian
08-05-05, 19:12
http://img93.echo.cx/img93/6684/1000003img3kl.jpg

lazdrani
08-05-05, 19:48
http://img93.echo.cx/img93/6684/1000003img3kl.jpg


Flori jeni gjithmone i pershendeture nga Vllaqko i juaj :wink:

e_martumja
08-05-05, 20:39
Nje pershendetje per ju Florian dhe argetim te kendshme ju deshiroj.

ani
10-05-05, 20:21
http://img153.echo.cx/img153/9264/floriani8id.jpg

pse a vec ti me i postue foto tona a:

ani
10-05-05, 20:28
http://img119.echo.cx/img119/3596/ani0070cs.jpg

florian
10-05-05, 22:27
O NJERI MOS E NXJERR ALBUMIN E FAMILIES NE FORUM MJAFTOJN ATO QE KAM QIT UNE .

Dali!Keq
11-05-05, 21:19
I Nderuari Florian..
Ju Pershendes Perzemersisht Zotri..
Ju Deshiroj qaste te Kendshme ne F.D-n..

Dali ! Keq

laliloli
25-05-05, 22:00
PERSHENDETJE FLORI -LOLI NGA LALILOLI,PO ME QE ESHTE RUBRIKA E PREZENTIMIT NA TREGO PAK PER JETEN DHE VEPRIMTARIN NE NE ITALI

florian
31-05-05, 22:18
I Nderuari Florian..
Ju Pershendes Perzemersisht Zotri..
Ju Deshiroj qaste te Kendshme ne F.D-n..

Dali ! Keq

JU FALEMINDERIT PERURIMET GJITHASHTU JA KALOFSHI BUKUR DHE JU

florian
31-05-05, 22:20
PERSHENDETJE FLORI -LOLI NGA LALILOLI,PO ME QE ESHTE RUBRIKA E PREZENTIMIT NA TREGO PAK PER JETEN DHE VEPRIMTARIN NE NE ITALI

PERSHENDETJE DHE JUVE JU UROJ CDO TE MIR NE JET .
NE FORUM KA AQ SA DUHET NE MP MUND TE SHTOHEN .