PDA

View Full Version : gjithcka


argentari
05-03-06, 17:42
Ju pershendes te gjith!!! Une jam i ri ketu ne Dardania.de (bash i ri jo je se jam regjistru qe nja 2 a 3 jave po s'kam shkruar ende asgje). Ky eshte Forumi i pare shqiptar ku jam regjistruar. Po e hapi kete teme per gjithcka, domethene per te diskutuar per gjithcka qe juve ose mua vijen ne mend. Pra vec krisjani!!!

argentari
05-03-06, 17:50
Se pari desha te pyes se si perdoret kjo faqe, dmth ku eshte diferenca mes "pergjigju" dhe "pergjigju shpejt" edhr si i shkruani shkronjat shqiptare si e me trema?