PDA

View Full Version : MARSHALLA-MARSHALLA PO SHUM QENKENI


Paradox_13
07-02-06, 11:48
Shtepi e madhe qenkeni ju more a ka met naj vend ketu?
Hajt mor se nuk prish pun edhe nja ma teper po vi pra edhe une.

Emrin ma thon: Parado
Mbienrin :X
Vjeq :Boll shum valla (nashta me i vjetri mes jush)po kush i do
pleqet sot more.
Profesioni :Shoket e mi ing.dhe arc.ndertimtarie e une............
Jeta priv. :I martuar vetem nje her .
Hobi :Futbolli,poezia,e kapak edhe interneti.
Interesi :kryesisht shoqrimi me njerz.

Per fillim ndoshta mjafton kaq "Mir se u gjej pra"

Murgesha
07-02-06, 14:17
Parado mirė se na erdhe e mirė se na gjete.
Ja kalofsh interesant nė mesin tonė.

Murgesha!

Gentiana
07-02-06, 18:21
Shtepi e madhe qenkeni ju more a ka met naj vend ketu?
Hajt mor se nuk prish pun edhe nja ma teper po vi pra edhe une.

Emrin ma thon: Parado
Mbienrin :X
Vjeq :Boll shum valla (nashta me i vjetri mes jush)po kush i do
pleqet sot more.
Profesioni :Shoket e mi ing.dhe arc.ndertimtarie e une............
Jeta priv. :I martuar vetem nje her .
Hobi :Futbolli,poezia,e kapak edhe interneti.
Interesi :kryesisht shoqrimi me njerz.

Per fillim ndoshta mjafton kaq "Mir se u gjej pra"

Paradox mire se na ke ardhur e shpresoj qe te ja kalofsh si eshte me se miri ne mesin e dardanis.

Te uroj une
Genta

Sy_kaltra
07-02-06, 18:56
http://*****************/forum/images/smiles/icon_cheers.gifMire se paske ardhe Paradox_13http://*****************/forum/images/smiles/icon_razz1.gif qaste te kendeshme ne vazhdim http://*****************/forum/images/smiles/icon_thumleft1.gif

Barbaroza
07-02-06, 20:39
Paradox,mire se ia arrite.Befsh qejf!

Domira
07-02-06, 21:05
Mire se erdhe Paradox.
Mashalla paq dhe kalofsh sa ma mire me ne.

Mirseardhje te deshiron
Domira

sherri
08-02-06, 07:31
Paradox mire se paske ardh! shokit ketu te presin mire keta/o moderatoret,jane shume zemer gjer,vetem ruju se ketu mundet edhe me te nxan sherii :roll:

Paradox_13
08-02-06, 11:21
Marshalla Marshalla.
Shpi e madhe dhe mikpritse koka kjo more,falenderoj per mikpritjen;
Murgeshen-Genten
Sykaltren-Barbarozen
Domiren-Sherrin
Verrtet shpi e madhe po disi paska met ne gra bre kjo shpi,ne fillim
dyshova i thash vetes mos rastsish paskam hy ne at oden e grave
more kuku per marre :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Por ndasht valla se po duket nuk koka keq besa edhe nxeht po qka me
duhet tjeter po rri qitu e po baj seri se edhe ashtu i kam ba do vjet e nuk
baj dame.
Eh sa tinzare jan kto grat shihi ti shihi sun kan nejt e pa e marr ket Sherrin me veti e mem nxan ky mu por jo Sherro jooooo.. se verrtet i kam ba do vjet po ende jam Bac e nuk jam Mixh.
Po rri pra qitu ka dera un njiher e pastaj shofim e bajm.

:) :) :) Falemderit per mikpritje te gjithve.

Sy_kaltra
08-02-06, 14:38
ParadoX duhesh mu msu edhe me gra qysh me komuniku tetushit,se neser e merr grun tane :P :P :wink:

Paradox_13
08-02-06, 16:49
ParadoX duhesh mu msu edhe me gra qysh me komuniku tetushit,se neser e merr grun tane :P :P :wink:

Falemderit per kshill dhe mirpritje moj tetushe por un kot nuk thash
se Bac jam e Migj ende jo.
E persa marr gru ma jo ishalla mas ter ktyne vjetve mi hy prap ati
zameti (po mir e ki ti jetes nuk i dihet rrjedha gjer ne fund}
:wink: :wink:

jadore
09-02-06, 00:25
Shtepi e madhe qenkeni ju more a ka met naj vend ketu?
Hajt mor se nuk prish pun edhe nja ma teper po vi pra edhe une.

Emrin ma thon: Parado
Mbienrin :X
Vjeq :Boll shum valla (nashta me i vjetri mes jush)po kush i do
pleqet sot more.
Profesioni :Shoket e mi ing.dhe arc.ndertimtarie e une............
Jeta priv. :I martuar vetem nje her .
Hobi :Futbolli,poezia,e kapak edhe interneti.
Interesi :kryesisht shoqrimi me njerz.

Per fillim ndoshta mjafton kaq "Mir se u gjej pra"

mire se u antaresove more- Paradox --se te mireseardhur mendoj qe jane te gjithe --edhe qenkeni shume komunikativ ju, veq i dha te dhenat e juaja qe ne fillim -keso kerkohen ketu te jene komunikativ (kjo eshte esenca e keti forumi --qe te komunikojme me mendimin e thene (shpresoj te jete gjithmon pozitiv)dhe te kete vlere besoj qe nuk do te zhgenjehesh !!!!

Luana
09-02-06, 15:18
Mire se paske ardhe Paradox dhe ahh nime mos harro se je ne shekullin 21 per ate e kan marr frontin Grat :lol: :lol: :lol: :lol:
ne thojm ma mire shoqerohem me 10 burra se sa me 1 gru , e ndoshta ashtu eshte e kunderta ma mire shoqerohesh me shume gra se sa me nji burre :lol: :lol: :lol:


Pershendetjet te sinqerta nga Luana :wink:

Paradox_13
09-02-06, 16:26
mire se u antaresove more- Paradox --se te mireseardhur mendoj qe jane te gjithe --edhe qenkeni shume komunikativ ju, veq i dha te dhenat e juaja qe ne fillim -keso kerkohen ketu te jene komunikativ (kjo eshte esenca e keti forumi --qe te komunikojme me mendimin e thene (shpresoj te jete gjithmon pozitiv)dhe te kete vlere besoj qe nuk do te zhgenjehesh !!!!
Falemnderit per pritje Jador gjithnji ne jet jam munduar te jem komunikativ dhe i sinqert e sa per vlerat e mia se di me mir po ua la le te me vlersojn te tjeret. :wink: :wink:
Falemnderit.

e_martumja
09-02-06, 16:32
Paradox mire se paske ardhe ne FD, argetim te kendshem ne mesin tone te deshiron e_martumja dhe cdo te mire.

Paradox_13
09-02-06, 16:38
Mire se paske ardhe Paradox dhe ahh nime mos harro se je ne shekullin 21 per ate e kan marr frontin Grat :lol: :lol: :lol: :lol:
ne thojm ma mire shoqerohem me 10 burra se sa me 1 gru , e ndoshta ashtu eshte e kunderta ma mire shoqerohesh me shume gra se sa me nji burre :lol: :lol: :lol:


Pershendetjet te sinqerta nga Luana :wink:

Ah mi Luana.
Tė vjetrit nuk dojn me jetue nė formėn e vjetėr por nuk din dhe nuk mundė me e mbrri formėn ma tė re.
Une po perpiqem po ja kam friken ati Sherrit qe ka hy ne mes atje
e mos po na infekton edhe ne.
Falemnderit per pershendetje gjithashtu edhe un ju pershendes. :D :D

Paradox_13
09-02-06, 18:40
Paradox mire se paske ardhe ne FD, argetim te kendshem ne mesin tone te deshiron e_martumja dhe cdo te mire.
Mir se u gjej dhe te mira paq gjithmon moj nuse edhe un shpresoj te kaloj mir ne mesin tuaj po ti verrtet ketu qenke zonj shtepie moj :) :)
Ju falemnderit.

laliloli
13-02-06, 13:58
Mire se ke ardhur Paradoks,momente sa me te mira ne Dardanine e shenjte.


Lali

FrEsKiA
13-02-06, 14:23
Paradox_13, te uroj mireseardhje ne kete forum te mrekullueshem, argetim dhe mirekuptim ne mesin e shoqerise sone!

Me nderime Freskia

Paradox_13
14-02-06, 08:59
Mire se ke ardhur Paradoks,momente sa me te mira ne Dardanine e shenjte.


Lali

Falemnderit per pritjen Lali.

Paradox_13
14-02-06, 09:03
Paradox_13, te uroj mireseardhje ne kete forum te mrekullueshem, argetim dhe mirekuptim ne mesin e shoqerise sone!

Me nderime Freskia
Falemnderit FrEsKiA .
Edhe un gjithashtu shpresoj te kaloj mir ne FD por kuptohet vetem me
ndihmen dhe perkrahjen e gjith juve-falemnderit.

turisti
14-02-06, 09:56
Paradox_13 i nderuar,

Mire se erdhe dhe faleminderit shume qe u prezentove aq mire.. Shpresoj se do te antaresohet edhe dikush nga kolegeve tu,ashtu qe komunikimibohet edhe me i madh. Te deshiroj momentet e mira,shume argetim te relaksues dhe knaqesi. :Pthjeshte & sinqerte,
TURISTI. :P

sherri
14-02-06, 12:28
Paradox_13 po me vjen mire qe po ja dishe hallin vetit,ani "Po ja kam friken ati sherrit" :wink: ruju se per ate jame ketu,se disa burra qe i kan grat ketu me kan porosit me u "kujdes" hahahah se vet spo guxojn te ngratit.
Keshtu qe ne vezhgim permanent je KUJDES!! :lol: :lol: :lol:

Paradox_13
14-02-06, 14:48
Paradox_13 po me vjen mire qe po ja dishe hallin vetit,ani "Po ja kam friken ati sherrit" :wink: ruju se per ate jame ketu,se disa burra qe i kan grat ketu me kan porosit me u "kujdes" hahahah se vet spo guxojn te ngratit.
Keshtu qe ne vezhgim permanent je KUJDES!! :lol: :lol: :lol:

Qy qy ev prap sherri po mos me ndjek ore se un gja s'po baj!
Zgjidhje te mir paskan ba kta burra,pa shih sherro mujsh me i nxan qato
grat e mos po ikin ketej nga un hahaha. :) :)
Falemnderit per keshillat.

P.s gjithashtu falenderoj edhe Turistin per pritje. :D :D

Agolli
15-02-06, 00:49
Njeherit ju pershendes te gjithve ketu me vjen mir qe paska njerzė pozitiv ne rethin tanė poashtu jam antar i ri dhe me pelqen ky forum pa masė.
Mbrapa nje femre mshifet suksesi i mashkullit.
Tung

Paradox_13
15-02-06, 09:00
Agolli falemnderit per pershendetjen dhe mir se na vjen burr uroj qe te kaloni sa me mir me ket shoqri ne FD :D :D

vjeshta
16-02-06, 15:07
Ju pershendes i nderuar, dhe ju uroj mireseardhjen ne Dardani.

Qaste te kendeshme ,ju uron ,

Vjeshta

Paradox_13
16-02-06, 17:47
Ju pershendes i nderuar, dhe ju uroj mireseardhjen ne Dardani.

Qaste te kendeshme ,ju uron ,

Vjeshta
Falemnderit Vjeshta gjithashtu jeni shum e pershendetur nga un.

halla e madhe
16-02-06, 23:48
Paradox_Te deshiroj argetim te kendshem ne FD.

Paradox_13
05-03-06, 15:36
Paradox_Te deshiroj argetim te kendshem ne FD.
Falemnderit shum oj hall e madhe.:smile:

argentari
05-03-06, 18:18
Pershendetje Pradaox 13 (masi po thu se je ndoshta me i vjetri pse ky emer?)
Te uroj kalm te mire ketu ne drdania.de Une vet jam i ri ketu

Paradox_13
07-03-06, 16:22
Pershendetje Pradaox 13 (masi po thu se je ndoshta me i vjetri pse ky emer?)
Te uroj kalm te mire ketu ne drdania.de Une vet jam i ri ketu
Falemnderit per urimin i nderuar e sa per nofken me pelqen ashtu apo ndoshta e ndjej veten ma te ri e pse jo kush nuk do te donte te ishte me i ri.
Falemnderit.

Zana_ch
07-03-06, 16:51
Pershendetje i nderuari Paradox_13 ....te deshiroi qaste te kendeshme ne FD dhe argetim sa ma te mir ne mesin tone .

Edhe pse e kam emrin Zana mos u frigo se une nuk zanoi askend hehehe....Me nderime
Zana_ch
7

Paradox_13
07-03-06, 20:20
Pershendetje i nderuari Paradox_13 ....te deshiroi qaste te kendeshme ne FD dhe argetim sa ma te mir ne mesin tone .

Edhe pse e kam emrin Zana mos u frigo se une nuk zanoi askend hehehe....Me nderime
Zana_ch
7


Falemderit per pershendetje Zana.Te them se tani nuk frigohem prej zanave te cilat nuk kan parashtesen Su perndryshe po te kishe ket parashtes dmth.Su-Zana ndoshta do me friksoje .Njeherit mendoj se rrefimet per zanat tashme i perkasin se kaluares dhe tash me nuk ka rrezik nga to sepse tani me keto reformat e reja po i quajm Zanushe dhe duket se jan zbutur mjaft sa per te mos ua pas friken por megjithat kujdesi duhet jet ne nivel.
Jeni e pershendetur nga une.:smile: :smile:

Drinni
19-05-06, 18:48
Marshalla? apo Mashallah hahahahahaha.

Pershendetje Paradoks.

Paradox_13
19-05-06, 22:52
Marshalla? apo Mashallah hahahahahaha.

Pershendetje Paradoks.
Merre si te duash,veq mos harro e preke hunen.
Falemnderit per pershendetjen.

Paradox_13
07-02-07, 16:13
Shtepi e madhe qenkeni ju more a ka met naj vend ketu?
Hajt mor se nuk prish pun edhe nja ma teper po vi pra edhe une.

Emrin ma thon: Parado
Mbienrin :X
Vjeq :Boll shum valla (nashta me i vjetri mes jush)po kush i do
pleqet sot more.
Profesioni :Shoket e mi ing.dhe arc.ndertimtarie e une............
Jeta priv. :I martuar vetem nje her .
Hobi :Futbolli,poezia,e kapak edhe interneti.
Interesi :kryesisht shoqrimi me njerz.

Per fillim ndoshta mjafton kaq "Mir se u gjej pra"


Pas nje viti ne Dardani..
07.02.2007

Emrin : nuk ka ndrushu-Paradox
Mbienrin :her ma thonin haxhi,her symadh,her fajtor her rrenc,her.........e her..:biggrin:
Vjeq :nja ma teper se vjet(dhe nuk isha me i vjetri ketu)megjithat edhe respekti ndaj pleqve nuk po mungojke ketu..
Profesioni :njejt pa ndryshime ............
Jeta priv. :I martuar vetem nje her perkunder disa perpjekjeve per te me msitnu por pa sukses,qka te bajsh kur e kam kysmetin e ran...:mad: :biggrin:
Hobi :Futbolli,poezia,e kapak edhe interneti.
Interesi :mu ka perzi krejt.

Per sivjet kaq shihemi vitin e ardhshem,,,
Ju pershendes te gjithve.