PDA

View Full Version : Une jam....


qika_pr
05-06-04, 10:32
Pershendetje
Jam Blerina edhe jetoj tani ne Prishtine
Jam dinamike shume,me pelqen te udhetoj,edhe te lexoj
Kam pak problem me shqipen por besoj se me kuptoni
Jam e martuar edhe pres nje vajze
Kaq nga une :lol:

Vera
05-06-04, 10:42
Blerin at epershendes dhe suksese ne jet.

Vera :wink:

lazdrani
05-06-04, 11:03
qika _pr :arrow: Blerina te pershendes dhe njeherit te deshiroje argetim te kendeshem gjithmone ne kete forum te bukure.Jeni shume e kendesheme dhe aktive me shkrimet tuja ...lexoje me endje ato.
Ju uroje qdo te mire ne jete dhe nje princese te vogel per ju :wink: lazdrani

qika_pr
05-06-04, 12:26
Vera-lazdrani faliminderit shume edhe juve jete te gjate dhe pa brenga :lol:

Murgesha
05-06-04, 13:24
Pershendetje
Jam Blerina edhe jetoj tani ne Prishtine
Jam dinamike shume,me pelqen te udhetoj,edhe te lexoj
Kam pak problem me shqipen por besoj se me kuptoni
Jam e martuar edhe pres nje vajze
Kaq nga une :lol:

Qika_pr prezentim i bukur. Jeni aktive dhe keni mendime te perpikta.
Te pershendes dhe uroj qe te keni nje jete te lumtur e te qete bashkeshortore. :lol:

Cool_Boy
05-06-04, 13:40
Pershndetje qika_pr

Mbasi qe tu kjeni e bukur a mundeni ta vendosni nje foto ketu???


Cool_Boy kalofshi bukur

qika_pr
05-06-04, 15:05
Murgesha faliminderit shum
e Cool_Boy jo nuk du me vendos njeher foton ma von ka kohe
a

Loqki
05-06-04, 21:32
Qika_pr pershendetje
Se pari te deshiroj SHENDET ty po edhe femiut ae pritet tash me ardh ne JETEN ku edhe ne po jetojm
po edhe tash po dufshe me ndrrue NICKUN se bahesh nane tash
pershendetje dhe gjith te mirat ne jet bashk me te DASHURIN qe ke

Gentiana
06-06-04, 11:40
Blerina(alias Qika_PR) mir se vjen ne Forum tonin, dhe shpresoj se do te jesh e lumtur ashtu siq deshiron. Gjdo te mir ty dhe Femijes tend (qe e pret) ne jet.


Genta

anna
06-06-04, 11:56
edhe une ju persendes shume i lexoj me edje shkrimet tuaja vazhdoni keshtu :wink:

qika_pr
06-06-04, 20:47
Faliminderit prej te gjitheve shume

tonny
29-08-04, 07:32
qika_pr prano edhe pershendetjet e mija edhe femija juaj qe pret te del ne jetė u rritė me prind kurse ju duve te keni harmoni bashkshortore..tung

qika_pr
30-08-04, 18:30
tonny faliminderit
edhe e kam lind vajzen tash ajo eshte rrit i qik edhe eshte ba shume e lazdrume
:lol:

Honesty^uk.
30-08-04, 20:14
qika_pr, Honesty te uron ty, vajzes se vogel dhe gjithe familjes tende
vetem shendet dhe lumturi ne jete

turisti
01-09-04, 00:11
qika_pr,shendet dhe lumturi,ty dhe antareve te familjes ju deshiron TURISTI. :P

Loloku
01-09-04, 09:46
tonny faliminderit
edhe e kam lind vajzen tash ajo eshte rrit i qik edhe eshte ba shume e lazdrume
:lol:

Le te rritet vajza me fatine e deshirave te veta, po u rritsh edhe ti nen pershendetje dhe pergezime vetem te mira!

Vajza tu paska lazdru ha ha ha ha, ēudi kujt i paska ngja moj se ti vetem dinamike dukesh!

Edhe rritja e femijes eshte nje avanture qe te kenaq shpirtin a!

Gentiana
01-09-04, 20:12
Qika_Pr per vajzes tende i uroj gjdo te mir ne jet, dhe te rritet me prind. Gjithashtu edhe ty te uroj qaste te kendshme dhe gjdo te mir...

Genta

zigma
19-09-04, 13:13
sot hyra ketu ne forum..me bei pershtypje prezanitimi yt..
te pershendes ty vajzushen..etj..
tung

qika_pr
04-10-04, 21:01
Faliminderit prej te gjithve shum

Honesty^uk.
04-10-04, 21:45
Jete te lumtur dhe pa brenga familjare, te deshiron Honesty

qika_pr
06-10-04, 17:02
thnx[/b]