PDA

View Full Version : Sarasara ???


Mafiozi
22-01-05, 13:14
Edhe ti mbete pa u prezentu sarasara, a mendove qe te lajm rahat pa prezentim?? :lol:

Me duket se shum mir ke filluar ne forumin Dardania, perveq qe nuk te
njohem :lol: :lol:


Sidoqoft je e mirseardhur ne mesin ton dhe besoj qe do te kalojm momente
te shkelqyeshem se bashku.:wink:

IceGirl
22-01-05, 23:28
Ec sarasara prezentohu ...se ja paska msy Mafiozi
ja me u prezentu te gjithe ja ska....hehehe Tung Mafiozi

Presim prezentimin tend sarasara :wink:

IceGirl
22-01-05, 23:29
Ec sarasara prezentohu ...se ja paska msy Mafiozi
ja me u prezentu te gjithe ja ska....hehehe Tung Mafiozi

Presim prezentimin tend sarasara :wink:

Mafiozi
23-01-05, 00:25
Ec sarasara prezentohu ...se ja paska msy Mafiozi
ja me u prezentu te gjithe ja ska....hehehe Tung Mafiozi

Presim prezentimin tend sarasara :wink:


Hahahhahahahaaa

Tybe mir e paske verejt IceGirl.
Sarasara ec ma shpejt se tybe te hidherohem :lol: :wink:


Po e presem prezentimin tend Saraaaa :D


Pershendetje per ju. :wink:

Barbaroza
24-01-05, 13:54
Eja Sarasara,po te presim. :)

halla e madhe
25-01-05, 18:30
Sarasara ,mire se erdhe ne mahallen tone te madhe :!: Cika jeme ti qenke pak e marrshme :oops: a po me duket mua :?:

PAOLINA
28-01-05, 18:03
Mire se na erdhe sarasara dhe disponim te mire ne FD :wink: :wink:


prsh
nga
Paolina

sarasara
28-01-05, 22:01
Ok ok ok edhe un do te prezentohem.
Nje her dua te ju pershendes te gjithve e poasqerisht Mafiozin :wink:
O qe po ja nisi:
Un jam Nermina
Kam lind,jam rrite edhe po du me u plak ne Prishtine.
Fakultetin e gjuhes angleze nuk e kam te perfundum(edhe kam ba nji gabim shum te madh qe e kam lan ne gjys)
Mbaj kurse te gjuhes angleze 2 her ne jave
Nuk e di qka me ju than tjeter
Veten me e pershkru apet po me duket pak si e tepert
Eeeeeeeee kshtu me rradhe e kshtu me rradhe........
nese ju intereson diqka ma teper per mu lirisht,vetem urdheroni


:wink:

turisti
28-01-05, 22:03
Pershendetje dhe mire se ardhje te deshiron,

TURISTI.

sarasara
28-01-05, 22:04
Edhe ti mbete pa u prezentu sarasara, a mendove qe te lajm rahat pa prezentim?? :lol:

Me duket se shum mir ke filluar ne forumin Dardania, perveq qe nuk te
njohem :lol: :lol:


Sidoqoft je e mirseardhur ne mesin ton dhe besoj qe do te kalojm momente
te shkelqyeshem se bashku.:wink:

O mafi boll menova qe po i iku prezantimit po kot :wink:
Flm shum per mikpritjen bujare qe ma ke ba
Ok edhe un shpresoj qe kemi me kalu mire bashk
flm edhe nji her :wink:

sarasara
28-01-05, 22:05
Eja Sarasara,po te presim. :)

Po po me emer te ZOTIT erdha edhe un me ne fund :roll:

sarasara
28-01-05, 22:07
Ec sarasara prezentohu ...se ja paska msy Mafiozi
ja me u prezentu te gjithe ja ska....hehehe Tung Mafiozi

Presim prezentimin tend sarasara :wink:

Po mire e ke Ice Girl se Mafia nime Mafi, qysh asht ajo fjalaQKA T`JA MSUN E QKYN :wink:

sarasara
28-01-05, 22:09
Pershendetje dhe mire se ardhje te deshiron,

TURISTI.
Te pershendes edhe un ty TURISTI,flm shum

DEA
28-01-05, 22:10
sarasara mire se erdhe moj se qe sa kohe isha duke te prit hshshsh :wink:

sarasara
28-01-05, 22:11
Sarasara ,mire se erdhe ne mahallen tone te madhe :!: Cika jeme ti qenke pak e marrshme :oops: a po me duket mua :?:

Mire se ju gjeta mahalla e juj.
hahahah jo moj Halla edhe aq e marshme nuk jam po kumedit qysh tu kam duk :wink:

sarasara
28-01-05, 22:13
Mire se na erdhe sarasara dhe disponim te mire ne FD :wink: :wink:


prsh
nga
Paolina

Flm shum Paolina

sarasara
28-01-05, 22:16
sarasara mire se erdhe moj se qe sa kohe isha duke te prit hshshsh :wink:

Dea shum flm,te pershendes :wink:

Mafiozi
29-01-05, 02:29
Ec sarasara prezentohu ...se ja paska msy Mafiozi
ja me u prezentu te gjithe ja ska....hehehe Tung Mafiozi

Presim prezentimin tend sarasara :wink:

Po mire e ke Ice Girl se Mafia nime Mafi, qysh asht ajo fjalaQKA T`JA MSUN E QKYN :wink:


Hahahahhaahhahaaaaa :D :D :D :D :D

:wink:

Ju pershendes 8)

IceGirl
29-01-05, 03:05
Mire se na erdhe sarasara :)

Luana
29-01-05, 07:40
Hi sis http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/e010.gif
Mire se na erdhe ne forum dhe te deshiroj qaste dhe argetim te kendeshem :wink:


http://www.cosgan.de/images/more/flowers/043.gif

sarasara

dr1ta
29-01-05, 16:53
Pershendetje sara , kalo sa me bukur ketu :)

http://www.cosgan.de/images/more/flowers/076.gif

sarasara
29-01-05, 17:27
Pershendetje sara , kalo sa me bukur ketu :)

http://www.cosgan.de/images/more/flowers/076.gif

Pershendetje edhe ty dr1ta,flm shum :wink: edhe ti kalo mire.

sarasara
29-01-05, 17:32
Hi sis http://www.cosgan.net/images/smilie/froehlich/e010.gif
Mire se na erdhe ne forum dhe te deshiroj qaste dhe argetim te kendeshem :wink:


http://www.cosgan.de/images/more/flowers/043.gif

sarasara

Mire se ju gjeta Luana,flm shum :)
Me te vertete je e mrekullueshme,kalo edhe ti mire :wink:

Honesty^uk.
29-01-05, 17:56
Un jam Nermina
Kam lind,jam rrite edhe po du me u plak ne Prishtine.
Fakultetin e gjuhes angleze nuk e kam te perfundum(edhe kam ba nji gabim shum te madh qe e kam lan ne gjys)
Mbaj kurse te gjuhes angleze 2 her ne jave
Nuk e di qka me ju than tjeter
Veten me e pershkru apet po me duket pak si e tepert
Eeeeeeeee kshtu me rradhe e kshtu me rradhe........
nese ju intereson diqka ma teper per mu lirisht,vetem urdheroni


:wink:


Pershendetje per ju e nderuar dhe mire se ke ardhur ne forumin tone DArdan, te uroj argetim maximal ne mesin tone

Honesty

Gentiana
29-01-05, 17:57
Sarasara mire se na erdhe ne FD dhe ēdo te mire te uroj.

Genta

ShEjToNkA
29-01-05, 17:59
Ok ok ok edhe un do te prezentohem.
Nje her dua te ju pershendes te gjithve e poasqerisht Mafiozin :wink:
O qe po ja nisi:
Un jam Nermina
Kam lind,jam rrite edhe po du me u plak ne Prishtine.
Fakultetin e gjuhes angleze nuk e kam te perfundum(edhe kam ba nji gabim shum te madh qe e kam lan ne gjys)
Mbaj kurse te gjuhes angleze 2 her ne jave
Nuk e di qka me ju than tjeter
Veten me e pershkru apet po me duket pak si e tepert
Eeeeeeeee kshtu me rradhe e kshtu me rradhe........
nese ju intereson diqka ma teper per mu lirisht,vetem urdheroni


:wink:


Sara ,mirė se ke ardhė dhe je e pėrshėndetur.
kalofshh caste tė bukura nė FD!

sarasara
29-01-05, 18:06
Un jam Nermina
Kam lind,jam rrite edhe po du me u plak ne Prishtine.
Fakultetin e gjuhes angleze nuk e kam te perfundum(edhe kam ba nji gabim shum te madh qe e kam lan ne gjys)
Mbaj kurse te gjuhes angleze 2 her ne jave
Nuk e di qka me ju than tjeter
Veten me e pershkru apet po me duket pak si e tepert
Eeeeeeeee kshtu me rradhe e kshtu me rradhe........
nese ju intereson diqka ma teper per mu lirisht,vetem urdheroni


:wink:


Pershendetje per ju e nderuar dhe mire se ke ardhur ne forumin tone DArdan, te uroj argetim maximal ne mesin tone

Honesty

Pershendetje edhe pe ty Honesty.
flm shum dhe mire se ju gjeta,shpresoj se do te kalojme qaste te mira edhe per mu te paharrueshme.
:wink:

sarasara
29-01-05, 18:10
Sarasara mire se na erdhe ne FD dhe ēdo te mire te uroj.

Genta

Genta te falenderoj shum,me te vertete je shum e mire :wink:

sarasara
29-01-05, 18:14
Ok ok ok edhe un do te prezentohem.
Nje her dua te ju pershendes te gjithve e poasqerisht Mafiozin :wink:
O qe po ja nisi:
Un jam Nermina
Kam lind,jam rrite edhe po du me u plak ne Prishtine.
Fakultetin e gjuhes angleze nuk e kam te perfundum(edhe kam ba nji gabim shum te madh qe e kam lan ne gjys)
Mbaj kurse te gjuhes angleze 2 her ne jave
Nuk e di qka me ju than tjeter
Veten me e pershkru apet po me duket pak si e tepert
Eeeeeeeee kshtu me rradhe e kshtu me rradhe........
nese ju intereson diqka ma teper per mu lirisht,vetem urdheroni


:wink:


Sara ,mirė se ke ardhė dhe je e pėrshėndetur.
kalofshh caste tė bukura nė FD!

Mire se ju gjeta edhe ju jeni e pershendetur nga un.
flm shum.
:wink:

vushtrria
29-01-05, 18:16
sarasara mire se na ke aredhe moj me tana te mirat dhe kaloni mire ne forumin dardania :lol: :lol:

P.S nashta po me del naj msitni :lol: :lol:


vushtrriu sara ju deshiron te gjitha te mirat :lol: :lol:

sarasara
29-01-05, 18:21
sarasara mire se na ke aredhe moj me tana te mirat dhe kaloni mire ne forumin dardania :lol: :lol:

P.S nashta po me del naj msitni :lol: :lol:


vushtrriu sara ju deshiron te gjitha te mirat :lol: :lol:

Vushtrriu flm shum,sinqerisht je shum i mire.
Mire se ju gjeta me tana te mirat,me juve besoj se kam me kalu shum mire.
E sa per msiteni fatin e kam lan ne duart e tua hahhahha :wink:
Flm shum :)