PDA

View Full Version : Lalioli edhe sa don me e shty pa u prezentu


DEA
13-05-05, 23:51
Hajde t`fillo, prezentimin...............................

Daja POLIC
15-05-05, 03:17
paska vdekur :lol: :lol: :lol:

mjellma
15-05-05, 16:58
mir paske bo DEA qe ja pske qel faqen e prezentimit qetij se po tutet mu prezentu
hajde djal mu prezentu se jemi bo merak me dit kush je

laliloli
17-05-05, 19:58
PERSHENDETJE DEA ,JA TEK SOT PAS 4 DITESH E PASH KETE TEME QE KE HAPUR DHE ME BEFASOI PER TE MIRE ,OH FLM SHUME ,UNE JAME LALILOLI E JO LAILOLI

laliloli
17-05-05, 20:36
PERSHENDETJE DEA ,JA TEK PAS 4 DITESH QE TI KE KERKUAR TE PREZENTOHEM E VEREJTA KETE TEME QE ME BEFASOI PER TE MIRE ,OH FLM SHUME POR SE PARI PO PO PREZENTOHEM SHKURT UNE JAM LALILOLI E JO LALIOLI,JAM I URTE I SINQERTE ,SIMPATIK BASHKOHORE EDHE PSE JETOJ NE NJE FSHAT MALOR .MJAFTON SE VALLA NUK DI ME RREJT VEQ DREJT IUNE SHKOJ ..NDERSA JUVE QKA JU INTERESON ME ME PYET URDHERONI ZEMREN HAPUR E KAM PER JU

laliloli
17-05-05, 20:40
mir paske bo DEA qe ja pske qel faqen e prezentimit qetij se po tutet mu prezentu
hajde djal mu prezentu se jemi bo merak me dit kush je

HIQ MOS U BEJ MERAK MJELLMA E NDERUAR SE TA HIJEK MERAKUN UNE .
ASGJE NE KET BOT NUK KA MBET MISTER THOT JEHONA

mjellma
17-05-05, 21:57
po hajt djal tregona diqka me shum per veten tende kush je sa vjeq etj etj si ne tjeret

laliloli
18-05-05, 19:31
po hajt djal tregona diqka me shum per veten tende kush je sa vjeq etj etj si ne tjeret

aiiiiiiii Mjellma shum po kerkon bre ,une kur u regjistrova mendova se krejt anonime eshte ,e keto dojne me i dit edhe luget ne veksh qe i ke

laliloli
18-05-05, 19:31
po hajt djal tregona diqka me shum per veten tende kush je sa vjeq etj etj si ne tjeret

aiiiiiiii Mjellma shum po kerkon bre ,une kur u regjistrova mendova se krejt anonime eshte ,e keto dojne me i dit edhe luget ne veksh qe i ke

mjellma
20-05-05, 15:11
laliloli hajde hajde a ende nuk ke tregu send a qka je ka prit djal a ngutu pak hahahha mos prit me te lut

laliloli
20-05-05, 19:47
laliloli hajde hajde a ende nuk ke tregu send a qka je ka prit djal a ngutu pak hahahha mos prit me te lut


PERSHENDETJE MJELLMA MIR DE MBASI JE BERE MERAK ME ME NJOFT A BEN QIKO NE MP,FILLI E REN TE TREGOJ SE KUSH JAME SE KETU NE KET VEND PUBLIK VESHTIRE PER BESE SE ASHTU EDHE UNE JAM NJE PERSON PAK A SHUM PUBLIK NE QYTETIN TIM

Gjumashja
20-05-05, 20:23
laliloli mire se ke ardh deshta me dit ne cilin krah flen naten

halla e madhe
20-05-05, 20:48
Laliloli_pershendetje dhe mireseardhje te deshiron :halla e madhe :P

laliloli
20-05-05, 21:01
laliloli mire se ke ardh deshta me dit ne cilin krah flen naten
GJUMASHE TER PERSHENDES DHE TE UROJ QDO HERE GJUME TE EMBEL,NDERSA SA I PERKET PYETJES SUAJ UNE GJAT NATES JAME I PA BERE REHAT NE QDO 5 MINUTA RROTULLOHEM ,KESHTU QE TI ME FJET ME MUA TER NATEN KE ME MBET PA GJUME HAHAHAHAHAHAH

laliloli
20-05-05, 21:05
Laliloli_pershendetje dhe mireseardhje te deshiron :halla e madhe :P

U TE PERSHENDES SHUME SHUME HALLE E MADHE ,TE PERQAFOJ DHE TE MARRE NE GRYK SHUME MIRE SE TE GJETA LALILOLI
A NUK PATE NAJ VETJE PER MUA A?

DEA
20-05-05, 23:03
Laliloli, paske fillu diqysh me nifar gjys prezentimi, djalo nuk mjafton, ec livriti paturet e trego me shume :lol: :lol: :lol:

laliloli
20-05-05, 23:18
Laliloli, paske fillu diqysh me nifar gjys prezentimi, djalo nuk mjafton, ec livriti paturet e trego me shume :lol: :lol: :lol:

AI DEA GJYS PREZENTIMI!!!! UNE GATI 70% U PREZENTOVA E QKA PO TE INTERESON MA SHUME? A PO DON EDHE KIMET E FLOKEVE ME TI TREGU, QE ME KANE RA GATI a?

DEA
20-05-05, 23:27
Laliloli sa vllazni jeni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

laliloli
21-05-05, 00:27
Laliloli sa vllazni jeni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

AI MOS PO DON ME TI TREGU EDHE EMRAT E KREJT GRAVE TE MAHALLES

Gjumashja
21-05-05, 10:38
laliloli mire se ke ardh deshta me dit ne cilin krah flen naten
GJUMASHE TER PERSHENDES DHE TE UROJ QDO HERE GJUME TE EMBEL,NDERSA SA I PERKET PYETJES SUAJ UNE GJAT NATES JAME I PA BERE REHAT NE QDO 5 MINUTA RROTULLOHEM ,KESHTU QE TI ME FJET ME MUA TER NATEN KE ME MBET PA GJUME HAHAHAHAHAHAH


aha masi spo bishe n'tok krejt skoka rrezik :wink:

e_martumja
21-05-05, 11:51
Laliloli sa vllazni jeni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Dea pyetem mue more per lalilolin, gati 1 ekipit te fudbolit jan vetem nje person mungon, aiiiiiiiiiiiiii me rra zhitoni nona vete e mencur e paska lon burri portier keshtu u bo i 11 dhe ka shansa qe djemt e saj te hajrit e sakatojn portierin :lol: :lol: :lol:

laliloli
21-05-05, 22:28
Laliloli sa vllazni jeni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Dea pyetem mue more per lalilolin, gati 1 ekipit te fudbolit jan vetem nje person mungon, aiiiiiiiiiiiiii me rra zhitoni nona vete e mencur e paska lon burri portier keshtu u bo i 11 dhe ka shansa qe djemt e saj te hajrit e sakatojn portierin :lol: :lol: :lol:

H E MARTUME UNE TE KAM TREGUAR NE BESIM E TI PO ME SHPIUNON TEK DEA :: ,PO A E DI QE NE KEMI QENE QIFTI ME I MIRE NE DARDANI E TASH SI DUKET DO TE FILLOJ PROCEDUREN E SHKUROREZIMIT ME JU :lol: :lol: :lol: :lol:

mjellma
21-05-05, 22:38
Haahahaaha DEa mir e ke valla si gjysm e ka lon prezentimin ky laliloli diqka po priton me tregu apo i vejn mbarre qe i vejn mbarre le te me shkruj pv une ja publikoj prezentimin e tij hahahha

laliloli
21-05-05, 22:57
Haahahaaha DEa mir e ke valla si gjysm e ka lon prezentimin ky laliloli diqka po priton me tregu apo i vejn mbarre qe i vejn mbarre le te me shkruj pv une ja publikoj prezentimin e tij hahahha

PERSHENDETJE MJELLMA JO MORI NUK PO ME VJEN MARRE E AS NUK PO PRITOJ PER QKA JENI INTERESUAR PER MUA IU KAM TEREGU MOJ MJELLMA
PO SI DUKET EDHE TI NUK ISHE PREZENTUAR SE TE KAM KERKUAR PER ME MESUAR SE KUSH JE MOJ MJELLMA ,TI SI DUKET VEQ PO FLATURON E VENDI VEND NUK ESHTE TU TE NXANE HAHAHAHAHAHAHA

mjellma
23-05-05, 13:57
auuu Laliloli se paskam pa djal qka me ke pyt qka te ka intresua per mua se kisha lon pa tu pergjigj uf uf djali paska mbet merka me dit diqka per mua si mjell ma prej nje vendi ne vendin tjeter kam qellu nje shtegtare e fort veq baj kruga neper bot hahahahah

laliloli
24-05-05, 17:41
laliloli mire se ke ardh deshta me dit ne cilin krah flen naten
GJUMASHE TER PERSHENDES DHE TE UROJ QDO HERE GJUME TE EMBEL,NDERSA SA I PERKET PYETJES SUAJ UNE GJAT NATES JAME I PA BERE REHAT NE QDO 5 MINUTA RROTULLOHEM ,KESHTU QE TI ME FJET ME MUA TER NATEN KE ME MBET PA GJUME HAHAHAHAHAHAH


aha masi spo bishe n'tok krejt skoka rrezik :wink:

NESE JE NGA SHNETI SI TRASH MUND TE BIJE EDHE NE TOK HAHAHAHAHAH

laliloli
24-05-05, 17:44
auuu Laliloli se paskam pa djal qka me ke pyt qka te ka intresua per mua se kisha lon pa tu pergjigj uf uf djali paska mbet merka me dit diqka per mua si mjell ma prej nje vendi ne vendin tjeter kam qellu nje shtegtare e fort veq baj kruga neper bot hahahahah

LERI MOJ MJELLMA SHETIT MA ,RRI RAHAT KETU TEK NE SE MA MIRE NUK KE KU E GJEN HAHAHAH

Reana
24-05-05, 17:49
Laliloli sa vllazni jeni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

AI MOS PO DON ME TI TREGU EDHE EMRAT E KREJT GRAVE TE MAHALLES

:shock: ...EUUU...SIPAS TE GJITHA GJASAVE DUKET SE UA DIN EMRAT GJITHE GRAVE TE KOJSHIVE :wink: :lol:

A KA SHUME GRA BILE NE KOJSHI TE JU :P

PERSHENDETJE LALI :wink:

laliloli
24-05-05, 23:47
Laliloli sa vllazni jeni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

AI MOS PO DON ME TI TREGU EDHE EMRAT E KREJT GRAVE TE MAHALLES

:shock: ...EUUU...SIPAS TE GJITHA GJASAVE DUKET SE UA DIN EMRAT GJITHE GRAVE TE KOJSHIVE :wink: :lol:

A KA SHUME GRA BILE NE KOJSHI TE JU :P

PERSHENDETJE LALI :wink:

PERSHENDETJE REANA, AI KE HUMB SI FAKSI KTI NIHERE EDHE TI
NORMAL QE IA DI EMRAT GRAVE TE MAHALLES SE KOJSHI I KAM QY QDO DIT ME TO SHIHEM E SA PER VETJEN QE MA KE BA SE A KA SHUME GRA NE MAHALL ,UNE PO I PERMENDI ATO ME TE MIRAT :GJEZIDJA ,GJILFIRIA ,JALLDEZI,FERIZATJA,GJYLSIMJA ,GJAVIDJA IDRISHAHI ETJ ETJ
GJITHE TE MIRAT REANA DHE SUKSESE NE PROVIME

Dali!Keq
27-05-05, 17:43
laliloli

Mir se paske ardh kukuuuuuuu qysh more nuk te kam pa kur ke ardh :lol: --shaka--
Lakofsh bukur ne F.D

hasani :D

laliloli
27-05-05, 19:07
PERSHENDETJE DALI I KEQ ,PO ERDHA PAK SI ME "ZOR" NE KETE RUBRIKE TE PEREZENTIMEVE ,NE REALITET ME SOLLI DEA KETU ,TE CILES NUK DO TIA BEJ HALLALL :lol: :lol: :lol: E CILA ME SHTYRI ME TREGUAR FILL E PER PENI PER VETEN TIME :lol: :lol: :lol:

GJITHE TE MIRAT DALI I KEQ KUDO QE JE

e_martumja
27-05-05, 19:32
Laliloli sa vllazni jeni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Dea pyetem mue more per lalilolin, gati 1 ekipit te fudbolit jan vetem nje person mungon, aiiiiiiiiiiiiii me rra zhitoni nona vete e mencur e paska lon burri portier keshtu u bo i 11 dhe ka shansa qe djemt e saj te hajrit e sakatojn portierin :lol: :lol: :lol:

H E MARTUME UNE TE KAM TREGUAR NE BESIM E TI PO ME SHPIUNON TEK DEA :: ,PO A E DI QE NE KEMI QENE QIFTI ME I MIRE NE DARDANI E TASH SI DUKET DO TE FILLOJ PROCEDUREN E SHKUROREZIMIT ME JU :lol: :lol: :lol: :lol::oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

laliloli
27-05-05, 19:38
Laliloli sa vllazni jeni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Dea pyetem mue more per lalilolin, gati 1 ekipit te fudbolit jan vetem nje person mungon, aiiiiiiiiiiiiii me rra zhitoni nona vete e mencur e paska lon burri portier keshtu u bo i 11 dhe ka shansa qe djemt e saj te hajrit e sakatojn portierin :lol: :lol: :lol:

H E MARTUME UNE TE KAM TREGUAR NE BESIM E TI PO ME SHPIUNON TEK DEA :: ,PO A E DI QE NE KEMI QENE QIFTI ME I MIRE NE DARDANI E TASH SI DUKET DO TE FILLOJ PROCEDUREN E SHKUROREZIMIT ME JU :lol: :lol: :lol: :lol::oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

PO PO E MARTUARA FJALET NE MES QIFTAVE NUK TREGOHEN NE ODE TE GRAVE ,A E DI QE GRAT TANI EDHE 100 I SHTOJNE

mjellma
28-05-05, 17:15
auu qka lwxova qift kokshi kon ju dyt a e_martumja dhe laliloli a uu me paska kalu diqka pa e dit mos zo ma keq mos u shkrurorzo lalilioli se der kjo nusje llokqum me arra mo hek dor prej sejna hahah

laliloli
28-05-05, 17:27
auu qka lwxova qift kokshi kon ju dyt a e_martumja dhe laliloli a uu me paska kalu diqka pa e dit mos zo ma keq mos u shkrurorzo lalilioli se der kjo nusje llokqum me arra mo hek dor prej sejna hahah

ja mjellma mesove edhe diqka per mua, deri ne fund qdo gje do te dish , ndersa e martumja eshte shume e mire bile bile lloqkum me arra e lethia eshte por ,kur te del ne kojshi gjithqka tregon per shtepi

mjellma
28-05-05, 23:30
hahahaha laliloli qashtu qenka puna a mozvet ma keq po hajt more se bohet mir ihaaaaaaaaaaa

Luana
01-06-05, 20:48
laliloli


Te pershendes qum qum :wink:

laliloli
01-06-05, 21:00
laliloli


Te pershendes qum qum :wink:

flm luana qum qum qum edhe une te pershendes ma qum

Luana
01-06-05, 21:15
laliloli


Te pershendes qum qum :wink:

flm luana qum qum qum edhe une te pershendes ma qum

Me nder qofsh qum qum :lol: :lol: :wink:

dr1ta
04-06-05, 11:56
welcome... lali ....deshiroj argetim maximal :wink:

laliloli
04-06-05, 19:58
welcome... lali ....deshiroj argetim maximal :wink:

mire se te gjeta drita ,flm shume ,argetimi edshte qdohere i mire me kete shoqeri shume te mire

gjithe te mirat per ju e nderuara drita

Luana
29-06-05, 03:53
Ke humb diqka koheve te fundit , more :roll: a mos je martu a :shock:

ishalla jo :lol: :lol: :lol: 8) :wink:

Hajt Tung selam bani kend ta takojsh rruges , mos harro a :lol: :lol: :lol: :lol:
Luana

Murgesha
30-06-05, 07:16
Laliloli, qaste t mira kalofsh n Dardani.

laliloli
30-06-05, 22:55
Ke humb diqka koheve te fundit , more :roll: a mos je martu a :shock:

ishalla jo :lol: :lol: :lol: 8) :wink:

Hajt Tung selam bani kend ta takojsh rruges , mos harro a :lol: :lol: :lol: :lol:
Luana

pershendetje luana ,eh obligimet jetesore te largojne nganjehere ,koha e saneve e e puneve tjera te fshatit .E per martese e kam kryer me heret kete procedure

laliloli
30-06-05, 22:56
Laliloli, qaste t mira kalofsh n Dardani.

Faleminderit Murgesha se bashku me ju,shendet per ju ,femijet dhe mbare familjen

Luana
01-07-05, 03:18
pershendetje luana ,eh obligimet jetesore te largojne nganjehere ,koha e saneve e e puneve tjera te fshatit .E per martese e kam kryer me heret kete procedure

dmth nuk po dojshe me u martu me ne Fd huh http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/k030.gif


Tung Laliloli http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/g025.gif

laliloli
01-07-05, 19:17
pershendetje luana ,eh obligimet jetesore te largojne nganjehere ,koha e saneve e e puneve tjera te fshatit .E per martese e kam kryer me heret kete procedure

dmth nuk po dojshe me u martu me ne Fd huh http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/k030.gif


Tung Laliloli http://www.cosgan.de/images/smilie/haushalt/g025.gif

E treta e verteta ,po shkoj ngadal e sigurt ,ne menyre qe te mos deshtoj si dy herat e para :lol: :lol: :lol:

gjithe te mirat luana