PDA

View Full Version : ani


ani
08-05-05, 11:18
http://img119.echo.cx/img119/3596/ani0070cs.jpg

doGzona
08-05-05, 14:55
Pershendetje ANI dhe mire se na erdhe.
Qaste te kendeshme ketu ne FD dhe kudo qe ndodheni.

Syri i keq mos te paft djale per merak na qenke,
nese jeni ju ne foto. :wink:

Pershendetje dhe nje here
Kaloni sa me bukur.

Me respekt
doGzona

Daja POLIC
08-05-05, 23:13
ani

tung njeri mir se na ke ardhur ne FD ju deshiroj qaste te mira

a qenin nga sharri e keni a :?

turisti
08-05-05, 23:38
Ani i nderuar,

Mire se erdhe ne mesin tone dhe kalofsh mire. :P


Me respekt,
TURISTI. :P

florian
10-05-05, 17:46
Pershendetje ANI dhe mire se na erdhe.
Qaste te kendeshme ketu ne FD dhe kudo qe ndodheni.

Syri i keq mos te paft djale per merak na qenke,
nese jeni ju ne foto. :wink:

Pershendetje dhe nje here
Kaloni sa me bukur.

Me respekt
doGzona


TA GARANTOJ UNE QE AI ASHT , SE VJET MA KA PRU NE NE MAJE TE HUNES .

E TASH PO TA PROVOJ .

florian
10-05-05, 17:58
http://img60.echo.cx/img60/9233/ani0034gc.jpg

PUSHIMET DREQI VJEN E I BEN NE DET.

KUSHO SI ISHTE UJT SOT.