PDA

View Full Version : edhe une po prezantohem ...he si thoni ju????


mirsad
06-02-04, 21:03
pra une!! jame nje student thjeshte studjoje per qejfe dhe mendoje se me kete shkolle qe beje nuk mundem me fituar..para..perse thoni sepse pa korrupsion nuk mundeshe me fituar gje ..kurse une e urreje korrupsjoni..ju si thoni..jeni ne mendim me mua.....jame nga shqiperia me origjine ..studjoje ne stambolle..bye

nezi
28-02-04, 16:46
Pershendetje Mirsad ! Askush nuk fillon studimet, qe te jet i pasur materjalisht... por studimet fillohen qe vertet te japish kontributin ne ate lemi, !!! ama te studjosh a ? Eshte shume emer i madh STUDENT..Suksese ne studime dhe larg nga idea e materjalizmit, e lere me at pa djerse...

mirsad
03-03-04, 20:23
NEZİ flm per komplimentet me verte bet emire qe shkruajtet diēka sepse mendova se te gjithe forumistat ketu mos jane materialite dhe vetem une jame kunder ketyre keshtu qe isha disii bregosur...flm neziqofshi mire te gjithe ju forumista..ok bbye

Murgesha
04-03-04, 00:05
Hahahahah Mirsad. Tani e bere nje surprize te kendshme per te gjithe neve. Une se paku nuk jam materialiste. Paraja me intereson per te pas nje jet normale. (Nejse luaj nganjeher lotto po fati ende sme ka buzeqeshur).
Sa per korrupcion mundem me te thane se nuk e dua. Kur po i shoh disa te korruptum beso se zorret ne bark po me sillen, po pasi jemi pjese e Evropes nuk na zihet per te madhe. Se Europa u plak e e nde su ngi korrupcion.
Te pershendes.

mirsad
04-03-04, 00:10
meqe ndodha ne internet MURGESHA.. po pergjigjem direkte..e dija s enuk jeni te gjithe materialiste por se di se si te trheme me bete te ngurrohem disi.ahahaa..me verte jemi ne evrope prandaje keni te drejte per keter..por mendoje se korrupsionit ia ka pare sherrin evropa por bene sikuse nuk ka asgje...sa qudi edhe une sikurse i dije te gjitha sa qesharake...ahahaaa..ok murgesha te pershedese edhe une qofshi mire gjithmone

caki
04-03-04, 09:35
pra une!! jame nje student thjeshte studjoje per qejfe dhe mendoje se me kete shkolle qe beje nuk mundem me fituar..para..perse thoni sepse pa korrupsion nuk mundeshe me fituar gje ..kurse une e urreje korrupsjoni..ju si thoni..jeni ne mendim me mua.....jame nga shqiperia me origjine ..studjoje ne stambolle..bye

mirsad nese don ta humbesh vetveten behu matrealist, por nese don ta realizosh jeten behu shpirteror. ndoshta po e shef edhe vet se si jan gjerat ne ditet e tona, para sa te duash por dashuri aspak, kurse me heret sa me kan spjeguar, varferi shume por dashuri edhe me shume...

turisti
10-09-04, 19:28
Pershendetje Mirsad. :P

sejidi
18-07-05, 00:19
ej njerz . une nuk po prezantona . A MA BANI HALLALL