PDA

View Full Version : jam une GEISHA....


geisha
30-03-05, 17:00
Jam une Geisha, e re ne kete forum!!
shpresoje t'ia kaloje mire ne mesin tuaje!!
per veten : jam vajze e mire, e urte, e sjellshme!!
shume modeste.... :P

Barbaroza
30-03-05, 17:03
Jam une Geisha, e re ne kete forum!!
shpresoje t'ia kaloje mire ne mesin tuaje!!
per veten : jam vajze e mire, e urte, e sjellshme!!
shume modeste.... :P

Geisha,mire se na erdhe ketu.Te deshiroj argetim sa me te kendshem ne mesin tone. :wink:

Cool_Boy
30-03-05, 18:11
Jam une Geisha, e re ne kete forum!!
shpresoje t'ia kaloje mire ne mesin tuaje!!
per veten : jam vajze e mire, e urte, e sjellshme!!
shume modeste.... :P

Mire se na erdhe qikirushi

T'pershdnes dhe te deshiroj argetim te kendshme ketu ne forumin Dardania.


Cool_Boy :wink: :wink: :wink:

geisha
30-03-05, 18:26
flm shume per mikepritjen tuaje!jam e bindur se do kaloje shume mire!
sepse me shoqeri te mire nuk mund te jete ndryshe!!
flm jeni ylla te gjithe!! :D

ShEjToNkA
31-03-05, 16:47
Geishaaa. mirė se ke ardhė dhe caste tė bukura nė FD.

Agroni22
31-03-05, 18:22
boll emer interesante paske , por prapa se prap mire s erdhe sepse emri ska rendesi

dr1ta
31-03-05, 21:25
Welcome geisha ..duhesh te jesh e bardh ne ftyr si bora :P

Deshiroj caste te kendshme ketu.

geisha
01-04-05, 08:51
Geishaaa. mirė se ke ardhė dhe caste tė bukura nė FD.
flm shume per mikepritjen oj shejtonka!! grrrr kam frike nga ty :shock: puppuppuu shejtonka

geisha
01-04-05, 08:52
boll emer interesante paske , por prapa se prap mire s erdhe sepse emri ska rendesi
o flm shume, jam e mire vete e emri s'ka rendesi :P

geisha
01-04-05, 08:53
Welcome geisha ..duhesh te jesh e bardh ne ftyr si bora :P

Deshiroj caste te kendshme ketu.
mire se te gjeta moj drita :D

johhh, nuk jam e bardhe!!!! :(

Murgesha
01-04-05, 10:27
Geisha mirė se na ke ardhė.
Ja kalofsh sa mė interesant nė mesin tonė. :lol:

geisha
01-04-05, 14:26
Geisha mirė se na ke ardhė.
Ja kalofsh sa mė interesant nė mesin tonė. :lol:
flm per mikepritjen yllo :D

Diana007
01-04-05, 14:32
Geisha mir se paske gje deren me ardh , se bolle ne vend te mir ke adhe valla , ke me u knaq e hat hehehheehhehhh

T pershedes dhe ja klofsh mir ketu :wink:

mjellma
01-04-05, 17:45
Geisha mir se paske ardh qiki po e gjet besh ket nik Geisha ne baz te nikit ndoshta je e embel sikur qokollata Geisha

geisha
01-04-05, 18:02
Goca flm per mikepritjen tuaje!! :)
dhe po me ne fund e gjeta deren!! pas shume mundimeve!! :P ahhahaa por kryesorja eshte se tani Ja ku jam, ne mesin tuaje pra!!!

Mjellma, nuk e dija se Geisha eshte emri i ndonje ēokollate por te premtoje se jam shume e embel!!!! :P

mjellma
01-04-05, 18:58
Geisha nuk po e ishe qe egziston ajo qokollat amo eshte shum e sijshem besom mmmmmmm eshte

PAOLINA
07-04-05, 21:10
Geisha mire se erdhe ne boten tone, te prsh dhe kalo bukurushme :wink:


prsh
PaolinA

Toni_4Ever
07-04-05, 23:54
Jam une Geisha, e re ne kete forum!!
shpresoje t'ia kaloje mire ne mesin tuaje!!
per veten : jam vajze e mire, e urte, e sjellshme!!
shume modeste.... :P

Tung geisha me vje shum mir qe jeni nje vajz originale shqiptare kaloni mir ketu

dembelica
08-04-05, 10:59
Geisha,embelsira e forumit,mire se na erdhe,te uroj caste te kendeshme me ne :wink:

geisha
08-04-05, 17:15
Geisha nuk po e ishe qe egziston ajo qokollat amo eshte shum e sijshem besom mmmmmmm eshte

:x jo nuk e dija, me fal per injorancen time ne kete drejtime!!edhe pse i dua shume ēokollatat!!
por mund te besoje qe eshte shume e shijshme !!
sjelle ndonje ketej nga forumi qe ta shijojme te gjithe po deshe :P

geisha
08-04-05, 17:16
Geisha mire se erdhe ne boten tone, te prsh dhe kalo bukurushme :wink:


prsh
PaolinA
flm per mikepritjen tende Paolina dhe gjithashtu flm qe me pranuat ne boten tuaje!! :P
Jam shume e sigurt qe do kaloje shume mire mes jush!! :D
Geisha

doGzona
08-04-05, 17:18
Geisha mire se na erdhe ne boten e cudirave.
Me fal pak me vones.

Por prano pershendetjet e mia.
Ju deshiroje caste te kendeshme ketu ne FD
dhe kudo qe te jeni.

geisha
08-04-05, 17:20
Tung geisha me vje shum mir qe jeni nje vajz originale shqiptare kaloni mir ketu[/quote]

Tung edhe ty, edhe mua me vjen mire qe je nje djale origjinal shqiptar edhe ti!!
dhe te them se tani me vetem po ia kaloje mire ketu me ju! :P

geisha
08-04-05, 17:24
Geisha,embelsira e forumit,mire se na erdhe,te uroj caste te kendeshme me ne :wink:

wow goxha kompliment ky!! flm shume moj mike!!dhe flm per mikepritjen tende yllo!!
ēastet e mira do i kaloje se bashku me ju!!
puthje nga mua, dembelica!!me pelqen shume nicku yt :P !!
GEISHA

geisha
08-04-05, 17:29
Geisha mire se na erdhe ne boten e cudirave.
Me fal pak me vones.

Por prano pershendetjet e mia.
Ju deshiroje caste te kendeshme ketu ne FD
dhe kudo qe te jeni.
hahaahha ne boten e ēudirave!! deri me tani, kam pasur vetem ēudira apo befasi te mira!
dhe nuk eshte vone per te deshiruar nje mire se ardhje kurre! e vleresoje shume mikepritjen tende yllo!!
flm shume per urimin yllo! duhet te jesh shume e mire ne shpirt per te bere nje urime te tille! dhe dua te te beje te njejtin urime edhe une!
dhe ke puthje nga une!!
miqesisht
Geisha

Gentiana
10-04-05, 21:28
Jam une Geisha, e re ne kete forum!!
shpresoje t'ia kaloje mire ne mesin tuaje!!
per veten : jam vajze e mire, e urte, e sjellshme!!
shume modeste.... :P

geisha,mire se na vjen,dhe argetim te kendshem ne forumin Dardan.

mjellma
16-04-05, 00:14
Patjeter geisha do ju sjell aso qokollata ne ket forum kaq te embel siq eshte Dardania pa prit moj sa te vij ne pushim kom me ju pru lada hahah

turisti
16-04-05, 15:19
GEISHA e nderuar,

Mire se erdhe ne DARDANI. :P Shpresoj se do te kalosh mire. :P

Me respekt,
TURISTI.

Barbaroza
16-04-05, 15:40
GEISHA zemra,edhe nje pershendetje dhe nje mpuqqqqq per ty nga vendasja jote!

halla e madhe
17-04-05, 12:02
Geisha_pershendetje dhe caste te kendshme ne Fd.Halla :lol: