PDA

View Full Version : dhe kjo jam une......


hana
23-01-04, 14:02
une jam Hana 17 vjet jetoj momentalisht ne tiran po ishalla kete vere kthena ne kosov pergjithmon se valla bolle mire eshte Tirana kryeqytet ma por prap si kosova nuk ka hic ku te duash shko por prap si vendi yt.KOt nuk thojn ku eshte balta me e embel e mjalta ne vendin tend.tung

vushtrria
22-03-04, 08:49
hana ju uroj suksese ne jet dhe vetem vazhdoni keshtu dhe me pelqyen shum fjalet e mira per vendin tend qe i fole te lumt me kosoven nuk ka ne botju pershendes

hana
22-03-04, 11:20
faleminderit vushtrria

florian
06-04-04, 17:29
hana te uroj qe deshira jote te plotsohet sa me shpejt.

pershendetje nga flori.

Vera
25-04-04, 16:32
dhe un jam vera dhe jam 17 vjeqare jetoj ne germany por kisha pas deshir qe te gjith te kthehemi ne kosoven ton te dashur se me te nuk ka ok ju pershendes shum

Cool_Boy
26-04-04, 14:37
Une jam Cool_Boy ok mos harroni hahah..

Pershndetje

hana
08-05-04, 18:02
Une jam Cool_Boy ok mos harroni hahah..

Pershndetje


hahahhah jo more askush nuk te harron ty :wink: qy

tonny
29-08-04, 07:59
HANA pershendetje ty ishalla te plotsohet ajo deshir

tonny
29-08-04, 07:59
tung vera mundesisht ne cilin qytet jeton ne gjermani

Gentiana
30-08-04, 13:01
Hana dhe Anna, nje pershendetje e keni ju dyja nga un, se me tvertet jeni qika te mira, dhe siq thot Gili, pa qika te mira Zoti mos na lasht... :P :wink:Dit te kendshme, dhe gjdo te mir ku do qofshi.

Genta

turisti
10-09-04, 18:50
Hana ,te pershendes shume. :wink:

livoreka bicio
12-09-04, 18:20
HANA te pershendes shum, dhe te uroj ri kthim tč mir ne kosov dhe suksese ne jet. 8) 8) 8) 8)

hana
17-09-04, 16:36
Faleminderit te gjithve,genta,turisti,livereka bicio.......................

lotoshi
22-12-04, 19:05
Faleminderit te gjithve,genta,turisti,livereka bicio.......................

hana une deshta tju pershendes nese me lejohet

por aty ku thojshe se kujt i takon princi apo princesa te jet

une mendoj ju te jeni jeni fantazi keni nje talenc te pa paramenduar ju dehsiroj te vazhdoni keshtu