PDA

View Full Version : Artisti ,jam ne hall prej qikave tuj ba vetje per ty


laliloli
22-09-05, 21:47
Kush eshte Artisti ,nga eshte ,a eshte i martuar ,a thua eshte i bukur sikur i ka fjalet ,sa vjeq eshte etj etj etj ,jane disa nga pyetjet qe po mi bejne keto qikat e forumit,e une nuk po mundem te gjithave me ia kthyer pergjigjen . :lol: :lol: :lol:
Artisti ma kishe hjek nje gajle sikur te prezentoheshe ketu ,E mandej ta lidhim teneqen edhe ty me ndonje qe pelqeheni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Artisti
24-09-05, 09:29
Kush eshte Artisti ,nga eshte ,a eshte i martuar ,a thua eshte i bukur sikur i ka fjalet ,sa vjeq eshte etj etj etj ,jane disa nga pyetjet qe po mi bejne keto qikat e forumit,e une nuk po mundem te gjithave me ia kthyer pergjigjen . :lol: :lol: :lol:
Artisti ma kishe hjek nje gajle sikur te prezentoheshe ketu ,E mandej ta lidhim teneqen edhe ty me ndonje qe pelqeheni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:laliiiiii hahahahahahha o shpirto drejtoj kah un ato qika more hahahahahaha :wink: :wink:


Artisti ka lindur me 01.01.1979 ne nje qytez te vockel Kosovare,u rrit deri sa i beni 9 vjet,pastaj me deshiren e prindve te cilet ate koh edhe mua me pyten,por qe nuk e kuptoja aq shum at pytje se isha i vockel,thashe :

Po shkojm

erdhi ne Gjermani.

Martesa ende nuk ka ardh,se hala meriten :lol: :wink: :lol: se kam gjet e sa per fatin valla e respektoj shum hahahahahaha.

Bukuria esht nje karakter i jemi te cilin nuk e shfrytzoj per disa pun qe te sjellin ne vendngjarje te keqe.
Kam floke ngjyre e kombinuar kafe-zeze te dredhta sikur zoti qe ka dit me mi fale.
Fjalt e mia jan shum t embla per ata qe jan t embel,po jan shum t kqija per ata qe jan t kqi.
Gjermania mi ka dhene te gjitha qe kam nevoj fal prindve,po kam arrit te jem nje shqiptar i thjesht qe e kupton se pa e rujt kombin je i pa Baze.

per sot kaq e tani mundemi me fol hala hahahahahaa


lali shpirto t pershendes shum e edhe krejt tjert


Juaji

Artisti

Diana007
24-09-05, 09:54
Artisti perhajer per prezantimin , pse djal nuk e qite dikund nje rruz te kaltert :lol: :lol: :lol:

Te pershendes dhe ja kalofsh mir ketu :wink:

Artisti
24-09-05, 10:11
Artisti perhajer per prezantimin , pse djal nuk e qite dikund nje rruz te kaltert :lol: :lol: :lol:

Te pershendes dhe ja kalofsh mir ketu :wink:


Diana007 flm e nderuar,t pershendes nga zemra,valla oj Diana at rruzen e kalter pata me qit po u tuta mos pi verbon disa hahahahahahahaahaha
Artisti

Diana007
24-09-05, 10:14
Artisti perhajer per prezantimin , pse djal nuk e qite dikund nje rruz te kaltert :lol: :lol: :lol:

Te pershendes dhe ja kalofsh mir ketu :wink:


Diana007 flm e nderuar,t pershendes nga zemra,valla oj Diana at rruzen e kalter pata me qit po u tuta mos pi verbon disa hahahahahahahaahaha
ArtistiAhahahhahah mir eke , me mir mos e qit hiq s e te humb ketu :lol:

Flm per pershendejtje :D

rafet llapjani
24-09-05, 14:58
Jo vallahi artit na epaske shku tanve ,oj dijan jo rruz te kalter po nje dhom uku se mos po mer syshe e skam me kan me gjiru ma :lol: :lol: :lol: ,artist pershendetje te perzemurta lloqkaman nga rafet llapjani.

Artisti
24-09-05, 15:01
Jo vallahi artit na epaske shku tanve ,oj dijan jo rruz te kalter po nje dhom uku se mos po mer syshe e skam me kan me gjiru ma :lol: :lol: :lol: ,artist pershendetje te perzemurta lloqkaman nga rafet llapjani.


flm rafetooooooo, xhirimet skina mi nal hiq valla ani me msysh qysh shkojn hahahahaArtisti

laliloli
24-09-05, 19:35
meriten[/b] :lol: :wink: :lol: se kam gjet e sa per fatin valla e respektoj shum hahahahahaha.

Bukuria esht nje karakter i jemi te cilin nuk e shfrytzoj per disa pun qe te sjellin ne vendngjarje te keqe.
Kam floke ngjyre e kombinuar kafe-zeze te dredhta sikur zoti qe ka dit me mi fale.
Fjalt e mia jan shum t embla per ata qe jan t embel,po jan shum t kqija per ata qe jan t kqi.
Gjermania mi ka dhene te gjitha qe kam nevoj fal prindve,po kam arrit te jem nje shqiptar i thjesht qe e kupton se pa e rujt kombin je i pa Baze.

per sot kaq e tani mundemi me fol hala hahahahahaa


lali shpirto t pershendes shum e edhe krejt tjert


Juaji

Artisti

Artisti pershendetje Dhe ke bere nje prezentim te mrekullueshem .Tani, me qe fatin e rrespekton edhe Merita shume shpejt do te vije e te perqafoj :lol: :lol:

Shume mire paske ba se tani qikat dijne ku te orientohen hahahahahahahahahahah

Te pershendes sinqerisht

Lali

dr1ta
25-09-05, 01:04
Shume me pelqej ky prezentim


Te pershendes dhe ja kalofsh mire ketu . :)

Kodra
25-09-05, 05:32
**********
**********
**********


Artisti,mirė se ke adhur i nderuar.

Tė dėshiroj Argėtim tė kėndshėm,po ju Artistat ashtu kėshtu keni gjithkund Argėtim :wink:Kodra

Artisti
28-09-05, 21:25
Shume me pelqej ky prezentim


Te pershendes dhe ja kalofsh mire ketu . :)


dr1ta flm dhe t pershendes edhe un e nderum
Artisti

Artisti
28-09-05, 21:27
**********
**********
**********


Artisti,mirė se ke adhur i nderuar.

Tė dėshiroj Argėtim tė kėndshėm,po ju Artistat ashtu kėshtu keni gjithkund Argėtim :wink:KodraKodra flmmmmm shummmm i nderum edhe prej meje je i pershendetur edhe shum i nderum

Pe permbylli me nje fjal qe m ka pelqy shume ne nje webseite


,,,, Jeta eshte ARGETIM,,,,me repsekt


Artisti

e_martumja
15-03-06, 01:55
laliiiiii hahahahahahha o shpirto drejtoj kah un ato qika more hahahahahaha :wink: :wink:


Artisti ka lindur me 01.01.1979 ne nje qytez te vockel Kosovare,u rrit deri sa i beni 9 vjet,pastaj me deshiren e prindve te cilet ate koh edhe mua me pyten,por qe nuk e kuptoja aq shum at pytje se isha i vockel,thashe :

Po shkojm

erdhi ne Gjermani.

Martesa ende nuk ka ardh,se hala meriten :lol: :wink: :lol: se kam gjet e sa per fatin valla e respektoj shum hahahahahaha.

Bukuria esht nje karakter i jemi te cilin nuk e shfrytzoj per disa pun qe te sjellin ne vendngjarje te keqe.
Kam floke ngjyre e kombinuar kafe-zeze te dredhta sikur zoti qe ka dit me mi fale.
Fjalt e mia jan shum t embla per ata qe jan t embel,po jan shum t kqija per ata qe jan t kqi.
Gjermania mi ka dhene te gjitha qe kam nevoj fal prindve,po kam arrit te jem nje shqiptar i thjesht qe e kupton se pa e rujt kombin je i pa Baze.

per sot kaq e tani mundemi me fol hala hahahahahaa


lali shpirto t pershendes shum e edhe krejt tjert


Juaji

Artistihallooooooooooo ja ku eshte merita ahahahhah

Pershendetje per ty Artist dhe cdo te mire te deshiroj

DEA
15-03-06, 14:46
Tak tak tak, hej Artist hape deren a je kesajde, jo tybe nuk qenka, po po e fus per bire te qelsit nje pershendetje dhe e gjen kur te vije:smile: kusurin mbaje ej:biggrin:


Pershendetje nga DEA pra:wink:

Reana
20-03-06, 21:24
Ketu qenka tollovi, se jo mahi.....:rolleyes:

kalofshi mire, dhe argetim te lehte te gjitheve!!!

Artisti mire te paska udhezuar Rafeti, ndonje rruze te kalter, per mesysh mire kish qene:tongue: ....

Artisti
10-04-06, 10:14
hallooooooooooo ja ku eshte merita ahahahhah

Pershendetje per ty Artist dhe cdo te mire te deshiroj
ohhhhhhhhhhhh meriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitaaaaaaa,ku ke qene deri tash
qe brigje e lugina kam kalu
per me te taku

hajde mooo,ngaaaaa ngaaaaaa te kapi per qafe :biggrin:


flmmmm e edhe ty te deshiroj veq te mira
.

Artisti
10-04-06, 10:16
Tak tak tak, hej Artist hape deren a je kesajde, jo tybe nuk qenka, po po e fus per bire te qelsit nje pershendetje dhe e gjen kur te vije:smile: kusurin mbaje ej:biggrin:


Pershendetje nga DEA pra:wink:


hahahaha,ojjj DEA e nderuar e e respektuar,ma paske thye deren krejt,po une pe blej nje te re e edhe kusurin pe mbaj hahahaha.

Flmmmm shume e nderuar te pershendes shume shumeeee:smile:

.

Artisti
29-04-06, 14:37
Ketu qenka tollovi, se jo mahi.....:rolleyes:

kalofshi mire, dhe argetim te lehte te gjitheve!!!

Artisti mire te paska udhezuar Rafeti, ndonje rruze te kalter, per mesysh mire kish qene:tongue: ....


Reana mos ju tut tollovise se tash po shkon nuse e vijne me pi qaj shume hahahahaha :wink:

Nime me rruze te kalter ishte Diana,se Rafeti veq pritke me qit une rruzen e me ma vjedh ,po se qita hiq hahahahahaha.


.