PDA

View Full Version : Pershendetje Dhe Mire Se Ju Gjeta


ZeShKaNee
20-04-06, 11:45
Pershendetje dhe mire se ju gjeta te gjitheve


per me shume informacione apo gjera qe doni te dini shkruani dhe do tju pergjigjem po hudhem anej ka pa cenzurė tani :biggrin: )) ciao ciao

turisti
20-04-06, 12:37
Pershendetje dhe mire se ju gjeta te gjitheve


per me shume informacione apo gjera qe doni te dini shkruani dhe do tju pergjigjem po hudhem anej ka pa cenzurė tani :biggrin: )) ciao ciao

Mire se erdhe e nderuar.:smile:

Momentet e mira dhe disponim pa mase,te deshiron gjithmone

thjeshte & sinqerte,
TURISTI. :smile:

Murgesha
20-04-06, 14:56
Zeshkane mirė se na paske urdhėruar.

Kalo bukur nė mesin e Dardanasve.

Murgesha!

Drinni
20-04-06, 18:51
mirseardhje
ne bazen dardane,
ani me qen femer,
ani edhe bukuroshe,
ani edhe zeshkane....
juhuuuuuuuuu !!!!!


:wink:

Tanushi
20-04-06, 19:26
Pershendetje te pacenzuruar per kenaqesine e rreshket qe mund te na e sjellesh...

Paradox_13
20-04-06, 19:44
Pershendetje dhe mire se ju gjeta te gjitheve


per me shume informacione apo gjera qe doni te dini shkruani dhe do tju pergjigjem po hudhem anej ka pa cenzurė tani :biggrin: )) ciao ciao
Pershendetje edhe per ty dhe mire se te paska pru zoti ketu ne mesin tone ZeShKaNee.
Ja kalofshe si eshte me se miri ketu me cenzur apo pa te:smile:

ZeShKaNee
20-04-06, 21:33
faleminderit shum per mirpritjen e juaj jeni te mrekullushum

dhe un ju perqafoj dhe ju deshiroj qith te mirat


mu perqafoj :wink:

Zero Cool
21-04-06, 00:24
mire se erdhe qiki e te pacenzura na ke te gjitheve :wink:

Aga Syl
22-04-06, 16:26
Pershendetje te embela zeshkane.
Zeshkane moj zeshkane sa e mire qenke
te lumshin duart dhe kembet,e mire se ke ardhe
ne mesin tone,te ja koloni sa me mire.

nga:Aga Syl prane oxhakut.

Agroni22
06-06-06, 00:03
pershendetje edhe mire se ke ardhe ne mesin tone ZESHKANE dhe more nale doren se shume shpulla po jep hehehheeh

ZeShKaNee
14-09-06, 17:27
faleminderit shum per mirpritjen e juaj dhe un ju pershendes

ju perqafoj :d

GjIlAnAsI_cSi
06-11-06, 22:53
ciao baby..

Edhe pse moti koh sjemi par dhe me paska marr malli me te pa duke shkruar.. me duket burri spo ju le ne forum ee..

ja kalofesh mire ne vazhdim..

uck_aksh
07-11-06, 01:36
http://i86.photobucket.com/albums/k107/uck_aksh/zeshkane.jpg

HoteL-MadriD
07-11-06, 20:36
Pershendetje.

Mire se keni ardhur. Kalofsh sa me mire mes nesh.

Tung

Virti
08-11-06, 22:38
pershendetje! :smile: