PDA

View Full Version : une jam kjo qe jam


DEA
09-10-04, 22:50
une jam Dea ( seshte emri im i vertet po i vajzes sime) pershendetje per te gjithe ju se jeni shume mikeprites , mbasi qe mendoj se ky forum eshte i hapur per te gjithe ateher po futem edhe une jam 26 vjeqare e martuar dhe jetoj ne Gjermani me pelqene forumi juaj ju adhuroj jeni e vetmja shoqeri! :roll: :D

Gentiana
09-10-04, 22:59
une jam Dea ( seshte emri im i vertet po i vajzes sime) pershendetje per te gjithe ju se jeni shume mikeprites , mbasi qe mendoj se ky forum eshte i hapur per te gjithe ateher po futem edhe une jam 26 vjeqare e martuar dhe jetoj ne Gjermani me pelqene forumi juaj ju adhuroj jeni e vetmja shoqeri! :roll: :D

DEA mir se vjen, dhe mir se na gjen. :wink: Qaste sa me te kendshme me ne, mbase po te pelqejshim kaq shum!! :wink:

livoreka bicio
09-10-04, 23:04
DEA TE PERSHENDES DHE, JE E MIRSEARDHUR NE MESIN TON, DHE TE UROJ DISPONIM TE MIR DHE SUKSESE NE DARDANI. :wink:

ShEjToNkA
09-10-04, 23:05
Dea , volla be mirė shumė ia paske qellu se vėrtet jemi pėr lakmi.

Dea , pėrshndetje dhe mirė se ke ardhė .Tė dėshiroi caste tė kėndėshme nė shoqėrin tonė!

Honesty^uk.
09-10-04, 23:07
MIreseardhjen ne forumin tone ta uron edhe Honesty, dhe njekohesisht te uroj te kaloni caste sa me te kendshme nen mesin tone kurse vajzes ti uroj lumturi dhe gezime ne jete

Krokodilli
10-10-04, 08:07
une jam Dea ( seshte emri im i vertet po i vajzes sime) pershendetje per te gjithe ju se jeni shume mikeprites , mbasi qe mendoj se ky forum eshte i hapur per te gjithe ateher po futem edhe une jam 26 vjeqare e martuar dhe jetoj ne Gjermani me pelqene forumi juaj ju adhuroj jeni e vetmja shoqeri! :roll: :D

pershendetje DEA mire se vjen ne forumin dardania,,,, te uroj qaste te kendshme ne mesin ton....

DEA
10-10-04, 13:02
-Faleminderit per mikepritjen dhe une shpresoj te kalojme mire megjithse kjo dihet ""patjeter" ku ka shqiptare eshte mire apo? :lol:

dr1ta
18-10-04, 00:11
-Faleminderit per mikepritjen dhe une shpresoj te kalojme mire megjithse kjo dihet ""patjeter" ku ka shqiptare eshte mire apo? :lol:


Ku ka shqiptar esht mire:)

Te pershendes shpresoj ce kalon mire ketu:)

DEA
18-10-04, 07:45
FLM DRITA :lol:

Kaltrushi
18-10-04, 07:52
Dea Pershendetje nga zemra. Shpresoj se do kalojm sa ma bukur ne ket forum.

DEA
18-10-04, 07:56
pershendetje edhe ti Kaltrushi mendoj se do te ja kalojme mire :wink:

vushtrria
25-10-04, 21:11
une jam Dea ( seshte emri im i vertet po i vajzes sime) pershendetje per te gjithe ju se jeni shume mikeprites , mbasi qe mendoj se ky forum eshte i hapur per te gjithe ateher po futem edhe une jam 26 vjeqare e martuar dhe jetoj ne Gjermani me pelqene forumi juaj ju adhuroj jeni e vetmja shoqeri! :roll: :D

DEA edhe pse pak me vones prezentimi juaj me beri qe te ju pershendes,pra mir se keni ardhe ne shoqerin ton dardania shpresojme se do kaloni qste te kendeshme ne ket shoderi :lol: :lol:

DEA
25-10-04, 21:24
Patjeter Vushtrria veq ket punen e msitnis harroje a ha ha

painkiller
27-10-04, 00:17
mire se erdhe DEA.A mund te permirsoj diqka"ku ka shqipetar nuk eshte mire,eshte interesant".{dmth mund te jet nganjiher edhe keq}.

turisti
27-10-04, 08:25
YLLI I KLINĖS, - MIRĖ SE ERDHE - DHE KALOFSH BUKUR NE MESIN TONE.


ME RESPEKT,TURISTI.

Diana007
27-10-04, 09:06
Te pershendes Dea kalofsh mir :wink:

DEA
27-10-04, 12:54
Faleminderit Diana007http://www.mainzelahr.de/smile/big/Eyebrows.gif

Barbaroza
27-10-04, 15:02
DEA,prano edhe pershendetjen time.Me duhet te te them se forumi yne ka nevoje edhe per nena siq jeni sepse me njohurite tuaja nga amesia,vajzat mund te mesojne shume.
Me gezove pasi kuptova se keni edhe vajze.Rrite te mbare i deshiroj asaj dhe jete te lumtur e pa brenga!

DEA
27-10-04, 20:59
Flm Barbaroza natyrisht qe kemi nevoje per te gjitha kategorit e njerzve ketu e pse jo edhe nje nene :wink:

Bukuroshi007
27-10-04, 21:29
DEA mire se erdhe ne forum edhe kalofsh sa ma bukur
edhe 1 pytje e pata per ty

A E KLINES JE A ? nese je te paskam vendase

qeqa&zana
27-10-04, 21:32
:) mireseerdhe pershendetje nga ana ime per ty dhe vajzen tende
kalo mir

DEA
27-10-04, 21:35
DEA mire se erdhe ne forum edhe kalofsh sa ma bukur
edhe 1 pytje e pata per ty

A E KLINES JE A ? nese je te paskam vendase

Po valla e Klines jam vendas :wink:

DEA
27-10-04, 21:35
:) mireseerdhe pershendetje nga ana ime per ty dhe vajzen tende
kalo mir

Flm per urimin e juaj te ngrohte,po ashtu kaloni mire edhe ju :wink:

Bukuroshi007
28-10-04, 23:55
ej DEa po si e ke mbiemrin nese bon me dite, se une njoh shum te klines

ok kalofsh mir vendase :wink: byee

DEA
29-10-04, 21:33
ej DEa po si e ke mbiemrin nese bon me dite, se une njoh shum te klines

ok kalofsh mir vendase :wink: byee


Nje her tjeter te tregoi

Murgesha
29-10-04, 21:36
Kuku Dea, edhe kėtu qenkam koritė me ty. :oops:
Mirė se na ke ardhė, kalo bukur me ne.
Ps. Dikund tė kam dėshiruar mirėseardhje mė duket. :oops:

DEA
29-10-04, 21:40
Ha ha Murgesha, a fjete moj?

Murgesha
29-10-04, 21:45
Ha ha Murgesha, a fjete moj?

Jo ende, sigurisht tek jam pėrgjumshėm po mė dalin para syyve vonesat. :wink: :wink:

DEA
29-10-04, 21:48
Ha ha Murgesha, a fjete moj?

Jo ende, sigurisht tek jam pėrgjumshėm po mė dalin para syyve vonesat. :wink: :wink:

Ska gje zemer i pranojme edhe me vones :wink:

Bukuroshi007
29-10-04, 22:41
DEA hin ne msn nese nuk deshiron qe ta dijn kta tjeret mbiemrin, une veq deshat ta di,se mos po dalim te njiofshum pahiri, se edhe ti ishe e klines ok [email protected] ok hyr aty nese ben. tung pershendetje te medha nga une marvini

ShEjToNkA
03-01-05, 02:25
[b]Uffffffff Deaaaaaaaaaaaaa , mexi ta gjeta kėtė konak?! :evil:

Deaaaa ,erdha posaqėrishtė me tė falnderu dhe me ta kthy sajėn!
Tė flanderoi nga zemera pėr kėtė huazim qė ma mundėsove. me beso jam kėnaqė aaa! Kurrė kėtė vitė ri se harrroi ,kam shėti e jam endė poshtė e ndaltė me kėtė sajė jam kėnaqė!
Tė falmnderit shuuuuuuuuuuuuuuuuuuumė! :wink: :lol: :lol:

Ja sajėn http://www.mysmilie.de/smilies/xmas/img/040.gif

po e lėri kėtu tek porat e Ty falmnderit shuuuuuuuumė! :wink:

Murgesha
03-01-05, 02:28
Oj Dea a po thua vet me vete ēfarė zemėrgjerėsie po tregon Shejtonka.
Jo motėr jo, e kish hangėr dreqi ish ftofė e po ta kthen se ja kanė ndaluar mjekėt tė shetitet m,e saj. :lol: :lol:

DEA
03-01-05, 16:01
Ha ha ha Murgesha , ashtu eshte siq thua ti. Hej Shejtonka une ta kam fal moj e sta kam huazu nc nc nc nc :roll:

ShEjToNkA
04-01-05, 00:48
Shife ,shifeeeeee Deaaaa ,a tek shejtonka u mundove kėto fore me shit aa?????? :roll:
Jo mojjj qė ma ke falė jo se jooooooo ama as huzauu s'me ke bile por mezi disi ta morraaaa ( vjedha vetė se sa pėr ty ncukk) Edhe atė natė bile edhe e ke shpalll edhe ke qajtė qė tė kam huzau sajėn e tani mundohet me dnejt me nderė JOoooooooo merre sajen se ta ktheve dhe flmmmmmmmmmmmm shuuuuuuuuuumė :lol: :lol: :lol:

CICERRIMA
04-01-05, 14:34
TE UROJ VITIN E RI ZONJA DEA...CDO TE MIRE NE JETE.

P.S. NUK E DIJ PERSE DICKA ME THOTE QE IKONA E ZGJEDHUR TE PERNGJAN VET TY,APO GABOHEM ?

experti_lu
29-01-05, 21:34
DEA te pershendes,ndersa vajzes juaj i uroje jete te lumtur.
-kaq per sante :D :D :D

DEA
17-03-05, 23:14
TE UROJ VITIN E RI ZONJA DEA...CDO TE MIRE NE JETE.

P.S. NUK E DIJ PERSE DICKA ME THOTE QE IKONA E ZGJEDHUR TE PERNGJAN VET TY,APO GABOHEM ?
Cicerima flm per pershendetjen tuaj, jam adhuruese e poezive tuaja vetem vazhdoni.
Mirembeteshi :wink:

DEA
17-03-05, 23:15
DEA te pershendes,ndersa vajzes juaj i uroje jete te lumtur.
-kaq per sante :D :D :D

experti_lu, faleminderit zoteri per pershendetje, ju deshiroj nje mbremje sa me te mire, kudo qe jeni :wink:

Toni_4Ever
08-04-05, 00:01
DEA ju deshiroj disponim

DEA
08-04-05, 00:08
DEA ju deshiroj disponim

Faleminderit , Gjithashtu :wink:

dembelica
08-04-05, 11:02
Dea,po ta le nje pershendetje te ngrohte :wink:


PS:Ty te marrte pusi hooooooooooooooooo hahhahaha :wink:

i keqi
17-04-05, 21:42
o dea tpershendes nga rrroja e zemres time qe po vun me mendime mir se paske ardh e ishalla me tmira bashk em ty ktu ne ket forum si llokum ,pik se pari deshiroj jet gjat sbashku me vajzen edhe burrin e tani spo di qa me thon po them crtani po qyshe oj dea a je mirqysh po kalon ktu ne ket forum a pot bojn hyzmet hiq ,ok tepershendes dea se dhent pom presin jasht i lash vet tpershendes edhe niher e kalofsh ma se miri