PDA

View Full Version : Une jam Reana, de


Reana
25-03-06, 06:00
Une jam Reana, qike hasreti, boll e perpjekt, po ju tashme te gjithe e dini kete:wink:
me vendbanim te larget fort, po edhe shume te afert (Ne Dardani mo:tongue: )....
me shkruajt me pelqen fort, edhe po tutna kam me harru me fole, duke shkruar pa u ndal...
Po ndodh qe po shpetoj, keshtuqe syzet po i vendoj, dhe kenges po ja filloj....
pasi e binda veten, i binda edhe prinderit e mij, qe duhet me u martu:biggrin: , prandaj ne mesin e disave, nje (menzi) e kam seleksionu (a po me shkon gegerishtja hiq, athu:rolleyes: ???)

Ehhhhh...si isha duke ju tregu, tash kompania muzikore eshte duke me mungu, se bashku me valltare e dasmore hallakamen me zhvillu...hoho..

Po me duhet me ju tregu se prinderit e mij ende spo munden me u pajtu, dhe disi ende nuk po munden me akseptu, faktin qe qika e tyne dikund tjeter duhet me shku..pashe juve a din dikush me'm keshillu...hahhahha...

ehhhh...kenga vazhdon, ne epizodin qe vijon....

poashtu,
urdheroni, dhe udhezoni se medet,
me veprimet e veta po bijka njeriu ne siklet....

Arb
25-03-06, 06:45
Une jam Reana, qike hasreti, boll e perpjekt, po ju tashme te gjithe e dini kete:wink:
me vendbanim te larget fort, po edhe shume te afert (Ne Dardani mo:tongue: )....
me shkruajt me pelqen fort, edhe po tutna kam me harru me fole, duke shkruar pa u ndal...
Po ndodh qe po shpetoj, keshtuqe syzet po i vendoj, dhe kenges po ja filloj....
pasi e binda veten, i binda edhe prinderit e mij, qe duhet me u martu:biggrin: , prandaj ne mesin e disave, nje (menzi) e kam seleksionu (a po me shkon gegerishtja hiq, athu:rolleyes: ???)

Ehhhhh...si isha duke ju tregu, tash kompania muzikore eshte duke me mungu, se bashku me valltare e dasmore hallakamen me zhvillu...hoho..

Po me duhet me ju tregu se prinderit e mij ende spo munden me u pajtu, dhe disi ende nuk po munden me akseptu, faktin qe qika e tyne dikund tjeter duhet me shku..pashe juve a din dikush me'm keshillu...hahhahha...

ehhhh...kenga vazhdon, ne epizodin qe vijon....

poashtu,
urdheroni, dhe udhezoni se medet,
me veprimet e veta po bijka njeriu ne siklet....

Si me i thone gjithe kesaj, prezantim apo njoftim?

LOJETARI
25-03-06, 10:41
Oj Reana ko ke ra n“siklet me vetveten se pernryshe nuk besoj se ti ja kishe fillue me i knue vetes .Une e disha se ti je qike e mire por nuk e disha se je qike hasreti , e juve te hasretit shume u falet edhe pse jeni te lazdrueme .Mirpo sidokjofte shpresoj se vallen qe ja ke fillu e bene sipas kanges sate e jo te tjereve .T“uroj qaste te knaqshme n“kete far Vilajetin tone te hallakatt .

Espresso
25-03-06, 12:48
Une jam Reana, qike hasreti, boll e perpjekt, po ju tashme te gjithe e dini kete
me vendbanim te larget fort, po edhe shume te afert (Ne Dardani mo)....
me shkruajt me pelqen fort, edhe po tutna kam me harru me fole, duke shkruar pa u ndal...
Po ndodh qe po shpetoj, keshtuqe syzet po i vendoj, dhe kenges po ja filloj....
pasi e binda veten, i binda edhe prinderit e mij, qe duhet me u martu, prandaj ne mesin e disave, nje (menzi) e kam seleksionu (a po me shkon gegerishtja hiq, athu:rolleyes: ???)

Ehhhhh...si isha duke ju tregu, tash kompania muzikore eshte duke me mungu, se bashku me valltare e dasmore hallakamen me zhvillu...hoho..

Po me duhet me ju tregu se prinderit e mij ende spo munden me u pajtu, dhe disi ende nuk po munden me akseptu, faktin qe qika e tyne dikund tjeter duhet me shku..pashe juve a din dikush me'm keshillu...hahhahha...

ehhhh...kenga vazhdon, ne epizodin qe vijon....

poashtu,
urdheroni, dhe udhezoni se medet,
me veprimet e veta po bijka njeriu ne siklet....

Kysmet, shpejt n'darsem met ardh :smile: :tongue:

Allahu te udhezoft :biggrin:

prishtinasi
25-03-06, 14:10
Une jam Reana, qike hasreti, boll e perpjekt, po ju tashme te gjithe e dini kete:wink:
me vendbanim te larget fort, po edhe shume te afert (Ne Dardani mo:tongue: )....
me shkruajt me pelqen fort, edhe po tutna kam me harru me fole, duke shkruar pa u ndal...
Po ndodh qe po shpetoj, keshtuqe syzet po i vendoj, dhe kenges po ja filloj....
pasi e binda veten, i binda edhe prinderit e mij, qe duhet me u martu:biggrin: , prandaj ne mesin e disave, nje (menzi) e kam seleksionu (a po me shkon gegerishtja hiq, athu:rolleyes: ???)

Ehhhhh...si isha duke ju tregu, tash kompania muzikore eshte duke me mungu, se bashku me valltare e dasmore hallakamen me zhvillu...hoho..

Po me duhet me ju tregu se prinderit e mij ende spo munden me u pajtu, dhe disi ende nuk po munden me akseptu, faktin qe qika e tyne dikund tjeter duhet me shku..pashe juve a din dikush me'm keshillu...hahhahha...

ehhhh...kenga vazhdon, ne epizodin qe vijon....

poashtu,
urdheroni, dhe udhezoni se medet,
me veprimet e veta po bijka njeriu ne siklet....

Per gegrishte, je ne nivel, je per gazeten "java" te migjen kelmendit !
Tash masi veq je ne trip, nisja kanges "hapi syte e zeza"!

Murgesha
25-03-06, 14:53
E po mbasi je e rriturr, intelegjente dhe e zoja e i plotėson kushtet me ja lumturu jetėn dikujt ėshtė mėkat tė rrijshė vetėm.

Tė dėshiroj gjithė tė mirat e kėsaj bote dhe lumturi tė madhe nė ndarjen e jetės me dike tjetėr.
Do ta shėnojmė kėtė ngjarje me manifestime tė ndryshme nė FD, ku mes tjerash edhe me tė mėsuar se si duhet me u sjellė me burrin nėpėr etapa tė ndryshme tė jetės.

Mos harro tė na tregojsh pak para martesės qė tė fillojmė fushatėn pėr mėsimin tėnd mos me na kesh pastaj krushka apo vjehrra se s`kemi ditė me tė pėrgaditė. :biggrin:

Tė dėshiroj lumturi tė pakufishme.

Murgesha!

Espresso
25-03-06, 14:58
Une po e propozoj veten time per djal kerri! Parakusht eshte te ulem ne prehrin e Reanes me ja fshi lotet kur ti shkojn perpjet hahaha

:biggrin: :tongue:

jadore
25-03-06, 15:20
E po mbasi je e rriturr, intelegjente dhe e zoja e i plotėson kushtet me ja lumturu jetėn dikujt ėshtė mėkat tė rrijshė vetėm.

Tė dėshiroj gjithė tė mirat e kėsaj bote dhe lumturi tė madhe nė ndarjen e jetės me dike tjetėr.
Do ta shėnojmė kėtė ngjarje me manifestime tė ndryshme nė FD, ku mes tjerash edhe me tė mėsuar se si duhet me u sjellė me burrin nėpėr etapa tė ndryshme tė jetės.

Mos harro tė na tregojsh pak para martesės qė tė fillojmė fushatėn pėr mėsimin tėnd mos me na kesh pastaj krushka apo vjehrra se s`kemi ditė me tė pėrgaditė. :biggrin:

Tė dėshiroj lumturi tė pakufishme.

Murgesha!
-Reanaaaa.! -une po i bashkangjitem keshillave te Murgeshes (nuk paskem qka te shtoj me...)

Kodra
25-03-06, 22:52
**********
**********
**********

E nderuara Reana,
tė pėrgėzoj sė pari pėr prezentimin tėnd,pastaj tė uroj suksesin e dialektit Gegė :wink: ,por mė shumė po tė pėrshtatet Letrarja:smile: ,ose qė nuk jam mėsuar tė lexoj nga ti,fjali nė dialektin Gegė:confused: .

Tė them,mirė se erdhe,nuk ėshtė e udhės.
Tė them mirė se tė gjeta,edhe kjo nuk po mė duket e udhės.

Po tė them:

Mirė se jemi njohtuar,aq sa jemi njohtuar,tė dėshiroj edhe mė tutje shkrime tė bukura,por me Letrare :smile: .


Duke tė dėshiruar,qė rrugėt e jetės suaj tė jenė vetėm tė lehta,tė pėrshėndet


Kodra

Reana
28-03-06, 17:10
Oj Reana ko ke ra n“siklet me vetveten se pernryshe nuk besoj se ti ja kishe fillue me i knue vetes .Une e disha se ti je qike e mire por nuk e disha se je qike hasreti , e juve te hasretit shume u falet edhe pse jeni te lazdrueme .Mirpo sidokjofte shpresoj se vallen qe ja ke fillu e bene sipas kanges sate e jo te tjereve .T“uroj qaste te knaqshme n“kete far Vilajetin tone te hallakatt .


Oj lajle, oj lajle, kenga vazhdon me tutje:tongue: ....

Ky lojetari i mencur fort, te vertetes fort ju ka afruar, por megjithate (mire) nuk ja ka qelluar..:smile:
vallja nuk behet "solo", se ka nevoje edhe per te tjere, prandaj nje mahalle e nje katun kete pune duhet tjerre:tongue: ...

Vilajeti jone me i mire s'ka ku del, edhe per gezime dhe hidherime, zeri i shkembimit te ideve na percjell....

Reana
28-03-06, 17:18
Kysmet, shpejt n'darsem met ardh :smile: :tongue:

Allahu te udhezoft

Shiko allahile udhes nga vjen, ndonje brinje po e then, dhe kete gezim,:tongue: po na e shendrron ne vajtim...
do na duhet ti therrasim infermieret:wink: e Vilajetit, me u kujdes per ty e me te largu sikletit....

Reana
28-03-06, 17:28
Per gegrishte, je ne nivel, je per gazeten "java" te migjen kelmendit !
Tash masi veq je ne trip, nisja kanges "hapi syte e zeza"!

Cka do bente Vilajeti, pa "fjalen" e Migjen Kelmendit:tongue: ...
kenget ketu ne nuk i ndrrojme, po per te gjithe syte:cool: kendojme...
nuk do te kete diskriminime asesi per sy te gjelbert apo te zi....

Reana
28-03-06, 17:36
E po mbasi je e rriturr, intelegjente dhe e zoja e i plotėson kushtet me ja lumturu jetėn dikujt ėshtė mėkat tė rrijshė vetėm.

Tė dėshiroj gjithė tė mirat e kėsaj bote dhe lumturi tė madhe nė ndarjen e jetės me dike tjetėr.
Do ta shėnojmė kėtė ngjarje me manifestime tė ndryshme nė FD, ku mes tjerash edhe me tė mėsuar se si duhet me u sjellė me burrin nėpėr etapa tė ndryshme tė jetės.

Mos harro tė na tregojsh pak para martesės qė tė fillojmė fushatėn pėr mėsimin tėnd mos me na kesh pastaj krushka apo vjehrra se s`kemi ditė me tė pėrgaditė. :biggrin:

Tė dėshiroj lumturi tė pakufishme.

Murgesha!

"Moj e mira bregut Cemit, bardh si bora e ketij vendi:wink:..." falemnderit per urime dhe pergezime:tongue: ...
po me kaq nuk kryhet detyra e Mbretereshes te Dardanise, ketu veq sa je ke nise,
takimin e ardhshem duhet caktuar, detyrat e ndryshme per ti deleguar, se besa shume pune jane grumbulluar, qy:tongue: ....

Reana
28-03-06, 17:40
Une po e propozoj veten time per djal kerri! Parakusht eshte te ulem ne prehrin e Reanes me ja fshi lotet kur ti shkojn perpjet hahaha

:biggrin: :tongue:

djali i kerrit me kije, ka me u deshte kijet me i drejtue, ne Hudson river (hahhhhah...) mos me u rrezue....mos kujtove qe me Bently don me udhetue, jo bre djal pa terbije, per shqiptar jane kerret me kije:tongue: .....

turisti
28-03-06, 21:38
Une jam Reana, qike hasreti, boll e perpjekt, po ju tashme te gjithe e dini kete:wink:
me vendbanim te larget fort, po edhe shume te afert (Ne Dardani mo:tongue: )....
me shkruajt me pelqen fort, edhe po tutna kam me harru me fole, duke shkruar pa u ndal...
Po ndodh qe po shpetoj, keshtuqe syzet po i vendoj, dhe kenges po ja filloj....
pasi e binda veten, i binda edhe prinderit e mij, qe duhet me u martu:biggrin: , prandaj ne mesin e disave, nje (menzi) e kam seleksionu (a po me shkon gegerishtja hiq, athu:rolleyes: ???)

Ehhhhh...si isha duke ju tregu, tash kompania muzikore eshte duke me mungu, se bashku me valltare e dasmore hallakamen me zhvillu...hoho..

Po me duhet me ju tregu se prinderit e mij ende spo munden me u pajtu, dhe disi ende nuk po munden me akseptu, faktin qe qika e tyne dikund tjeter duhet me shku..pashe juve a din dikush me'm keshillu...hahhahha...

ehhhh...kenga vazhdon, ne epizodin qe vijon....

poashtu,
urdheroni, dhe udhezoni se medet,
me veprimet e veta po bijka njeriu ne siklet....


Reana e nderuar,

Komentimet nuk i nevoiten inteligjences tende.E di se do te konsultohesh edhe shume here me prinderit e tu,sepse karakteri yte ashtu tregon,a une te deshiroj dyert te hapura te lumturise.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

Zero Cool
28-03-06, 21:40
Reana te pershendes dhe te uroj jete te gjate dhe shendet si dhe suksese ne jete !

jadore
28-03-06, 21:40
Oj lajle, oj lajle, kenga vazhdon me tutje:tongue: ....

Ky lojetari i mencur fort, te vertetes fort ju ka afruar, por megjithate (mire) nuk ja ka qelluar..:smile:
vallja nuk behet "solo", se ka nevoje edhe per te tjere, prandaj nje mahalle e nje katun kete pune duhet tjerre:tongue: ...

Vilajeti jone me i mire s'ka ku del, edhe per gezime dhe hidherime, zeri i shkembimit te ideve na percjell....

.....se pse me kujtojne nje fjali tek humori shkodran me Gezim Krujen ....."kesaj i thene me te martu me zore " -edhe Eeanes i theme inshalla nuk ka mbete katundi ta martoj.......

DEA
28-03-06, 22:15
Une jam Reana, qike hasreti, boll e perpjekt, po ju tashme te gjithe e dini kete
me vendbanim te larget fort, po edhe shume te afert (Ne Dardani mo )....
me shkruajt me pelqen fort, edhe po tutna kam me harru me fole, duke shkruar pa u ndal...
Po ndodh qe po shpetoj, keshtuqe syzet po i vendoj, dhe kenges po ja filloj....
pasi e binda veten, i binda edhe prinderit e mij, qe duhet me u martu , prandaj ne mesin e disave, nje (menzi) e kam seleksionu (a po me shkon gegerishtja hiq, athu ???)

Ehhhhh...si isha duke ju tregu, tash kompania muzikore eshte duke me mungu, se bashku me valltare e dasmore hallakamen me zhvillu...hoho..

Po me duhet me ju tregu se prinderit e mij ende spo munden me u pajtu, dhe disi ende nuk po munden me akseptu, faktin qe qika e tyne dikund tjeter duhet me shku..pashe juve a din dikush me'm keshillu...hahhahha...

ehhhh...kenga vazhdon, ne epizodin qe vijon....

poashtu,
urdheroni, dhe udhezoni se medet,
me veprimet e veta po bijka njeriu ne siklet....


Nese e ke vendos me u martu, sallen Dardane per ty kam me rezervu, edhe me te shti me vajtu, duke te kendu , flokt perpjet prej sikletit me ti qu, nje qike e kemi percjell nga ketu por ajo kurr me sna eshte lajmeru, e ishalla ty ajo mendje ste ka shku qe mbas burrit me u hutu e prej Dardanie me u distancu:wink:


Boll mire kishe bo qe nje shkrim e kishe shkru pak nje fotografi nga ty disi me e kriju se boll qike e mire ke qellu, e fort jam e gzushme lumturushme qe te kam njoftu:tongue:Pershendetje te perzemerta nga DEA

halla e madhe
28-03-06, 23:41
Reana_de_mire se paske ardhe moj qike e hasretit!

Vallahi ti koke pushke gjysme automatike ho,nja fillofsh ti me qendise keshtu FD qysh i paske llafet bilahi po dojshe me kalle ketuhen ma ka krejte ho:biggrin:

Zoti t'ruajt prej msyshit:halla e madhe:wink:

Murgesha
29-03-06, 11:53
"Moj e mira bregut Cemit, bardh si bora e ketij vendi:wink:..." falemnderit per urime dhe pergezime:tongue: ...
po me kaq nuk kryhet detyra e Mbretereshes te Dardanise, ketu veq sa je ke nise,
takimin e ardhshem duhet caktuar, detyrat e ndryshme per ti deleguar, se besa shume pune jane grumbulluar, qy:tongue: ....

Sa pėr punė mos ke fare dert, se kėto i rregulloj vet.
Pėr me ta ba qeizin tė propozoj Mjellmėn,
Pė veshatore Dean
Pėr grua me tė msue ta jap Hallėn e madhe
E pėr defatore vjen Vjeshta e kallė mahallėn.

Ps. Dihet se na kanė quajtur mua e ty defatore, po ne kėndojmė ku ashtė vendi, e pėr dasma e punė qejfi marrim ngjeti. :biggrin:

Fshatari
29-03-06, 14:20
djali i kerrit me kije, ka me u deshte kijet me i drejtue, ne Hudson river (hahhhhah...) mos me u rrezue....mos kujtove qe me Bently don me udhetue, jo bre djal pa terbije, per shqiptar jane kerret me kije:tongue: .....

U dėshprova shumė kur lexova postimin e Espressos! Besoja se isha i vetmi qė deri dje pėrdorja ende "kerrin me kije"! Kurrė mė parė nuk ia kisha patur frikėn konkurrencės...!(ndjesė pėr daljen nga tema)!

Sikur tė ishte kėrkuar nga unė tė prezantoja Reanėn do tė kisha shkruar pikėrisht atė qė shkruan Reana pėr Reanėn!
Duke lexuar me vėmendje ēdo fjalė, fjali tė Reanės nė planin e dyfisht : formė e pėrmbajtje kam arrirė tė parafytyrojė shumė qartė personazhin qė fshihej pas postimeve tė saja qė kurrė nuk mė lėnė indiferent!
Per sa i pėrket (gegnishtes...) pranoj se ky aspekt mė kishte shpėtue : pranoni se Reana, nė postimet e veta tė mrekullueshme e shumė tė qėlluara lundron shpesh nė mes toskės e gegės sepse e di mirė, ashtu siē e dimė edhe ne tė tjerėt, se shqiptarėt definohen sėpari si shqiptar e pastaj...!
Kjo vashė dardanase meriton komplimente, vetėm komplimente, pa rezervė...
I juaji, fshatari !

Reana
30-03-06, 04:16
-Reanaaaa.! -une po i bashkangjitem keshillave te Murgeshes (nuk paskem qka te shtoj me...)

Hajde J'adore, e mire se qenke rendite, po ne Dardani mos i kurse fjalite:tongue: ...
sa per keshilla e udhezime, eja me shpesh e mos prito,
se kemi nevoje edhe per ty, bijo:wink: ...

Reana
30-03-06, 04:33
**********
**********
**********

E nderuara Reana,
tė pėrgėzoj sė pari pėr prezentimin tėnd,pastaj tė uroj suksesin e dialektit Gegė ,por mė shumė po tė pėrshtatet Letrarja ,ose qė nuk jam mėsuar tė lexoj nga ti,fjali nė dialektin Gegė .

Tė them,mirė se erdhe,nuk ėshtė e udhės.
Tė them mirė se tė gjeta,edhe kjo nuk po mė duket e udhės.

Po tė them:

Mirė se jemi njohtuar,aq sa jemi njohtuar,tė dėshiroj edhe mė tutje shkrime tė bukura,por me Letrare .


Duke tė dėshiruar,qė rrugėt e jetės suaj tė jenė vetėm tė lehta,tė pėrshėndet


Kodra

O ky Kodra, djal i ri,
nder me te miret ne Dardani, pak nga pak e me naze,
pleqeron pune "a la" shqiptarqe:wink: ...
Gegerishtja, s'po ja don fare, preferon vetem letrare :tongue: ...
po si te jete nevoja komunikojme, me rendesi njeri-tjeterin ta degjojme...

Perndryshe,
falemnderit per pershendetjet, por mos mendo se keto mjaftojne
se sfidat jetesore me tutje vazhdojne...

uhhh..gati harrova...e mbaj mend njehere, me duket se ishte vere
gati flamen me ta hjek (me fjale, natyrisht se jo me te vertete:biggrin: ),
po falemnderit qe kurr s'e ke bere te madhe, shenje kjo e prezences bujare:wink:.....

Reana
30-03-06, 05:04
Reana e nderuar,

Komentimet nuk i nevoiten inteligjences tende.E di se do te konsultohesh edhe shume here me prinderit e tu,sepse karakteri yte ashtu tregon,a une te deshiroj dyert te hapura te lumturise.

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

Turisti jone turistik
nderkombtar e diplomatik:tongue:
shkon e vjen si era, veq kur e sheh te dera:tongue: ...
plot shaka e humoristik, here i vreret, here romantik
kur ti teket me shpoti e gjemba, por gjithmone i sjellshem me te gjitha femrat ..hahhahhhaha....

Falemnderit per kortezi si gjithmone, per fjale te mira kurr s'eshte vone:cool:
po dyert e lumturise dhe ato te deshprimit, jane te hapura gjithmone
paralelisht ne kohe, egzistojne
prandaj nuk po ushqej ndonje iluzion se ndrrimi i statusit civil (ka thene sot Vjeshta:tongue: ) kete e ndryshon...

turisti
30-03-06, 13:32
:smile: Turisti jone turistik
nderkombtar e diplomatik:tongue:
shkon e vjen si era, veq kur e sheh te dera:tongue: ...
plot shaka e humoristik, here i vreret, here romantik
kur ti teket me shpoti e gjemba, por gjithmone i sjellshem me te gjitha femrat ..hahhahhhaha....

Falemnderit per kortezi si gjithmone, per fjale te mira kurr s'eshte vone:cool:
po dyert e lumturise dhe ato te deshprimit, jane te hapura gjithmone
paralelisht ne kohe, egzistojne
prandaj nuk po ushqej ndonje iluzion se ndrrimi i statusit civil (ka thene sot Vjeshta) kete e ndryshon...

Reanushe inteligjente,

Nese i bashkon -iluzionet- me inteligjencen tende,do te kuptojsh se sa i bukur do te jet -statusi yte civil-,sepse pamvarsisht prej oscilimeve te tij,ai e nderron vetem -kahjen-,a me -knaqesine e jetes- = dirigjon ti.................

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

doGzona
30-03-06, 18:29
Reana motrushe a po me duket qe po doshe te na shkoshe nuse?:frown:

Espresso
30-03-06, 18:58
Reana motrushe a po me duket qe po doshe te na shkoshe nuse?:frown:

Ishalla ta ngreh kamben edhe ty...:biggrin: :smile: :tongue:

Artisti
03-04-06, 09:38
E kam dite hahahahahhaha, po po e kam dite qe Reana gjuan vetem njehere edhe qellon shume here hahahaha,ojjjj motrushe me ni t gjujtne do mi krye krejt :wink: :smile: .

Per hajr prezantimi e per hajr fejesa e edhe martesa kur t martohesh :smile: .

Edhe mos harro ate rruzen e kalter me vnue se shume kqyrin :wink: .

Une e marr nje knate uje edhe gjuj kur te nisen kerret hahaha.


U trashegofshi e ju pelqeft shendeti


Artisti

laliloli
05-04-06, 20:58
U lumturofsh e u trashegofsh per jete e mot .

Me nderima Lali

doGzona
11-04-06, 00:06
Ishalla ta ngreh kamben edhe ty...:biggrin: :smile:

Mos me mallko djalo, se si kam renet:cool:

Nje mpuqq per ty motrushe Reana:wink:

Hajdari71
11-04-06, 14:21
Mos me mallko djalo, se si kam renet:cool:

Nje mpuqq per ty motrushe Reana:wink:po po
zxcvzxzxcvzx bmncmncbnm

Espresso
11-04-06, 17:02
Mos me mallko djalo, se si kam renet:cool:

Nje mpuqq per ty motrushe Reana

Upss kujtova mos ishte mpuuqi per mu!? :biggrin: :tongue:
Ani pra jepja edhe per mu ni mpuq Reanes se e meriton :wink:

doGzona
11-04-06, 21:12
Upss kujtova mos ishte mpuuqi per mu!? :biggrin:
Ani pra jepja edhe per mu ni mpuq Reanes se e meriton :wink:

:frown: Sorry!

Ok, Reanes do te ia jap nje mpuq per ty :cool:

Reana
18-04-06, 00:15
:frown: Sorry!

Ok, Reanes do te ia jap nje mpuq per ty :cool:

Dogzone, Espresso, mpuqat ruani per vete:tongue: ...mpuqa te huazuar(e me qira) nuk pranoj!!!!

Ju falenderoj per pjesemarrjen ne pregatitjen e ''emisionit''...hahhhaha...
Ju pershendes shume, dhe nje pershendetje te madhe sa Oqeani per te gjithe!!!

Virti
13-05-06, 14:22
Reana e ke nje bigpuq nga une:redface:

Tomori
13-05-06, 19:27
Reana motrushe a po me duket qe po doshe te na shkoshe nuse?:frown:
Reana per hajer te qofte martesa, po deshe tju njoftoje se nja dy arka me Varikin i ke peshkesh nga une Tomori, se ndoshta te hine ne pune..!
hahahaha,, mjer aj i mjeri qe te mer per nuse, nuk e ka iden se qfar ka me e gjet.
hahahahahahahahahahahaaaaa:wink:

luckyman
20-07-07, 21:47
Une jam Reana, qike hasreti, boll e perpjekt, po ju tashme te gjithe e dini kete:wink:


Po me duhet me ju tregu se prinderit e mij ende spo munden me u pajtu, dhe disi ende nuk po munden me akseptu, faktin qe qika e tyne dikund tjeter duhet me shku..pashe juve a din dikush me'm keshillu...hahhahha...

ehhhh...kenga vazhdon, ne epizodin qe vijon....

poashtu,
urdheroni, dhe udhezoni se medet,
me veprimet e veta po bijka njeriu ne siklet....Ojjj Reana joné me limana aaaa ooo a ma miré te na aaa te nanaaa oooo..:tongue: ..hajde hajde.

Reana
21-07-07, 05:18
Reana e ke nje bigpuq nga une:redface:

ncuk, ncuk.....http://www.cosgan.de/smiliegenerator/ablage/441/267.pngcka je bo tym e mjegull???:tongue: