PDA

View Full Version : KuSh ĖsHtė [email protected]!!!??


mija
03-11-03, 21:15
Tungiq...

keni shum pershendetje nga Mitrovica..

Emrin e kom SAMIRA.. ndryshe me thirin [email protected]

i kom bo 16 pranvera hahahaa *qat her jom lind)..edhe ksi nime

po jom ne vit te 2-gjimnaz edhe ne klas te 7 te shkolles se muzikes (gitare)...edhe punoj si gazetare ne revisen FUTURE...me radio mitro.

tjeter spo di ka shum sene qito jon primare te un....

boll ke :D nese doni shkruni

[email protected]

Drejtėsia
08-11-03, 20:15
sa morre njohuri ne lidhje me personalitetin tend, dhe ne lidhje me ket

desha te tregon diqka, per sastin e krijimin te Ademin a.s.Kur Allahu krijoi Ademin a.s. i urdheroi melekeve ti bejn sexhde Ademit, ata te gjithe i ben sexhde perpos iblisit, ai nuk qe prej atyre qe bene sexhde, pastaj Allahu e mallkoi iblisin, por ai ju lut qe ta afatizon deri ne diten e gjykimit e Allahu lutjen ja pranoi, qellimi i afatizimit nga ana e iblisit ishte qe te ket kohe per ti shkaterruar njerezit, dhe ai po ashtu ja kerkoi Allahut 10 gjera per ne lufte kurnder njerezimit, e Allahu ja dha, nder to ishte edhe ajo qe ai i kerkoi ezan e Allahu ja percaktoi per ezan muzikantat, ata qe merren me muzik.

Pra moter e nderuar une te keshilloj qe te mos jesh ne sherbim te iblisit (djallit te mallkuar) duke u marrur me muzik.we-selam alejkum

mija
09-11-03, 11:54
i nderuar "drejtesi" flm per keshillat tuaja edhe me te vertet jame ditur per kete gje dhe e di qe nuk eshte mir mu mar me muzik se mar rruge te gabur por me kohe shpresoj se edhe ket shperhi do ta heki sepse me te vertet dua te dal ne rrug te drejt e jo te gabur..

edhe nje her te flm shum

selam.

ariani
20-11-03, 12:11
persendetje e nderuara Samire

je e mrekullueshme vetem para e me hapa te sigurt,

e nderuar ta kam lakmi per kitarė ,qe ditke tė lozėsh

me te,un i kam 23 vjet dhe akoma sdi te loz me te e

shum merak e kam

pershendetje pra dhe njėher

ariani
20-11-03, 12:13
persendetje e nderuara Samire

je e mrekullueshme vetem para e me hapa te sigurt,

e nderuar ta kam lakmi per kitarė ,qe ditke tė lozėsh

me te,un i kam 23 vjet dhe akoma sdi te loz me te e

shum merak e kam

pershendetje pra dhe njėher

mija
20-11-03, 16:30
tungi flm per komplimente

loti
21-11-03, 03:12
Mija as une nuk di me i ra pishmanit ...

mija
21-11-03, 14:29
"loti" lidhje me qa e ki fjalen?

Online
21-11-03, 19:32
tunge une veq qe ka shkrue mija ketu une s'du me shkrue se po me thot mu ke ba si lepaktungmire mbetshi

mija
22-11-03, 00:30
hahaah apet fole bre?!

Online
23-11-03, 15:56
Tungkush ke nime mija hej nime mija 16 pranvera e 16 dimra bajn 32 vjet i paske ti a kukuku oj Plaka e Forumit ti koke more hahah

edhe mos me thuaj qe po foli se s'jam ka foli me ty qy une veq po shkruaj sa po muj qy hajt tung e kqyre rruges ka te kapercejshe se po bjen nej far Grope e qysh je e vogel si pule t'mlon bora meniher hahahhatung mire mbetesh

mija
23-11-03, 16:59
jo more online jom plak e tash po kam perkujdesje edhe bora spo guxon me ra mbi mu hahaha

nejse ti the po "shkruj" un qat fjal ma mir e kisha definu me fjalen "shkretoj" :D

Online
23-11-03, 23:24
tung

le moj Qike se prej qe hyra une e bera te gjall Forumin po mos ja fut kot me shkretue ti qy apo e kie vetem se tema e jote me qen ne Top of the List

bingooooooooooooomire mbetesh

mija
24-11-03, 16:42
phaaaaaaaaa nejse hajt tung pra zhdukmu allahile se e kom verejt KOKNA ALERGJIKE NE TY :?

Jacko^vaR^
24-11-03, 18:49
oj mije krejt mire po si une smunesh mu kon hahahahah ok ok kalofshit mire shume tungi mije

Jacko^vaR^
24-11-03, 18:49
oj mije krejt mire po si une smunesh mu kon hahahahah ok ok kalofshit mire shume tungi Samira

mija
24-11-03, 21:29
ahahah ani gjakovark sjom muhahahahhaha :P nejse i mir o :P diksuhhhhhhh

python
25-11-03, 17:25
mija me dhe kokdhimbje, vetem deshta ta aspirin :x mos harro nuk jan te gjitha sikur ti

mija
26-11-03, 16:23
haha ok python....ama aspirinat nuk jon ata qe e qetesojn dhimbjen se simbas meje barnat jon drog. njeriu vet duhet me kon i fort e te gjitha mi perballu

python
27-11-03, 02:03
:D hahahh ani mendo ti ashtu po prit deri sa te bjen thruthi, tani te shohim se c'fare mendon tung

mija
27-11-03, 20:34
valla qa tme djen le te me bjen nese u shkru me dek des e nuk iki nga ajo....

vushtrria
21-03-04, 16:54
mija valla krejt forumi ta kan lakmi por une si vendas i juaj ju them vetem vazhdoni keshtu ju lumt ani kur je nga mitrovica ahaahhahh ju pershendes suksese tung


nga vushtrria

mija
23-03-04, 21:51
hehe flm shum...mire se erdhe ne forum vendas....

Murgesha
23-03-04, 23:16
E une te pershendes ty Mija. Ku je qik qe je hup kaq gjate.
Mirese erdhe perseri ne mesin tone. :lol: :lol:

lazdrani
24-03-04, 15:36
:roll: :roll: :roll: Jo be Murgesha mija ishte kety tere kohen vetem ju nuk keni vrejtur :wink:
Ok Zana upsssssss Mija te pershendes :P

mija
31-03-04, 08:02
haha qe bre murgesh...zdi po jom nxon edhe me forumin tem po duhet me moderu e qashtu. hini naj her www.rocksonte.com
e ti lazdran mesa me duket e paske dallashit zanen me mu. Sidoqoft zanen e kom shoqe :)

Murgesha
31-03-04, 08:13
Mija ani moj modero atje po eja kanjeher edhe me ne. Me mori malli moj per shkrimet e tuaja :lol: :lol: :lol:

mija
31-03-04, 08:19
jo bre sju harroj un...apet se apet po hi kaj her po shkruj qishtu :)
ama nxon qishtu ka pak veq sju harroj :D :D :D

Murgesha
31-03-04, 08:22
Une e vizitova forumin ne fjale, me pelqeu dhe te gjeta menjeher. Sidoqofte kalo bukur :lol: :lol:

mija
31-03-04, 08:29
ehhe e ku e dite cila jom :P
komento lirsht krejt shoqni e fort jena :D

Murgesha
08-04-04, 23:20
Black_Bird apo jo :wink: ?

mija
09-04-04, 13:06
aha bash qajo :D

turisti
10-09-04, 19:24
Pershendetje -mija. :wink:

mija
12-09-04, 08:37
tungggggggggggg :)

Murgesha
12-09-04, 10:30
tungggggggggggg :)

Mija shoqja mu, tung e te pershendes shume. :lol: :lol:

mija
19-06-05, 23:05
a jeni gjall njerz :)


------------------------
www.rocksonte.com

Murgesha
19-06-05, 23:11
a jeni gjall njerz :)


------------------------
www.rocksonte.com


Pash mamin ku je humbur moj???

Ne gjallė, gjallė shyqyr prej zorit. :wink:

mija
23-06-05, 00:27
qe qe bre murgi, po nxon pakes spo kam fort koh me hy ne forum..
qa ka knej a po lshoni mashalla rekord paske ba per postime 8)

wow is that u in pic :shock: