PDA

View Full Version : jam M nga tetova


m_tetovari
27-08-04, 15:31
pershendetje te gjithe forumisteve.
jam M nga tetova ,jam 24 vjec. te shumten e kohes jam ne kosove,prishtine para se gjithash .me se shumti dua fudbollin skijimin udhetimet dhe muziken.por une dua edhe shum shum gjera te tjera :P ,e ju?

Barbaroza
28-08-04, 16:05
M_tetovari,pershendetje dhe kalo bukur ne mesin tone!

m_tetovari
29-08-04, 16:43
Falemnderit shum shum Barbaroze edhe un te pershendes :wink:
vertet mendoj se esht nje faqe shum e qelluar dhe forumista te mrekullushem,njona prej tyne patjeter je ti :arrow:

Gentiana
30-08-04, 10:51
M_tetovari, gjithashtu te uroj gjdo te mir, dhe mir se vjen ne forumin tonė, qaste te kendshme


Genta

m_tetovari
30-08-04, 20:21
falemnderit shum pershendetje edhe per ty gentiana :wink:
shihet qe edhe ti barbaroza murgesha jeni me prezente se gjithe te tjeret dhe beni qe ky forum te jete me interesant per te gjithe :P

turisti
01-09-04, 00:08
m_tetovari - mire se erdhe. :P

ShEjToNkA
02-09-04, 14:40
M-tetovari , pėrshndetje dhe mirė se na ke ardhė!

m_tetovari
26-09-04, 00:11
:wink: Ju falemnderit te gjitheve ,edhe ty shejtonko se moti nuk e kam shfletu ket forum...