PDA

View Full Version : Pershendetje nga Nota


nota
31-05-04, 13:46
[color=darkred]Pershendetje te gjithve nga une Nota
Besoj qe me kete prezentim s'do te me notoni me not te ulte.
Me pelqejn pothuajse shum diskutime, por po me brengos shum nje gjuh qe po e flasin shumica e te rinjeve.
Por nejse :!:
Mua me se shumti tek te rinjte me pelqen nje kumunikim i drejtperdrejt dhe i sinqert, poashtu me kultur te lart te te shprehurit
Pershendetje te gjithve, veqanerisht stafit te ketij forumi
NOTA

just_for_u_babe
31-05-04, 14:35
Nota qka jeni ju mashkull femer ???

nota
02-06-04, 09:08
[quote="just_for_u_babe"]Nota qka jeni ju mashkull femer ???
=================Per "just_for_u_babe"===============
Hej po ju a jeni femer a mashkull, pse a mos gje emri Nota po te duket sikur i djemve. HHH me trego ju a jeni djal apo vajz?
Vertet dua te te pergjigjem jam vajz pa dyshim hahahhahah,
pres pergjigjien tende
Pershendetje nga Nota

Murgesha
02-06-04, 11:29
Nota mire se erdhe ne forumin tone. Uroj qe te kalosh qaste te kendshme ne mesin tone.

nota
02-06-04, 12:01
Nota mire se erdhe ne forumin tone. Uroj qe te kalosh qaste te kendshme ne mesin tone.

Murgesha te faleminderit shum per mirseardhjen ne forum, shpresoj qe do te kalojm mir te gjith se bashku me nje bashkbisedim ne nivel dhe te kulturuar
pershendetje nga Nota per te gjith e veqanerisht per ju Murgesha

K-man
02-06-04, 15:35
nota, tregona pak ma detalisht per veten.
p.sh. nga je, sa vjeqare je, ku jeton, etj etj....

nota
03-06-04, 08:41
nota, tregona pak ma detalisht per veten.
p.sh. nga je, sa vjeqare je, ku jeton, etj etj....


K-man tung nga Nota
Juve ju intereson per mua pak me detalisht per qfar arsye.... nejse neriu ka shum arsye nese interesohet per ndonje person per bashkbisedim per shoqeri apo edhe arsye tjeter. Une megjithat edhe pse nuk i di arsyet do te tregoi: jam nga Prishtina, jam 23 vjeqe, studjoi arkitekturen, diqka tjeter nuk me ke pyetur andaj me spo flas asgja per veten time hahahahah mu duk vetja sikur te isha ne ndonje interviste. Na tregoni atehere edhe ju diqka per veten tuaj qka te deshironi vet.
Pershendetje nga Nota megjithat s'po te notoj sepse s'te njoh mir per ta vere nje not te mir apo dhe te .....
Tung

K-man
03-06-04, 18:01
Tung nota

Quhem Korab, jetoj ne Chicago (SHBA), jam 20 vjeqar prej Prishtines, studjoj informatiken... qka po don me dit ma shume per mu?? :)

nota
07-06-04, 10:31
Tung nota

Quhem Korab, jetoj ne Chicago (SHBA), jam 20 vjeqar prej Prishtines, studjoj informatiken... qka po don me dit ma shume per mu?? :)

Pershendetje Korab te faleminderit per pergjigjie ke qene shum i shkurter dhe i qart, shpresoj qe te vazhdosh dhe ti perfundosh studimet ne informatik sepse paske zgjedhur nje profesion shum, shum te mir, nese don te shkrush edhe me shum mundesh , ēfar te duash Korab emer i bukur po ashtu si vendi
Nota

Vera
07-06-04, 16:29
Nota pershendetje dhe mir se vjen ne mesin e nje familje te them keshtu gogja te madhe. dhe t hareshme, shpresoj qe do kaloni mir me neve.Ju pershendet Vera

nota
08-06-04, 13:08
Pershendetje te veqanta nga une Nota, ke nje sens te te shkruarit me pelqen te falenderit shum
tung nga NOTA qe te notoj me nje 10-she.

nota
08-06-04, 13:09
Nota pershendetje dhe mir se vjen ne mesin e nje familje te them keshtu gogja te madhe. dhe t hareshme, shpresoj qe do kaloni mir me neve.Ju pershendet Vera

Pershendetje te veqanta nga une Nota, ke nje sens te te shkruarit me pelqen te falenderit shum
tung nga NOTA qe te notoj me nje 10-she.

Dr. Leone
10-06-04, 11:49
Nota te pershendes dhe te uroj mirseardhje dhe caste te kendeshme ne ket forum deshiroj tia kalosh mir.
Me respekt per ju
Dr. Leone

nota
11-06-04, 09:52
Tung nese nuk me merr per te keq te te them vetem Leone, edhe pse s'eshte keq te jesh Dr.Leone, por pak me shkurt keshtu
Leone te falenderoj per mirkuptimin dhe deshiroj ēe te mos keqkuptohem, per shkak te fese dhe relegjionit. Me sa e shoh une ju jeni fetar i madh dhe ju pergezoj.
Te falenderoj dhe te uroj qe te vazhdosh keshtu je shum i mir
NOTA

Barbaroza
11-06-04, 12:51
Nota,prano edhe pershendetjet e mia per ty!

nota
14-06-04, 10:07
Nota,prano edhe pershendetjet e mia per ty!

Tung, i pranoj pershendetjet e juaja, dhe kam knaqesin qe te ju uroj pun te mbar, jeni me te miret

turisti
10-09-04, 19:08
Pershendetje - nota -. :wink: