PDA

View Full Version : Jam Domira pėrshėndetje


Domira
02-02-05, 10:52
Jam Domira ju pėrshėndes tė gjithve

Shpresoj tja kaloj mirė me ju se qenkeni shoqėri e mirė 8)

Diana007
02-02-05, 10:57
Jam Domira ju pėrshėndes tė gjithve

Shpresoj tja kaloj mirė me ju se qenkeni shoqėri e mirė 8)


Pertshendeje Domira , edhe mir se na erdhe :wink: kalofsh nje dit qysh don ti vet :P

Diana :wink:

Domira
02-02-05, 11:06
Pertshendeje Domira , edhe mir se na erdhe :wink: kalofsh nje dit qysh don ti vet :P

Diana :wink:

Faleminderit Diana mirė se ju gjej :D kalo edhe ti sa mė bukur.

Diana007
02-02-05, 11:08
Pertshendeje Domira , edhe mir se na erdhe :wink: kalofsh nje dit qysh don ti vet :P

Diana :wink:

Faleminderit Diana mirė se ju gjej :D kalo edhe ti sa mė bukur.

:wink:

Domira
02-02-05, 11:13
Diana kur tė sheh ty njeri kaq atraktive e tė disponuar gjithsesi disponohet qoft vajz qoft djal :lol: :P

Diana007
02-02-05, 11:17
Diana kur tė sheh ty njeri kaq atraktive e tė disponuar gjithsesi disponohet qoft vajz qoft djal :lol: :P


Flm shum Domira dhe me vjen mir qe dismonoshe me dukejn time hehehhehhhehehehehehehehehehehhe :P :P

Domira
02-02-05, 11:24
Flm shum Domira dhe me vjen mir qe dismonoshe me dukejn time hehehhehhhehehehehehehehehehehhe :P :P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Diana007
02-02-05, 11:27
Flm shum Domira dhe me vjen mir qe dismonoshe me dukejn time hehehhehhhehehehehehehehehehehhe :P :P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:P :P :P

PS: Tregona moj diqka per vetn tende :P :P :P

Domira
02-02-05, 11:59
Po moj Diana me gjith dėshir :wink:

Po ia nisi nga koka :lol:

flokėt i kam ngjyrė kafeje (prandaj ma kana kafen shum :P )
sytė e kaftė
qafėn e gjat :lol:
supet e gjana kshtuqe koka me gjith qafe me rrijn mirė dhe e mbaj trupin drejt, sjam e krusur demek:lol: :lol: :lol:
mandej belin e hollė :lol:
kambėt mirė me numėr 38
durėt me unaza e hallhalle se i kam merak :P mbaj shumė

Tash pėr botėn time tė mbrendshme pakės :D

Jam dembelicė pak, pak e punėtore, e urrej tepėr shumė pafundėsisht vetėlavdėrimin nė live po mendoj :wink:
Besnike jam por besė zė shumė pak :?
Urrej ngrėnjen me dy lugė, skajshmėrisht
Ndjehem mirė nė mesin e njerėzve tė mirė, tė ndershėm e tė sinqertė
E urrej artificjalitetin te njeriu, lazdrimin si egoizėm e nė dėm tė dikujt
I respektoj njerėzit shumė, derisa mos tė ma dėshmojnė tė kundėrtėn pastaj nuk i urrej por mė neverisin..
E dua shakanė tepėr bile gati gati za muzikėn :D
Kakavv sa serioze jam pėrgjigjur
E dua shumė muzikėn, muzikėn e mirfilltė shqiptare, muzikėn e lehtė por edhe muzikėn me takt sepse e adhuroj vallėzimin hiq s'pritoj :D ani salsėn av avav ani valsin kukuuu :shock:
Poezia e mirė mė kėnaq
Filmin,dramėn veē me mujt me lexu ashtu sa kam dejf eeehh
Harrova dashurinė vėrtet :oops:
E dashuruar ndjehem se fluturoj por gjithnjė e vetėdijshme qė nė rast aterimi tė lshohem kadale but :lol: :lol: :lol: Pra mėsoj ēdo ditė edhe pėr kėte :D

le se e bana namin shkas mos tregova :P

p.s.harrova tė tregoj se nuk frigohem shum 8)

Diana007
02-02-05, 12:46
Domira t pergezime per perzantimin, e tash me mir se te njohim pak a shum, se ne fillim agje nuk tregove :P hehehhehehehheeheh

T pershedes shum :wink:

Kercovari
02-02-05, 12:54
Prezentim i shkelqyer Domira dhe mireseerdhe.
I mbush te gjitha standardet sipas kushtetutes dardania.de dhe te siguroj se ketu nuk do te mungoj asgje.
Kercovari

Murgesha
02-02-05, 13:14
Domira tė dėshiroj mirė seardhje nė forumin tonė.
Shpresoj se do ja kalojsh si ėshtė mė sė miri.

mickoja
02-02-05, 14:00
Mir se na ke ardh moj Domira te urojč ēaste te bukura me ne ketu!

PAOLINA
02-02-05, 14:56
:D Mire se erdhe DOMIRA, caste te kendshme ne FD.

Kalo sa ma bukur :wink:


Prsh
nga
PAOLINA

Maca
02-02-05, 15:07
Mire se na erdhe Domira shpresoj se ketu ne forum do te gjesh humor,dhe disponim maximal etj etj ndoshta edhe doni djalosh qe te frigon pak se ti nuk frgoheesh kollaj hihih

Te pershendes & kalofsh bukur

Tung tung :wink:

Gentiana
02-02-05, 15:28
Domira mire se na vjen ne Forumin Dardan,dhe te jesh e sigurt se ne mesin ton do te gjejsh argetim,si te gjith qe kemi.
Qaste te kendshme te uroj.

Genta

Domira
02-02-05, 17:17
o te nderuar po sa mire me paskeni prit e pershendete :) Faleminderit nga ju te gjithe patjeter te kalojme mire se bashku une pelqej atmosferen ketu dhe do te knaqem me ju :D

Tash po ju pergjigjem me rend, Diana ti po dishe mem ngreh per gjuhe se nuk e di a do te prezentohesha ne kete menyre :P

Faleminderit per komplimentet Kerēovari me vjen mire qe i plotesoj standardet e kshtu e jam pjese e juaja :D
Murgesha besoj me ne shoqerine tuaj gjithnje do te ndjehem mire :)
Edhe ty te falenderoj Mickoja dhe sigurisht se do ndjehem mire me "therrjet" tua :D
Oj Maca ishalla gjej ni djalosh qe nuk me frigon por me dashuron qy :P
Besoj se do te argetohem si ju te gjithe Gentiana, faleminderit :)

aferdita
02-02-05, 18:11
Domira mire se ke ardhur ne forumin tone :wink:
shume prezentim te mire paske bere, besoj se do te kalosh mire me ne :wink:

Maca
02-02-05, 18:28
Domira ishallahhhhhhh ti veq boma mu nje xerx se un ta gjoj ma te mirin hihih ne top 10 listen qe i kena kuptohet... :wink:

Domira
02-02-05, 19:03
Mirse ju gjej Aferdita shpresoj se do ia kalojm mire patjeter :)

Jo menihere Maca se marre :wink:

Maca
02-02-05, 20:06
Domira haha ok :wink: 8)

Mafiozi
02-02-05, 20:11
Mir se vjen ne mesin ton Dormira.

Siq po te shoh ne prezentim, besoj qe do te kalojsh mir me ne, te shpresoj
biseda serioze dhe shaka te forta. :lol:

Te pershendes :wink:

Domira
02-02-05, 21:33
Valla Mafiozi nime kam ba dormir qe s'kam marre pjese me heret ne kete forum vetem se emrin e kam Domira :P :lol:
Besa mu ka mbush mendja mos me fol seriozisht hiq vetem se me mujt me ba shaka besoj qe nese baj kshtu sprish pune :D

Shume pershendetje per ty

ShEjToNkA
02-02-05, 21:48
Domira mirė se na ke ardhė dhe kalofsh castė tė mira nė FD!

T'pėrshėndes!

Domira
02-02-05, 22:04
ShEjToNkA mire se ju kam gjete juve dhe te pershendes edhe une ty perzemersisht :)

biondi_f86
02-02-05, 22:27
Domira mire se na ke ardhun ne forumin ton.
Disponim te mire te uroje :wink:

Domira
03-02-05, 00:05
Biondi_f86 mire se te gjej dhe falemnderit per pershendetjen e ngrohte :D
Shpresoj te kalojm bukur se bashku :)

uliksi31
03-02-05, 02:31
Mire se paske ardh Domira.Fillimin e paske te kendshem :roll: Tani e tutje cdo dite e me leht do ta kesh :lol: Ne veteranet do te ruajm pa marak :lol: :lol:

dr1ta
03-02-05, 02:50
Hello hello


Mire se erdhe ne forum disponim te mire, me plot humor :) :P

IceGirl
03-02-05, 03:08
Mire se na erdhe Domira ..te uroj caste dhe disponim sa me te mire ketu ne mesin tone shpresoj dhe besoj qe do kaloni bukur ashtu si ju deshironi :)

Ju pershendes :)

Domira
03-02-05, 10:51
Mirse ju gjej te nderuar.
uliksi faleminderit po do te jem e kendshme edhe ne vazhdim, kur sdo jem sdo shkruaj hiq a :lol: sepse kam respekt per kete "bote" tuaj ketu dhe kam nevoje per ju i dashur :)
dt1ta faleminderit mirse ju gjej o njerez te kendshem :D
IceGirl falmnderit edhe ty padyshim se do te gjej argetim ketu :)

Kaltrushi
03-02-05, 11:19
Duke lexuar duke e prek hundet se po te bie mesyesh......


Pershendetje!!

Mire se na erdhe Dormira. shpresoj se do kalosh sa ma mire ne mesin tone. Prezantim shum thekthi ke be..... hallallllll........ :D do nifemi edhe ne biseda tjera ne forum.


Kaloje si ta do shpirti


Kaltrushi

Diana007
03-02-05, 11:25
[quote="Domira"]

Tash po ju pergjigjem me rend, Diana ti po dishe mem ngreh per gjuhe se nuk e di a do te prezentohesha ne kete menyre :P

:wink:

Domira
03-02-05, 11:27
:lol: :lol: faleminderit per pershendetjen e dashur, e kam vu ni rruz mavi mos ta nin hahahhahahahah

Domira
03-02-05, 11:28
Per rruzen e pata me Kaltrushen :P e ty Diana du me ta dhan ni kafe n'tzatetsha najhere qe ma ke nxerr guhen :lol:

Diana007
03-02-05, 11:31
Per rruzen e pata me Kaltrushen :P e ty Diana du me ta dhan ni kafe n'tzatetsha najhere qe ma ke nxerr guhen :lol:


Flm per kafe edhe un me gjith qef do ta pija nje kafe me ty , hehehheehe po qik mir bona qe ta qela gojen pak hehhehehhehehhehheehehheh

T pershedes kalofsh mir :wink:

Kaltrushi
03-02-05, 11:31
:lol: :lol: faleminderit per pershendetjen e dashur, e kam vu ni rruz mavi mos ta nin hahahhahahahah

Ma hiqe dertin sepse ketu te bin msysh pa te pyet.... ha haaaaa pershendetje

PS: Po ka na ke more ti???

Domira
03-02-05, 11:34
Kam pik pi qillit t'kfillt oj Kaltrushe :lol:
O qitu m'keni pas dajm, den baba den hahahhahahhahahahh

Kaltrushi
03-02-05, 11:44
Kam pik pi qillit t'kfillt oj Kaltrushe :lol:
O qitu m'keni pas dajm, den baba den hahahhahahhahahahh


A po aaaaaa??????? ha haaaaa mos e be sikur kuiz..... hahahah

Domira
03-02-05, 11:49
Pak shaka Kaltrushe ndoshta se teprova se me ka marr n'kontroll muzika e 21 :lol: :P

Krokodilli
03-02-05, 11:51
Po moj Diana me gjith dėshir :wink:

Po ia nisi nga koka :lol:

flokėt i kam ngjyrė kafeje (prandaj ma kana kafen shum :P )
sytė e kaftė
qafėn e gjat :lol:
supet e gjana kshtuqe koka me gjith qafe me rrijn mirė dhe e mbaj trupin drejt, sjam e krusur demek:lol: :lol: :lol:
mandej belin e hollė :lol:
kambėt mirė me numėr 38
Jam dembelicė pak, pak e punėtore, e urrej tepėr shumė pafundėsisht vetėlavdėrimin nė live po mendoj :wink:
Besnike jam por besė zė shumė pak :?
E dashuruar ndjehem se fluturoj por gjithnjė e vetėdijshme qė nė rast aterimi tė lshohem kadale but :lol: :lol: :lol: Pra mėsoj ēdo ditė edhe pėr kėte :D

le se e bana namin shkas mos tregova :P

p.s.harrova tė tregoj se nuk frigohem shum 8)

Te Pershendes Domira (paske nje emer interesant) ,,,

Mire se ke ardh ne mesin ton,, shpresoj se ke me kalu shum mire me shoqerin e dardanis,,, te uroj qaste te mira
PS,, me pelqeu menyra se si u prezentove,, simbas prezentimit na qenke nje vajz e bukur , bujare dhe krenare :lol:
kalo bukur _>> mos u lazdro shum se ka krokodilla ne forum qe kafshojn :lol:

tung

Domira
03-02-05, 11:55
O Krokodilli faleminderit per pershendetjen e bukur dhe komplimentat :D Se di a e ke lexu rreshtin e fundit sa i perket kafshimit :P :lol: :lol:
Um kafshoj kush um kafshoj s'ka ma :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kaltrushi
03-02-05, 12:04
Pak shaka Kaltrushe ndoshta se teprova se me ka marr n'kontroll muzika e 21 :lol: :P

ska gje se pa shaka nuk ka...... tasht vetem edhe nje duhet me ta gjet e krejt perfekt behet..... ha haaaaaaaaaa pershendetje

Diana007
03-02-05, 12:07
Pak shaka Kaltrushe ndoshta se teprova se me ka marr n'kontroll muzika e 21 :lol: :P

ska gje se pa shaka nuk ka...... tasht vetem edhe nje duhet me ta gjet e krejt perfekt behet..... ha haaaaaaaaaa pershendetje


Qka moj po don me i gjet ??????????? :shock:

Domira
03-02-05, 12:12
Krokodilli bana shum hajgare, shaka, mahi te pershendes edhe nje here perzemersisht, kalo sa ma mire :)

Domira
03-02-05, 12:16
oj Kaltrushe faleminderit per kujdesin po jo moj nuk kam kohe nihere, as me shkru shum ketu vetem sot isha ma e lire, se mem gjet diēka mos u mundo se mjaft mire jam kshtu si jam a po sheh sa e disponume jam :D

Kaltrushi
03-02-05, 12:50
Pak shaka Kaltrushe ndoshta se teprova se me ka marr n'kontroll muzika e 21 :lol: :P

ska gje se pa shaka nuk ka...... tasht vetem edhe nje duhet me ta gjet e krejt perfekt behet..... ha haaaaaaaaaa pershendetje


Qka moj po don me i gjet ??????????? :shock:

Nje djale moj...................... Qy niher a po me ndihmon:........

Diana007
03-02-05, 13:04
Pak shaka Kaltrushe ndoshta se teprova se me ka marr n'kontroll muzika e 21 :lol: :P

ska gje se pa shaka nuk ka...... tasht vetem edhe nje duhet me ta gjet e krejt perfekt behet..... ha haaaaaaaaaa pershendetje


Qka moj po don me i gjet ??????????? :shock:

Nje djale moj...................... Qy niher a po me ndihmon:........

Prit moj qika vetm sa ka aedh djal me i gjet prit edhe nja deti hehehehheeh, po moj te ndihemoj po kan me ja gjet se hehhhehhehheehheh

Kaltrushi
03-02-05, 13:20
Pak shaka Kaltrushe ndoshta se teprova se me ka marr n'kontroll muzika e 21 :lol: :P

ska gje se pa shaka nuk ka...... tasht vetem edhe nje duhet me ta gjet e krejt perfekt behet..... ha haaaaaaaaaa pershendetje


Qka moj po don me i gjet ??????????? :shock:

Nje djale moj...................... Qy niher a po me ndihmon:........

Prit moj qika vetm sa ka aedh djal me i gjet prit edhe nja deti hehehehheeh, po moj te ndihemoj po kan me ja gjet se hehhhehhehheehheh


Jam vura syrin dikuj po pres njeher dhe tani do te tregoj..........

Diana007
03-02-05, 13:27
Pak shaka Kaltrushe ndoshta se teprova se me ka marr n'kontroll muzika e 21 :lol: :P

ska gje se pa shaka nuk ka...... tasht vetem edhe nje duhet me ta gjet e krejt perfekt behet..... ha haaaaaaaaaa pershendetje


Qka moj po don me i gjet ??????????? :shock:

Nje djale moj...................... Qy niher a po me ndihmon:........

Prit moj qika vetm sa ka aedh djal me i gjet prit edhe nja deti hehehehheeh, po moj te ndihemoj po kan me ja gjet se hehhhehhehheehheh


Jam vura syrin dikuj po pres njeher dhe tani do te tregoj..........

Ha qiki trego s etash em bohet mik ta di kush esht hehehheehhheehehhehhh

Domira
03-02-05, 13:48
Kaltrushe e Diana pritni moj a mua doni me ma gjet nje djal a :shock:

Jo moj jo se a pe shihni sa mir jam 8) Sa kam ardhe moj lemni te kenaqem keshtu pa obligime allahile :D

Dua te jem e lire pa xhelozija pa imponime pa kufizime :wink: E qasi zor se gjindet prandaj ma mire hiq oj llokumet e mia :D

Kaltrushi
03-02-05, 13:57
Kaltrushe e Diana pritni moj a mua doni me ma gjet nje djal a :shock:

Jo moj jo se a pe shihni sa mir jam 8) Sa kam ardhe moj lemni te kenaqem keshtu pa obligime allahile :D

Dua te jem e lire pa xhelozija pa imponime pa kufizime :wink: E qasi zor se gjindet prandaj ma mire hiq oj llokumet e mia :D

Paj hajt knaqu niher por mos u liro shummmmmm..........hahahahhaha

Domira
03-02-05, 14:04
Paj hajt knaqu niher por mos u liro shummmmmm..........hahahahhaha

Veq mos mujsha kurqysh hiq :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P

Kaltrushi
03-02-05, 14:49
Paj hajt knaqu niher por mos u liro shummmmmm..........hahahahhaha

Veq mos mujsha kurqysh hiq :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P


ha haaaaa e paske Moton sikur timen.................

Knaqu knaqu mos mendu se me ne fund krejt do harrosh........


ha haaaaaaaaa te pershends motrushe

Diana007
03-02-05, 14:58
Kaltrushe e Diana pritni moj a mua doni me ma gjet nje djal a :shock:

Jo moj jo se a pe shihni sa mir jam 8) Sa kam ardhe moj lemni te kenaqem keshtu pa obligime allahile :D

Dua te jem e lire pa xhelozija pa imponime pa kufizime :wink: E qasi zor se gjindet prandaj ma mire hiq oj llokumet e mia :D


hehhehheheheh o edhe me gjet djal mir esht heheehh ja un e Kaltrush e kemi gjet ka nja u kaqem kret hehehh ,

Domira
03-02-05, 16:02
ha haaaaa e paske Moton sikur timen.................

Knaqu knaqu mos mendu se me ne fund krejt do harrosh........


ha haaaaaaaaa te pershends motrushe

Te pershendes edhe une motrushe :D

Domira
03-02-05, 16:10
hehhehheheheh o edhe me gjet djal mir esht heheehh ja un e Kaltrush e kemi gjet ka nja u kaqem kret hehehh ,

Diana ti e din se munesh me ma ndru mendjen a :D :wink:

Krokodilli
04-02-05, 18:40
O Krokodilli faleminderit per pershendetjen e bukur dhe komplimentat :D Se di a e ke lexu rreshtin e fundit sa i perket kafshimit :P :lol: :lol:
Um kafshoj kush um kafshoj s'ka ma :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: na fal Domira se vertet nuk e pasna lexu rreshtin e fundit te prezentimit tend ku thua
>HARROVA TE TREGOJ SE NUK FRIGOHEM SHUM,,,<
*shpresoj se nuk do te frigohesh aspak Domira, te gjith ketu jemi shok , shoqe , vllezer motra....
por une jam krokodill, edhe nese kafshoj me beso se nuk do te dhemb shum,, kafshim pergedheles pa tjeter... :)
te pershendes
kalo bukur...

Honesty^uk.
04-02-05, 20:58
Jam Domira ju pėrshėndes tė gjithve

Shpresoj tja kaloj mirė me ju se qenkeni shoqėri e mirė 8)


Mireseardhjen dhe argetim maximal nen shoqerine tone te uron
Honesty

Domira
05-02-05, 00:50
O Krokodilli faleminderit per pershendetjen e bukur dhe komplimentat :D Se di a e ke lexu rreshtin e fundit sa i perket kafshimit :P :lol: :lol:
Um kafshoj kush um kafshoj s'ka ma :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: na fal Domira se vertet nuk e pasna lexu rreshtin e fundit te prezentimit tend ku thua
>HARROVA TE TREGOJ SE NUK FRIGOHEM SHUM,,,<
*shpresoj se nuk do te frigohesh aspak Domira, te gjith ketu jemi shok , shoqe , vllezer motra....
por une jam krokodill, edhe nese kafshoj me beso se nuk do te dhemb shum,, kafshim pergedheles pa tjeter... :)
te pershendes
kalo bukur...

jo nuk frigohem nga kafshimet e paralajmeruara dhe perkedheledhese, perkundrazi :D
kalo bukur edhe ti :)

Domira
05-02-05, 00:53
Mireseardhjen dhe argetim maximal nen shoqerine tone te uron
Honesty[/b][/color]

Falemnderit i nderuar do te kenaqem me ju 8)

Luana
05-02-05, 01:20
QYQYQY ....... Domira qenke regjistruar ne Forum me daten e Datelindjes te dashurit tim :D ishalla te shkon e mara moj qik se me ket date eshte koha e dembelimit :lol: :lol: :lol:
te deshiroj mireseardhje ne Forumin ton , besoj se ke me pas argetim te kendeshem :wink:

Maca
05-02-05, 01:47
Fiuuuuuuuuuuu veq dashta me fishllu ni her me kqyr a je qut Domira haha ok kalo smut tung tung :wink:

Domira
05-02-05, 11:29
Fiuuuuuuuuuuu veq dashta me fishllu ni her me kqyr a je qut Domira haha ok kalo smut tung tung :wink:

:lol:
ani fiuuuuu a, kadale mej maca se ke ka t'shkel tramafili, ullahi na ruuuuujjtt, baballaaallart :x :( :!: hade me toten me ta amru i ven me i hotel me pes ylla sa rrugavesh llokume :lol: :lol: :lol: :lol:

pet marr en gryk tota :wink: :D :D

Diana007
05-02-05, 13:21
hehhehheheheh o edhe me gjet djal mir esht heheehh ja un e Kaltrush e kemi gjet ka nja u kaqem kret hehehh ,

Diana ti e din se munesh me ma ndru mendjen a :D :wink:


Po po e di , por nje her jam ka kqyri kujt me ja vnu synin , qe te pershtatet ty hehhehehhehehehehehheh


Kalo mir qiki :wink:

MemphiSx
05-02-05, 13:58
Domira ne Prezentimin tende pashe disa Veti te cilat e karakterizojn karakterin tende prej nje vajze shum intelegjente, shpresoj qe Ket intelegjenc do ta shfrytezosh per Freskimin e ktij Forumi me ndonje Ide te re me ndonje Teme te Re e cila do te na pelqen Te Gjitheve

Te Uroj Mirseardhje, shpresoj qe do te kalojsh buker ;)

Domira
05-02-05, 15:17
Domira ne Prezentimin tende pashe disa Veti te cilat e karakterizojn karakterin tende prej nje vajze shum intelegjente, shpresoj qe Ket intelegjenc do ta shfrytezosh per Freskimin e ktij Forumi me ndonje Ide te re me ndonje Teme te Re e cila do te na pelqen Te Gjitheve

Te Uroj Mirseardhje, shpresoj qe do te kalojsh buker ;)

MemphiSx te falemnderoj per Mirseardhjen si dhe per komplimentet :)
Iher epo rri si kushi :lol: si e re n'ket forum shpresoj se do t'ju pelqejne shkrimet dhe idete e mia i nderuar.

Kalofshim bukėr se bashku :wink: :D

Domira
05-02-05, 15:28
QYQYQY ....... Domira qenke regjistruar ne Forum me daten e Datelindjes te dashurit tim :D ishalla te shkon e mara moj qik se me ket date eshte koha e dembelimit :lol: :lol: :lol:
te deshiroj mireseardhje ne Forumin ton , besoj se ke me pas argetim te kendeshem :wink:

Luana e nderuar faleminderit per mirseardhjen shpresoj se kjo koincidence datash per ty do te jete nje shenje miqesie mes nesh.
Argetimi ne kete forum esht evident :D sidomos me keto vajza e djem te kojshem te ambel qe po ma bajne diten pese dakika si ne Forum si ne privat :wink: :D kurse ty dhe te dashurit tend vetem urime, gezime e shume dashuri ju deshiron

Domira :D

Mafiozi
06-02-05, 13:25
Valla Mafiozi nime kam ba dormir qe s'kam marre pjese me heret ne kete forum vetem se emrin e kam Domira :P :lol:
Besa mu ka mbush mendja mos me fol seriozisht hiq vetem se me mujt me ba shaka besoj qe nese baj kshtu sprish pune :D

Shume pershendetje per tyTybe kam menduar per qfar arsye ke marr ket nik, tash po kuptoj me mir
pse nuk ke ardh me heret ne forum :arrow: Edhe ti qenke Gjumashe a :lol:

Kurr nuk esht von shoqe, bile mundem me than qe ke ardh ne momentin
me te mir, pasi ke deshir per shaka :lol:
Shakat nuk prishin pun fare ketu, vetem i ndreqin :D :D

Pershendetje te veqant per ty :wink:

Domira
06-02-05, 14:24
Valla Mafiozi nime kam ba dormir qe s'kam marre pjese me heret ne kete forum vetem se emrin e kam Domira :P :lol:
Besa mu ka mbush mendja mos me fol seriozisht hiq vetem se me mujt me ba shaka besoj qe nese baj kshtu sprish pune :D

Shume pershendetje per tyTybe kam menduar per qfar arsye ke marr ket nik, tash po kuptoj me mir
pse nuk ke ardh me heret ne forum :arrow: Edhe ti qenke Gjumashe a :lol:

Kurr nuk esht von shoqe, bile mundem me than qe ke ardh ne momentin
me te mir, pasi ke deshir per shaka :lol:
Shakat nuk prishin pun fare ketu, vetem i ndreqin :D :D

Pershendetje te veqant per ty :wink:


Mafiozi hahhaahah bash mir ia ke qellue se gjumashe jam vetem se kjo nuk esht aresyeja qe kam marre ket nik. Nikun e kam sajuar vete sepse si e re ne kete forum thash t'jav hjek dyshimet e ta shkurtoj proceduren e sqarimeve per njerezit se pale mos kam hy me qellime jo te mira ...dhe besoj se do i qendroj me besnikeri ketij niku. Kete e kam be duke mar parasysh konsideratat qe kam per kete atmosfere te krijuar kahere...
Faleminderit per perkrahjen edh eune shpresoj se nuk kam ardhe ne moment te paqelluar sepse e shoh se ketu shakaja dhe mirkuptimi jane ato qe dominojne.
Gjumashe valla boll jam mire e ke kuptuar, mirpo jam gjumashe e mire sepse shpeshhehere edhe ne gjum i "shoh" sendet qe ndodhin pastaj iu kacavirrem diqysh ngjarjeve :lol: :lol: :lol: :lol: ...dhe ndjehem mire :D

Shaka dhe vetem shaka i nderuar Mafiozi :D :lol: :D :lol:

blina
06-02-05, 15:09
mire se na erdhe Domira dhe shpresoj se do te kalosh mire , sa me mire ok nje pershendetje te perzemert tung.......................blina

erita
06-02-05, 15:13
Jam Domira ju pėrshėndes tė gjithve

Shpresoj tja kaloj mirė me ju se qenkeni shoqėri e mirė 8)
te deshiroj mir se ardhjen ne forum dhe argrtim te kendeshme


pershendetje nga erita

Domira
06-02-05, 23:24
Blina dhe Erita falemnderit per pershendetjet tuaja te perzemerta edhe une gjithashtu ju pershendes dhe shpresoj t'ia kalojme sa me bukur se bashku :)

Maca
07-02-05, 18:02
Fiuuuuuuuuuuu veq dashta me fishllu ni her me kqyr a je qut Domira haha ok kalo smut tung tung :wink:

:lol:
ani fiuuuuu a, kadale mej maca se ke ka t'shkel tramafili, ullahi na ruuuuujjtt, baballaaallart :x :( :!: hade me toten me ta amru i ven me i hotel me pes ylla sa rrugavesh llokume :lol: :lol: :lol: :lol:

pet marr en gryk tota :wink: :D :D

Hahaha Domira valla mir e ki ok rezervoma vendin e une vij... ama vet a!!!
te pershendes :wink:

Domira
07-02-05, 18:11
Hahaha Domira valla mir e ki ok rezervoma vendin e une vij... ama vet a!!!
te pershendes :wink:

Jo moj ēfar vete, te presin nomi i botes macore atje ke shoqni boll mos ta nin hahahhaa

Maca
07-02-05, 18:14
Hahaha ama duhet mu kan pecial maqorr :oops: :oops: , se perndryshe ncuk se lo asnjo mrena dal shetitna neper baarin e hotelit haha :wink: ,ani gjoma ti mu njo ama mu kan facer edhe cooler,edhe i sinqert,jo tradhtar,me karakter etj etj...

Mos me thuaj tash a ke donje deshir muzikore haha :wink:

Domira
07-02-05, 18:27
Hahaha ama duhet mu kan pecial maqorr :oops: :oops: , se perndryshe ncuk se lo asnjo mrena dal shetitna neper baarin e hotelit haha :wink: ,ani gjoma ti mu njo ama mu kan facer edhe cooler,edhe i sinqert,jo tradhtar,me karakter etj etj...

Mos me thuaj tash a ke donje deshir muzikore haha :wink:

pissss moj se po t'bon papq naj kerr :lol: :lol: :lol:

Maca
07-02-05, 19:37
Domira haha jo ishallah se syt drit me bajn mue haha :wink:

Murgesha
07-02-05, 19:39
Ka kohė qė stė paskam pėrshėndet Domira.
Shpresoj se po kalon ēaste tė kėndshme nė mesin tonė.
Tė mpuqi dhe pėrshėndes shumė. :lol:

Domira
07-02-05, 23:22
Domira haha jo ishallah se syt drit me bajn mue haha :wink:

hahaa po veē rruget me trafik shume moj e ti mace e vockel...

Maca
07-02-05, 23:23
Ndoshta del noj maqorr e me bahet bodyguard de qy hahah :wink:

Domira
07-02-05, 23:24
Ka kohė qė stė paskam pėrshėndet Domira.
Shpresoj se po kalon ēaste tė kėndshme nė mesin tonė.
Tė mpuqi dhe pėrshėndes shumė. :lol:

U kenaqa Murgesha :D

Te mpuqi edhe une ty :lol:

Mafiozi
08-02-05, 00:14
Mafiozi hahhaahah bash mir ia ke qellue se gjumashe jam vetem se kjo nuk esht aresyeja qe kam marre ket nik. Nikun e kam sajuar vete sepse si e re ne kete forum thash t'jav hjek dyshimet e ta shkurtoj proceduren e sqarimeve per njerezit se pale mos kam hy me qellime jo te mira ...dhe besoj se do i qendroj me besnikeri ketij niku. Kete e kam be duke mar parasysh konsideratat qe kam per kete atmosfere te krijuar kahere...
Faleminderit per perkrahjen edh eune shpresoj se nuk kam ardhe ne moment te paqelluar sepse e shoh se ketu shakaja dhe mirkuptimi jane ato qe dominojne.
Gjumashe valla boll jam mire e ke kuptuar, mirpo jam gjumashe e mire sepse shpeshhehere edhe ne gjum i "shoh" sendet qe ndodhin pastaj iu kacavirrem diqysh ngjarjeve :lol: :lol: :lol: :lol: ...dhe ndjehem mire :D

Shaka dhe vetem shaka i nderuar Mafiozi :D :lol: :D :lol:


Uuuuuuuuf qka qenke interesante Dormira :D
Me shaka ki mu ngi ne ket forum, dhe me gjith respekt bile :D
Por prap dua te pyes, a e din dmth-en e nikut tend ??? :lol: :lol:

Domira
08-02-05, 18:04
Pse a duhet me qen interesant Mafia a :P

Po ma bre ma Mafi mos ia hup ihtibarin veti knej thue Mafiozi e knena nuk e kupton domethanien e nikut tem kishe :P :P

Arbėri
24-03-05, 18:29
Pse a duhet me qen interesant Mafia a :P

Po ma bre ma Mafi mos ia hup ihtibarin veti knej thue Mafiozi e knena nuk e kupton domethanien e nikut tem kishe :P :PPershendetje Domira :lol: :lol:

Po si nuk te paskam pershendet deri tash moj, phaaaaaaaaaaaaa :cry: :oops: :P :lol:

Me siguri per shkak te emrit dhe frikes nga emri :x :o :wink:

Diana007
26-03-05, 14:37
Oj Domiraaaaaaaaaaa ku je moj qe ke hum bre koheve te fundit :roll:
T pershedes llokume kalofsh mir dhe t puth shum Diana :wink:

mjellma
27-03-05, 15:10
Pershndetje Domira dhe te gjitha te mirat ne jet kanqsi te madhe ne dardania

Dilingjia
10-05-05, 08:52
e pershendes Domiren Doremiren :lol:

Gjebraili
10-05-05, 15:59
Hajt edhe une pe pershendes Domiren, te shof se sa eshte DOREmire :wink: :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: