PDA

View Full Version : Tak...Tak a pe ma qelni Deren une jame ju tregoje tinxas


Mann_o_Mann
20-05-05, 20:40
Pershendetje per te gjithe shqiptaret ku de qe ndodhen ne ane mbane BOTEN,mire se ju gjeta te gjithve ne forumin Dardania-.. dhe ju uroje te gjithve nje jete te lumtur dhe shendet shpresoje se dot kalojme sa me mire se bashku...mire u ndegjofshim herave tjera.. per prezentime ju tregoje ma si ta pi kafen :cry:

halla e madhe
20-05-05, 20:46
Mann_o_Mann_Mire se na erdhe ne Forumin Dardan!Caste te kendshme ne gjirin tone te deshiron:Halla e madhe :P

Mann_o_Mann
21-05-05, 10:02
Flm shummmmmme halla e madhe edhe ty mire se te gjeta kuuuuu qik sha pi perngjajshe halles teme haha gjiztheashtu te pershendes me nje SHAMPITE.kalo bukur ule qat gisht se ta kputa me dana te vetllave qyyy :?

Gjumashja
21-05-05, 10:40
Mann_O_Mann mire se edhe shpresoj qe do tia kalosh mire sikurse ne qe te shumten e kohes e kalojm ketu te uroj qdo te mire

doGzona
21-05-05, 15:01
Mire se na erdhe Men o men.
Ju deshiroje caste te kendeshme ketu ne FD
dhe kudo qe ndodheni.

Te pershendes

doGzona

halla e madhe
21-05-05, 22:57
Mann_o_mann_djallo ti lej ato dana te vetllave se ato i kam ble te gjyli i qarshise...ate gisht e kam per mos me marr msysh ju,edhe po ju tregoj qe kame unaze te bukur apo? :lol: te pershendes,me hallen veq drejt se e hongre stupc :lol: :lol:

Mann_o_Mann
22-05-05, 09:53
Gjumashja flm edhe ty ashtu te persh nga xemla dhe mire se te gjeta po shpresoje se dot kalojme shum mire apo jo tung kalo mire e nderuar :(

Mann_o_Mann
22-05-05, 09:56
DoGzona flm shume edhe ty ashtu te pershendes nga shpirti,po besoje se do kalojme qaste te bukura se bashku me juve kalofsh shume mire te fala nga une tung :cry:

Mann_o_Mann
22-05-05, 10:06
Halla e mesme :? thenk jou edhe juve ashtu persh dhe mire se te gjeta en ERENIK..ej oj ti inxhja zura apet me gisht aaa? ej je ka do mem ra msysh bre vlla je ka do mem marre en qafe qyyy? ej ta kthefsha en gzime qat gisht tung me inxhen kalo qysh ta do xemla ty hiqe mes ta nine as mes i jep 5 pare per as kone qy :? tung ti qik..

Murgesha
22-05-05, 11:00
Pershendetje per te gjithe shqiptaret ku de qe ndodhen ne ane mbane BOTEN,mire se ju gjeta te gjithve ne forumin Dardania-.. dhe ju uroje te gjithve nje jete te lumtur dhe shendet shpresoje se dot kalojme sa me mire se bashku...mire u ndegjofshim herave tjera.. per prezentime ju tregoje ma si ta pi kafen :cry:


Mir se erdhe Mann_o_Mann dhe kalofsha sa ma interesant n kt forum.
Po nj gj se kuptova pse po qan para se t prezentohesh??

Mann_o_Mann
23-05-05, 10:55
Murgesha mire se te gjeta dhe ty ashtu ke pershendetje nga une,jo nuk po qaje po pakes i merzitur se i kame lone shoqerine andej per ket pak si pergjyna uuuu kalofsh edhe ti mire dhe pune te mbare te uroje tung tung :?