PDA

View Full Version : UNE.... jam....


Lona
15-12-03, 16:27
Tung

:roll: :lol:Emri:Elona

Vendl:Tetove

Prof:Afer diplom.ne F.Juridik

Hobi:Te shetis neper qytet kur bie shi....:!: :!: :!: :arrow: :arrow:

Cool_Boy
16-12-03, 12:01
Tung LonaTE pershdnes dhe te deshiroj sukses ne profesion se te njejt e pasmi profesionin.Hej lona kur te dilsh te shetitesh ne shi merr qadren mos e haroo ok ahhah.tung kalofshi bukur

Lona
16-12-03, 16:23
OK flm edhe une te uroj sukse ne te ardhmen

Flm.qe ma kujtove te marre qadren kur te bjer shi

se si zakonisht e mbaj ksulen ne koke hahahaaaa :twisted: :evil:

Cool_Boy
18-12-03, 12:17
Pershndetje per ju Lonakalofshi bukur

sheri
02-01-04, 12:42
pershendetje te gjiteve atyre qe marrin pjese ne te tilla diskutime.ju uroj nje dite sa me te kendeshme.Sheri:)

turisti
10-09-04, 19:32
Nderimet e mija-lona. :P

Ylberi_be
11-10-04, 20:25
pershendetje lona


mir se ke ardh dhe suksese ne mesime


edhe mua me pelqen te shetis ne shi po pa ksulet dhe qader


se ather rruma e tokes dhe e njerit esht e barabart

Krokodilli
12-10-04, 08:26
pershendetje lona,,, mire se erdhe ne mesin ton,, shpresoj te kaloni qaste te mira ne dardania......

Rudi_1
01-11-04, 00:22
Pershendetje lona ju deshiroj te kaloni caste te mira si gjith ne...
Ciao...

Lona
31-03-05, 13:18
Pershendetje per te gjithe juve qe keni komentuar.
Ju deshiroj caste te kendshme ne shtepin e madhe ,dardania,....

LONA,

dr1ta
31-03-05, 21:24
Pershendetje shoqja e asaj tjeteres :roll: kuku cka mbaj ne mend edhe une :P

Pershendetje lona kalofsh sa ma mire ketu :)

Tomori
01-04-05, 18:41
-Po te pershendes Lona, personalisht nga un TOMORI. :wink:
-Lona si te kam a je mire?, a po mezitesh a jo? Hajt se bahet mire!!! se tash e tutje e ke TOMORIN mos ta nine per kurgha moj zemrush,,, ner sa ke TOMORIN :wink: :wink: :wink: :wink:

GURI SYLAJ
02-04-05, 08:28
Pershendetje Lona

Te shetisesh neper shi eshte romantike por kujdese mos qaj sepse loteve ne shi nuk ju beson askush.
me rrespekt nga G.Sylaj

turisti
02-04-05, 22:55
-Po te pershendes Lona, personalisht nga un TOMORI. :wink:
-Lona si te kam a je mire?, a po mezitesh a jo? Hajt se bahet mire!!! se tash e tutje e ke TOMORIN mos ta nine per kurgha moj zemrush,,, ner sa ke TOMORIN :wink: :wink: :wink: :wink:

Hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaahahahahahahahahahaahahahahahahaha. :wink: :wink:

blina
02-04-05, 23:25
te pershendes lona dhe mire se na erdhe te deshiroj disponim te mire

PAOLINA
07-04-05, 21:12
Lona hajt mire se na erdhe ne Big FD caste interesante te uroj, dhe kalo mire....prsh..

tetova4ever :wink:

Toni_4Ever
07-04-05, 23:52
Tung

lona mir se na erdhe disponim maximal ju deshiroj.

dembelica
08-04-05, 11:08
Pershendetje Lona,ju uroj caste te kendeshme :wink:

Lona
12-04-05, 09:50
Ju FLM shume per mirepritjen nga gjithe ju.. ju deshiroj argetim te kendshem, tia kaloni sic eshte me se miri ne kete forum.
Caste te bukura dhe pranoni pershendetje nga qyteti i bukur Tetova, sidomos pershendetje per TOMORIN...

Lona,

Tomori
14-04-05, 08:25
Ju FLM shume per mirepritjen nga gjithe ju.. ju deshiroj argetim te kendshem, tia kaloni sic eshte me se miri ne kete forum.
Caste te bukura dhe pranoni pershendetje nga qyteti i bukur Tetova, sidomos pershendetje per TOMORIN...

Lona,
-Lona flm shum per pershendetjen, e veqante ndihem disi i priviligjuar :wink: Lona po ashtu ju pershendese po kesaj radhe me nje mpuuuuqqqqq,,,,,, te forte :lol:
-Ju uroje disponim te kendshem tungji cauco :wink:

Lona
21-04-05, 07:11
FLM, Tomor.... :lol: :lol: :P

Lona"

Gjumashja
21-04-05, 09:11
Lona mire se na ke ardh ktu kalofsh vizllueshem :wink:

Daja POLIC
07-05-05, 04:35
-Po te pershendes Lona, personalisht nga un TOMORI. :wink:
-Lona si te kam a je mire?, a po mezitesh a jo? Hajt se bahet mire!!! se tash e tutje e ke TOMORIN mos ta nine per kurgha moj zemrush,,, ner sa ke TOMORIN :wink: :wink: :wink: :wink:

ahhahahah TUMORI mos gabo se kuku te arrestoj sekund leje qiken rrahat qy

tung lona a je mir si po kalon shpresoj qe mir tung nga POLICI :lol:

Lona
10-05-05, 11:56
Tungi!!! Daja POLIC,mire jem dhe mire po kaloj.
Tani pershendetje per pjesmarjen tuaj ne kete teme.

Lona.

Dali!Keq
27-05-05, 17:37
Lona:

Tung


Emri:Elona
Vendl:Tetove
Prof:Afer diplom.ne F.Juridik
Hobi:Te shetis neper qytet kur bie shi....
^_______________________________________________^

Mir se paske ardh Zonja Lona, po qka na prune moj ti a? :lol:
Ishalla kalon sa ma bukur ne Forumin Dardania.
Pershendetje nga Hasani Zvicer 8)