PDA

View Full Version : Jam ka du mu PREZENTU!


Maca
12-10-04, 00:30
My name is... My name is... My name is slim MACA
Vendbanimi: [color=red]MACAlor] e 3-tit kat...
Prejardhja: 50% Rebelk... 50% made in Macedonia...
Vitet: Boll sa per me hy ne Forum... D.m.th permbi 18-vjet!
Gjatesija: Sa per me mujt me kqyr prej bures deres!
Hobby: Anej,knej,ashtu,keshtu,mmm plot bre plot...

Tash diqka reth meje dhe karaketrit tem ma teper... jo krejt pak a!
OK...
Heiiiii,heiii,erdha knej e di qe ska kurgjo anej...
Mss.MACAqeratsene nese don jau kallxoj masanena...
Mir e dini se moti jam hi...
Jam hi,qysh e ku e di,un jam qajo qe per ju nuk ka randsi...
Por e papati ,perinati me te kallxu sa esht sahati,mos beso se sme del afati...Se gjdo sen ja pershtati...
Se nuk jam lule manushaqe,jam femer rrugaqe qe s'te puthi ne faqe!
Po lexoj shkrimet e mi,jam qik me taktik,ska ma mir edhe PIK.
Edhe pse jam ka du mu prezentu per her tpar sjam tu shkru...
Ska lidhje ti qka thu,tash gjithmon ki mem lexu...
Se shkrimet e mia te trenta kurr skan me mbaru!

Ska sen qe se di,ska bir qe sjam hi!
Me shkru kam nis e ktu kam mri!

Ju du me shpirt ju du me zemer,qaq sa me rrespektoni ju me ket emer...
''MACA''

E tash kam me vazhdu,keshtu qysh jam tu shku...
Gjith mir kam me kalu,ishallah esht edhe ''ZOTI'' me mu...
Si mu kan tu fluturu,nashta kam me u lavdru...
Veq pse ju du edhe ju me doni mu...

MACA xig xig,
banu shume e fort ne shkrim,
e kurr mos u lig...

Ju pershendes te gjithve me kaq...Edhe shpresoj se do te kalojm qaste te bukura se bashku...
Me rrespekt By Maca! :twisted:

Murgesha
12-10-04, 00:41
Maca tė pėrgėzoj pėr prezentimin shumė "serioz" qė e paske bėrė kėtu.
Edhe unė si ti ja nisa,
Thash pėr pak,
E siē po e shoh du mu plakė kėtu.
Po shyqyr qė na ke ardhė, se mos me pas ardhė skishe ardhė de.
E mbasi na ke ardhė rri kėtu, se tybe mbas disa ditėve tė lusim e nuk shkon askund.
Ps. Pak hajgare mė pėlqeu shumė prezentimi yt, ku nuk mungon doza e humorit. mirė se na erdhe (jo njėmend ti moti na ke ardhė), Pra mirė se na u prezentove.

Krokodilli
12-10-04, 08:36
kjo maca me humor, krejt forumin e ka ne dor
ne dardani hyn per qdo dit,, krejt forumin e qudit
veq perpara maca shkon,, shkrimet e saj gjithkush i lexon
dhe dardanin e zbukuron me humor na argeton.... :wink:

te pershendes Maca

Maca
12-10-04, 17:19
Murgesha flm qe me ke mireprit...
Po jo me u plak ketu nijet nuk e kam veq sa te muj me shty...
Edhe un jam ka du niher me u martu qikooo,e sit tmartohna skam ma shanc me hy ketu bile thash tju lo disa kujtime juve haha :wink:

Tungi

Maca
12-10-04, 17:21
kjo maca me humor, krejt forumin e ka ne dor
ne dardani hyn per qdo dit,, krejt forumin e qudit
veq perpara maca shkon,, shkrimet e saj gjithkush i lexon
dhe dardanin e zbukuron me humor na argeton.... :wink:

te pershendes Maca

Krokodilli hahah po bash qashtu esht nejse po mundohna disi...

Flm per komentin tend!
Edhe ti je i mrekullushem krejt zanzi!
Ho mere nje Birr prej meje e ki!

livoreka bicio
12-10-04, 19:31
MACA TE PERSHENDES, DHE TE UROJ MIRE SE ARDHJE, DHE ARGETIM TE KENDESHUM NE KET FORUM.. NIASHTU TE UROJ GJDO TE MIR DHE SUKSESE NE JETE... :wink: :wink: :wink:

Krokodilli
12-10-04, 19:39
kjo maca me humor, krejt forumin e ka ne dor
ne dardani hyn per qdo dit,, krejt forumin e qudit
veq perpara maca shkon,, shkrimet e saj gjithkush i lexon
dhe dardanin e zbukuron me humor na argeton.... :wink:

te pershendes Maca

Krokodilli hahah po bash qashtu esht nejse po mundohna disi...

Flm per komentin tend!
Edhe ti je i mrekullushem krejt zanzi!
Ho mere nje Birr prej meje e ki!

te pershendes Maca,, flm per birr, gezuar :wink:

Naki
12-10-04, 20:53
Maca te pershendes,argetime te mire ne forum.
ju ftoje ne intervju te diskutimet shoqerore ,qe te dijme pak me shume per personalitetin tuaj.
me nderime Naki

ShEjToNkA
12-10-04, 20:59
Maca , tė pėrshndes sis dhe tė dėshiroi argėtim tė kėndshėm.

Loloku
13-10-04, 10:54
Kam frike nga macet, por per te mos lene pershtypjen prej miu po te pershendes me siklet dhe per te uruar gjithe te mirat ne kete aheng!

Vetem nje lutjek kam, te mos me afrohesh shume edhe nese me falenderon a!

Gentiana
13-10-04, 13:48
MACA edhe un te uroj mir se ardhjen (edhe pse paske ardh qe koh). Prezentimi ishte shum i mire! Mire se vjen pra edhe nje her, dhe gjdo te mire.

Genta

Kaltrushi
13-10-04, 14:07
Pershendetje MACA!!

Maca
14-10-04, 00:24
Ej njeres (leute von heute9 ju flm per mirepritjen e juaj...
Extra pershendes,Murgeshen,Krokodillin,livoreka bicio,Naki,ShEjToNka,Loloku,Gentiana dhe kuptohet Kaltrushen...(Sugaricen)

Ata qe kan diqka pytje special lidhje me mua edhe prezentimin tim munden ketu te pysin...
Sepse ne disktimet shoqerore nuk mundem te gjitha pergjigjet ti jap se kogja shume ka...

Ishallah kaloj qaste te bukura ketu me ju dhe ju me mua...
Jam e lumutur qe gjindem ne mesin tuaj...
Edhe kush deshiron te me kritikoj ju lutem urdhroni ketu jam edhe per kritika!

Shkruhemi serish...
Ju pershendet juve Maca Tan me ren aman... :twisted:

Gentiani
14-10-04, 00:36
Pssssssssssssttttttt moj Mace, po edhe ti paske ardhur kėtu a? :lol: :lol:

Mirė se ke ardhur Maca dhe tė dėshiroj ēaste tė kėndshme diskutimi nė Forum

E pyetjet a bėnė me ti parashtruar Live, weil sowieso wir sind nicht weit :wink: :lol: :lol:

isch Scherz gsii :lol: :lol:

Ein Kätzchen kommt gegangen,
Es will das Mäuschen fangen,
Doch kommt das Kätzchen in das Haus,
Springt schnell das Mäuschen wieder raus.

Gentiani![/i]

Maca
14-10-04, 00:44
Pssssssssssssttttttt moj Mace, po edhe ti paske ardhur kėtu a? :lol: :lol:

Mirė se ke ardhur Maca dhe tė dėshiroj ēaste tė kėndshme diskutimi nė Forum

E pyetjet a bėnė me ti parashtruar Live, weil sowieso wir sind nicht weit :wink: :lol: :lol:

isch Scherz gsii :lol: :lol:

Ein Kätzchen kommt gegangen,
Es will das Mäuschen fangen,
Doch kommt das Kätzchen in das Haus,
Springt schnell das Mäuschen wieder raus.
Gentiani![/i]

Opaa Gentiani a ti ah ti fill ja mrine ah,allahile per qka je ardh per kritik a per lavdat a per kurgjo hiq nashta haha...
Flm Gentian edhe une te deshiroj ty qaste te lumtura edhe mos u halit a hahh...

Na jo chasch mache wa du willsch isch mir egal du chasch mi ja eh ned fo haha ich bin e chatz ich schnurre gern aber handle ned so gern haha :wink:

Schrzen kannst du schon aber du weiss 2 x spass ist 1 wahrheit hehe!

Ok Gentiani Du maus,ich katze...du springst ich springe einmal binden sich di ringe und ich hab dich hhaha leleeeeee

Gentiani
14-10-04, 01:06
mal sehen Maca :lol: :lol: ndoshta bėhet pėrnime :lol: :lol: :lol:
unė erdha pėr lavdata dhe me tė pėrshėndetur

Kleine Katzen!!
Kleine Katzen sind so drollig.
Und so wollig und so mollig.
Dass man sie am liebsten küsst.
Aber auch die kleinen Katzen,
haben Tatzen ,welche kratzen.
Also Vorsicht ! Dass ihr“s wisst !
Kleine Katzen wollen tollen.
Und die Wollknäuel rollen.
Das sieht sehr possierlich aus.
Doch die kleinen Katzen wollen,
bei dem Tollen und dem Rollen,
fangen lernen eine Maus.
Kleine Katzen sind niedlich.
Und so friedlich und gemütlich.

Ha,ha, hahaaaaaaa

Mbeteni e pėrshėndetur Maca!

ika sa nuk u bė hera e tretė e vėrtetė, shkruajti Gentiani :wink: :lol: :lol:

Maca
14-10-04, 01:23
mal sehen Maca :lol: :lol: ndoshta bėhet pėrnime :lol: :lol: :lol:
unė erdha pėr lavdata dhe me tė pėrshėndetur

Kleine Katzen!!
Kleine Katzen sind so drollig.
Und so wollig und so mollig.
Dass man sie am liebsten küsst.
Aber auch die kleinen Katzen,
haben Tatzen ,welche kratzen.
Also Vorsicht ! Dass ihr“s wisst !
Kleine Katzen wollen tollen.
Und die Wollknäuel rollen.
Das sieht sehr possierlich aus.
Doch die kleinen Katzen wollen,
bei dem Tollen und dem Rollen,
fangen lernen eine Maus.
Kleine Katzen sind niedlich.
Und so friedlich und gemütlich.

Ha,ha, hahaaaaaaa

Mbeteni e pėrshėndetur Maca!

ika sa nuk u bė hera e tretė e vėrtetė, shkruajti Gentiani :wink: :lol: :lol:

Hahaha ani flm per lavdatat,ne kete vic a qka esht kjo shum sene shkrun a heheh mjerri ajo e aj qe si kupton vargjet haha ngerkk...

Pernime hmmm ndoshta esht nje fjal shum palidhje kaniher e urrej po kaniher ne rraste te kqija te qet nga kriza haha...

Ok mbeteni i pershendetur nga ana ime lum e lum nana per ty eeeee hohoh :wink:

BeeP
14-10-04, 01:53
Macaaaa vetem me ja nise me ta kendu ate kangen .... "Je ma e mira ti Moj qike " hahah oo je The Best in de Welt te kam Shoqen ma te miren ty veq kush ta ka Inat bre ty .... edhe Tregom kur dojmi me rreh qete Gentiana bashk hahahah

Maca
14-10-04, 01:58
Macaaaa vetem me ja nise me ta kendu ate kangen .... "Je ma e mira ti Moj qike " hahah oo je The Best in de Welt te kam Shoqen ma te miren ty veq kush ta ka Inat bre ty .... edhe Tregom kur dojmi me rreh qete Gentiana bashk hahahah


Hahahah mire se erdhe BeeP djalo,kuuu moti ste kam pa ne forum,hajde na vizito kajher se po merzitem mmm... :cry:

Hahaha oj lulija jon me limona ooo,kush na ka inatin ju mmm nona ooo ahaha...pe din ti mo! :wink:
O une ty Nr.1 te kam breee,ti rrall kush mundet me ta kalu,thjesht ska konkurenc per ty nuk gjindet kollaj,edhe 100% i meriton kto lavdime nga une...Pa vesvese ju tjert hehe!

Ahhh me rreh Genten,kur dush? Para dite a masdite,qetash a meniher haha!? :wink:

Genta tash per tash se ka pru punen me rreh,po nuk osht larg ahahahahhahaha (hajgare a)

Mire mbetsh e qashtu me daden hajde apet...Te pershendes shumeeeeØ! :wink:

Gentiana
14-10-04, 11:16
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Qka patet more ju me Genten??? :evil: :evil: :evil: :wink:

Maca
14-10-04, 23:32
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Qka patet more ju me Genten??? :evil: :evil: :evil: :wink:

Genta qy nuk ke idee e jemja a,mos kqyr veq vajzave me ja lan fajin Po BeeP me ofroj me te rreh ty edhe un e kam shok zguxoj me e refuzu duhesh mem kuptu a...Keine idhnejshen ahah!
Valla ani pse ti japim nja 2-3 shuplaka pe din ti pritna atje te vendi i duhur per shuplaka hohoh oh e mjera ti prej qetash je ka me dhimesh ahha :lol:

Mpuqiii

mickoja
15-10-04, 19:23
Oj Maca e keqe me syt e mdhaj :shock: edhe ti erdhe ketu a apapapapp...mir se na erdhe dhe te uroj ēaste te kendshum ne forumin tonč te pershendes un mickoja loqkume

BeeP
16-10-04, 12:27
Maca qysh tkemi Qiko a je mire hmmmmm une kisha deshir me rreh Gentianen edhe mos me marr vesh ajo hiq :P hahahhahah oj Genta rri ti rehat se kur te vjen Fundi kete maca e kam Krahun e Djathte :P
Nime se gati harrova me ju tregu kete Maca e kam ma shum se Motrushe ;) e kete Gentiana e kemi Sweet heard :D

JooP
16-10-04, 15:18
Hajde perhajr na koft oj Maca po prezentim special ki bo,si met pas msu une hahaha....

Hajt pra edhe une mbasi jam antar i ri ne forum.po ju prezentona po diqysh si Maca qashtu ok..

Ne forum jam shum i ri.qe 3 dit une kam hi..shum e njerin ktu e gjeta,shum e qikat ktu pi shoh..e qysh duhet me nxon njo??
jam i gjat tamonil,nuk bon nona ma kopil.mos gaboni mem zezat?se jau kthej dit edhe nat.e me bo puna vaki,veq pak shtramt mem kqyr ti?pasha zoten n`forum hi,e nuk t`veti dajt ku i ki..zajbancinat shum i du,qashtu Macen e kam msu hehe..besa di me kon seriozzzz,shpesh her edhe mafioz---per gjelozi hiq spo flas,mem tradhtu nuk i shkoj mbas...per PC jam 1 far hakeri,me shti ndor e boj si njeri...Poezin teper e du,mos mendoni mu shty me mu??krejt i boj syni qka t`msheh,besa di edhe mu rre..ne Zürich qaty te COOP-i,une banon qeky JooP-i..
Hiq ma shum tash un spe zgjati,se ma mirni ton inati....

e qeky ke nifar lloj prezentimi jem i shkurt hahaha... Kam privilegj qe gjindem ne forrumin e juaj dhe toni,besoj qe kemi me kalu qaste te mira,shoqnore..njeherit i falenderohemMaCeS qe me ka propozu qe te bahem dhe un antar i kti forrumi shum te pelqyer nga ana ime personale..Ju pershedes te gjithve pa dallim....Kaqqqqq. :!:

Maca
16-10-04, 16:08
Maca qysh tkemi Qiko a je mire hmmmmm une kisha deshir me rreh Gentianen edhe mos me marr vesh ajo hiq :P hahahhahah oj Genta rri ti rehat se kur te vjen Fundi kete maca e kam Krahun e Djathte :P
Nime se gati harrova me ju tregu kete Maca e kam ma shum se Motrushe ;) e kete Gentiana e kemi Sweet heard :D


Beep vllaqko mire jam,si llakum...po ty a tkam mir o shiqer? Hahaha Genten gjynha me rreh bre a,ani qysh te thuajsh ti e din ti se un sta prishi heheh :wink: ! BeeP jo veq krrah te djatht por edhe pe te majshtin ri rahat! Te pershendes prej gishtave te kames e deri te frizura haha! schadee qe sje sonte ne CH e kishim kall bre krejt me tallava hahah!
:wink:

Maca
16-10-04, 16:11
Hajde perhajr na koft oj Maca po prezentim special ki bo,si met pas msu une hahaha....

Hajt pra edhe une mbasi jam antar i ri ne forum.po ju prezentona po diqysh si Maca qashtu ok..

Ne forum jam shum i ri.qe 3 dit une kam hi..shum e njerin ktu e gjeta,shum e qikat ktu pi shoh..e qysh duhet me nxon njo??
jam i gjat tamonil,nuk bon nona ma kopil.mos gaboni mem zezat?se jau kthej dit edhe nat.e me bo puna vaki,veq pak shtramt mem kqyr ti?pasha zoten n`forum hi,e nuk t`veti dajt ku i ki..zajbancinat shum i du,qashtu Macen e kam msu hehe..besa di me kon seriozzzz,shpesh her edhe mafioz---per gjelozi hiq spo flas,mem tradhtu nuk i shkoj mbas...per PC jam 1 far hakeri,me shti ndor e boj si njeri...Poezin teper e du,mos mendoni mu shty me mu??krejt i boj syni qka t`msheh,besa di edhe mu rre..ne Zürich qaty te COOP-i,une banon qeky JooP-i..
Hiq ma shum tash un spe zgjati,se ma mirni ton inati....

e qeky ke nifar lloj prezentimi jem i shkurt hahaha... Kam privilegj qe gjindem ne forrumin e juaj dhe toni,besoj qe kemi me kalu qaste te mira,shoqnore..njeherit i falenderohemMaCeS qe me ka propozu qe te bahem dhe un antar i kti forrumi shum te pelqyer nga ana ime personale..Ju pershedes te gjithve pa dallim....Kaqqqqq. :!:


JOOP ani ti mem msu mua hohoh,eh bash hiq sum ke msu se un jam veq bre nga natyra keshtu qy! Flm per komentin! te pershendes arkadash,edhe fill me u bo aktiv ketu se un badihava forumin sta kam propozu hahah! :wink:

JooP
16-10-04, 16:38
ooooooooooo ani MACO mos ki dert eeeee,se un ktu o moj vi apet eeeeee...sa tme heket ooo qeky grip eeeee kom me hi mori dit per dit eeee njo heeeeeeeeee...hahahahaoo marova prej gripit breeeeeeee ajajajajaj....T“Pershendes ma shum se shum,d,m,th prek gishtav te komes e deri ne pacerrk te kres hmmmm..praaaaaa...

dr1ta
16-10-04, 21:02
pershendetje maca kullerka :)

Maca
18-10-04, 23:13
Dr1ta pershendetje facerka hhahaha :wink:

Maca
18-10-04, 23:15
Oj Maca e keqe me syt e mdhaj :shock: edhe ti erdhe ketu a apapapapp...mir se na erdhe dhe te uroj ēaste te kendshum ne forumin tonč te pershendes un mickoja loqkume

Qy hahah mickoja Maca e keqe me syte e mdhaj a,ev ev! E di ske faj ti,ka faj web cam hahah! Flm ne pershendetje gjithashtu te pershendes,loqkume... :wink:

Rudi_1
01-11-04, 00:11
Na trego veq nje send (jo dy sende)
A i shkrun vet kto fjal???? :lol: :lol: :lol: 8)

Rudi_1
01-11-04, 00:12
Kjo pyetje vlen vetem per MACA-Compani :!:

turisti
01-11-04, 00:19
Keshtu e ka jeta e TURISTIT, ka raste kur jam prezent me kohe,ka raste kur po vonohem shume si ne kete rast ,ne kemi komunikue,a hala nuk te kam pershendetur - ZYRTARISHT -. Kerkoj falje. Te pershendes dhe te deshiroj disponim te mire ne mesin tone.

Me respekt, TURISTI. :wink:

Krokodilli
01-11-04, 11:28
hajt thash edhe nje pershendetje per Macen,,,, kur po shkojm ne night club maca,,,,, te knaqemi se ka 2 muj qe skom dal neper klube :wink:
te pershendes

Maca
01-11-04, 16:43
Na trego veq nje send (jo dy sende)
A i shkrun vet kto fjal???? :lol: :lol: :lol: 8)

Hallo Rudi_1 po sigurisht se vete i shkruj shumicen sidomos vete...Pse me pyte? Tu duk diqka qe kam vjedhur,donje shkrim ose dinje text?

Maca
01-11-04, 16:44
Keshtu e ka jeta e TURISTIT, ka raste kur jam prezent me kohe,ka raste kur po vonohem shume si ne kete rast ,ne kemi komunikue,a hala nuk te kam pershendetur - ZYRTARISHT -. Kerkoj falje. Te pershendes dhe te deshiroj disponim te mire ne mesin tone.

Me respekt, TURISTI. :wink:Te flm shume turisti,por ti si turist hesapi spo ta zo per tmadhe...Kalofsh bukur... :wink:

Maca
01-11-04, 16:46
hajt thash edhe nje pershendetje per Macen,,,, kur po shkojm ne night club maca,,,,, te knaqemi se ka 2 muj qe skom dal neper klube :wink:
te pershendes

Hahaha Krokodilli,te pershendes njiashtu...
Kur dush bre,parafite ose masdite,tash ose meniher haha :wink:
Paj valla qat disko qe e kishit organizu ju,a veq per ni nat ishte ose ne weekende...
Ok te lajm Krokodilli kur kam koh,edhe shkojm veq ti hajde merem a :!: tungiiiiiii :wink:

Krokodilli
01-11-04, 19:19
hajt thash edhe nje pershendetje per Macen,,,, kur po shkojm ne night club maca,,,,, te knaqemi se ka 2 muj qe skom dal neper klube :wink:
te pershendes

Hahaha Krokodilli,te pershendes njiashtu...
Kur dush bre,parafite ose masdite,tash ose meniher haha :wink:
Paj valla qat disko qe e kishit organizu ju,a veq per ni nat ishte ose ne weekende...
Ok te lajm Krokodilli kur kam koh,edhe shkojm veq ti hajde merem a :!: tungiiiiiii :wink:

haha OK Maca ,, vi te marr pa tjeter,, por duhet mem lajmeru nja 3 dit perpara ,, sepse une ne Australi e ti ne Swisserland pak si larg,, por patjeter dalim naj dit,, te premten ose te shtunen NIGHT.. :wink: ,,, po ashtu me ardh vi me te marr,,
por ti i din klubet,, e din ku ka atmosfer, ku bahet mire.. se une skam qen ne zvicerr kurr,,,,, :wink: ,, kurse nese vendos me ardh ne Australi mi len ne dor mu te gjitha,,, vetem ke me ba sefa,,,, ndash klube ndash ku te dush :wink:

vushtrria
01-11-04, 21:09
maca pasi qe shfletova postimet tua dhe pash se une nuk ju kam pershendetur nuk e di se si ka ndodhur por si do qofte ju pershendes dhe ju uroi qdo te mir.

Maca
01-11-04, 22:03
vushtrria te flm shume...
Ska problem mundet me ndodhe e...
Ja kalo mire,me prit naj dite se do dukem ka kafeteria e me paguan nje kafe hihi :wink:
tung mirembetsh

turisti
02-11-04, 01:24
Keshtu e ka jeta e TURISTIT, ka raste kur jam prezent me kohe,ka raste kur po vonohem shume si ne kete rast ,ne kemi komunikue,a hala nuk te kam pershendetur - ZYRTARISHT -. Kerkoj falje. Te pershendes dhe te deshiroj disponim te mire ne mesin tone.

Me respekt, TURISTI. :wink:Te flm shume turisti,por ti si turist hesapi spo ta zo per tmadhe...Kalofsh bukur... :wink:

Faleminderit per mirekuptim. Te pershendes,
TURISTI . :wink:

Ermira
02-11-04, 07:32
Sa mire je prezantu lol..
tunggggggg

Kercovari
02-11-04, 08:48
Eh!Kroki derisa vjen ti prej Astralie uen vecse e kam rembyer Macen se ekem me afer,natyrisht ne menyr shoqrore.
Dakord Maca e nderuar?.

Rudi_1
03-11-04, 00:24
Na trego veq nje send (jo dy sende)
A i shkrun vet kto fjal???? :lol: :lol: :lol: 8)

Hallo Rudi_1 po sigurisht se vete i shkruj shumicen sidomos vete...Pse me pyte? Tu duk diqka qe kam vjedhur,donje shkrim ose dinje text?
Ok.shiko nuk jam kurgje kunder,po gjith ate roman qe ke shkru(hahah) ti aspak nuk ke shkru per veten tende.ndoshta ke haru.mua me pelqyn teper ato fjale por kisha dash edhe kto me i dit si gjith te tjeret,kush je nga je sa vjece etj etj po spaku edhe kto dy ose tre fjale ti kishe permend.Kerkoj falje nese jam gabim.
te pershendes nga zemra Macaaa.me dukeni teper e shkathur.... 8)

Maca
03-11-04, 13:21
Sa mire je prezantu lol..
tunggggggg

Ermira thanx qiki...
Te pershendes... :wink:

Maca
03-11-04, 13:25
Eh!Kroki derisa vjen ti prej Astralie uen vecse e kam rembyer Macen se ekem me afer,natyrisht ne menyr shoqrore.
Dakord Maca e nderuar?.

Hahaha po ti a ne swiss je bre kercovar kojshij,si mendon qe dem rembyesh a haha,celloe niher djalin colloe...
Ne menyr shoqnore kisha pas deshire ti njoftoj te gjithe ata dashamiret e mi ne forum,kurse special Krokodillin dhe ty kercovari se te pasna kojshi...
Qa po thu ti kroki? :wink:

Maca
03-11-04, 13:34
Na trego veq nje send (jo dy sende)
A i shkrun vet kto fjal???? :lol: :lol: :lol: 8)

Hallo Rudi_1 po sigurisht se vete i shkruj shumicen sidomos vete...Pse me pyte? Tu duk diqka qe kam vjedhur,donje shkrim ose dinje text?
Ok.shiko nuk jam kurgje kunder,po gjith ate roman qe ke shkru(hahah) ti aspak nuk ke shkru per veten tende.ndoshta ke haru.mua me pelqyn teper ato fjale por kisha dash edhe kto me i dit si gjith te tjeret,kush je nga je sa vjece etj etj po spaku edhe kto dy ose tre fjale ti kishe permend.Kerkoj falje nese jam gabim.
te pershendes nga zemra Macaaa.me dukeni teper e shkathur.... 8)

Ok,ok Rudi_1 po te kuptoj plotesisht,por ky esht forum bre hmmm...
Jo skam harru assesi! Mmm un skam marak me tregu emrin e vertet,por ja po rrezikoj shkronjen e par (M)...
Jam 19 vjeqare...
Jetoj ne zvicer kurse me origjin jam nga maqedonija dhe 50% shqiperija...
Jam 1.65...
Flokt i kam qysh tma kona mu her bjonde her,zeshkane...
Syte i kam kafe perzim me gjelbert...
E trash nuk jam,as 50 kg si kam...Mbaj diet hihi :oops:
Stilin e kam sexy,zakonisht kur dal e veshne jam me miniq ose diqka qel,kurse ne jeten e perditshme veshem me jeans dhe blusa...
Preferoj ngjyren: rose,kaltert,te bardh,dhe te zez...
I urrej: thashethemet,provokimet,padrejtesin,rrenat,dhe kryelartesin...
I dua:sinqeritetin,drejtesin,karakterin e qmoj,moralin,etj...
Hobby: Computerin,muzike,te vallzoj,notin,atletiken,te lexoj dhe te zbuloj gjera te reja...

Mmmm tjeter qa me te tregu...

Jam e lumutur,azgje sme mungon....
Ha po profesioni: Dua te hy ne degen e socialpedagogjis,te punoj me femi qe kan problem ne familje dhe kan nje te kaluar te tmershme...

Qofse keni ende pytje urdhnoni...
Ju lutemmm :wink:

Te pershendes Rudi_1... :wink:

Krokodilli
03-11-04, 14:01
Eh!Kroki derisa vjen ti prej Astralie uen vecse e kam rembyer Macen se ekem me afer,natyrisht ne menyr shoqrore.
Dakord Maca e nderuar?.

Hahaha po ti a ne swiss je bre kercovar kojshij,si mendon qe dem rembyesh a haha,celloe niher djalin colloe...
Ne menyr shoqnore kisha pas deshire ti njoftoj te gjithe ata dashamiret e mi ne forum,kurse special Krokodillin dhe ty kercovari se te pasna kojshi...
Qa po thu ti kroki? :wink:

haha pse jo moj Maca,,,, sidomos ty Maca ne kete forum kisha pas deshir te takoj me gjith deshiren,,,,
cake njo Maca e dhasht zoti te takohemi ne nje te ardhme te shpejt.. e shkojm bashk ne ndonje disko apo diku une ti e kercovari ne shoqeri,,,, e ja kalojm mire :wink:
pershendetje

Maca
03-11-04, 14:13
Eh!Kroki derisa vjen ti prej Astralie uen vecse e kam rembyer Macen se ekem me afer,natyrisht ne menyr shoqrore.
Dakord Maca e nderuar?.

Hahaha po ti a ne swiss je bre kercovar kojshij,si mendon qe dem rembyesh a haha,celloe niher djalin colloe...
Ne menyr shoqnore kisha pas deshire ti njoftoj te gjithe ata dashamiret e mi ne forum,kurse special Krokodillin dhe ty kercovari se te pasna kojshi...
Qa po thu ti kroki? :wink:

haha pse jo moj Maca,,,, sidomos ty Maca ne kete forum kisha pas deshir te takoj me gjith deshiren,,,,
cake njo Maca e dhasht zoti te takohemi ne nje te ardhme te shpejt.. e shkojm bashk ne ndonje disko apo diku une ti e kercovari ne shoqeri,,,, e ja kalojm mire :wink:
pershendetje


qake njo me te djathten,ejjj me te djathten bre qy hahah...Me shku ne diskotek patjeter qe po,veq mu taku smujm ose veq kur te shkoni ju ne pushim ne ks edhe mu taku,ose me lan mu taku me nje lokal me shumicen e forumisteve ata qe duan dhe kan mundesi ne kosov ne pushime verore ish kan super a...
Une edhe Ti jemi organizator kryesor,sa mire nje vajz nje mashkull heheh super a...
Pastaj bejm lojra te ndryshme me shperblime edhe muzik,vallzim etj...
Super idee apo?
Ishallah mundemi me bo ni her kete... :wink:

Krokodilli
03-11-04, 14:35
VALLA MACA IDE FANTASTIKE,,,, ME GJITH DESHIR DO TA BEJA NJE PARTY ME TY, TE JEMI ORGANIZATOR DHE TE MBLEDHIM SHOQERIN E FORUMIT,,,,
A BESON SE ME DESHIR DO TE MBLEDHJA SHOQERIN E FORUMIT ME SHPENZIME TE MIAT,, BILE EDHE BILETEN PER KOSOVE UA KISHA PAGU DISAVE KETU,, VETEM ME DIT SE DO TE VININ,,,,,,

DO TE PROVOJ NJE GJE TE TILL,, POR JO TASH POR VITIN TJETER,,, PARA SE TE FILLOJ VERA NE ks TE BEJM NJE ORGANIZIM,,, NESE KA TE MENDIMIT SIGURISHT SE DO E BEJM NJE PARTY :wink:
NUK E DI SE SA KA SERIOZ KETU,, POR UNE EDHE NE ZVICERR NESE E BENI PARTYN,, ATY ME KENI 100%
CIAOOOO MACUSHE :wink:

Kercovari
03-11-04, 17:46
Eh!Kroki derisa vjen ti prej Astralie uen vecse e kam rembyer Macen se ekem me afer,natyrisht ne menyr shoqrore.
Dakord Maca e nderuar?.

Hahaha po ti a ne swiss je bre kercovar kojshij,si mendon qe dem rembyesh a haha,celloe niher djalin colloe...
Ne menyr shoqnore kisha pas deshire ti njoftoj te gjithe ata dashamiret e mi ne forum,kurse special Krokodillin dhe ty kercovari se te pasna kojshi...
Qa po thu ti kroki? :wink:

Maca.Une te berra thirje shoqerore dhe si kojshi.
Natyrisht se jem ne Zvicer,dhe mund te urdherosh te pish nje kafe te vertet ketu ne mesin, dhe me familjen time.
S`kam kunder atij djali te forumit,e aq me pak kunder atij te vertetit.
Kushedi,ndoshta ju behem edhe kumbar,apo nun,si te duash.
S`jam njeri per te vardisur,por per te komunukuar me plot sens humori.
Te shtergoj duart i bindur se per keqkuptimet do te gjejshe force te hudhesh ne mbeturina provincijale,por jo edhe mua.
Shkriej mallin vetem per te komunikuar,natyrisht se edhe shakat do te gjejne vendin e duhur,mundesisht ne shqip.
Mbetesh e respektuar pergjithmon.
Kercovari.

Maca
03-11-04, 19:14
Krokodill a pernime a?
Ok ather e kam hapur temen e re ne diskutime shoqerore ''PRO'' ose ''CONTRA'' si te duash vizito dhe shiko se qka ka aty...
E di se do te pelqej...
Un kam shume,shume deshir metevertet te realizohet ajo qe e kam shkruajt ne ate teme...
Te flm shume per miresjellejn tende...
Tungiiiiiii :wink:


I nderuar kercovari,simbas mundesis time edhe tende pse jo,do ta pija nje kafe,sigurisht qe po...
Te lutem kto fjale,aj djali ky djali ska nevoj sepse ajo esht diqka tjeter kurse un shoqerin e klasifikoj...
Dhe mendoj se nese dal me nje djal te pij nje kafe nuk do te thote diqka... :wink:

Un asnje nuk e keqekuptoj per deri sa ai/ajo nuk me jep shanc...
Mireupafshim tjeter here...
Edhe hajde doku ka tema e re ''PRO'' ose ''CONTRA'' oki :wink:

Tung juveeeeeee

Krokodilli
04-11-04, 04:49
[b][color=red]Krokodill a pernime a?
Ok ather e kam hapur temen e re ne diskutime shoqerore ''PRO'' ose ''CONTRA'' si te duash vizito dhe shiko se qka ka aty...
E di se do te pelqej...
Un kam shume,shume deshir metevertet te realizohet ajo qe e kam shkruajt ne ate teme...
Te flm shume per miresjellejn tende...
Tungiiiiiii :wink:

tung edhe nje pershendetje per ty Maca

me siguri se e vizitova kete Temen tende qe e hape Pr0-ContrA,,
eshte nje Ide fantastike,,,, dhe te shpresojm se Do te Realizohet nje gje e till,, .
Po ashtu deshire ime eshte edhe me e madhe te realizohet nje party,, po ashtu si e permende me muzik live,, me lojera shperblyese,, ta bejm sa ma interesant,,,,
**nuk ka mbet tjeter ves qe se presim e ti shohim mendimet e te gjithve,, se sa kemi serioz ketu...

MIRESJELLJA JOTE MACA DO TA BENTE QDO KEND TE SILLEJ MIR ME TY :wink:
Te pershendes qiki

Mafiozi
06-11-04, 15:07
Hajt se edhe un po me prezentohem pak e shum... :lol:

Jetoj ne krejt Evropėn, edhe pak ne Usa...
I lindur ne Gjilan, kah vitet 197......
I gjat afer 1m85..
Pak zeshkan
Syt nuk i kam te zi... :lol:
I marrueshėm :oops: hee

Tash ndalem, se po dal ne gazet... hehe :wink: 8)

Pėrshėndetje pėr gjith anėtaret.... 8)

Kercovari
06-11-04, 16:21
Hajt se edhe un po me prezentohem pak e shum... :lol:

Jetoj ne krejt Evropėn, edhe pak ne Usa...
I lindur ne Gjilan, kah vitet 197......
I gjat afer 1m85..
Pak zeshkan
Syt nuk i kam te zi... :lol:
I marrueshėm :oops: hee

Tash ndalem, se po dal ne gazet... hehe :wink: 8)

Pėrshėndetje pėr gjith anėtaret.... 8)

Jo Mafioz
Gazetat shtypen pas mesnate!
Te pershendes.

Maca
07-11-04, 14:17
Llalalalalalalalalalalalalallalalalalalalalalalala lalalalalalalalal
lalalalalalalalalalalalal...
Ej mos qeshni per kete text fantastik por veq qashtu mu dha edhe e shkrujta...
Ju pershendes Mafiozi dhe kercovari :wink:

Vzhdon refraini: lalallaallalalalalalalalalalalalalalalalalalalalal alalalalalalla
lalalalala

PAOLINA
07-11-04, 14:26
Hey maCa yEAh komplimente shum RaPin e fort e kishe ber ne fillim
:wink: :wink: :wink: :wink:
COOl


Te persh....

Maca
07-11-04, 15:01
PAOLINA heheh me dite ti veq danke danke...
Te pershendes ty .. :wink:
Tungiii

Mashtrusja
08-11-04, 14:01
Maca moter megjithse te njoh qe 5 vite me duket sikur me qen motra binjake,dhe per fat te keq qe nuk kena lind bashk meniher ne nje koh!

Per te gjithe tjeret qe ste njohin e di une dhe kam deshir tua zbuloj disa secrete:
Nje njeri qe ste njeh mendon per ty ne shikim te par,mendon ufff qfar femre mendjemadhe por perkundrazi je shum zemer mire dhe e shoqerushme,mundet te kem besim tek ti qkado qe te jet me nihmon!
Edhe diqka se neper party smundem te dal pa ty sepse sme duket nata special!
Megjithse nuk shihemi shpesh khen e fundit,sikur nje koh apet mir qe e kem internetin dhe mobilat,kurse msn na ka pshtu qe e shohim njera tjetren edhe ne kamer!
Dhe ju tjert mos i hapni shum syte per me mar vesht ma shum per macen se qka jan tjerat secrete por une vetem kaq kisha per tju tregu Per shoqen time ma te mire Maca!

Ju pershendes te gjithve,dhe mos ma idhnoni macen se ju mashtroj e maca ju grith hehe :wink:

Maca
09-11-04, 14:51
Maca moter megjithse te njoh qe 5 vite me duket sikur me qen motra binjake,dhe per fat te keq qe nuk kena lind bashk meniher ne nje koh!

Per te gjithe tjeret qe ste njohin e di une dhe kam deshir tua zbuloj disa secrete:
Nje njeri qe ste njeh mendon per ty ne shikim te par,mendon ufff qfar femre mendjemadhe por perkundrazi je shum zemer mire dhe e shoqerushme,mundet te kem besim tek ti qkado qe te jet me nihmon!
Edhe diqka se neper party smundem te dal pa ty sepse sme duket nata special!
Megjithse nuk shihemi shpesh khen e fundit,sikur nje koh apet mir qe e kem internetin dhe mobilat,kurse msn na ka pshtu qe e shohim njera tjetren edhe ne kamer!
Dhe ju tjert mos i hapni shum syte per me mar vesht ma shum per macen se qka jan tjerat secrete por une vetem kaq kisha per tju tregu Per shoqen time ma te mire Maca!Ju pershendes te gjithve,dhe mos ma idhnoni macen se ju mashtroj e maca ju grith hehe :wink:

[/b]Mashtrusja te pershendes llokum,te flm shume qe smi kishe zbulu te gjitha secrete se kuku marre bre :oops: ...!
O ti je ma e mira,hajt hajt o llokum tash kem me kall gjdokun...
Kur te prezentohesh edhe ti ather flas edhe une diqka me teper rreth karakterit tend dhe secretet tua hehe...
Kqyr mos i mashtro shum djemt se ktu ka edhe bodyguarda edhe security e qka ska bre ketu shpresoj qe sa ma shpejt te jesh me teper prezent ne mesin ton llokum...

Te duaaaaaaaa shum... :wink:

Kercovari
09-11-04, 19:36
Maca moter megjithse te njoh qe 5 vite me duket sikur me qen motra binjake,dhe per fat te keq qe nuk kena lind bashk meniher ne nje koh!

Per te gjithe tjeret qe ste njohin e di une dhe kam deshir tua zbuloj disa secrete:
Nje njeri qe ste njeh mendon per ty ne shikim te par,mendon ufff qfar femre mendjemadhe por perkundrazi je shum zemer mire dhe e shoqerushme,mundet te kem besim tek ti qkado qe te jet me nihmon!
Edhe diqka se neper party smundem te dal pa ty sepse sme duket nata special!
Megjithse nuk shihemi shpesh khen e fundit,sikur nje koh apet mir qe e kem internetin dhe mobilat,kurse msn na ka pshtu qe e shohim njera tjetren edhe ne kamer!
Dhe ju tjert mos i hapni shum syte per me mar vesht ma shum per macen se qka jan tjerat secrete por une vetem kaq kisha per tju tregu Per shoqen time ma te mire Maca!Ju pershendes te gjithve,dhe mos ma idhnoni macen se ju mashtroj e maca ju grith hehe :wink:

[/b]Mashtrusja te pershendes llokum,te flm shume qe smi kishe zbulu te gjitha secrete se kuku marre bre :oops: ...!
O ti je ma e mira,hajt hajt o llokum tash kem me kall gjdokun...
Kur te prezentohesh edhe ti ather flas edhe une diqka me teper rreth karakterit tend dhe secretet tua hehe...
Kqyr mos i mashtro shum djemt se ktu ka edhe bodyguarda edhe security e qka ska bre ketu shpresoj qe sa ma shpejt te jesh me teper prezent ne mesin ton llokum...

Te duaaaaaaaa shum... :wink:
Me vjene shum mire qe pak a shum ju njoh si mikesha te mira.Qudi aaa!.
Shkruani edhe pak qe te ju njohim me mire,haaaaaaa!.
Respekti mbi te gjitha.Kercovari,

fudi
27-11-04, 17:22
Pershedetje maca. shfrytezoj rastin te faleminderoj per mikpritjen tande ne kete forum nuk po se cka te them ma shume Pra dua qe te mbesim shok Nese ke mundesi mre ja ban me ma dhanen e-mailin tung kalofsh mire ciao

Ylberi_be
21-12-04, 16:46
Pershendetje maca

Vertet emer i vogel mac por ti shum po ban sikur te ishe Poete e madhe
E kam veq nje deshir qe deshira jote te behet realitet per mua esht knaqsi kur nje njeri merr aq forc dhe ka aq besim ne vete ti sje mac por je BurrResh paq fat dhe lumturi ashtu si e ke zemren te mirat te prifshin.

Maca
14-01-05, 13:03
Fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :wink:

Murgesha
14-01-05, 13:16
Fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :wink:


Mirė se u ktheveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. :lol:

Maca
27-01-05, 21:20
VINI RE... ATENTION... ACHTUNG

Une jam Maca.

Une jam MACA, person VIP
Ne Kule, nuk mbaj rryp,
Kur flas, jam femer humoristike
Ne mendime jam skeptike.

Sandallat i veshi, pa corap,
Rreth shkolles shkoj, gjithmone me vrap
Profesori me mban me hater,
Dhe kurre s'me ve note mbi kater.

Kurre Gazetat si lexoj
Se genjeshtrat si besoj
Edhe lajmet, i urrej
Por sepse, nuk mund ta gjej.

Qe kur bleva gjenerator
Dritat i kam njezet e kater ore
Edhe uji s'me mungon
Se c'do dite blej nga nje bidon.

Nuk marr pjese neper votime
Sepse bejne manipulime
Dhe ne mitingje kurre nuk shkoj
Se asgje nuk mund te fitoj.

Me djemt, jam shume xheloze
Se kam ngrene, buke me kose
Nganjehere, jam edhe tolerante
Kur kane hedhur deordorante.

Pra sic e pate, une jam Maca
Akoma jam ajo, qe isha
Jam anetare, tek ky forum
Dhe te gjitheve, ju pershendes shume...

experti_lu
29-01-05, 21:28
MACA qy qy gati kesh ke harroj mi urue mire se ardhje haverices ma te vjeter ne kete forum!!
-MACOSHE nuk po e baj shume putere se qysh e pava paske shume pune,ani a ish veshtire mu prezentu para tan keti publiku?
hahahahahahahaha.

Maca
30-01-05, 19:09
MACA qy qy gati kesh ke harroj mi urue mire se ardhje haverices ma te vjeter ne kete forum!!
-MACOSHE nuk po e baj shume putere se qysh e pava paske shume pune,ani a ish veshtire mu prezentu para tan keti publiku?
hahahahahahahaha.


Oooo experti_lu te flm shum megjithse niher jom prezentu po veq mu mtek qashtu me ja fut me shkru diqka se nuk ishte kjo prezentim po veq palidhje strofa hahaha,jo valla ma e vjetra sjam ne forum ama ne viva chat besoj se po hahah...
Jo more skam pune un kurr spunoj,se jam dembele a hala se din a? :wink:
Jo hiq veshtir nuk ishte sma nin mue,si jap shum rendsi qka tme kujtohet shkruj hihih :wink: ...

Ok expert te pershendes shum,dhe kalofsh bukur!

Tung :wink:

Arbėri
31-01-05, 15:40
VINI RE... ATENTION... ACHTUNG

Une jam Maca.

Une jam MACA, person VIP
Ne Kule, nuk mbaj rryp,
Kur flas, jam femer humoristike
Ne mendime jam skeptike.

Sandallat i veshi, pa corap,
Rreth shkolles shkoj, gjithmone me vrap
Profesori me mban me hater,
Dhe kurre s'me ve note mbi kater.

Kurre Gazetat si lexoj
Se genjeshtrat si besoj
Edhe lajmet, i urrej
Por sepse, nuk mund ta gjej.

Qe kur bleva gjenerator
Dritat i kam njezet e kater ore
Edhe uji s'me mungon
Se c'do dite blej nga nje bidon.

Nuk marr pjese neper votime
Sepse bejne manipulime
Dhe ne mitingje kurre nuk shkoj
Se asgje nuk mund te fitoj.

Me djemt, jam shume xheloze
Se kam ngrene, buke me kose
Nganjehere, jam edhe tolerante
Kur kane hedhur deordorante.

Pra sic e pate, une jam Maca
Akoma jam ajo, qe isha
Jam anetare, tek ky forum
Dhe te gjitheve, ju pershendes shume...
Pasha Nanen n'dhe e shtifsha, shume smut a? :P

http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif
http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

Barbaroza
31-01-05, 15:53
Pershendetje Maca edhe njehere.Vertete shume smut e paske shkruar kete poezi siq po thote Arbėri. :wink:

Maca
31-01-05, 17:19
Arberi pse bre qy mem shti n'dhe ncncnc...! :cry:

Hala jom e re a spo te vjen gjynah a mmm?

Maca
31-01-05, 17:27
Pershendetje Maca edhe njehere.Vertete shume smut e paske shkruar kete poezi siq po thote Arbėri. :wink:


Hallooooooo Barbaroza heheh flm e di se osht e smut sikur une e smut hahah :wink:

Te pershendes... tung tung

Arbėri
31-01-05, 19:14
Arberi pse bre qy mem shti n'dhe ncncnc...! :cry:

Hala jom e re a spo te vjen gjynah a mmm?Estekfurullahhhhhhhhh, tybejstikfaaaaaaaaaa :cry: :oops: :x

Po qfar dheu allahile, qyyyyyyyyy :P :P :P :lol: :lol: :lol:

Shko moj edhe njehere lexoje se nuk te kam thene tye, pos nese je Nana jeme :wink: :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :arrow:

Maca
31-01-05, 19:35
Hahahah ok me fal se gabim e kam kuptu :oops:

Jo nana jote ncuk sjam,kam koh edhe pak e shpresoj te te ardhmen te behem mami e me ja jap zoti ni djal sikur ti kshtu hihih 8)

Murgesha
31-01-05, 21:13
Maca sėmurje sa mė tė shpeshtė nė Dardani tė dėshiron Murgesha e cila vrap iku prej kėtu nga friga e ndonjė virusi.
S.p Jam e lumtur qė na u ktheve shėndoshė e mirė.

Maca
31-01-05, 21:17
Maca sėmurje sa mė tė shpeshtė nė Dardani tė dėshiron Murgesha e cila vrap iku prej kėtu nga friga e ndonjė virusi.
S.p Jam e lumtur qė na u ktheve shėndoshė e mirė.

Hhahaha murgesha flm ishallah nuk me ndodh diq me e keqe se me ksi gripa jam mesuar hihih :wink:

Edhe un jam e lumtur qe jam serisht me ju & per ju ketu!!

Tha Maca & doli ne kafja e forumit per te par pergjigjet e macja mmm

dembelica
03-02-05, 16:39
Maca e vogel
e ka thye kamben
smundet me shku
te shtepia e vet
e ka bishtin lara lara
kush i del perpara :wink:
Nje pershendetje te veqant per ty Maca,te uroj qaste te kendeshme e qdo te mire :wink:
nje her nuk po kam kohe ma shum me ndejt ktu po shkruhemi apt na a ?
tung
:wink:

AK^47
03-02-05, 17:43
My name is... My name is... My name is slim MACA
Vendbanimi: [color=red]MACAlor] e 3-tit kat...
Prejardhja: 50% Rebelk... 50% made in Macedonia...
Vitet: Boll sa per me hy ne Forum... D.m.th permbi 18-vjet!
Gjatesija: Sa per me mujt me kqyr prej bures deres!
Hobby: Anej,knej,ashtu,keshtu,mmm plot bre plot...

Tash diqka reth meje dhe karaketrit tem ma teper... jo krejt pak a!
OK...
Heiiiii,heiii,erdha knej e di qe ska kurgjo anej...
Mss.MACAqeratsene nese don jau kallxoj masanena...
Mir e dini se moti jam hi...
Jam hi,qysh e ku e di,un jam qajo qe per ju nuk ka randsi...
Por e papati ,perinati me te kallxu sa esht sahati,mos beso se sme del afati...Se gjdo sen ja pershtati...
Se nuk jam lule manushaqe,jam femer rrugaqe qe s'te puthi ne faqe!
Po lexoj shkrimet e mi,jam qik me taktik,ska ma mir edhe PIK.
Edhe pse jam ka du mu prezentu per her tpar sjam tu shkru...
Ska lidhje ti qka thu,tash gjithmon ki mem lexu...
Se shkrimet e mia te trenta kurr skan me mbaru!

Ska sen qe se di,ska bir qe sjam hi!
Me shkru kam nis e ktu kam mri!

Ju du me shpirt ju du me zemer,qaq sa me rrespektoni ju me ket emer...
''MACA''

E tash kam me vazhdu,keshtu qysh jam tu shku...
Gjith mir kam me kalu,ishallah esht edhe ''ZOTI'' me mu...
Si mu kan tu fluturu,nashta kam me u lavdru...
Veq pse ju du edhe ju me doni mu...

MACA xig xig,
banu shume e fort ne shkrim,
e kurr mos u lig...

Ju pershendes te gjithve me kaq...Edhe shpresoj se do te kalojm qaste te bukura se bashku...
Me rrespekt By Maca! :twisted:

HuH Maca Po FortKoke Prezantzu un qetash sa hina me lezu edhe kesh tu u tranu sa mir me rim textin e ke shkru vetem sa per ksi sene sma merr menja qe mundesh me u shty me mu se kur un ja nisi me shkru kejt popullata bahen me u tranu kshtu qe qe ta merr menja texte me RIM-u shtyhem se nuk ma nin edhe qaq shum mu ;););););)


Hallall Maca XiX Text paske pas shkru un qetash e pash edhe gati ne te fikt rash se me erdh inat se RIM_en nuk e paskam vetem un zanat :P:P:P:P:P

Maca
03-02-05, 18:23
AK^47 ejjjj mos u habit bre qy as mos mer naj infarkt se kuku neve per ty pastaj c'do bejm pa ty ore... :wink:

Flm per ket kompliment nese kam drejt ta pranoj si kompliment kuptohet...
JO SHOKI NUK SHTYHEM ME ASNJE SA I PERKET RIM,se drejt met kallxu kaniher pritoj me shkru por jam e sigurt nese do benim gara ti do te fitoje kundra meje sepse un skam talent metver8 e kam... :cry:

te pershendes dhe qashtu mos te bjen te fikt jo ishallah hahaha tung tung :wink:

Maca
03-02-05, 18:26
Maca e vogel
e ka thye kamben
smundet me shku
te shtepia e vet
e ka bishtin lara lara
kush i del perpara :wink:
Nje pershendetje te veqant per ty Maca,te uroj qaste te kendeshme e qdo te mire :wink:
nje her nuk po kam kohe ma shum me ndejt ktu po shkruhemi apt na a ?
tung
:wink:

demelica qik e mir,hyni ktu la plot hir.Diana007 po bertet po nuk po ndegjohet se ja kem bo dhomen berbat,demelica si demelic priton per gjithqka,por maca i tha quuuuu demelic e qit flija,e shti turshija,pi marres :oops: u qu demelica e tha po vij nese me shetitni me Limousin,kcej Diana007 tha edhe un dua me ardh,nese sme pranoni ju vras paaaam pammm,Maca e gjora spat qahre pa pranu keto dyja ken tu tranu...

Po kshtu miiiiiiiiir jena,hehehe flm demelica per textin qe ke shkrujt per mua...

Mpuqq ty pak ne faqe... :wink:

AK^47
03-02-05, 19:36
hahahahahahahahahaha Maca pak humor kam ba loqkush mos e merr me zemer se as un nuk di qaq me ja pershtat RIM-es vetem se hallall po ja lidhshe edhe ti ;););)


E sa per te fikt mos ta nin se nuk em bjen e le ma Infrakt e as qe kam permen infrakt qe as njet se ka mem ra per shkrime e per fjali me pulla ;);););)


Sido qe te jet je e Shembellterushme edhe te Sheperndes Zepermersisht

harabeli
03-02-05, 20:17
he njerz ku mnet maca bre

harabeli
03-02-05, 20:27
he maca
me fal se u hutova
qka ka te re ktu
hajt kallzona najse
a po lujn senet si ktyneher>[/i]

Maca
03-02-05, 20:29
harabeli qe qe ku jam,po more senet po lujn ama un sjam tu lujt si topi miq sokolit hahaha hahah... :wink:

ti trego qa po ban atje a po merzitesh hiq :wink:

harabeli
03-02-05, 20:42
jo bre maca nuk po merzitna
se e kam ndrru pak vendi
e ktu ja kam nis apet si ktyneher
po pa ty nuk po me shkon,
kallzoju niher ktyne militit kush je kan ktyneher

Maca
03-02-05, 20:45
Hahahah ket pun ma mir po ta lo ty me kallxu se kush jam se me ju kallxu une po vjen si mu livdu hehehe :oops: ama tash skam shum koh mkeni nxan moment te keq,se pom presin hallkit jasht hahaha..tung tung niher harabeli edhe mos u dorzo e doku knej pari ma shpesh se naj kalle qikat hohohoho :wink:

tschüssli süsser.. :wink: :twisted:

harabeli
03-02-05, 20:54
ani suesse ani dokna hiq ty mas ta nin
veq edhe ti mos e lsho
a din kush je kon ktynaher hehe
veq un qe te njoh.
edhe hej shtina naj trullavic me bo striptis midis qytetit ne ur sikur mafijen ateher
hahahahaha

Domira
04-02-05, 01:05
Maca te pershendes dhe te uroj nate te qete.

Diana007
04-02-05, 10:45
Maca e vogel
e ka thye kamben
smundet me shku
te shtepia e vet
e ka bishtin lara lara
kush i del perpara :wink:
Nje pershendetje te veqant per ty Maca,te uroj qaste te kendeshme e qdo te mire :wink:
nje her nuk po kam kohe ma shum me ndejt ktu po shkruhemi apt na a ?
tung
:wink:

demelica qik e mir,hyni ktu la plot hir.Diana007 po bertet po nuk po ndegjohet se ja kem bo dhomen berbat,demelica si demelic priton per gjithqka,por maca i tha quuuuu demelic e qit flija,e shti turshija,pi marres :oops: u qu demelica e tha po vij nese me shetitni me Limousin,kcej Diana007 tha edhe un dua me ardh,nese sme pranoni ju vras paaaam pammm,Maca e gjora spat qahre pa pranu keto dyja ken tu tranu...

Po kshtu miiiiiiiiir jena,hehehe flm demelica per textin qe ke shkrujt per mua...

Mpuqq ty pak ne faqe... :wink:

T pershedes Maca kalofsh nej dit te mbar , prano nje puthje nga un mpuuq http://www.heathersanimations.com/Romance/pussmun2.gif

Mafiozi
04-02-05, 13:14
Macaaaa :D :D

Kaloh sa me smut :lol: :lol: :lol:


Te pershendes :wink:

dembelica
04-02-05, 14:30
Maca e vogel
e ka thye kamben
smundet me shku
te shtepia e vet
e ka bishtin lara lara
kush i del perpara :wink:
Nje pershendetje te veqant per ty Maca,te uroj qaste te kendeshme e qdo te mire :wink:
nje her nuk po kam kohe ma shum me ndejt ktu po shkruhemi apt na a ?
tung
:wink:

demelica qik e mir,hyni ktu la plot hir.Diana007 po bertet po nuk po ndegjohet se ja kem bo dhomen berbat,demelica si demelic priton per gjithqka,por maca i tha quuuuu demelic e qit flija,e shti turshija,pi marres :oops: u qu demelica e tha po vij nese me shetitni me Limousin,kcej Diana007 tha edhe un dua me ardh,nese sme pranoni ju vras paaaam pammm,Maca e gjora spat qahre pa pranu keto dyja ken tu tranu...

Po kshtu miiiiiiiiir jena,hehehe flm demelica per textin qe ke shkrujt per mua...

Mpuqq ty pak ne faqe... :wink:

Tung Maca :wink: papappapa tan kto fjale per mu ncncncn dembelice bre mire e ke ti po metem pa i qite qato flija,nashta tjera her se sot nuk po kam kohe :wink: se po me duhet me u dembelave shum.
Edhe diqka ,nuk ke qai tekst qe ta kam shkru po ke vjerrsh e fmive parashkollore hahahha .
Kalofsh sa me mire :lol:
Nje mpuqqqqq per ty :wink:

Krokodilli
06-02-05, 16:32
nuk e pasna pa macen moti,, me paska marr malli ,,,,,,, te pershendes maca haveric,, si je, si pe kalon,,,,,
nje pershendetje te ngroht nga une
mpuqqqqqqqqqq ne faqe

Maca
07-02-05, 18:05
Hhahahah demelica ani text cool ke,flm...

Edhe un te mpuqi ne faqe... byeeeee :wink:

Maca
07-02-05, 18:06
nuk e pasna pa macen moti,, me paska marr malli ,,,,,,, te pershendes maca haveric,, si je, si pe kalon,,,,,
nje pershendetje te ngroht nga une
mpuqqqqqqqqqq ne faqe

Ooooooo ku je o haver,qa je hup kshtu,ka po gjindesh more cncnc,a je nam bre,qa ka 3,a po halitesh hiq?
A malli tka mar a haha un mendova se hargji hahah :wink:

Edhe un te pershendes perzemersisht , mpuq per ty ne faqe..

Tung tung dhe mos na u vano tjera her qaq shum a,se te rrehi me papuqe haha :wink: :twisted:

dembelica
08-02-05, 14:14
Maca veq dashta me te pershendete :wink: edhe me te pyte a pshtove let mbrame a jo hahhaha :wink:
Kalofsh sa me smute,tung :wink:

dembelica
08-02-05, 16:21
Hej ku je Maca ti hyne ktu e un po dal veq dashta me te pershendete
ndashta takohemi me vone se kam me dal pak e qitutenzi
kalofsh qeshu .comenziiiiiiiiiiiii tung :wink:

Maca
08-02-05, 17:08
Maca veq dashta me te pershendete :wink: edhe me te pyte a pshtove let mbrame a jo hahhaha :wink:
Kalofsh sa me smute,tung :wink:

Demelica edhe un te pershendes ty sis po pshtova se qysh ta lypsh e gjon thojn edhe un qashtu disi hahah :wink:

Flm edhe ti kalofsh diqka teper... :wink:

Tungiiiii

AK^47
08-02-05, 17:26
Maca Ti Krejt Krejt i Ke Prezantu vetem Pytjen Qe Po Ta Bej Tani Ke Harru Me Na tregu :P :P :P


Sa Vjet I Ke Pas Kur Ke Qen e Vogel Ti Maca :?: :?: :?: :):):):)

Maca
08-02-05, 17:33
AK^47 kush tha se jam rite... :wink: 8) :twisted: :?: ... Valla boll kam kallxu edhe pritoj me kallxu ma shum mendoj se nuk esht nevoja pasi qe as vet nuk kerkoj ma shum... :wink:

AK^47
08-02-05, 17:53
AK^47 kush tha se jam rite... :wink: 8) :twisted: :?: ... Valla boll kam kallxu edhe pritoj me kallxu ma shum mendoj se nuk esht nevoja pasi qe as vet nuk kerkoj ma shum... :wink:

Ew eW Maca :!: A S`po e Din Sa i Ke Pas a S`po Don Me Tregu :?: :?: Apo Ndoshta Edhe Ke Harru :(:(:(

Maca
08-02-05, 17:56
E vogel kur kam qen tregojsha me gishta se sa vjeqare jam kurse tani te tregoj me shifra pro jam 19 vjeqare qe e pate ket qellim me dite se sa vj jam taman...

A jam e qart tani ?? :twisted:

Me harru nuk harroj,po nese du edhe harroj veq nese ma kona me harru diqka se truni i zhvillum edhe i plot normal qe i ndodh te harron donjeher apo jo? :wink:

AK^47
08-02-05, 18:29
E vogel kur kam qen tregojsha me gishta se sa vjeqare jam kurse tani te tregoj me shifra pro jam 19 vjeqare qe e pate ket qellim me dite se sa vj jam taman...

A jam e qart tani ?? :twisted:

Me harru nuk harroj,po nese du edhe harroj veq nese ma kona me harru diqka se truni i zhvillum edhe i plot normal qe i ndodh te harron donjeher apo jo? :wink:

Maca as me njonen e as me tjetren nuk ja ke qellu se a ke tregu me gishta a me shifra pak me ka interesu po garant pytjen nuk e ke kuptu kshtu qe pergjigjen du me ta tregu ;););););)


Maca e di se ke qen e vogel e tash je rrit edhe tamon je ba vetem se kur ke qen e vogel i ke pas 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 e tash ke mrri i ke ba 19 ;);););) Je Rrit Je Rrit ;);););)

Maca
08-02-05, 18:54
Flm per pytjen edhe per pergjigjen...
Pro spasna dert shum kur te ^shkruaj me ty sepse ti vet po i parashtrojshe pytjet e vet po pergjigjeshe me vjen mire se po ma lehtson punen po pra... Nese ti thua se jam rite ather jam rite por mos mendo se nuk ritem ende,se jam hala e vogel heheh :wink:

AK^47
08-02-05, 22:39
Gheeghgeghegheghegheggeghgegheghghegh Maca Hjeke ujin prej Zjarmi Qe Po Ta lehtesoj Punen Se KJjo Ke vetem Pergjigje Qka Ti Se Ke Dit e Per Te Tjera Vallah Duhet Vet Me u Pergjigj ;);););)


Kshtu Per Sot Ka Qen Kjo e Per Tjera Her Noj NJo Tjeter ;);););););)

Maca
09-02-05, 17:28
A po don mu shty me mu apo veq po me duket...

Se paske marak me gjujt gurin e me fsheh doren...

No comment...

dembelica
09-02-05, 19:04
Veq dashta me te pershendete :wink:

Maca
10-02-05, 19:12
flm demelica pershendetje edhe ty... :wink:

AK^47
10-02-05, 20:06
Maca Edhe Un Te Sheperndes Zepermersisht Je e Shembellterushme ;););)

Maca
17-03-05, 18:01
:twisted: 8) :wink:

AK^47
18-03-05, 15:15
Vallah Maca Drejt Met Kallzu Shum Kisha Pas Qef Me Ty Mu Taku Se Ne Germat e Tua jam Dashuru :(:(:(:(:(:(:(:(

Maca
30-03-05, 20:28
Hhhahahahahahahhahahahahahahahahaha eh more AK^47 shka ishe kon edhe ti nje dreq e hajt... se yaaaaaaaaa te pershendes miku im :wink:

Tomori
05-04-05, 23:44
-Pershendetje Maca ja nuk jemi ndigjuar moti moj Macushja TOMORIT
Ja un akoma jam online,, si me thuashe ti O Tomori ti je cari jem,,
- Maca po ndahem me nje mpuuuqqqq,,,,tungji :wink:

Maca
24-04-05, 19:54
Tomori te flm per pershendetjen nuk kam shum koh,por kur kam koh hy ne forum...

Te pershendes shum & shpresoj qe ky mesazh te gjen shendosh dhe mire...

Mire u pafshim...

Tung Tomor :wink:

Dali!Keq
26-04-05, 14:28
Maca Mire se ju kam Gjete..

Mjauuuu mic mic böse katze..x..Shaka..x

Ju Deshiroj qe te kaloni sa me bukur ne FD-n..

Ish Njani :wink:

Maca
29-04-05, 16:38
Dali!Keq mire se paske ardhe... A mujte???

Wiso böse katze?? :roll: Hmmm

Flm gjithashtu te deshiroj argetim te kendshem ne forum...
Tung nga ish Njana pro hehe ma mer menja se kush je po nejse :wink:

Arb
29-04-05, 18:26
Oj Mace,

Po qysh te kom bre ty?

Kavaleri
01-05-05, 22:13
Hoi Maca..Mire se ju gje ne Forumin e Dardanise..
Pershendetje te perzemerta per ju.

Maca
02-05-05, 19:26
Oj Mace,

Po qysh te kom bre ty?

Mire shum jam Arb flm per pytje,po ti si je si kalon ketu ne forum a po ta prishin?

te pershendes Arb & ja kalo smut ketu... :wink:

Maca
02-05-05, 19:27
Hoi Maca..Mire se ju gje ne Forumin e Dardanise..
Pershendetje te perzemerta per ju.

Mire se na keni mberi Kavaler,pasi qe jeni Kavaler e pres nje kafe spaku nga ju qe ka mundsi hehehe...

Flm gjithashtu pershendetje te zjarrta per ju se vera tash kuku... :wink:

experti_lu
03-05-05, 06:20
MACOSHE,mendo e qmendo,e apet mendo..
tash po rrezikoj po ta shkruj ni txt ty...se pari bravo per prezentimin.
se dyti bravo,se ki bo bukur shume shkrime ketu.
se treti.allahile ku na hupi joopi? :lol: :lol: :lol:
macoshe.si gjithmone ti e hareshme.vetem perpara.
te uroj argetim te mire ne kete forum shqipetar,veq mos u halit aaaaa!!!! :D :D :D

Daja POLIC
05-05-05, 05:28
Maca

Maca DOMLLA TY me ke lodh tuj lexu bre :lol: tung kalofshit sa ma mir sa ma bukur sa ma lumtur ne forum dhe beri te fala MAQORIT :lol: :lol:

Maca
11-05-05, 19:29
Maca

Maca DOMLLA TY me ke lodh tuj lexu bre :lol: tung kalofshit sa ma mir sa ma bukur sa ma lumtur ne forum dhe beri te fala MAQORIT :lol: :lol:

www.domlla.paq.aufff hahaha...
A kaq shpejt lodhesh ti a o polic po ani lodhu veq mos um shkruj naj denim heheh... ani daja Polic flm per pershendetjen tende te sinqert...

Gjithashtu deshiroj te lakoni sa ma heshem ne forum...

Tungiiiiiiii Dajkooooooo :wink: p.s skam more une Maqorr hmmmm

Dali!Keq
27-05-05, 17:46
Maca a je gjall? qka je ka bon?
Qysh i ke kta kta kta e ata e ato e qato,qplesoj se te gjitht jan Bukur.
Hasani :D

Kalimero
29-06-12, 07:49
My name is... My name is... My name is slim MACA
Vendbanimi: [color=red]MACAlor] e 3-tit kat...
Prejardhja: 50% Rebelk... 50% made in Macedonia...
Vitet: Boll sa per me hy ne Forum... D.m.th permbi 18-vjet!
Gjatesija: Sa per me mujt me kqyr prej bures deres!
Hobby: Anej,knej,ashtu,keshtu,mmm plot bre plot...

Tash diqka reth meje dhe karaketrit tem ma teper... jo krejt pak a!
OK...
Heiiiii,heiii,erdha knej e di qe ska kurgjo anej...
Mss.MACAqeratsene nese don jau kallxoj masanena...
Mir e dini se moti jam hi...
Jam hi,qysh e ku e di,un jam qajo qe per ju nuk ka randsi...
Por e papati ,perinati me te kallxu sa esht sahati,mos beso se sme del afati...Se gjdo sen ja pershtati...
Se nuk jam lule manushaqe,jam femer rrugaqe qe s'te puthi ne faqe!
Po lexoj shkrimet e mi,jam qik me taktik,ska ma mir edhe PIK.
Edhe pse jam ka du mu prezentu per her tpar sjam tu shkru...
Ska lidhje ti qka thu,tash gjithmon ki mem lexu...
Se shkrimet e mia te trenta kurr skan me mbaru!

Ska sen qe se di,ska bir qe sjam hi!
Me shkru kam nis e ktu kam mri!

Ju du me shpirt ju du me zemer,qaq sa me rrespektoni ju me ket emer...
''MACA''

E tash kam me vazhdu,keshtu qysh jam tu shku...
Gjith mir kam me kalu,ishallah esht edhe ''ZOTI'' me mu...
Si mu kan tu fluturu,nashta kam me u lavdru...
Veq pse ju du edhe ju me doni mu...

MACA xig xig,
banu shume e fort ne shkrim,
e kurr mos u lig...

Ju pershendes te gjithve me kaq...Edhe shpresoj se do te kalojm qaste te bukura se bashku...
Me rrespekt By Maca! :twisted:

eeeeeeeeeevvvvv qi tekukna qu un krah t'shmajt be sooottt. Kshirne mare qa gjeta opettttt. hade hade hade zhdrip qituqene ere shkruj :biggrin:tibe qas kish pasen mare qituqene , eeee qish i vonshem be ere une se pasna mrijten qat vakt , :frown::biggrin:

Kalimero
29-06-12, 07:50
Veq dashta me te pershendete :wink:

kshir ti kshir ,ani ere dimilic tek paska pasen :biggrin: