PDA

View Full Version : beqari_


beqari_
08-06-06, 18:19
po prezentona ma se pari

jom beqar

student

me pelqen gjithqka ne kete jete qe eshte e mire

nuk kom qejf forte me u more me gjera te kota e qishtu per ma shume me vetni mos hezitoni

Kodra
09-06-06, 19:37
**********
**********
**********


beqari,mirė se ke ardhur nė Forumin Dardan.

Tė dėshiroj argėtim tė kėndshėm dhe diskutime tė rezultuara me efikasitetin e mendimit tė mirė.Kodra

beqari_
09-07-06, 22:54
**********
**********
**********


beqari,mirė se ke ardhur nė Forumin Dardan.

Tė dėshiroj argėtim tė kėndshėm dhe diskutime tė rezultuara me efikasitetin e mendimit tė mirė.Kodraflm KODRA PER MIREPRITJEN TUAJ edhe do te mundona me jep diqka nga vetja per kete forum te bukur , me qen se edhe spo me premton koha shume per forum

Murgesha
10-07-06, 13:37
Beqari mirė se na ke urdhėruar nė forumin Dardan.

Kalofsh bukur kėtu.

Guri i madh
10-07-06, 21:49
po prezentona ma se pari

jom beqar

student

me pelqen gjithqka ne kete jete qe eshte e mire

nuk kom qejf forte me u more me gjera te kota e qishtu per ma shume me vetni mos hezitoni


mir se ke ardh i nderuar jeni i mir pritur ne sofren dardane te deshiroj sukses ne studime

beqari_
15-07-06, 22:17
MURGESHA edhe GURI I MADH ju faliminderit per ngrohtesin e juaj qe me afruat ne kete forum jom i entuziazmuar per DARDANIN

lenna
16-07-06, 13:51
mir se erdhe..

bofsh qejf lal

me respekt,lenna

laliloli
19-07-06, 21:30
Mire se ke ardh Beqar ,e me shku nuk do te lam te shkosh i tille ,pa ta lidh nje teneqe mbrapa nuk te leshojme hahahahahah

Kalofshi si eshte me se miri

Perzemersisht Lali

Diana007
20-07-06, 11:53
Mir se ke ardh .

Diana :smile:

beqari_
11-08-06, 13:59
flm per mikpritjen tuaj jom i nderuar qe gjendem ne mesin tuaj:smile:

Drinni
11-08-06, 20:45
po prezentona ma se pari

jom beqar

student

me pelqen gjithqka ne kete jete qe eshte e mire

nuk kom qejf forte me u more me gjera te kota e qishtu per ma shume me vetni mos hezitoni

Mir se ke ardhė more Beqar, Si student bile edhe mė mirė, ndoshta nuk tė vjenė tepėr e na thua se ēka studion, dhe na sjell diēka nga lėmia e studimėve tuaja.

turisti
27-08-06, 21:16
po prezentona ma se pari

jom beqar

student

me pelqen gjithqka ne kete jete qe eshte e mire

nuk kom qejf forte me u more me gjera te kota e qishtu per ma shume me vetni mos hezitoni

Mire se erdhe -beqari-.:smile: :smile:

thjeshte & sinqerte,
TURISTI.

Paradox_13
28-08-06, 17:59
Mire se erdhe Beqari