PDA

View Full Version : Xhino


Xhino
30-08-05, 00:50
1. Si quheni? Drilon
2. Sa vjeqar jeni? 21 (11/02/1986)
3. Ku banoni? Francė / Strasbourg
4. Ku keni lindur? Kosovė / Kaēanik
5. Qfare shkolle po ndiqni? Dizajn Publicitet
6. Qfare profesioni keni? Kovaē
7. Qfare hobi keni? Kinematografia, Futbolli, Dizajn, Internet, dhe me nejt qyle.
8. Kėnd dota pershendetni mė me kėnaqesi? Krejt Antarėt e Forumit.

MemphiSx
30-08-05, 01:05
Xhinooooooo Mir se na erdhe :) Qysh je more a je mir :D Ja Ja pyetje skam qka me t'bo tybe se e di edhe qka ki honger sonte :D :D ;)

T'pershendes Xhino ;)

doGzona
30-08-05, 01:16
Mire se na erdhe xhino, Bienvenue

Te deshiroje qe te ja kalosh sic eshte me se miri, ketu ne mesin tone,
dhe kudo tjeter qe ndodhesh.


Te urone cdo te mire,

doGzona

Xhino
30-08-05, 02:22
MemphiSx: ahahahah flmd flmnd, ani mos ta morrin vesh krejt se qka kum hanger se gati n'recep hyne ti hahaaha :P

doGzona faliminderit. besoj qe ta kaloj mir , jam regjistru begi si mojti po tash u prezentova, se se kisha pa qet tem :?

Te pershendes.. & faliminderit edhe njė her :wink:

e_martumja
30-08-05, 07:51
Mire se na paske ardhe Xhino te deshiroj argetim dhe knaqsi ne mesin tone.

PS: me trego tź lutem kur e ki ditelindjen keshtu ti dhurroj nipar syzet, keshtu i sheh temat me vakt :lol: :lol: :lol: :lol:pershendetje, e_martumja.

Sy_kaltra
30-08-05, 09:47
Xhino edhe pse te njoh shum shum mir :P Prezantimi juaj me gezoi pa mas :D perndrysh te pershendet V.....Kolegja juaj e nderuar veq me flizur t're :P
Xhino te pershendes ne mesin e frances ku gjendesh dhe te uroj gjdo te mir ne jet ,,sidomos ne sferen e dashuris se rahat spo bahesh :lol: :lol: :lol: Fati dhe Lumturia qofshin me ju :wink:

Me respekt Sy_Kaltra.

Murgesha
30-08-05, 13:29
Xhino pėrshėndetje dhe mirėseardhje nė FD.

Kalofsh qaste interesante nė mesin tonė.

Murgesha!

halla e madhe
30-08-05, 13:47
Xhino_Te uroj caste te kendshme ne mesin tone :lol:

Xhino
30-08-05, 15:27
e_martumja: faliminderit pėr rrespektin tan e pėr syza i kam ni par po jan si tablla t'duhanit , nashta qato i kan fajėt :P

Sy_kaltra faliminderit faliminderit, po kush je moj ti qe pom njeh mir ? gjuju n'privat, kallxom kush je se po met merak e pėr dashni edhe ti pe ditshe qe i kam punt si bokseri hunt :?

Murgesha faliminderit edhe nga ju/ti :P

mbetni tė pėrshėndetur tė gjith nga un.. qaff qaff kan ta kap :wink:

Sy_kaltra
30-08-05, 15:35
Xhino ahhahah Ok :wink:

Xhino
30-08-05, 17:41
Sy_kaltra hahahah pernime syt e kaltėrt i ki a? khuu qe sa t'njoh e se kam dit kta , afrovv pak t'kshyri n'sy mos ki naj kllad :lol: :P

Sy_kaltra
30-08-05, 17:44
Sy_kaltra hahahah pernime syt e kaltėrt i ki a? khuu qe sa t'njoh e se kam dit kta , afrovv pak t'kshyri n'sy mos ki naj kllad :lol: :P

ahhahaah te ka qoru dashnia ty djalo hahaha ja ja sen skom ne sy qy (K) ty rrush...Dhe gjdo te mir se nime ske pas faj se ktu shum ma urt po ri per ata sum ke njoft :P
Pershendetje per ty ne mes te frances he franēuzi motres :wink: :wink: :wink:

Honesty^uk.
30-08-05, 17:46
Ju Pėrshėndes tė gjithve..

Po prezentona pak me Vones po nashta s'prish pun ? :P

(nick)Psuedo: Xhino

Vendodhja: France(Strasbourg)

Vendlindja(origjin): Kosov (Kaēanik)

Punon/Studijon/kurgjo: Student

mosha(vjet): mes 18'shit dhe 20'shit d.m.th ?

Passioni: Grafism etj..

kohėn e lir si e kalon: n'internet , me shoqni, me Familje, etj etj..!

Nėse keni naj pytje, apo doni me dit diēka rreth meje, urdhnoni pyetni.. :wink:


Allahile a mund e gjete deren e prezantimit, se ka kohe qe here ne futeshe nga dera e here nga dritarja :lol: :lol: :lol: ne forumin Dardan
Pershendetje per prezantimin dhe kalofsh sa me mire ne mesin E DARDANEVE, vetem nje keshile kisha per Ty, mos na mundo me na ba ndonje kurthe , me programet tuaja :lol: :lol: se te gjithe ngelem ne to :lol: :lol:

Kaloni bukur i nderuar

Me mirekuptim dhe respekt
Honesty

Xhino
30-08-05, 17:54
Tė Pėrshėndes Honesty^uk. & mir se tė gjeta , jo bre mos ta nin se skam kurtha hahah( ceq per mit n'tavan) :lol: , faliminderit bro pėr rrespektin tėnd.. ja kalofsh majr.. :wink:

Xhino.

Xhino
31-08-05, 00:45
Sy_kaltra haahahahha pernime ma e qet ktu, khuu kurr s'te kisha njoft shyqyr qe m'kallxove :P qysh met njoft bre ti e din qka bohet n'#ops hahhahahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops:

NINNA
31-08-05, 19:58
XHino mir se erdhe te deshiroj qdo te mire me respekt:NINNA

NINNA
31-08-05, 20:03
EDHE NIME SE HARROVA A EDHE TI MES 18 E 20 JE AAAAAAAAAAAAA NCNCNCNCNCNCN PTHUUUUUUUUUUUUUUUUU ;)HAHAHAHAHAH NINNA

Sy_kaltra
31-08-05, 20:05
EDHE NIME SE HARROVA A EDHE TI MES 18 E 20 JE AAAAAAAAAAAAA NCNCNCNCNCNCN PTHUUUUUUUUUUUUUUUUU ;)HAHAHAHAHAH NINNA

shuj moj se sjemi ne #ops e marrove djalin :P ahahahhahaha

Xhino
31-08-05, 20:23
NINNA ahahhaah pha qfar t'pershendetme sikur mos tum kishe njoft kurr hahaha (hajgare) t'pershendes dadush t'kam qaf qaf

Sy_Kaltra mpuqqqqqqqqq nanush :P

LLaDIKax
31-08-05, 20:26
eh de Pershendetje xhino se as mu sum njohin prezantom ti :lol:

Sy_kaltra
31-08-05, 20:30
Xhino qaf qaf oo rrush i motrushit :wink:

LLaDIKAx prej ballani pot njoh ahhahah :P :wink: Po ti mu as qe um njeh bare ahhaha :wink:

Xhino
31-08-05, 20:42
LLaDIKax hahahha qe t'prezenton nanushi :P

Sy_kaltra
31-08-05, 20:54
LLaDIKax hahahha qe t'prezenton nanushi :P

mo mo mos ma le mu me prezantu se tybe e baj gaz me nic me kallzu per ta :oops: :P :P :P LLaDIKAx nese e qaff 1 her motrushen tane shummm qet Sy_Kaltren mir ban po jo at sy-kaltrta e chati :P taze :lol: :lol: :lol:

Xhino
01-09-05, 00:15
:lol: :lol:

Microsofti
01-09-05, 00:21
Sy_Kaltra o ty t'KOm rrush asi rrushi hala pa u pjek i verdh :lol: mpuqqqqq shumm

Diana007
01-09-05, 10:09
Xhino pershendetje dhe mir se ke ardhe ne mesin ton :D

Diana :wink:

Xhino
01-09-05, 20:45
Diana007 Faliminderit, ishallah ja kalojm heshum.. :wink:

Gentiana
02-09-05, 11:59
Xhino, mire se na paske ardhur, te uroj qaste te mira.

Genta

Xhino
02-09-05, 20:53
Gentiana tė faliminderoj, & gjithashtu.. :wink:

Xhino
06-09-05, 19:19
up

anna
08-09-05, 19:14
oo mire se na erdhe ...te pershendes anna :wink:

Xhino
12-09-05, 22:22
anna mir se tė gjeta.. edhe un t'pėrshėndes.. :wink:

Xhino
10-10-05, 12:37
8)

spirl_girls
13-10-05, 15:01
Xhino njė pėrshėndetje pėr tyy... :wink:

Lord
18-10-05, 10:31
Xhino Hala s ke vra vetetn ti?
Te pershendes shume. por me shume kto qikat qe jan pergjigj ktu mpuq mpuqq;)
kalofshit mire..