PDA

View Full Version : Me rastin e ardhjes time dikur Pershendes !


Engjelli_London
13-11-05, 20:08
Me rastin e ardhjes time dikur, Pershendes : Gjith forumistat e forumit Dardania.de pasi ky forum eshte paksa interesant.
Edhe un si c'do forumist erdha qe t'ju bej pak shoqeri, me doni apo jo tash me, ne forum jam.
Pak larg jemi qellue,
por gjuhen SHQIPE nuk po dojm me harru,
nga nje fjal po dojm me shkrujt te paret tan me i kujtu . . . .

Mire se u gjeta
dhe Mire se erdha ! ! !

Shpresoj t'ja kalojm mire bashk ! ! !

Engjelli_London

Sy_kaltra
13-11-05, 20:10
Engjelli_London mir se erdhe :)

Shpresoj te ja kalosh siē eshte me se miri ne mesin ton..

Sy_Kaltra.

Barbaroza
13-11-05, 20:29
Pershendetje Engjell dhe mire se paske ardhe! :)

Diana007
14-11-05, 08:11
Engjelli_London mir se paske ardh ja kalofsh mir ne mesin ton
:wink:

Arb
14-11-05, 08:16
EL,

Mire se ke ardh! Kalofsh mire!

Honesty^uk.
15-11-05, 22:48
Welcome Engjull
Have a great time and i hope u will enjoy ur self in Dardania forum


Honesty

Engjelli_London
12-12-07, 12:42
Eeeeeeeeeeeee, forumista, sa me kishte mar malli per ket forum kisha koh e vit pa hy tani po cmallem pak me ket forum te dashur

e_martumja
12-12-07, 12:44
Eeeeeeeeeeeee, forumista, sa me kishte mar malli per ket forum kisha koh e vit pa hy tani po cmallem pak me ket forum te dashurAllaile ku ishe ? :biggrin:

Arkza
12-12-07, 12:45
Pershendetje ty dhe Mir se je Rikthye Ne F/D !:smile:

Linka_pz
12-12-07, 13:43
Pershendetje per ty , mire se u riktheve dhe uroj t`ja kalon sa me mire .

ninnela
12-12-07, 15:16
Eeeeeeeeeeeee, forumista, sa me kishte mar malli per ket forum kisha koh e vit pa hy tani po cmallem pak me ket forum te dashur


Mire se erdhe Engjellush :biggrin:

Ja kalofsh sa me mire

Respekte NINNELA

flutra
22-12-07, 20:47
Erdha dhe un flutra ne F.D, shpresoj se do t“kaloj qaste t“kendshme ne mesin tuaj

Ma-Origano
22-12-07, 21:09
Engjelli London mi se ke ardhė!

xhon
26-12-07, 09:45
valla erdha po s'me priti kush. K'tu s'paska as mire ardhsh, as mire shkofsh.

Zero Cool
27-12-07, 13:15
Erdha dhe un flutra ne F.D, shpresoj se do t“kaloj qaste t“kendshme ne mesin tuaj
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/cool/f9d7466beef45b2.gif

Zero Cool
27-12-07, 13:15
valla erdha po s'me priti kush. K'tu s'paska as mire ardhsh, as mire shkofsh.
http://img.photobucket.com/albums/v155/zerocoolnl/cool/f9d7466beef45b2.gif

xhon
28-12-07, 08:34
Flm Zero Cool.

Tani do jamė mė i lirė nė Forum.

Abetare
28-12-07, 11:51
I nderuari xhon , mirė se ke ardhė por tė kisha propozu hape njė temė dhe jep njė Prezentim tė shkurtė pastaj tė gjithė do tė dėshirojnė Mirėseardhje sepse kjo temė qenka e Engjėllit nga Londoni pėr cka e pėrshėndes poashtu e mirė se ka ardhė nė Forumin Dardania...


Me respekt Abetarja