PDA

View Full Version : hej djema


rowenna
18-12-03, 11:08
hej djema dhe vajza cili nga keta prezentimete ju pelqeu me shume...........

:wink:

Zana
18-12-03, 11:25
Vallah met thon drejt rowenna kurkush hiq! hahah :wink: 8)

prizrenasi
02-07-04, 20:15
mua as mu kerkush hiq ,pa e pa live sum pelqen kerkush ,edhe melaqe me mu ba pare meje ktu ,pa e pa live kerkon hiqqqqq.

Cool_Boy
03-07-04, 10:25
Valla nuk po di kan me thene,thauj se askush per nga prezentimi ok e keshtu :?: :?: :?: :?: :?:

Cool_Boy

No-_-one
03-07-04, 15:14
Mua me duket Genta simpatike i ka shkronjat e źmbla. hahahahahahah

AlbBoy
15-07-04, 11:06
Kalofsh sa me mire ne form.
Befsh qef

tonny
29-08-04, 08:12
te folim te drjten prezentimi gentianes mua me ka pelqy por kishte edhe shume te tjera qe nuk duhet ti nenqmojm ,,evalla gjemni

turisti
03-09-04, 21:28
Me pelqejne te gjithe. :wink: