PDA

View Full Version : A me pranoni kėtu?


Prishtinas28_ch
10-11-04, 15:00
Pershendetje
Une jam Prishtinasi
jam 28 vjeqar
jetoj ne Luzern/Zvicerr
Gjate dites punoj e ne mbremje Studioj
Hobby kam shetitjet ne vende te bukura/notin/tenisin etj

Si antare i ri ne forumin e Dardania.de ju pershendes te gjitheve.

P.S nese dikujt nga juve ju intereson me teper ateher me shkruani.....!

Honesty^uk.
10-11-04, 15:04
Pershendetje
Une jam Prishtinasi
jam 28 vjeqar
jetoj ne Luzern/Zvicerr
Gjate dites punoj e ne mbremje Studioj
Hobby kam shetitjet ne vende te bukura/notin/tenisin etj

Si antare i ri ne forumin e Dardania.de ju pershendes te gjitheve.

P.S nese dikujt nga juve ju intereson me teper ateher me shkruani.....!

Pershendetje dhe mire se erdhe ne forumin DARDAN, te uroj caste sa me te kendshme ne mesin tone.
Ketu vendlindja do te duket me afer.

Honesty

loni19
10-11-04, 15:26
prishtinas 28 te pershendes un ka disa dite sa u regjistrova ne forumin dardania ka tema te ndryshme me te vertete eshte kenaqesi.kam respekt ndaj gurbetcareve se 2 vllazen i kam ne gurbet nje ne londer(angli) tjetri ne solloturn(ch).edi se sa merziten ata prandaj te pershendes ty dhe kenaqu ne dardania.

Murgesha
10-11-04, 15:32
Pershendetje
Une jam Prishtinasi
jam 28 vjeqar
jetoj ne Luzern/Zvicerr
Gjate dites punoj e ne mbremje Studioj
Hobby kam shetitjet ne vende te bukura/notin/tenisin etj

Si antare i ri ne forumin e Dardania.de ju pershendes te gjitheve.

P.S nese dikujt nga juve ju intereson me teper ateher me shkruani.....!

Prishtinas mirė se na paske urdhėruar nė forumin tonė.
Mirė ta tha Honesty kėtu do tė jesh mė afėr me vendlindjen.
mua po mė intereson me e ditė, se "kogja" i vjetėr te koke se a je i martuar apo single??? :wink:

Kaltrina
10-11-04, 15:35
Pershendetje
Une jam Prishtinasi
jam 28 vjeqar
jetoj ne Luzern/Zvicerr
Gjate dites punoj e ne mbremje Studioj
Hobby kam shetitjet ne vende te bukura/notin/tenisin etj

Si antare i ri ne forumin e Dardania.de ju pershendes te gjitheve.

P.S nese dikujt nga juve ju intereson me teper ateher me shkruani.....!

Prishtinas mirė se na paske urdhėruar nė forumin tonė.
Mirė ta tha Honesty kėtu do tė jesh mė afėr me vendlindjen.
mua po mė intereson me e ditė, se "kogja" i vjetėr te koke se a je i martuar apo single??? :wink:

hahaha hajde ja shtina sherrin qitash Murgeshe hahaah, te pershendes ty edhe anetarin e ri :wink:

Prishtinas28_ch
10-11-04, 15:45
hmmmm qfar pritje nga juve,me vjen vertet mire.
Ju qe me pyetet per martesen,hahhahaha po me qeshet i vjeter me paske thene,mua ende pom duket vetja i ri.
JO nuk jam i martuar
as fejuar
Skam kohe njeher per ketė,gjithe ditėn ne punė,mbremje Sudioj,keshtu qe gruaja don burre apo,e une per momentin skam kohe valla.
Shnosh se gati jam me i pergundu Studimet.

Kaltrushi
10-11-04, 16:01
Pershendetje
Une jam Prishtinasi
jam 28 vjeqar
jetoj ne Luzern/Zvicerr
Gjate dites punoj e ne mbremje Studioj
Hobby kam shetitjet ne vende te bukura/notin/tenisin etj

Si antare i ri ne forumin e Dardania.de ju pershendes te gjitheve.

P.S nese dikujt nga juve ju intereson me teper ateher me shkruani.....!


Se pari te pershendes

Mire se na erdhe ne forum. besoj se do kesh qaste te mira me ne. Qenke nje djal tamon. :wink: A mundesh me na tregu se qka tregon. Mamir me thon mua esht ka me intereson.

Gjdo te mire
me nderime

kaltrushi

Prishtinas28_ch
10-11-04, 16:04
Kaltrushe
Te pershendes edhe une TY
nese te intereson diqka rreth meje,atėher mi shtron pyetjet,perndryshe
nuk dij qka tė tregoj.
Mbetesh e pershendetur.....!

Prishtinas28_ch
10-11-04, 16:06
tash e kuptova edhe une :lol:
Punoj als Webpublisher
studjoj Wirtschaftinformatik
Diqka tjeter?

Murgesha
10-11-04, 16:19
hmmmm qfar pritje nga juve,me vjen vertet mire.
Ju qe me pyetet per martesen,hahhahaha po me qeshet i vjeter me paske thene,mua ende pom duket vetja i ri.
JO nuk jam i martuar
as fejuar
Skam kohe njeher per ketė,gjithe ditėn ne punė,mbremje Sudioj,keshtu qe gruaja don burre apo,e une per momentin skam kohe valla.
Shnosh se gati jam me i pergundu Studimet.

Prishtinas28, tė pyeta me njė tė vetmin qėllim. Kemi shumė qifte nė forum, e deshta me e ditė se a me ja nisė me pėrgaditė terrenin pėr me tė ba edhe ty qiftė. :lol: :lol:

Ps. Kaltrina, ti e din se unė jam e zapume, larg meje me kqyrė nė kėtė rast pėr vete. :wink:
ju pėrsheėndes gjithashtu qė tė dyve.

Diana007
10-11-04, 16:34
O mor se na erdhe Prishtinas , shpresoj se do te kalon qaste te mira ne mesin ton :wink:

Te pershendes , Diana

Prishtinas28_ch
10-11-04, 16:36
MURGESHA

jeni shume e mire,nuk kam hyre ketu te gjej partneren time,por pasi qe qenkeni gjitha gati te zaptume hajde cilen po ma preferon ti si kolegeketu ne forum. :shock: [/b]

Prishtinas28_ch
10-11-04, 16:38
Diana
gjithashtu mire se te gjeta zonjushe
Shpresoj qė do kalojm qaste te mira

Krokodilli
10-11-04, 18:54
Pershendetje
Une jam Prishtinasi
jam 28 vjeqar
jetoj ne Luzern/Zvicerr
Gjate dites punoj e ne mbremje Studioj
Hobby kam shetitjet ne vende te bukura/notin/tenisin etj

Si antare i ri ne forumin e Dardania.de ju pershendes te gjitheve.

P.S nese dikujt nga juve ju intereson me teper ateher me shkruani.....!

Prishtinas mire se erdhe vendas.... edhe nje Prishtinali ma shum...
te pershendes dhe te uroj qaste te lumtura ne forumin dardania.....

ps. kujdes se vajzat i kemi te rrezikshme ne kete forum......
hajgare vajza mos me bertitni,,,,,, pa keqkuptime pa hidherime...
:wink: Pershendetje..

Luana
10-11-04, 20:33
qyqyqy kush na paska ardhe :shock: hajde per hajr :wink:


hajgare pak : te uroj sukses ne punen dhe studimet qe ke po ashtu te uroj argetim te kendshem ne mesin ton familjar :D

Prishtinas28_ch
10-11-04, 20:40
Pershendetje Korkodili,Luana
edhe une ju pershendes juve.
Luana falm shoqe per urimet tua. :oops:

Luana
10-11-04, 20:44
Me nder qofsh http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/4568.gif

turisti
11-11-04, 00:08
Pershendetje
Une jam Prishtinasi
jam 28 vjeqar
jetoj ne Luzern/Zvicerr
Gjate dites punoj e ne mbremje Studioj
Hobby kam shetitjet ne vende te bukura/notin/tenisin etj

Si antare i ri ne forumin e Dardania.de ju pershendes te gjitheve.

P.S nese dikujt nga juve ju intereson me teper ateher me shkruani.....!

Shoki i nderuar,te pershendes me vonese,por nga zemra , :arrow: MIRE SE ERDHE.

Me respekt,TURISTI. :wink:

Prishtinas28_ch
11-11-04, 09:23
Turisti
Falmd per pershendetjen tuaj,edhe un epo te pershendes ty shokit.

Kercovari
11-11-04, 10:20
Hei Prishtinas!
Nese si ke ra pishmanit te pershendes edhe une Kercovari,dhe mire se na erdhe.
Dhe mos u merzit se te martojme edhe ty po pas studimeve eee!

Prishtinas28_ch
11-11-04, 10:40
Hei Prishtinas!
Nese si ke ra pishmanit te pershendes edhe une Kercovari,dhe mire se na erdhe.
Dhe mos u merzit se te martojme edhe ty po pas studimeve eee!

Pershnedetje edhe per ty Kerqovar
Ah ne mbetsha mu martu neper forume,mpaska hanger dreqi :) :) :)

Prishtinas28_ch
11-11-04, 10:41
Hei Prishtinas!
Nese si ke ra pishmanit te pershendes edhe une Kercovari,dhe mire se na erdhe.
Dhe mos u merzit se te martojme edhe ty po pas studimeve eee!

Pershnedetje edhe per ty Kerqovar
Ah ne mbetsha mu martu neper forume,mpaska hanger dreqi :) :) :)

Kercovari
11-11-04, 10:56
Hei Prishtinas!
Nese si ke ra pishmanit te pershendes edhe une Kercovari,dhe mire se na erdhe.
Dhe mos u merzit se te martojme edhe ty po pas studimeve eee!

Pershnedetje edhe per ty Kerqovar
Ah ne mbetsha mu martu neper forume,mpaska hanger dreqi :) :) :)

Mos u ngut! S`di njeri se u e qellon fati,haaahaaaa!

Gentiana
11-11-04, 13:21
Prishtinas28_ch Mire se erdhe ne forum-in Dardan. Tybe mu duke i njofshem, dhe do tme interesonte diq me shum per ty, vetem ksaj radhe nuk po behem shum kurreshtare. Gjdo te mire per ty dhe nje dite te kendshme te uroj.


Genta

Prishtinas28_ch
11-11-04, 13:33
Prishtinas28_ch Mire se erdhe ne forum-in Dardan. Tybe mu duke i njofshem, dhe do tme interesonte diq me shum per ty, vetem ksaj radhe nuk po behem shum kurreshtare. Gjdo te mire per ty dhe nje dite te kendshme te uroj.


Genta
Genta pershendetje edhe une TY,hmmmm une edhe ti te njofshem a
ku me dit mundet me ndodh.

ShEjToNkA
13-11-04, 23:19
hmmmm qfar pritje nga juve,me vjen vertet mire.
Ju qe me pyetet per martesen,hahhahaha po me qeshet i vjeter me paske thene,mua ende pom duket vetja i ri.
JO nuk jam i martuar
as fejuar
Skam kohe njeher per ketė,gjithe ditėn ne punė,mbremje Sudioj,keshtu qe gruaja don burre apo,e une per momentin skam kohe valla.
Shnosh se gati jam me i pergundu Studimet.

Prishtinas28, tė pyeta me njė tė vetmin qėllim. Kemi shumė qifte nė forum, e deshta me e ditė se a me ja nisė me pėrgaditė terrenin pėr me tė ba edhe ty qiftė. :lol: :lol:
Ai edhe tiii Murgesha , mos e pyetė djalin mojj qyy .Po fillo pėrgatit terrenin ,cka po pyetė?!

Prishtinas28_Ch, mos na e shifė pėr tė madhė allahille se kemi merakė kėshtu me i pritė mysafirt kur tė urdhėrojnė nė kėtė konakun tondė, e pa njė pa dy fillojmė pėrgatitijet pėr cift ,nga dashamirsėsia de e kena qyy :lol:

Mirė se paske ardhė Prishtinas, duke tė dėshiruarė argėtim tė mirė je i pėrshndetur nga unė !

Barbaroza
14-11-04, 13:39
Pershendetje
Une jam Prishtinasi
jam 28 vjeqar
jetoj ne Luzern/Zvicerr
Gjate dites punoj e ne mbremje Studioj
Hobby kam shetitjet ne vende te bukura/notin/tenisin etj

Si antare i ri ne forumin e Dardania.de ju pershendes te gjitheve.

P.S nese dikujt nga juve ju intereson me teper ateher me shkruani.....!

Prezantim i bukur Prishtinasi28_ch,mu ashtu siq po deshirojne shumica e femrave,pale edhe kryeqytetas :wink: :wink: :idea:

Prishtinas28_ch
15-11-04, 09:05
Pershendetje
Une jam Prishtinasi
jam 28 vjeqar
jetoj ne Luzern/Zvicerr
Gjate dites punoj e ne mbremje Studioj
Hobby kam shetitjet ne vende te bukura/notin/tenisin etj

Si antare i ri ne forumin e Dardania.de ju pershendes te gjitheve.

P.S nese dikujt nga juve ju intereson me teper ateher me shkruani.....!

Prezantim i bukur Prishtinasi28_ch,mu ashtu siq po deshirojne shumica e femrave,pale edhe kryeqytetas :wink: :wink: :idea:

Pershendetje juve moderatoreve
Hajde tregojeni veten ,a jeni ka ma gjeni qiftin apo jo,qka po pritni more :oops: :oops: :oops: :oops:

Maca
18-11-04, 16:41
Hallo prishtinasi28_ch po me dukesh i njofshem,ndoshta sje aj qe po mendoj po edhe nese je ska lidhje...
Sidoqoft te pershendes shum,dhe kalofsh bukur me ne dhe pa ne...

Tung tung :wink:

Prishtinas28_ch
18-11-04, 20:14
E valla qitash po me qeshet bash,krejt juve vajzave pom duket du me ju dal i njofshem,e une asnjeren nga ju nuk po e njof.
Nese ndonjera pernime me njef,qka nuk ma merr mendja bash hiq mua,ateher shkruni ne privat,dot mundohem tju pergjigjem.

Ju pershendes gjithve juve tjerėve qka me keni prit ketu me fjale te mira.

Prishtinas28_ch
24-11-04, 09:01
A jeni gjalle ju bukuroshet e Dardania.de,e harruat Prishtinasin krejtJu pershendes perzemersisht te gjithve

Pessimiste
24-11-04, 12:37
Miredita..

Paskeni ardhur me heret se une.. Shpresoj se keni pasur biseda te mira ketu... Vizitueset te keti forumit ne pergjithesi sillen mire me duket...
Si keni kaluar deri tani ketu me keto dashamiret?
Oke atehere me biseda interesante..

Cdo te mire

Prishtinas28_ch
29-11-04, 17:16
Miredita..

Paskeni ardhur me heret se une.. Shpresoj se keni pasur biseda te mira ketu... Vizitueset te keti forumit ne pergjithesi sillen mire me duket...
Si keni kaluar deri tani ketu me keto dashamiret?
Oke atehere me biseda interesante..

Cdo te mire
Pessimiste me se pari te pershendes ty,pasi qe tpaska ra ndermend me lexu ketu,pastaj i pershendes gjithe keta antaret tjere ksajde qe jane.
ja ju moderatoret e forumit e harruat Prishtinasin krejt valla,se kemi pas qishtu a? :oops: :oops: :oops: :oops: