PDA

View Full Version : Me Erdhi radha dhe mua te prezantohem!


HoteL-MadriD
02-04-06, 11:29
Pershndetje Per te gjith

Te Nderuar Shqipetar ja un pak si antar i vjeter jo edhe aq i vjeter ne Forum, Dhe deshta te boj nje Prezentim sa per te me njohur se kush jam dhe nga jam,pak sa te vogel qe me e njofte pak a shum se kush eshte HoteL-MadriD sepse kemi ketu disa te ri qe kan ardh, dhe po kan deshir me dite kush jemi.

Vendlindja

Jam Gjilanit i lindur ne Bujanovc/YU nė Prill Te Vitit 1987 banoj ne Gjilan, Jam ne Shkollen e Mesme Ekonomike Viti 4(ose klasa 12) Nė GJILAN. Shkolla Edhe me shkon edhe sme shkon. Sepse me shum kam kohe per PC se sa per Libra :P.

Arsimi

Gjat kohes 2002/2003 Kam Kryer nje Kurs Per Kompjuter, mora 1 Diplom mbasandej Kur e kryeta Pushova sado pak dhe fillova shkollen por prap smunda te rri pa Kompjuter dhe futa Internetin ne Shtepi dhe tani me shum ne Internet dhe tash spo mundem te largohem nga Interneti.!

Interesat

Me Sport merrem Pak sa. Me Shum me Futboll. Luaj Futboll 2 her ne Jav Dmth Diten e Enjte dhe te Dielen, kur kam qen me i ri dmth 15-16 vjec kam Qen ne klub KF GJILANI 95 (Portier) Junior, Tash per momentin i kam ndaluar pak se jam kapur mbas CHAT-it dhe spo mund as ne rrug te dal e lere me te shkoj te luaj futboll apo ndoj gje tjeter, Klubet me te mire dhe qe i Adhuroj me se shumti jan REAL-MADRID Dhe MILANO Ku bejn Loje shum te mire sepse kuptohet qe kan ne fushe ( Zidane - Ronaldo - Raul - Figo - Casilas - Owen - Beckam), Kurse tek Milano vetem ( Sheva - DIDA ) me pelqejn. Mos ta harroj qe dhe nje fac tjeter me pelqen qe luan ne Liverpool (Milan Barosh) kete e du shum.

Deshirat

Te jem mire me shendet dhe ta kem nje Nuse te mireeeeeeee :P lol

Enderrat

Te jem sa me afer vllaut(GjIlAnAsI_cSi)

Njerzit

I Du Shum por ata qe jan me 2 ftyra I HATE Shum..http://albanialove.org/forum/images/smilies/wallbash.gif

Filmi\TV

TV Nuk Shikoj as pak vetem Kur ka Serial dmth prej ores 20:00 deri 21:00 e shikoj mandej iki ne PC dhe sme intereson as gje qe eshte ne TV, kuptohet vetem kur ka Futboll e shikoj, por si e shikoj nje sy ne Kompjuter nje Sy ne TV, Arsyea: JAM DASHURU n`Kompjuter, Jam bere dhe une si ato grat e kqija vetem Seriale tuj Shiku, "Per Ty", Qe Kete Seral mezi kam prit me u ber ora 21:00 dhe per tja fillu.

Muzik

Pa Muzik Smund te rri as 1 Sec, Me Pelqejn Muzikat "TALLAVA", me Pelqejn Grupet si "Kadencat" , "Vllezerit Aliu" , "Bekim Kumanova" , "Naser Maqedonsi" Dhe "Shqipe Abazi" Qe keta i ndegjoj Gjith Diten.

Karakteristikat fizike

Si thoni te filloj me gjera qe ju interesojn me shum , sepse e di qe shum nga ju te dini pak per mua, ja dhe po ja filloj edhe un te shkruaj dicka rreth meje..

I Gjat - 1.85
Pesha - 74Kg(Mister)
Floket - Jo Total te zeza te perziera
Syt- Kafe..
karakteristika - Djal i keq http://albanialove.org/forum/images/smilies/icon_razz.gif Shiheni Dhe vet

Te tjera

Te tjera , sme shkon zeri per MUZIK hic, Edhe pse ter diten ndegjoj muzik dhe mundohem te kendoj sa do pak por smundem sepse sme shko zeri, e keshtu nga nje her kur te jem ne Disponim ndegjoj Muzik "Xigluese,Vajtuese" ohoho Dhe Vetem QESH ne CHAT, Dhe nje gje per shoket\shoqet, me thon qe Ku ke humb ste kemi pare ka kohe mos ke ik dhe ti ne Germany tek Vllau, e po chati i ka gjith fajin.

Kontakt

Un per vete me shum rri ne Chat dhe ne Forum , futem edhe ne msn por sme bisedohet aty, mbaj nick vetem HoteL-MadriD. E-mail [email protected], Kam dhe nje Tjeter por ate nuk guxoj me bo add as kend se nusja m`rraf mandej

Besoj qe mjafton, dhe ju pershndes te gjithve dhe ju deshiroj argetim te kendeshem.

Foton e keni tek Foto e Antareve aty e gjeni dhe shikojeni vet :P

halla e madhe
02-04-06, 12:53
Hotel Madrid_paske bere prezentim aq te gjate sa gjysen nuk e mbajta mend:biggrin: po mire shume, qenke djale me tana te mirat,ishalla te bjen nje nafake e mire.
kalo sa me mire ne mesin tone:wink:

te pershendet:halla e madhe

Gurbetqari-Berlin
02-04-06, 13:31
Pershendetje Hotel-Madrit per prezentimin tend.
je prezenturar shume bukur mua me pelqen kjo
lexova pre fillimit deri ne mbarim
i dua shume leximet
te vjetrin nuk mbajne me ne mend i harojme menjehe
edhe pse jam pak i vjter e haroj menjeher te gjitha shkrimet
i mbaje ne arhive qe ti lexoj me vone.
jeni te gjithe te mrekullueshem
nesa kam gabuar diqka e kam mga pleqeria


:frown: mendo sot per neser.

Murgesha
02-04-06, 14:43
Simpati, prezentim i bukur.

Tė dėshiroj ēaste tė kėndshme nė Dardania.de

Murgesha!

jadore
02-04-06, 15:21
..tung --Hotel Madrid -
( ..po nick te mire ke zgjedhe bre ...-edhe sa lexova krejt fijet e mira i paske -vete dajli ....ma prishe pak me ate lloj muzike veq ,edhe ate, si chat qe e permende ....se isha valla ,duke u bere merak ne ty ....-hahaha)

--OK -tash (seriozisht) pershendes kthimin tend -uroj te lexoj sa me shume thenje te bukura nga nicku ..hotel Madrid -( si vete ai qytet....)
p.s

(..te urova mirese ardhje une e reja si antare -, Juve veteranit te FD !)
more mu kujtua nje pytje ..deri kur thirem -e re ketu- une, sa kohe zgjatje me duket qe te kaloj ... nga junior ne senior !!!!!??-per pergjigje jam mirenjohese ....)

..

vjeshta
02-04-06, 23:13
Mire se na u prezentove me ne fund.Kalofsh sa me mire .

Vjeshta

HoteL-MadriD
04-05-06, 14:34
Hotel Madrid_paske bere prezentim aq te gjate sa gjysen nuk e mbajta mend:biggrin: po mire shume, qenke djale me tana te mirat,ishalla te bjen nje nafake e mire.
kalo sa me mire ne mesin tone:wink:

te pershendet:halla e madhe

Mire se te gjeta.

Mire po kalojm, dhe shpresojm se do kalojm edhe me mire ne ditet ne vazhdim!

PS: Flm per uraten, ta kthefsha me te mira.
Tung

HoteL-MadriD
04-05-06, 14:35
Pershendetje Hotel-Madrit per prezentimin tend.
je prezenturar shume bukur mua me pelqen kjo
lexova pre fillimit deri ne mbarim
i dua shume leximet
te vjetrin nuk mbajne me ne mend i harojme menjehe
edhe pse jam pak i vjter e haroj menjeher te gjitha shkrimet
i mbaje ne arhive qe ti lexoj me vone.
jeni te gjithe te mrekullueshem
nesa kam gabuar diqka e kam mga pleqeria


:frown: mendo sot per neser.


Flm i nderuar.

Mire se ju gjeta. Kalofshim sa me mire ketu sbashku.

T`pershendes.

Tung

HoteL-MadriD
04-05-06, 14:39
Murgesha: Flm Simpatia ime. Te pershendes edhe une, Kalofshim sa me mire sbashku ktu.

jador: Flm mire se ju gjeta..:) Pergjigja per ty eshte Lol: Kur ti besh 1 Vjet ketu, ateher kalon Senior.

Vjeshta: Flm e nderuar, Mduket qe po te njoh pak apo gabim. Mire se ju gjeta.

Mpuq all.

laliloli
04-05-06, 21:30
Hotel _Madrid mire se u prezentove ,po sallen e dasmave e paske te vogel pak ,ne jemi shtepi e madhe e dasma bejme si shpesh,edhe nga 2-3 here ne vere martohemi..Nuk prish pune te ndihmojme ne zgjerimin e saje.-(pak shaka)

Pershendetje edhe njehere ,prezentim i mire ,qenke djale i ri ,e une te deshiroj shendet e suksese ne jete .Ne Dardani argetim te mire. Mos harro, mesimin ta kesh prioritet.

Perzemersisht Lali

Shkelqimi
04-05-06, 22:32
Hotel _Madrid mire se u prezentove ,po sallen e dasmave e paske te vogel pak ,ne jemi shtepi e madhe e dasma bejme si shpesh,edhe nga 2-3 here ne vere martohemi..Nuk prish pune te ndihmojme ne zgjerimin e saje.-(pak shaka)

Pershendetje edhe njehere ,prezentim i mire ,qenke djale i ri ,e une te deshiroj shendet e suksese ne jete .Ne Dardani argetim te mire. Mos harro, mesimin ta kesh prioritet.

Perzemersisht Lali


Ngo qka pot thom budallo , mos em bon zhurme n'at dhomen anej se pasha familjen mos me qellu ******************** vij e spirra te boj lopo.Tung mpuqq

Shkelqimi
04-05-06, 22:33
Ngo qka pot thom budallo , mos em bon zhurme n'at dhomen anej se pasha familjen mos me qellu ****************** vij e spirra te boj lopo.Tung mpuqqLALI ky shkrimi lart ka qen per HOTEL MADRID,pa dashje te kam cituar me fal .. kalofshi mire

doGzona
07-05-06, 00:59
Pershendetje per ju z. MadriD

Mire se na erdhet, prezentim shume i bukur.

Me fal, pak me vonese.

Kaloni sa me mire.


doGzona

HoteL-MadriD
07-05-06, 09:52
Pershendetje per ju z. MadriD

Mire se na erdhet, prezentim shume i bukur.

Me fal, pak me vonese.

Kaloni sa me mire.


doGzona

Flm per pershendetjet.

Mire se ju gjeta.Shpresoj se do kalojm mire si me pare.

Ska gje per vonese.O sot o neser s'prish punė

Tung

vendasi
07-05-06, 17:07
Flm per pershendetjet.

Mire se ju gjeta.Shpresoj se do kalojm mire si me pare.

Ska gje per vonese.O sot o neser s'prish punė

Tung
Te pershendes dhe mire se na erdhe Hotel Madrit
ishalla e pime nje kafe bashke ma frike spo di ne cilen kafe me te thane se jon nrru shum masi nuk jetoj ma aty,po ta la ty me vendose :wink:
te pershendes
Vendasi

HoteL-MadriD
07-05-06, 18:08
Te pershendes dhe mire se na erdhe Hotel Madrit
ishalla e pime nje kafe bashke ma frike spo di ne cilen kafe me te thane se jon nrru shum masi nuk jetoj ma aty,po ta la ty me vendose :wink:
te pershendes
Vendasi

Flm mire se ju gjeta

Shpresoj se do kalojm mire sbashku.

PS: ne kafe pa tjeter vetem a je i gateshem me dal me pi kafe. Me gjithqejf, Nqse don e lem ku te takohemi, une rri me shum tek "Papaki" edhe tek "Diabllo".

Tung

Zero Cool
09-05-06, 10:38
Flm mire se ju gjeta

Shpresoj se do kalojm mire sbashku.

PS: ne kafe pa tjeter vetem a je i gateshem me dal me pi kafe. Me gjithqejf, Nqse don e lem ku te takohemi, une rri me shum tek "Papaki" edhe tek "Diabllo".

Tung
hehe normal qe rrin te papaki se papak je edhe vet :redface:

Drinni
16-05-06, 20:24
Pershendetje Tokio Hotel, au m'fal bre burr se mu kan perzie kabllat, nje mbes e imja ter diten e degjon ket Tokio-hotel, po nejse edhe Hotel Madrid se kishe keq tybe:wink: Prezentimin i bukur, suksese te uron Drinni

HoteL-MadriD
16-05-06, 21:36
Flm per pershendetjet.

Edhe une t`pershendes.

Gjithashtu Flm per mikpritjen, Kalofshim sa me mire sbashku.

Tung

Drinni
26-05-06, 17:38
Pershendetje Hotel-Madrid. more ti na knaqe me muzik, ku ishe me heret.

kam edhe nje pyetje, a ka dhe pse nuk ka Dardania.de nje radio per degjim live ?

me nderime

HoteL-MadriD
27-05-06, 07:46
Pershendetje Hotel-Madrid. more ti na knaqe me muzik, ku ishe me heret.

kam edhe nje pyetje, a ka dhe pse nuk ka Dardania.de nje radio per degjim live ?

me nderime

Hahaha :)

Po per pyetjen tende po te pergjigjem, Radio dardania.de nuk ka tani per tani, sepse ka disa probleme vet serveri dhe per ate nuk kemi radio per momentin, por se shpejti do ta bejm nje.

PS: Per muzika vetem urdheroni, Se ketu per ju jam.

Tung

Vin-Diesel
23-07-06, 20:49
Flm per pershendetjet.

Mire se ju gjeta.Shpresoj se do kalojm mire si me pare.

Ska gje per vonese.O sot o neser s'prish punė

Tung


Vallahen ska ksi Djali...E lumja ajo qe ka me e shti ne Shpi (haha)
Per Ato vajzat se nuk e njohin Ju kisha lut se sa ma shpejt shkruani dhe pyetni per Kete person sa nuk e ka nxon akoma dikush !

Hotel-Madrid- Ty skom qka me te thon krejt qka ke shkrujt per veten, edhe une Personalisht e Vertetoj tek Userat e tjer se eshte e Sakt !

Suksese ne Jete e din ti nga kush a? ahahahahaha

Vin-Diesel
23-07-06, 21:09
A per muziken tallava, ska muzik ma te mire valla veq gjej do kengetar si Misin Rogova, Sami Gjakova, Faton Rogova, Qamil Hundozi, Tafa, sulltani e Magjuni ! Ki mu knaq edhe me shume se sa je i knaqur

seriozja_19
13-09-06, 20:25
Uh, pak si me vones por nejse, e di qe ma fal!

Te pershendes dhe te them qe e pelqej komunikimin nepermjet msn me ty. Je teper i sjellshem + i sinqert...sa i perket seriozitetit, duhet te mesojsh pak nga une...hahaha!!!

Cdo te mire. :smile:

HoteL-MadriD
19-09-06, 16:18
Uh, pak si me vones por nejse, e di qe ma fal!

Te pershendes dhe te them qe e pelqej komunikimin nepermjet msn me ty. Je teper i sjellshem + i sinqert...sa i perket seriozitetit, duhet te mesojsh pak nga une...hahaha!!!

Cdo te mire. :smile:

Np pėr ty ska gjė tė falen tė gjitha, je nr1

Flm shum per keto fjal qe i thua per mua.

Per me mesu po mesoj shum nga ti, qy cka me mesu me shum nga ty..:S

Mpuq ty.

HoteL-MadriD
19-09-06, 16:22
Vallahen ska ksi Djali...E lumja ajo qe ka me e shti ne Shpi (haha)
Per Ato vajzat se nuk e njohin Ju kisha lut se sa ma shpejt shkruani dhe pyetni per Kete person sa nuk e ka nxon akoma dikush !

Hotel-Madrid- Ty skom qka me te thon krejt qka ke shkrujt per veten, edhe une Personalisht e Vertetoj tek Userat e tjer se eshte e Sakt !

Suksese ne Jete e din ti nga kush a? ahahahahahaO Amin amin, mire e ke ndoj here, por mos thuaj kesosh fjale shum te mira per mua sepse tani se pranoj as njeren:D them qenkam me i miri ne forum looool

Flm shum per te gjitha. po po nga kush e di

Tung