PDA

View Full Version : Pershendetje nga Jelira per juve......!


Jelira
19-10-05, 18:51
I pershendes te gjithe diskutuesit e kesaj faqeje virtuale.
Me deshiren qe te kaloj kenaqshem/gezueshem me juve,po hyj ne "vallen" tuaj per t'u dhuruar caste te bukura me diskutimet e mia qe besoj se kane ndjenje afrimi/shoqerimi e argetimi.
Kaq per tash,e besoj se me gjere do t'me njihni disktutimeve ne vazhdim....!

Gentiana
19-10-05, 19:46
I pershendes te gjithe diskutuesit e kesaj faqeje virtuale.
Me deshiren qe te kaloj kenaqshem/gezueshem me juve,po hyj ne "vallen" tuaj per t'u dhuruar caste te bukura me diskutimet e mia qe besoj se kane ndjenje afrimi/shoqerimi e argetimi.
Kaq per tash,e besoj se me gjere do t'me njihni disktutimeve ne vazhdim....!

Jelira mire se na paske ardhur. Me shpres qe te njofim me mire gjat diskutimeve ne vazhdim te pershendes dhe te deshiroj argetim te kendshem ne dardani.

Genta

Urata
19-10-05, 19:49
Une po i pershendes te dyja edhe Jelira qe paska ardhe e re dhe Gentianen edhe me shume qe paska prite kaq mire...!

spirl_girls
19-10-05, 20:59
Jelira te pershendes mire se ke ardhe te deshiroj qaste te kenshme ne mesin tone :wink:

Diana007
20-10-05, 08:10
Jelira mir se ke ardh ne mesin ton :D me shpres te kaln sa me mir ketu te pershendes dhe ja kalofshim mir :wink:

Diana :)

Barbaroza
21-10-05, 12:15
Jelira,pershendetje edhe per ty.Besoj do te ndihesh shume e afert edhe me forumiste tjere.

Te pershendes!

Jelira
21-10-05, 17:54
Ju falenderoj te gjithave qe me keni uruar mireseardhje.E kam ditur se ketu do jete mire me juve derisa me ftuan...!

Naki
21-10-05, 19:05
Jelira Mirė se vini nė shtėpin tuajė,Nė Vallen dardane do tė na Rrefeni pakė mė shumė pėr Personalitetin tuajė,njė biografi tė shkurtė le tė jetė kjo sipas dėshirės suajė.


Naki

Jelira
21-10-05, 19:23
Naki,ju falenderoj per mikepritjen. :)
Patjeter se do ta bej nje prezentim per veten por hyra ketu disi rrufeshem pasi me ftoi nje shoqe imja. :)

vushtrria
21-10-05, 20:38
I pershendes te gjithe diskutuesit e kesaj faqeje virtuale.
Me deshiren qe te kaloj kenaqshem/gezueshem me juve,po hyj ne "vallen" tuaj per t'u dhuruar caste te bukura me diskutimet e mia qe besoj se kane ndjenje afrimi/shoqerimi e argetimi.
Kaq per tash,e besoj se me gjere do t'me njihni disktutimeve ne vazhdim....!


jelira mire se na erdhe ne shoqerin dardane moj,shpresoi se do kaloni mire ne mesin ton :lol:


vushtrriu ju deshiron te gjitha te mirat :lol:

turisti
21-10-05, 20:49
I pershendes te gjithe diskutuesit e kesaj faqeje virtuale.
Me deshiren qe te kaloj kenaqshem/gezueshem me juve,po hyj ne "vallen" tuaj per t'u dhuruar caste te bukura me diskutimet e mia qe besoj se kane ndjenje afrimi/shoqerimi e argetimi.
Kaq per tash,e besoj se me gjere do t'me njihni disktutimeve ne vazhdim....!

Mire se erdhe.

Sinqerisht,
TURISTI. :P

Artisti
21-10-05, 22:03
Jelira mire se erdhe ne dardani,shpresoj se do t pelqen kjo shtepi dardane

Artisti

dr1ta
21-10-05, 23:30
Welcome Jelira , deshiroj caste te kendshme gjithmone .

doGzona
21-10-05, 23:49
Jelira e dashure,
Mire se na erdhe, deshiroi te ja kalosh sa me mire,
ketu ne mesin tone dhe kudo tjeter qe ndodheni.

Sincerisht,
doGzona

Jelira
22-10-05, 18:39
Vushtrria,Turisti,Artisti,Dr1ta dhe doGzona,ju falenderoj te gjitheve per pershendetjet.
Megjithse fillimi eshte pak i veshire gjithmone,po mundohem te jem sa me e lirshme...!

Ja kalofshi bukur

Arb
26-10-05, 16:31
Mire se ke ardh oj Amazone!

doGzona
27-10-05, 01:21
Jelira te pershendes shume,
Sapo e pashe komplimentet qe mi kishit dhene per poezit e mia.
Te faleminderoje dhe me ke shty me qesh:lol:

Te deshiroje cdo te mire kudo, dhe ishalla e gjen nje djaloshe ashtu sic me done dikush mua :wink:

Sicerisht,
doGzona

Murgesha
27-10-05, 13:43
Jelira mirė se na ka ardhė.
Tė dėshirjo argėtim sa mė tė mirė nė mesin tonė.

Murgesha!

blertina
28-10-05, 10:03
E moj Jelira vetem un mbeta pa ta uru mireseardhjen ne kete forum
te deshir argetim te kendshem


blertina :lol:

Jelira
28-10-05, 18:55
Jelira te pershendes shume,
Sapo e pashe komplimentet qe mi kishit dhene per poezit e mia.
Te faleminderoje dhe me ke shty me qesh:lol:

Te deshiroje cdo te mire kudo, dhe ishalla e gjen nje djaloshe ashtu sic me done dikush mua :wink:

Sicerisht,
doGzona
:shock: Dogzona e nderuar,te pershendes dhe njeherit te kerkoj falje nese qenke ndier e prekur nga komplimenti im.Gjithe ajo cka kam dashur te shpreh,eshte ndjenja e dhimbjes qe ke pasqyruar ne poezite tua,perndryshe vete merrem me poezi dhe jam autokritike edhe e poezive te mia.
Kerkoj falje edhe njehere,ndersa sa i perket dashurise,e kam dhene provimin aty,veqse ju deshiroj te gjitha vajzave fat dhe lumturi ne jete.

Jelira
28-10-05, 18:56
Murgesha e nderuar dhe Blertina,ju falenderoj dhe ju pershendes edhe une. :)

doGzona
28-10-05, 20:26
E dashura vendase Jelira,
Nuk jam prek aspak, komplimenti juaj ka qen mjaft i lezetshem
dhe i sinqert.

Te pershendes dhe uroje cdo te mire kudo.


Sinqerisht,
doGzona

rafet llapjani
28-10-05, 23:58
Jelira te pershendes dhe te deshiroj mire se ardhje dhe qaste te kandshme ne mesinton.me rrespek nga rafet llapjani

Jelira
01-11-05, 10:14
:roll: :roll:

Pershendetje,pershendetje dhe flm!

rafet llapjani
01-11-05, 15:51
Jelira te pershendes edhe nje her dhe mos u qudit ma se ske per qka te quditesh motrushe shum rrespekt nga rafet llapjani :roll: :roll: :!: :!:

Honesty^uk.
09-11-05, 18:30
Ku mbete bijo, :lol: del edhe ndonje here nga kjo oda tjeter :wink:

Kavaleri
09-12-05, 18:48
I pershendes te gjithe diskutuesit e kesaj faqeje virtuale.
Me deshiren qe te kaloj kenaqshem/gezueshem me juve,po hyj ne "vallen" tuaj per t'u dhuruar caste te bukura me diskutimet e mia qe besoj se kane ndjenje afrimi/shoqerimi e argetimi.
Kaq per tash,e besoj se me gjere do t'me njihni disktutimeve ne vazhdim....!

Jetlira.. Me dukesh ti njona .,.... por nuk po di ndoshta gabim.!

Si do qe te jet je e mire se ardhun ne ket Pallat Magjik.

te fala nga Rambuja :lol: :lol: