PDA

View Full Version : Prishtinalia ne MIAMI (USA)


ReDragon
23-04-05, 08:19
Pershendetje per te gjith,, quhem Dardan,,
Me vjen mire se Kam emrin e Forumit,, KOSOVE E DASHURA KOSOVE

Jam 22 Vjeqar, jetoj ne Miami (Florida)
Me Prejardhje Prishtinali (kishe me Prejardhje se ketu gjendem ska me shum se 7 vite....)
Prishtinen e kam vizitu nja 3 here prej qe jam shperngul ne USA,, po shpresoj edhe ket vit ta vizitoj perseri..

Merrem me gjithqka,,, Studioj ne Fakultetin e Arteve _Muzike_ etj etj

i gjat nja 1.78
zeshkan
hiq ma shum se 70 KG all muscles lol..... mos te teproj
pershendetje te gjithve

Diana007
23-04-05, 08:51
Redragon mirse se edhe ne familejen ton te deshiroj argetim te kendeshem


Diana :wink:

Gjumashja
23-04-05, 10:32
RedDragon mire se ke ardh te deshiroj qdo te mire :wink:


Te Pershendes Gjumashja

K-man
23-04-05, 17:03
Pershendetje per te gjith,, quhem Dardan,,
Me vjen mire se Kam emrin e Forumit,, KOSOVE E DASHURA KOSOVE

Jam 22 Vjeqar, jetoj ne Miami (Florida)
Me Prejardhje Prishtinali (kishe me Prejardhje se ketu gjendem ska me shum se 7 vite....)
Prishtinen e kam vizitu nja 3 here prej qe jam shperngul ne USA,, po shpresoj edhe ket vit ta vizitoj perseri..

Merrem me gjithqka,,, Studioj ne Fakultetin e Arteve _Muzike_ etj etj

i gjat nja 1.78
zeshkan
hiq ma shum se 70 KG all muscles lol..... mos te teproj
pershendetje te gjithve

mire se erdhe haver! ku ki jetu ne PR, se edhe une jam i atjehit, por jetoj ne Chicago qe 6 vite

Arb
23-04-05, 17:30
ReDragon,

Mire se ke ardh ne Forum!

Dali!Keq
23-04-05, 23:17
Pershendetje per te gjith,, quhem Dardan,,
Me vjen mire se Kam emrin e Forumit,, KOSOVE E DASHURA KOSOVE

Jam 22 Vjeqar, jetoj ne Miami (Florida)
Me Prejardhje Prishtinali (kishe me Prejardhje se ketu gjendem ska me shum se 7 vite....)
Prishtinen e kam vizitu nja 3 here prej qe jam shperngul ne USA,, po shpresoj edhe ket vit ta vizitoj perseri..

Merrem me gjithqka,,, Studioj ne Fakultetin e Arteve _Muzike_ etj etj

i gjat nja 1.78
zeshkan
hiq ma shum se 70 KG all muscles lol..... mos te teproj
pershendetje te gjithve

Mire se ke ardhur Dardan,emer i bukur dhe i lashte..
me ket mesashzh timin te fundit deshirova qe te mos kursem pasi paskit emirin Dardan
Te pershendes me Kengen Mustafa u bo Prishtinali.
Ju deshiroj qdo te mira ku do qe gjindeni.

dali ! keq

Krokodilli
24-04-05, 07:53
Pershendetje Vendas,, te deshiroj argetim te kendshem ne mesin ton

Reana
24-04-05, 08:21
Hi ReDragon!!!!


mireserdhje ne Dardania!

turisti
26-04-05, 14:10
ReDragon,

Mire se erdhe ne mesin tone.

Me respekt,
TURISTI.

PAOLINA
27-04-05, 20:21
MIRE SE ERDHE
Kalofsh sa ma mire
dhe interesant :wink:

prsh
nga
PAOLINA

Daja POLIC
07-05-05, 04:19
Pershendetje per te gjith,, quhem Dardan,,
Me vjen mire se Kam emrin e Forumit,, KOSOVE E DASHURA KOSOVE

Jam 22 Vjeqar, jetoj ne Miami (Florida)
Me Prejardhje Prishtinali (kishe me Prejardhje se ketu gjendem ska me shum se 7 vite....)
Prishtinen e kam vizitu nja 3 here prej qe jam shperngul ne USA,, po shpresoj edhe ket vit ta vizitoj perseri..

Merrem me gjithqka,,, Studioj ne Fakultetin e Arteve _Muzike_ etj etj

i gjat nja 1.78
zeshkan
hiq ma shum se 70 KG all muscles lol..... mos te teproj
pershendetje te gjithve

mir shum suksese te metejshme te deshiroj kalofsh mir ketu ne mesin e dardanis :wink:

ReDragon
03-06-05, 05:00
nuk kam pas shum kohe te hy ne forum ,, por prej tash do te gjej kohe ta vizitoj se paku nje here ne dit

ju falemderit te gjithve per mikepritjen qe ma bet ne kete forum

flm Diana007
Gjumashja
K-man
Arb
Dali!Keq
Krokodilli
Reana
Turisti
PAOLINA
Daja Polic

ju pershendes te gjithve