PDA

View Full Version : E KAM GJET


florian
28-05-04, 20:11
E KAM GJET KUSH A ANI

ANI OSE MA MIR LULZIM LUSHAJ KUSHOJA IM
I GJAT 180
I TRASH VEC PREJ MENVE
SYT KAF FLOKT NI PAST HALA I KA TE ZEZA SI VEPRIMET E TINA
RRI NE BELGJIK
PREJ 3 VJETSH
INTERESAT ME BA RROMUJ SA MA SHUM
N'DACI ME DIT GJA TJETER VEC PYTNI SE JAU KALLXOJ UNE
AAAAAAAAAA KA LE ME 23 09 81 .
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

O LUL O HARAM HAJT TASH TALLU PRAP :twisted: :twisted: :twisted: :roll:

Vera
28-05-04, 20:51
hahahahah flori shum mir e ke persjkru veq nje nuk ke dit....as nje te bar nuk ia paske permend.....e pershendes ket kushon tend dhe i uroj qe te kaloj sa me mir ne dardani. :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

florian
29-05-04, 17:44
hahahahah flori shum mir e ke persjkru veq nje nuk ke dit....as nje te bar nuk ia paske permend.....e pershendes ket kushon tend dhe i uroj qe te kaloj sa me mir ne dardani. :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

KU KA TE BARDHA MOJ AI KUKUKUUUUUUUUUUUUUUU PER TA CKA KAM ME I BA MI KA RA NE QAF EDHE KUNATES.

Vera
29-05-04, 18:19
hahahahah flori shum mir e ke persjkru veq nje nuk ke dit....as nje te bar nuk ia paske permend.....e pershendes ket kushon tend dhe i uroj qe te kaloj sa me mir ne dardani. :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

KU KA TE BARDHA MOJ AI KUKUKUUUUUUUUUUUUUUU PER TA CKA KAM ME I BA MI KA RA NE QAF EDHE KUNATES.

kuku e shkrreta cka ka me heq prej tij se cdo te zez po e bejka ky djal hahah

anna
30-05-04, 09:54
ao a eshte ani kusheriri yt a :?: :!: e une e mendoja se eshte shoku im i klases epo flori thuaj anit te me ler te qete se po shqeteson shume kohet e fundit :wink:

florian
30-05-04, 22:28
ao a eshte ani kusheriri yt a :?: :!: e une e mendoja se eshte shoku im i klases epo flori thuaj anit te me ler te qete se po shqeteson shume kohet e fundit :wink:

NUK KAM CTI BEJ ESHTE KAP ME TY QE I DHE KRAH NE FILLIM , E TANI TE KA FIKSIM .

ME VJEN KEQ PO :roll: :roll: :roll:

UN E DI QE NUK ASHT NORMAL PO ME TE VERTET PO JA TEPRON KTOKOH ME TY :(

anna
31-05-04, 08:16
ao a eshte ani kusheriri yt a :?: :!: e une e mendoja se eshte shoku im i klases epo flori thuaj anit te me ler te qete se po shqeteson shume kohet e fundit :wink:

NUK KAM CTI BEJ ESHTE KAP ME TY QE I DHE KRAH NE FILLIM , E TANI TE KA FIKSIM .

ME VJEN KEQ PO :roll: :roll: :roll:

UN E DI QE NUK ASHT NORMAL PO ME TE VERTET PO JA TEPRON KTOKOH ME TY :(

flori epo atehere kontrolloje mose ler te futet me ne forum :evil: :evil:

ani
03-06-04, 19:31
ao a eshte ani kusheriri yt a :?: :!: e une e mendoja se eshte shoku im i klases epo flori thuaj anit te me ler te qete se po shqeteson shume kohet e fundit :wink:

NUK KAM CTI BEJ ESHTE KAP ME TY QE I DHE KRAH NE FILLIM , E TANI TE KA FIKSIM .

ME VJEN KEQ PO :roll: :roll: :roll:

UN E DI QE NUK ASHT NORMAL PO ME TE VERTET PO JA TEPRON KTOKOH ME TY :(

flori epo atehere kontrolloje mose ler te futet me ne forum :evil: :evil: :arrow: per shendetje te gjithve se po me doni shum si domos ti anna me florin edhe ti vera se je e mir ciaoooooooo :idea:

turisti
06-09-04, 14:28
Groetjes van TURISTI. :wink: