PDA

View Full Version : DannyAus???I KNOW HIM


DannyAus
19-09-04, 15:48
tung tung ju pershendes
Une jam Dardani
Vendlindja:Prishtine (rrugaqi i dardanis), Vendendodhja: Melbourne,Australia,
Mosha:22 ciaooo

vushtrria
19-09-04, 17:57
dannyaus mir se keni ardhe ne forumin me te mir daradnia dhe ju uroi qaste et kendeshme

DannyAus
19-09-04, 18:06
dannyaus mir se keni ardhe ne forumin me te mir daradnia dhe ju uroi qaste et kendeshme
flm vushtrria,, pershendetje

turisti
19-09-04, 18:38
Mire se erdhe ne forumin tone DannyAus,dhe kalofsh mire ne mesin e idejave te ndryeshme dhe te respektuara nga shumica.Te pershendes ty,Melbourne,tere Australijen. :wink:

DannyAus
19-09-04, 18:41
Mire se erdhe ne forumin tone DannyAus,dhe kalofsh mire ne mesin e idejave te ndryeshme dhe te respektuara nga shumica.Te pershendes ty,Melbourne,tere Australijen. :wink:
FLM TURISTI PERSHENDETJE GJITHASHTU

Naki
19-09-04, 20:07
tung tung ju pershendes
Une jam Dardani
Vendlindja:Prishtine (rrugaqi i dardanis), Vendendodhja: Melbourne,Australia,
Mosha:22 ciaooo

mire se vini ne forumin Dardan,ju deshiroje argetime te mire dhe afersi te vendlindjes per tej oqeanit indian-Australis.
ju pershendet Naki

mickoja
19-09-04, 22:39
Mir se na gjete Danny te urojč qastet te kendshme ne forumin tonč..

ShEjToNkA
19-09-04, 22:40
Danyy , pėrshndetje dhe mirė se ke ardhė.
Tė dėshiroj caste tė kėndėshme nė mesin tonė

Tomori
19-09-04, 23:42
Danyy mir se ke ardhe ju pershendes, Danyy po i him beznesit shpejte shpejt sa skan tkap kta tjerit, he moj Danyy si po qendron puna me kengurat atje,sa dollar asht mishi Kengurit me shumic se bajm naj beznes
hahahahaha Danyy mos gabo me ju tregu ktyne tjerve ktu,se nuk e din ti punen ktu si shkon hahahaha sidomos maces mosssssssss se tfiken po ta them si shoq ejjjjj sa mashtruse ordinjere qe asht apapa, hahahahaha :wink:

Luana
20-09-04, 21:02
Hajde e mire se ardhesh te LOVELY FORUMte pershendes :wink:

DannyAus
21-09-04, 16:55
JU FALEMDERIT PER MIKEPRITJE,,
PERSHENDETJET E MIJA NAKI, MICKOJA, SHEJTONKA,[b]TOMORI DHE LUANA,, :wink:

Barbaroza
24-09-04, 12:36
DannyAus,prano edhe pershendetjet e mia!

dita girl
25-09-04, 14:03
Hey DannyAus,do u really know DannyAus?....hahahhah.....te pershendes shoki,je i mireseardhur,kalo bukur!

DannyAus
25-09-04, 14:33
Hey DannyAus,do u really know DannyAus?....hahahhah.....te pershendes shoki,je i mireseardhur,kalo bukur!

DITA GIRL yea i actually do know DannyAus,,, do you know him?? do you wanna get in kontakt with him? because i even know where he lives :)
te pershendes dita_gil,, mire se te gjeta

gjithashtu te pershendes Barbaroza :wink:

dita girl
25-09-04, 14:40
Hey DannyAus,do u really know DannyAus?....hahahhah.....te pershendes shoki,je i mireseardhur,kalo bukur!

DITA GIRL yea i actually do know DannyAus,,, do you know him?? do you wanna get in kontakt with him? because i even know where he lives :)
te pershendes dita_gil,, mire se te gjeta

gjithashtu te pershendes Barbaroza :wink:


wow wow yeah sure, will be happy if u tell me ho is he,and wher does he live,......I think he is cute,that's why I wanna get contact with him,....hahahah.....edhe nje pershendetje nga unė!

DannyAus
25-09-04, 14:56
Hey DannyAus,do u really know DannyAus?....hahahhah.....te pershendes shoki,je i mireseardhur,kalo bukur!

DITA GIRL yea i actually do know DannyAus,,, do you know him?? do you wanna get in kontakt with him? because i even know where he lives :)
te pershendes dita_gil,, mire se te gjeta

gjithashtu te pershendes Barbaroza :wink:


wow wow yeah sure, will be happy if u tell me ho is he,and wher does he live,......I think he is cute,that's why I wanna get contact with him,....hahahah.....edhe nje pershendetje nga unė!

HEHE :oops: sure,, he has got a email adress-- he wont mind if you add him in msn 8) byeeee

dita girl
29-09-04, 13:52
U think so??? :o

DannyAus
29-09-04, 14:00
U think so??? :o

hello again dita_girl
actually yea i do think so,, :wink:
te pershendes dhe nje here dita_girl

***************************************
Dannyaus dhe Dita_girl,siq po me duket diqka nuk keni kuptuar, jemi te rubrika: Prezentone veten, keshtu qe ju kisha lutur qe mos ti perdorni gjuht e huaja ketu, ose te shkoni te rubrika e caktuar qe e kemi me lart.
Ose me detyroni ta mbylli ket tem.

Pershendetje

Genta

dr1ta
01-10-04, 02:10
Dannyaus moust wanted :P :lol:

Te pershendes edhe un caste te mire te dardania :)

DannyAus
01-10-04, 05:30
Dannyaus moust wanted :P :lol:

Te pershendes edhe un caste te mire te dardania :)

hehe flm dr1ta :wink: , ,
te pershendes gjithashtu