PDA

View Full Version : TOMORI


Tomori
06-05-05, 19:30
Ky eshte prezantimi im ne kete forum......
Ju me njihni shume mire kush jam...... prandaj pertoj te shkruaj dhe tju perseris kush jam une......
Me mire po ju ve ketu pashaporten time.....

PS: Per arsyje sigurije kam fshire vetem numrin e pashaportes dhe numrin tim personal...

turisti
06-05-05, 20:40
Ky eshte prezantimi im ne kete forum......
Ju me njihni shume mire kush jam...... prandaj pertoj te shkruaj dhe tju perseris kush jam une......
Me mire po ju ve ketu pashaporten time.....

PS: Per arsyje sigurije kam fshire vetem numrin e pashaportes dhe numrin tim personal...


Mos u mundo:

:P Mire se erdhe -zyrtarisht- :P dhe kalofsh mire ne mesin tone siq deshiron zemra jote,shoki i nderuar. :P


Me respekt te posaqshem,
TURISTI.

Murgesha
06-05-05, 21:51
Mirė se na u prezentove Tomori.
Tė dėshiroj argėtim maksimal nė Dardani.

Daja POLIC
07-05-05, 04:07
Ky eshte prezantimi im ne kete forum......
Ju me njihni shume mire kush jam...... prandaj pertoj te shkruaj dhe tju perseris kush jam une......
Me mire po ju ve ketu pashaporten time.....

PS: Per arsyje sigurije kam fshire vetem numrin e pashaportes dhe numrin tim personal...


PASHAPORTEN ILLEGAL e paske :lol: po ska problem me pak euro kryet puna :lol: :lol:

Tomori te pershendes shoki edhe te deshiroj ty si gjith tjerve disponim ne forum DARDANIS tungiii :wink:

Tomori
12-08-05, 19:45
Ky eshte prezantimi im ne kete forum......
Ju me njihni shume mire kush jam...... prandaj pertoj te shkruaj dhe tju perseris kush jam une......
Me mire po ju ve ketu pashaporten time.....

PS: Per arsyje sigurije kam fshire vetem numrin e pashaportes dhe numrin tim personal...


:wink:

rafet llapjani
13-08-05, 00:16
Pershendetje i nderuar Tmori me vjene mire qe je ne mesin ton gjdo te mira ne jete nga llapjani.

NiRvAnA
13-08-05, 10:00
Tomori Mir se na vjen kalofsh nice man a?


________________________

SCARFACE

dr1ta
13-08-05, 10:06
Shume prezentim i plote , tash te njohim edhe me shume , :D kalofsh sic esht me se miri ne fd :)

Tomori
18-08-05, 22:13
Shume prezentim i plote , tash te njohim edhe me shume , :D kalofsh sic esht me se miri ne fd :)
ah xhanem...jakten sen beni ja! :wink:

doGzona
19-08-05, 12:29
Pershendetje kudo qe je per ty Tomori.

doGzona

vjeshta
26-09-05, 17:31
Tung Tomori si je a je ma mire :wink:
Vjeshta

Tomori
08-02-06, 15:58
Tung Tomori si je a je ma mire :wink:
Vjeshta
Pershendetje e nderuara "vjeshta" flm per interesimin tuaj.
shum mire jam qe ju deshiroje qe edhe ju te jeni mire,
kalofshe bukur ku do qe te jeshe... :wink:

Tomori
21-08-07, 18:17
Pershendetje kudo qe je per ty Tomori.

doGzona


doGzona' flm shum per respektin qe ke ndaj meje..?!!

Po ashtu te pershendes perzemersishte;
Me respekte te madhe per ty:
Tomori

Albanian^Boy
22-08-07, 23:55
Mir se erdhe Tomori ne mesin ton.Shpresoj tia kalosh sa me mir.Bofsh qef :)

ninnela
28-08-07, 10:20
Ky eshte prezantimi im ne kete forum......
Ju me njihni shume mire kush jam...... prandaj pertoj te shkruaj dhe tju perseris kush jam une......
Me mire po ju ve ketu pashaporten time.....

PS: Per arsyje sigurije kam fshire vetem numrin e pashaportes dhe numrin tim personal...


Shnet Tomi :biggrin:

ENGJELLUSHA
30-07-09, 19:24
Pershendetje per ty Tomori
Uroj qe t'ja kalosh nje fundjave me plot befasira te kendshme
http://82.173.77.172/e107_files/public/1215723588_1230_FT3349_ddddddddddd.jpg