PDA

View Full Version : Unė jam Kojshia nga mahalla e Rexhepovitve!


Kojshia
16-06-05, 23:11
Mu bo qefi se edhe kjo mohalla e mahmutovitve qenka rrit e madhe.
Bile ktu qenkan krejt njerzit e botės.
Paska edhe te zi, edhe tė bardhė, edhe tė verdhė, edhe tė kuq , edhe tė jeshiltė, edhe talibana paska ktu :wink:

Me gjithė atė kam respekt dhe mirėsi pėr tė gjithė ata qe ndjihen njeri!

Kalofshi bukur!!!

rafet llapjani
16-06-05, 23:40
KOJSHI a edhe ti ktuaaaaa,mir se erdhe te uroj qasje te kendshme ne fd :D :wink:

ARVANITI
17-06-05, 10:50
:)