PDA

View Full Version : Erdha.... e mire se ju gjeta


E_rreshkta
06-03-06, 00:04
Ndoshta askush sme keni pritur po une erdha e besoj se kur te me njihni edhe me me lute se nuk largohem prej ketu.

Mire se ju gjeta te gjitheve qe jeni ketu.

E_Rreshkta!

vjeshta
06-03-06, 08:20
Mire se erdhe ,dhe momente te kendeshme ne mesin tone .

Vjeshta

Kaltrushi
06-03-06, 08:43
Mire se na erdhe...
edhe shume mire qe na gjete...
dhe kalo sa ma mire me ne (natyrisht edhe pa ne )

me nderime
kaltrushja

Paradox_13
06-03-06, 21:48
Duke ju uruar mirseardhje ne F.D.ju pershendes dhe uroj te kaloni sa me mir ne mesin ton.
Me nderime Paradox_13

i_riu_45
18-06-06, 20:31
Nje pershendetje te sinqerte per JU.Nese veq ne muajet e dimrit ke qene e rreshket athua si do te behesh ne muajt e veres.

Guri i madh
21-07-06, 18:56
Ndoshta askush sme keni pritur po une erdha e besoj se kur te me njihni edhe me me lute se nuk largohem prej ketu.

Mire se ju gjeta te gjitheve qe jeni ketu.

E_Rreshkta!E RRESHKTA edhe juve po ju deshiroj mir se ardhje dhe kalofshi mir ne DARDANI

lenna
23-07-06, 11:09
..mire se na erdhe..

bofsh qejf lal.. ;)

me respekt,lenna

Daja POLIC
23-07-06, 16:06
Mir se paska ardh oj e_rreshkta, po digjesh ehheheh

Kavaleri
01-01-07, 21:25
Ndoshta askush sme keni pritur po une erdha e besoj se kur te me njihni edhe me me lute se nuk largohem prej ketu.

Mire se ju gjeta te gjitheve qe jeni ketu.

E_Rreshkta!

Mos ma lakmo,se per te rreshkafta me shkon lang.....
Mire se paske ardh,dhe ruaju se po rreshkavesh shum e po te djeget haha..
Gzuar Vitin e Ri edhe qe ky vit le te jet vit me i lumturi per ty edhe te afermit e tu dhe mbar Popullit ton.

Un.

HoteL-MadriD
03-01-07, 10:42
Mire se keni ardhur, kalofsh sa me mire ne mesin tone.

te pershendes.

Tung