PDA

View Full Version : Prezentimi i Mali_01


Mali_01
25-12-04, 20:33
pershendetje te gjithve dhe mir se ju gjeta


me quajne Mali jam nga vushtrria jetoi rrenjez se qiqavices perndryshe jam qe 10 vite ne zvicer

shpresoi se do te kaloi mir ne shoqerin dardania


faleminderit :lol: :lol:

Barbaroza
25-12-04, 20:38
Mali_01,mire se erdhe ne shoqerine tone.Kalo sa me bukur!

DEA
25-12-04, 21:16
Mali, mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire, ne mesin e dardanaseve :wink:

Luana
25-12-04, 21:20
Mire se na erdhe Mali , besoj se ke me kaluar mire ne mesin ton :wink:

turisti
25-12-04, 22:20
Mali_01, mireseardhjen te deshiron TURISTI.

Gentiana
25-12-04, 22:56
Mali mire se na vjen dhe te deshiroj argetim ketu ne mesin ton.

ShEjToNkA
25-12-04, 23:06
pershendetje te gjithve dhe mir se ju gjeta


me quajne Mali jam nga vushtrria jetoi rrenjez se qiqavices perndryshe jam qe 10 vite ne zvicer

shpresoi se do te kaloi mir ne shoqerin dardania


faleminderit :lol: :lol:


Mali ,pėrshėndetje edhe pėr ty dhe mirė se paske ardhė vendas!
Te dėshirojė tė gjithė tė mirat dhe caste tė kėndėshme nė www.Dardania.de
Ia kalofsh sic ėshtė mė sė miri!

livoreka bicio
25-12-04, 23:50
MAIL_01. TE UROJE MIREESEARDHJEN, DHE DISPONIM TE MIRE NE DARDANI. :wink:

Mafiozi
26-12-04, 13:19
Mir se vjen ne formin ton fantastik Mali_01.


Te shpresoj biseda interesante dhe argetim te mir.


Pershendetje.


8)

halla e madhe
26-12-04, 16:16
Mali_01_ mire se erdhe ne lagjen tone te madhe :!: caste te mira :wink:

PAOLINA
27-12-04, 23:56
Mire se na erdhe Mali_o1 dhe caste te mira ne FD

Pershendetje dhe kalo sa ma bukur
:wink: :D :wink:

erita
28-12-04, 00:05
[quote="Mali_01"][b]pershendetje te gjithve dhe mir se ju gjeta


me quajne Mali jam nga vushtrria jetoi rrenjez se qiqavices perndryshe jam qe 10 vite ne zvicer

shpresoi se do te kaloi mir ne shoqerin dardania


Mir se na erdhe Mali_01 argetim te kendeshem dhe pershendetje

Guri
28-12-04, 19:54
mali ju pershendes dhe mir se keni ardhe ne forumin dardania :lol: :lol:

blusky
31-12-04, 00:00
Mirė sė erdhe i nderuar,kalofsh bukur :wink:

Mali_01
02-01-05, 20:28
Mali_01,mire se erdhe ne shoqerine tone.Kalo sa me bukur! Jupershendes dhe Gezuar vitin e ri 2005

Mali_01
11-08-05, 06:49
[/b]barbaroza,dea,luana,turisti,gentiana,shejtonka vendase,livoreka,mafiozi,halla e madhe,paolina,erika,guri dhe blusky po ashtu edhe nga Mali jeni te pershendetur dhe shpresoi se do vazhdoi me shkrimet e mia ne forumin e madhe dardania :lol:


mire mbetshi :lol:

NiRvAnA
11-08-05, 12:10
Mali_01 Welcom man ja kalofsh mir a?


____________________

SCARFACE