PDA

View Full Version : Aga Syl


Aga Syl
05-04-06, 15:14
Pershendetje te gjithve.


:wink: Jete te gjate sa malet.

turisti
05-04-06, 19:26
Pershendetje te gjithve.


:wink: Jete te gjate sa malet.

Flm i nderuar dhe mire se erdhe.:smile:

Arb
05-04-06, 21:14
Mire se ke ardh, O Aga Syle!

Murgesha
09-04-06, 13:02
Pershendetje te gjithve.


:wink: Jete te gjate sa malet.

Pėrshėndetje dhe mirė se na ke ardhė Aga Sylė.
Ja kalofsh bukur nė mesin e Dardanasve.

Murgesha!

Guri i madh
10-05-06, 21:16
AGA SYL mir se ke ardh ne forumin dardania kalofsh si esht masmiri te pershendes

Agroni22
13-05-06, 22:14
mire se ka ardhe e mire se na ki gjet OO AGA SYL e kalofsh mire ne mesin tone te pershendes

Aga Syl
14-05-06, 14:35
Ju flm.te gjidhve, ju deshiroje argetim te mire ne FD.

Aga Syl.

HoteL-MadriD
16-05-06, 09:22
Mire se erdhe. Kalofsh sa me mire mes nesh.

PS: A Smunde te besh ndonje propozim me te madh e:P Bile te dijm me shum per ty.

Tung

Aga Syl
19-05-06, 17:37
Une jame Syla.

I lindur ne fsh.Gurane Hani i Elezit,Kacanik.
Shkollen fillore ne vendlindje, te mesmen ne Kacanik
ekonomin,shkollen e larte komerciale ne Peje, ne viti
1979/1980 por i kame nderpre ne vitin 1981ne kohen
ku filluan demostratat e studenteve.
Jame 45 vjecar,me banim jame ne fshat,per momentin jetoje
ne Gjermani, ne qytetin Berlin, prej vitit 1993 dhe punoj ne
ndertimtari me te ardhura mesatare.
Njeher mjafton vetem kjo per tu prezentuar, e me vone me shume,qka ju intereson te dini per mua.

Kame vetem nje porosi per rinine:
Rini e dashur, ju pershendes te gjithve dhe ju deshiroj
shkollim sa me te larte, qe mos te mbesim mbrapa,
dhe mos gaboni qe te nderpriten studimet sikur qe une i
nderpreva, do te jete nje gabim katastrofal.
Nese kame bere gabime, kerkoj ndjese qe te me permisoni.
ju flm.


Persh.te embela, nga zemra e nga shpirti.

nga:Aga Syl.

Drinni
19-05-06, 18:40
Gjithmon i nderuar Aga Syl.

Keni pershendetje nga ana e drinit.

Aga Syl
19-05-06, 18:52
Ju faleminderit Drini,kalofshi sa me mire.

GURI SYLAJ
20-05-06, 19:59
Age iu pershendes dhe ju uroj shendet e te mira ne jete.

Aga Syl
21-05-06, 14:08
Ju flm.Guri Sylaj ju deshiroj jete te gjate e lumturi.

Artisti
22-05-06, 08:39
Age mire se na paske ardhe e te befte mire vendi prane oxhakut :wink:


.

Aga Syl
22-05-06, 12:53
Ju flm.Artist jeni te prsh.ju uroj suksese qe te beheni artist i Holivudit.

Aga Syl
23-12-06, 00:31
Erdha perseri qe te prezentohem, se jame Aga Syl qe mos te ju haroj.
Ju pershendes te gjithve.
Aga Syl prane oxhakut.

Aga Syl
18-05-07, 21:34
Erdha perseri,qe te prezentohen
Une jame Aga Syl prane oxhakut.
Prsh.

Inxhja-Hyl
19-05-07, 00:13
Aga Syl....shyqyr qe erdhe se qe sa jom regjistrue e skisha me kon me fol
po me doket me ty po dojka me na shku muhabeti,
maspari Aga Syl po te veti plaken qysh e kie thmin e kojshin krejt varg e vi vet qysh je qetu ne syret boll mir po dokesh po se di me qat kapuq bre diqysh si malazez hohohhohohoo qite ni plis alahile kalofsh mir ne baushtell Aga e rujt duert se po vrahesh tung niher selam krejtve

Linka_pz
19-05-07, 00:25
Mire se ke ardh Aga Syl ...e kalofsh qaste te kendshme n`Dardani!!

PriinCi_3nt
11-06-07, 14:26
OoOoOoOoO AgA SyL mIR se Na ErDHe