PDA

View Full Version : .. Prezentimi im ..


Dali!Keq
16-03-05, 01:46
Ohhhh uff..Mir se ju gjeta oh miq te dashun/a.

Un Jam Pedant djal,e dua karrakterin e fort te njeriut,dhe humorin kuptohet.
Me ra pak te livdohem,por nejse de,kijameti su bo..kryesorja un jam dhe do jem qyki.hahah
Jetoj ne Ch.
Kaq.

Gjumashja
16-03-05, 12:12
ani mire se erdhe po qyshu prezantove si duket nikun e paske gabu :P

Dali!Keq
16-03-05, 17:35
Gjumashja hahah,falemnderit ne mikpritjen..
Po e vertet esht,ama niku mbetet nik,prezentimi duet te jet prezentim.
Si do qe t`jet e nderur ju persh dhe un perzemersisht.

mjellma
16-03-05, 18:13
Mir se paske ardh te deshiroj argetim te kendshem

Dali!Keq
16-03-05, 21:01
Mjellma,Mire se ju gjej e nderuar.
Shperh deshiren,qe te kalojm sa me mire.

turisti
16-03-05, 23:35
Ohhhh uff..Mir se ju gjeta oh miq te dashun/a.

Un Jam Pedant djal,e dua karrakterin e fort te njeriut,dhe humorin kuptohet.
Me ra pak te livdohem,por nejse de,kijameti su bo..kryesorja un jam dhe do jem qyki.hahah
Jetoj ne Ch.
Kaq.

Mire se erdhe i nderuari Dali!Keq".

Une jam i bindur se ketu mundesh me kalue mire dhe me qene i kenaqun me shoqeri,e se sa,ajo varet nga teje dhe interesat e tu per tu shoqeruar.

Te deshiroj sukses.

Me respekt,
TURISTI. :wink:

ShEjToNkA
16-03-05, 23:54
Dali!Keq ,pėrshėndetje dhe mirė se ke ardhė.

Castė tė bukura nė ,FD.

IceGirl
17-03-05, 01:16
Ohhhh uff..Mir se ju gjeta oh miq te dashun/a.

Un Jam Pedant djal,e dua karrakterin e fort te njeriut,dhe humorin kuptohet.
Me ra pak te livdohem,por nejse de,kijameti su bo..kryesorja un jam dhe do jem qyki.hahah
Jetoj ne Ch.
Kaq.

Dali!Keq mire se na erdhe
Qaste te kendeshme te deshiroje ketu ne mesin tone dhe kudo qe te jesh.

Gjumashja
17-03-05, 11:46
Gjumashja hahah,falemnderit ne mikpritjen..
Po e vertet esht,ama niku mbetet nik,prezentimi duet te jet prezentim.
Si do qe t`jet e nderur ju persh dhe un perzemersisht.


ok te pershendes edhe un ty

Dali!Keq
17-03-05, 19:40
Turisti Ju falemnderit ne mikpritjen,Mir se ju gjej.

Shejtonka Shume Falemnderit e nderuar,Mire se te gjeta.

Icegirl Falemderit Bukuroshe,Mire se te gjeta dhe ty.

Gjumashja te uroj dhe ty Gjum te Embel,e pafsh dhe e ndrrofsh nje qe e don ne ender!

Ju deshiroj qe te kaloni sa me bukur.

dr1ta
21-03-05, 02:14
Mire se erdhe dali i keq ,,ja kalofsh mire ketu ...


:)

Qyrrani
21-03-05, 11:18
Ohhhh uff..Mir se ju gjeta oh miq te dashun/a.

Un Jam Pedant djal,e dua karrakterin e fort te njeriut,dhe humorin kuptohet.
Me ra pak te livdohem,por nejse de,kijameti su bo..kryesorja un jam dhe do jem qyki.hahah
Jetoj ne Ch.
Kaq.


Djali!Keq, te pershendes dhe ja kalosh bukur :roll:
Me t'mira Djali!Keq :roll:

Diana007
21-03-05, 11:22
Dali!Keq Mir s e paske ardhe qate te mira te deshiroj ketu ne shtepin e madhe :lol:

T pershedes dhe kalofsh mir

Diana :wink:

PAOLINA
21-03-05, 12:54
djali!keq mire se ja mbrine edhe ty ketu ne mesin tone, sa ma shume aq ma mire :lol: :lol: nje pershendetje te thjesht, dhe kalo sa ma interesant, a sa per humor ke me u knaqur duke qesh :lol: :lol: :lol:


tung tung

dembelica
22-03-05, 01:00
Mire se erdhe Dali keq,te pershendes :wink:
PS:kur jam mat sa jam e gjate mos mendo qe kam hyp ne gajbe a ne shtiklla hahhahaa :wink:

mickoja
22-03-05, 13:12
Pčrshendetje dali keq:::..

Un do te therras djali i keq se ma shum po te shkon hahahah...

pra mir se na ke ardh ketu ne forum dhe kalovsh sa ma mir vetum mu halit shum nuk ban se pasha inxhen sakibe pa te ardh dhe me te picku nuk ka me lan :lol: :lol: asi nimene harrova me te tregu se un jam mickoja sugarica e forumit :P :P

Dali!Keq
22-03-05, 22:13
Pershendetje per te gjith, extra juve qe me keni pershendet.[/b]

blina
22-03-05, 22:26
Dali!Keq

te pershendes shume dhe te deshiroj mire se ardhje ne FD dhe shpresoj te mos behesh i KEQ siq e paske nickun hhaahhhha ok te pershendes shume


kalo mire .....Blina

Dali!Keq
22-03-05, 22:41
Blina FLM.Te Persh..dhe un ty.
Niku im e tregon te kunderten.

mjellma
27-03-05, 19:25
dali i keq sa mir po te rrika katlleku lum nona qe te paska bet djal kokshe edhe friuren mooo ani synin e zi si rrush hahaha

Dali!Keq
28-03-05, 19:53
dali i keq sa mir po te rrika katlleku lum nona qe te paska bet djal kokshe edhe friuren mooo ani synin e zi si rrush hahaha

hahahah Falemnderit hahah sykalter jom mori.
Te pershendes me ni kilo rrush te fresket. :D

Luana
20-04-05, 15:31
Dali!Mire mire se ke ardhe ketu ne kasollen ton , por ruju se kerset shpejt llosi :lol: :lol: :lol:
ahhh qka po me rrehke me ty bre , sdi pse , veq shume shpesh me mungon mungesa e jote :wink:

Luanahttp://www.cosgan.de/images/midi/liebe/g010.gif

Dali!Keq
20-04-05, 19:42
Dali!Mire mire se ke ardhe ketu ne kasollen ton , por ruju se kerset shpejt llosi :lol: :lol: :lol:
ahhh qka po me rrehke me ty bre , sdi pse , veq shume shpesh me mungon mungesa e jote :wink:

Luanahttp://www.cosgan.de/images/midi/liebe/g010.gif

Luana Mire se te gjeta Zonjushe e Nderuar,qe po te rrehi pak me ni Lule hithi http://www.cosgan.de/images/more/flowers/017.gif Asi mendoa me ni lule Vjollce...Kuku qysh po ma mshojshe ti hala po me dhemb hunda.
Ku mos me te mungu se je bo nelvozh me kalin e po shfryhesh ne magarin asi samarin hahah.
Ps.Gzohem qe jam ne mesin e juaj.
Dali i keq http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/s016.gif

Luana
23-04-05, 01:09
Dali!keq erdha pak te oda e jote me te pershendet , po qka koke shtri more si kali , qohu pak e bana diqka me rras se jam unet http://www.cosgan.de/images/midi/muede/b050.gif

Dali!Keq
23-04-05, 01:15
Dali!keq erdha pak te oda e jote me te pershendet , po qka koke shtri more si kali , qohu pak e bana diqka me rras se jam unet http://www.cosgan.de/images/midi/muede/b050.gif

Ej nime ku po me shef ti qe jam shtri un a? ncncn
hahahh jam shti bre po thash ndoshta vjen naj pel hahahah


ani mir se ke ardh a e murre dhe naj shoqe a se un tutna po me rreh ti mu hahah.

Po qe bre qka po ki qef me hanger a?

Makarona,Karrota te zime te pa zime jan te mire per Syrin.
Pastaj kemi bre qka te duash buk e kryp e Dashuri apo?

Luana
23-04-05, 01:51
Ej nime ku po me shef ti qe jam shtri un a? ncncn
hahahh jam shti bre po thash ndoshta vjen naj pel hahahah


ani mir se ke ardh a e murre dhe naj shoqe a se un tutna po me rreh ti mu hahah.

Po qe bre qka po ki qef me hanger a?

Makarona,Karrota te zime te pa zime jan te mire per Syrin.
Pastaj kemi bre qka te duash buk e kryp e Dashuri apo?

ani qysh jam unet hiq nuk kisha zgjedh , kisha hanger qka ka dhen zoti ,
plaq ti ho http://www.cosgan.de/images/smilie/frech/o080.gif

Dali!Keq
23-04-05, 01:56
Hahah jam lodh un per sot boll u mundova te jem sikur niku por prap se prap i mir mundo badihava hahahahah

A je per ni bised telefonike se ma mir me duket.
Ok?

Luana
23-04-05, 02:05
Hahah jam lodh un per sot boll u mundova te jem sikur niku por prap se prap i mir mundo badihava hahahahah

A je per ni bised telefonike se ma mir me duket.
Ok?


Dali i mire shko futja gjume http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/s025.gif

Te pershendes :wink:

Dali!Keq
23-04-05, 02:11
Nje ashtu dhe ty gjum te embel.
http://www.cosgan.de/images/smilie/muede/a025.gif
http://www.cosgan.de/images/smilie/muede/a015.gif
http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e088.gif

halla e madhe
23-04-05, 10:27
Dali! Keq_Edhe nji vizite me vonese prej halles :wink: suksese dhe shume te mira ne jete :!:

Dali!Keq
23-04-05, 22:45
Dali! Keq_Edhe nji vizite me vonese prej halles :wink: suksese dhe shume te mira ne jete :!:

Falemnderit Halla e Madhe pershendetjet kur nuk jane vone.
Me nderime dhe shum pershendetje nga Dali ! Keq.

Arbėri
27-04-05, 11:17
[quote="halla e madhe"]Dali! Keq_Edhe nji vizite me vonese prej halles :wink: suksese dhe shume te mira ne jete :!:Hahahaaaaaaahaaaaaaaaaaa, oj Halla e nderuar, nuk je e vetmja qe vonohesh ne "vizita" :oops: :cry: Edhe une jame i njejt, bile bile, me bo e mos me u vonue PAK, nuk e ze qe kam bo diqka :wink: :wink: :lol: :lol:

Ooooooooooooo Djali!Keq, te pershendes i nderuar, ku do qe ndodhesh, dhe te deshiroj qaste te kendshme ne FD :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:

E kame verejt se Djali!Keq po kalone mire edhe pa Hallen dhe Arbėrin dhe per ate nuk jame ngute shume, hahahahaha

Dali!Keq
28-04-05, 19:20
Arberi Falemnderit i nderuar..Mire se ju kam gjet.

anna
28-04-05, 20:26
pershendetje edhe per ty Dali!keq

e po e sheh qe ste ngatrrova :D :D :D :D :D :D :wink:

Dali!Keq
28-04-05, 22:17
falemnderit anna

dhe un te pershendes ty dhe te uroj qdo te mire ne F.D-n

U ktheva prap vetem te ju falemderoj se tani nuk jam me ketu.

Dali!Keq
28-04-05, 22:27
pra me kaq.

nese ka ndo kush ndo nje pershendetje sharje apo kritika jan te mire se ardhura ketu;


asta la vista me mua.

Maca
29-04-05, 17:08
Sha u bo mer sen sjam ka kapiri,a zaher pse sjam kon mohti knena parni po mdoket se pasna humb rrugen ne oborr...

Oboboooooo qme gjeti mua...

Dali!keq domlla traft ha se sebeb ti u ktheva apet kendiza hahah...

ejvallah :wink:

Daja POLIC
05-05-05, 05:46
Ohhhh uff..Mir se ju gjeta oh miq te dashun/a.

Un Jam Pedant djal,e dua karrakterin e fort te njeriut,dhe humorin kuptohet.
Me ra pak te livdohem,por nejse de,kijameti su bo..kryesorja un jam dhe do jem qyki.hahah
Jetoj ne Ch.
Kaq.

"Dali!Keq" shum mir te pershendes shum jeni KOREKT e shof

:lol: :lol:

Dali!Keq
11-05-05, 20:57
Sha u bo mer sen sjam ka kapiri,a zaher pse sjam kon mohti knena parni po mdoket se pasna humb rrugen ne oborr...

Oboboooooo qme gjeti mua...

Dali!keq domlla traft ha se sebeb ti u ktheva apet kendiza hahah...

ejvallah :wink:

hahah Maca..ma mir mos me kapir iq..po mundohen me i gra helikupterit me patentin e Kompajes hahah po i doket se osht tu korr grunet hala pa ardh korriku..
Po mire ti qysh je? krejt shnosh ? ishallah per t`mire ndegjoj lexoj xigloj hahah..Pershendetje nga u.

Dali!Keq
11-05-05, 21:00
Ohhhh uff..Mir se ju gjeta oh miq te dashun/a.

Un Jam Pedant djal,e dua karrakterin e fort te njeriut,dhe humorin kuptohet.
Me ra pak te livdohem,por nejse de,kijameti su bo..kryesorja un jam dhe do jem qyki.hahah
Jetoj ne Ch.
Kaq.

"Dali!Keq" shum mir te pershendes shum jeni KOREKT e shof

:lol: :lol:
Daja Polic hahah Falemnderit ne Komplimente :oops:
Mire se na ke ardh ne F.D-n..Ju deshiroj qaste te Kendshme.