PDA

View Full Version : Kloni-mullixhi


Kloni
28-10-04, 14:15
Rregulli i mirėsjelljes e do qė tė prezantohem fillimisht dhe tė uroj: avanturė nė paqe dhe kėnaqėsi pa rrezik!

Nuk jam film, as serial por njė i klonuar nga mė parė dhe krejtėsisht i gjallė kėtu mes jush, pėr argėtimin tuaj dhe timin gjithėsesi!


I lindur (me shartim): kėtu nė Dardani, mė 28.10.2004, sa do tė jetoj nuk e di;

Profesioni: mullixhi i gjithanshėm (trashėgimi klonore), por i modernizuar me elektronikė;

Pasioni: Neti edhe natėn;

Ushqimi: Artoficial pa doping;

Hobi: Origjinal nė argėtim dhe i veēantė nė pėrjetim...

Statusi: I padefinuar kurrė pėrfundimisht, por i varur nga disponimi;

Preferencat: Avantura dhe e panjohura;

Ngazėllimi: Gėlimi i fėmijės sė bukur dhe buzėqeshja e femrės sė lezetshme;

Dėshira: Tė pafundme si kėnaqėsia;

Paraqitja: Tėrė jetė duke u munduar tė dal nga brendia ime dhe nuk shikohem shpesh nė pasqyrė. E dua tė bukurėn edhe nėse nuk jam bukurosh;

Urrejtja: E kam varrosur pranė mullirit, mos kaloni andejpari fshehta as ditėn, as natėn se mund ta zgjoni si lugat;

Porosia: Jeto jetėn tėnde, kėnaqėsia ta dyfishon!P.S.

Nėse nuk mė shihmi, mos mendoni se kam vdekur, kėtu do tė jem edhe nėse nuk flas shumė. Kur nuk jam i sigurtė se ja qėlloj mė mirė mos me folė, se fjala kėtu ėshtė ajo qė tė bėnė tė bukur apo tė neveritshė!

Pėrshėndetje dhe mirėkuptim pėr tė gjithė, ndjehem mirė nė mesin e tė mirėve!

Kaltrushi
28-10-04, 14:25
Te Pershendes shum dhe besom se do kalojm sa ma mire. Sepaku me mu. Ke be nje prezentim shum te mire. Por tasht duhet te lexoj 3 here para sa te dergoj ndonje shkrim ketu se po i shikojsh me vemendje shum.

Gjdo te mire

Me nderime

kaltrushi

Kloni
29-10-04, 07:39
Te Pershendes shum dhe besom se do kalojm sa ma mire. Sepaku me mu. Ke be nje prezentim shum te mire. Por tasht duhet te lexoj 3 here para sa te dergoj ndonje shkrim ketu se po i shikojsh me vemendje shum.

Gjdo te mire

Me nderime

kaltrushi


Flm per pershendetjen Kaltrushi dhe se do te jete mire une besoj dhe me ty eshte kenaqesi e pritur, por per ty nuk e di. Edhe ti je shume aktive dhe interesante per sa te kam lexuar dhe ti mos u mundo shume te kujdesesh ne shkrime se mjafte e mire je, pastaj edhe une nuk jam aq serioz dhe i permbajtur sa dukem a, varet nga rasti me ke komunikon dhe mua me pelqen komunikimi interesant...

E nderuar do te jesh dhe gjithe te mirat t'i uroj qe ne kontaktin e pare qe me ke ofruar me dashamiresi...

Murgesha
29-10-04, 09:50
Kloni tė uroj pėr Klonimin.
Besoj se si edhe mė parė, do jemi edhe miq e edhe armiq, me gjithatė tė bisedoj me ju ēdo herė ka qenė dhe ėshtė kėnaqėsi.
Me nderime pėr Klonimin tėnd tė pėrshėndes vet unė Murgesha. :lol:

turisti
29-10-04, 10:06
Kloni,mire se erdhe. Konsideroju si i pavdekshem,hahahahahaha. Me ndoj se inkuadrimi yt ne biseda do te jet shume i dobishem per diskutimet.


Te pershendet TURISTI i vdekshem,hahahahahahahaha. :wink:

qeqa&zana
29-10-04, 10:14
mirseerdhe kloni te uroj tja kalosh sa me mir

Barbaroza
29-10-04, 10:37
Kloni,edhe une te deshiroj mireseardhje.Edhe pse je Klon,ndjehu shume natyrshem ne mesin tone! :wink:

Kloni
29-10-04, 17:52
Fillimisht ju falenderoj te gjitheve per mikepritjen dhe pershendetjet.


E meritoni edhe nga nje koment te vecante sepse edhe pershendetjet i keni te vecanta:


Murgesha, te besosh eshte gjeja me e mire per mua dhe se do te jete komunikimi atraktiv edhe kur ka deversitet mendimesh eshte shume e natyrshme, interesdante dhe mbi te gjitha edhe kenaqesi. Duhet te dish te vlersosh edhe mendimin e kundert per te qen vet ne nivel dhe jo vetem te kenaqesh nga komplimentet. E ndjej seriozitetin tend ne cdo shkrim tendin dhe kam nje arsye me shume per tu ndjere edhe une i kenaqur nga pershendetja dhe ralizmi jot.
Une edhe mund te kundershtoj aty-ketu sa per mesysh a, sepse sa po shoh ti je ne qender te vemendjes per shumicen e forumisteve, ndoshta edhe ne vemendjen time mund te perqendrohesh, nuk e di, por te uroj gjithe te mirat gjithesesi...


Te vetekonsiderohem i pavdekshem hahahahhahahaha, jo more kete nuk e kam thene as nuk e dua, por te jem i dobishem do te doja valla se per mua ka dobi edhe pershendetja jote o Turisti i vdekshem dhe qofshj i kenaqur me te gjitha deri ne vdekje...


qeqa&zana, qenkeni te reja dhe atraktive me duket, ju pershendes edhe une rishtazi dhe me kenaqesi, per te kaluar bukur jam edhe une ketu dhe qofte gjithcka bukur edhe me ju...


Po Barbaroza do te ndjehem normal edhe si Klon dhe shume origjinal sepse edhe ti i jep origjinalitet te vecante ketij forumi dhe pershendetjes per mua. jo vetem normal por edhe komod me duket se eshte ky forum miqesish komunikuese dhe atraksion shplodhes, argetue, por edhe mjaft perfitues...


P.S.

Nje sqarim te vogel per kurreshtaret e motos time. Duket pak kontras me nofken time qe rrjedh jashte natyres perfshirese te motos, por pikerisht per kete edhe ka peshen qe une i jap se nuk ndjehem edhe aq mire i perjashtuar nga e natyrshmja qofte edhe formalisht, por eshte nje atraksion edhe pozita e klonimit qe gjithmone do te vuaj imitimin dhe jo origjinalitetin si do te doja te ndjehsha gjithmone: i vecante ne mesin e te vecanteve, por krejt natyrshem a!

Pershendetje per te gjithe!

Murgesha
29-10-04, 21:04
Murgesha, te besosh eshte gjeja me e mire per mua dhe se do te jete komunikimi atraktiv edhe kur ka deversitet mendimesh eshte shume e natyrshme, interesdante dhe mbi te gjitha edhe kenaqesi. Duhet te dish te vlersosh edhe mendimin e kundert per te qen vet ne nivel dhe jo vetem te kenaqesh nga komplimentet. E ndjej seriozitetin tend ne cdo shkrim tendin dhe kam nje arsye me shume per tu ndjere edhe une i kenaqur nga pershendetja dhe ralizmi jot.
Une edhe mund te kundershtoj aty-ketu sa per mesysh a, sepse sa po shoh ti je ne qender te vemendjes per shumicen e forumisteve, ndoshta edhe ne vemendjen time mund te perqendrohesh, nuk e di, por te uroj gjithe te mirat gjithesesi...


Pershendetje per te gjithe!

Ska problem Kloni, unė do tė jem kėtu, si pėr tmė mbrojtur nga mėsyeshi gjithashtu edhe pėr tė komunikuar me njė person ēfarė ju jeni.

Honesty^uk.
29-10-04, 21:12
Rregulli i mirėsjelljes e do qė tė prezantohem fillimisht dhe tė uroj: avanturė nė paqe dhe kėnaqėsi pa rrezik!

Nuk jam film, as serial por njė i klonuar nga mė parė dhe krejtėsisht i gjallė kėtu mes jush, pėr argėtimin tuaj dhe timin gjithėsesi!


I lindur (me shartim): kėtu nė Dardani, mė 28.10.2004, sa do tė jetoj nuk e di;

Profesioni: mullixhi i gjithanshėm (trashėgimi klonore), por i modernizuar me elektronikė;

Pasioni: Neti edhe natėn;

Ushqimi: Artoficial pa doping;

Hobi: Origjinal nė argėtim dhe i veēantė nė pėrjetim...

Statusi: I padefinuar kurrė pėrfundimisht, por i varur nga disponimi;

Preferencat: Avantura dhe e panjohura;

Ngazėllimi: Gėlimi i fėmijės sė bukur dhe buzėqeshja e femrės sė lezetshme;

Dėshira: Tė pafundme si kėnaqėsia;

Paraqitja: Tėrė jetė duke u munduar tė dal nga brendia ime dhe nuk shikohem shpesh nė pasqyrė. E dua tė bukurėn edhe nėse nuk jam bukurosh;

Urrejtja: E kam varrosur pranė mullirit, mos kaloni andejpari fshehta as ditėn, as natėn se mund ta zgjoni si lugat;

Porosia: Jeto jetėn tėnde, kėnaqėsia ta dyfishon!P.S.

Nėse nuk mė shihmi, mos mendoni se kam vdekur, kėtu do tė jem edhe nėse nuk flas shumė. Kur nuk jam i sigurtė se ja qėlloj mė mirė mos me folė, se fjala kėtu ėshtė ajo qė tė bėnė tė bukur apo tė neveritshė!

Pėrshėndetje dhe mirėkuptim pėr tė gjithė, ndjehem mirė nė mesin e tė mirėve!

Kuptohet se ne mulli gjithkujt i vjen radha per te bluar nga njehere :wink: :lol: , dhe mua me erdhi pikerisht sonte per ti uruar Kloni-mullixhiut :lol: mireseardhjen,
caste argetuese te deshiroj, ne mullirin tend

Me mirekuptim
Honesty

DEA
29-10-04, 21:26
Pershendetje ,Kloni keni prezentim te hatashem apo me mire te them te veqant, se pari ju uroje mireseardhje dhe argetim te kendshem dhe se dyti se sa ka te bej me te verteten (prezentimi) :wink:

Kloni
30-10-04, 09:13
Pershendetje per pershendetesit!

Probleme ka sa te duash Murgesha, bile edhe me shume se duhet, por prape mire e ke se s'ka problem a! Edhe une do te jem, per kenaqesine time dhe nese jo per te mbrojtur nga mesyshi, por per te mos rene mesyshe po a, pastaj edhe mirekuptimi juaj per komunikim me hap nje mundesi kenaqesie permes respektit...


Mire se paske ardhur Honesty^uk ne mullirin tim elektronik (qe eshte vetem nje aneks simbolik i ketij mullirit te madh te dardanise), vec ishalla nuk keron te bluash jashte radhe, sepse ketu ne mulli nuk ka perparsi zgjuarsia...


Prezantim te hatashem DEA? Kush une a? Jo moj kjo nuk eshte as gjysma e asaj qe une posedoj ne personin tim dhe mos dysho per vertetesine fare, por edhe ti je shume atraktive dhe e perzemert me sa po shoh une dhe te flm vecante per pershendetje, por mos ma rrit mendjen shume me komplimente a!

Ermira
02-11-04, 13:37
Kloni shkruajti:
Rregulli i mirėsjelljes e do qė tė prezantohem fillimisht dhe tė uroj: avanturė nė paqe dhe kėnaqėsi pa rrezik!

Nuk jam film, as serial por njė i klonuar nga mė parė dhe krejtėsisht i gjallė kėtu mes jush, pėr argėtimin tuaj dhe timin gjithėsesi!


I lindur (me shartim): kėtu nė Dardani, mė 28.10.2004, sa do tė jetoj nuk e di;

Profesioni: mullixhi i gjithanshėm (trashėgimi klonore), por i modernizuar me elektronikė;

Pasioni: Neti edhe natėn;

Ushqimi: Artoficial pa doping;

Hobi: Origjinal nė argėtim dhe i veēantė nė pėrjetim...

Statusi: I padefinuar kurrė pėrfundimisht, por i varur nga disponimi;

Preferencat: Avantura dhe e panjohura;

Ngazėllimi: Gėlimi i fėmijės sė bukur dhe buzėqeshja e femrės sė lezetshme;

Dėshira: Tė pafundme si kėnaqėsia;

Paraqitja: Tėrė jetė duke u munduar tė dal nga brendia ime dhe nuk shikohem shpesh nė pasqyrė. E dua tė bukurėn edhe nėse nuk jam bukurosh;

Urrejtja: E kam varrosur pranė mullirit, mos kaloni andejpari fshehta as ditėn, as natėn se mund ta zgjoni si lugat;

Porosia: Jeto jetėn tėnde, kėnaqėsia ta dyfishon!P.S.

Nėse nuk mė shihmi, mos mendoni se kam vdekur, kėtu do tė jem edhe nėse nuk flas shumė. Kur nuk jam i sigurtė se ja qėlloj mė mirė mos me folė, se fjala kėtu ėshtė ajo qė tė bėnė tė bukur apo tė neveritshė!

Pėrshėndetje dhe mirėkuptim pėr tė gjithė, ndjehem mirė nė mesin e tė mirėve!


PESHENDETJE KLONI--MIRSEERDHE DHE KALO QASTE SA ME TE MIRA!!!
NJE PYETJE NQS.S'KA PROBLEM TE ME PERGJIGJESH???????
NGA TE ERDHI KJO IDE PER KETE EMER?????TUNG TUNG

Kloni
02-11-04, 16:46
Mire se te gjeta edhe ty Ermira bashke me kete pershendetje aromatike dhe ēasti beher rast nga idea dhe deshirat pastaj shijohet dhe kalohet bukur dhe une nuk pertoj per gjera te mira!

Ide me ka ardhur si inspirim dhe nga realiteti, por nuk besoj se eshte me e bukrur se Idea jote Ermira!

Ermira
03-11-04, 13:27
Mire se te gjeta edhe ty Ermira bashke me kete pershendetje aromatike dhe ēasti beher rast nga idea dhe deshirat pastaj shijohet dhe kalohet bukur dhe une nuk pertoj per gjera te mira!

Ide me ka ardhur si inspirim dhe nga realiteti, por nuk besoj se eshte me e bukrur se Idea jote Ermira!

o FLM.EDHE UNE MIRESETEGJETA!
PERSHENDETJE EDHE PER TY!DHE QASTE TE KENDSHME!
haHAHA FLM.PO IDEJA JOTE SHUM E MIRE!
PO THASH MOS EGZISTON NAJ KLON EEE?PO MIRE!

Maca
03-11-04, 14:14
Mire se na erdhe Kloni,kalofsh mire me neve...
Dhe shpresojm qe se shpejti do te kemi diskutime me teper me ty... :wink: Tung Nga Une Maca :twisted:

Kloni
03-11-04, 20:02
Ermira:
o FLM.EDHE UNE MIRESETEGJETA!
PERSHENDETJE EDHE PER TY!DHE QASTE TE KENDSHME!
haHAHA FLM.PO IDEJA JOTE SHUM E MIRE!
PO THASH MOS EGZISTON NAJ KLON EEE?PO MIRE!

Flm Ermira qofsh gjithmone edhe me e mire se dukesh!
Me vjen mire qe te ka pelqyer edhe idea ime sikurse idea jote qe me pelqen mua Ermira...
Pershendetje me gjithe te mirat

Mire se te paskam gjetur edhe ty Maca dhe te flm per pershendetjen, besoj se do te kaloj mire edhe pse nga pak kam frike prej macave, por ti besoj te jesh maca pergedhelese a...
Argetim te bukur te uroj edhe une ty

vushtrria
03-11-04, 20:14
Kloni mir se na erdhe ne forumin dardania, keshtu mir boll ja ke nis e qka bahet nuk e di si do qofte nje disponim te kendeshem ne forumin dardania.


me nderime vushtrriu

Kloni
04-11-04, 12:51
Kloni mir se na erdhe ne forumin dardania, keshtu mir boll ja ke nis e qka bahet nuk e di si do qofte nje disponim te kendeshem ne forumin dardania.


me nderime vushtrriu


Mire te gjetsha! Mire a? Ishalla bre bahet edhe masanej mire se valla per mire po munohemi! Disponim paq edhe ti shoki...
Nderime gjithashtu!

Honesty^uk.
04-11-04, 22:20
[quote="Kloni"]Pershendetje per pershendetesit!
Mire se paske ardhur Honesty^uk ne mullirin tim elektronik (qe eshte vetem nje aneks simbolik i ketij mullirit te madh te dardanise), vec ishalla nuk keron te bluash jashte radhe, sepse ketu ne mulli nuk ka perparsi zgjuarsia...


quote] :roll: :roll: :arrow:

livoreka bicio
05-11-04, 00:06
KLONI TE PERSHENDES, DHE TE UROJ MIRE SE ARDHJE, DHE CASTE TE BUKURA NE MESIN TON... :wink:

Intuita
05-11-04, 06:33
Prezentimi yt Kloni mė motivoi tė tė pėrshėndes. Ke bė njė prezentim origjinal dhe mendoj se ėshtė i sinqertė, po them kshtu si ituitė qė jam :P
Mė pėlqeu klonimi yt mu duk joshės, spontan, i kandshėm :)
Argėtime tė pafundme me shumė kėnqėsi tė dėshiroj unė adhuruese e jotja qė do tė lexoj me ėndje :D

Ermira
05-11-04, 06:44
Kuotė:
o FLM.EDHE UNE MIRESETEGJETA!
PERSHENDETJE EDHE PER TY!DHE QASTE TE KENDSHME!
haHAHA FLM.PO IDEJA JOTE SHUM E MIRE!
PO THASH MOS EGZISTON NAJ KLON EEE?PO MIRE!

kloni shkruajti:
Flm Ermira qofsh gjithmone edhe me e mire se dukesh!
Me vjen mire qe te ka pelqyer edhe idea ime sikurse idea jote qe me pelqen mua Ermira...
Pershendetje me gjithe te mirat

ok flm.per pershendetje kloni idejat e njejta a???per zgjidhjen e nickit!
tung

Kloni
05-11-04, 09:18
Flm te gjitheve!

Po Honesty^uk. edhe ti je i pershenndetur pa hamendje!Turisti te falm per mikepriyjen me pershendetje dhe besoj se mire do te kalojme se kerkush nuk na ka pru me zor...
Ti ke perparesi per kenaqesi si atraksion qe paske shetitjen.
Gjithe te mirat

Kloni
05-11-04, 09:24
Prezentimi yt Kloni mė motivoi tė tė pėrshėndes. Ke bė njė prezentim origjinal dhe mendoj se ėshtė i sinqertė, po them kshtu si ituitė qė jam :P
Mė pėlqeu klonimi yt mu duk joshės, spontan, i kandshėm :)
Argėtime tė pafundme me shumė kėnqėsi tė dėshiroj unė adhuruese e jotja qė do tė lexoj me ėndje :DFlm Intuita dhe shpresoj se nuk di te zhgenjehesh nag intuita sepse me duket se bash ja ke qellu ne kete pershendetjen tende te bukur per mua a. Jam orogjinal vertete dhe me pelqejne gjerat orogjinale, por edhe ti dukesh mjafte spontane, joshese dhe e kendshme dhe as mos dysho ne sinqeritetin tim a...
Kam kenaqesin dhe besoj se kenaqesine dhe uroj qe te jete edhe per ty, por nuk mundem te mos pershendes vecante per endjen tende te shprehur per leximin tim dhe kjo do te me motivoje edhe me shume qe bile te dukem edhe me i kendshem...
Qofsh edhe e bukur sa e kendshme qe je!

Kloni
05-11-04, 09:26
Kuotė:
o FLM.EDHE UNE MIRESETEGJETA!
PERSHENDETJE EDHE PER TY!DHE QASTE TE KENDSHME!
haHAHA FLM.PO IDEJA JOTE SHUM E MIRE!
PO THASH MOS EGZISTON NAJ KLON EEE?PO MIRE!

kloni shkruajti:
Flm Ermira qofsh gjithmone edhe me e mire se dukesh!
Me vjen mire qe te ka pelqyer edhe idea ime sikurse idea jote qe me pelqen mua Ermira...
Pershendetje me gjithe te mirat

ok flm.per pershendetje kloni idejat e njejta a???per zgjidhjen e nickit!
tung


Po moj Ermira ide te njejta, por dallojme ne moto a, derisa ti pretendon me i cmend mashkujt vetem me shikime une te kunderten mendoj cmendjen me perjetime...

Uroj te na bashkojne idet edhe me shume...

Kloni
05-11-04, 09:29
KLONI TE PERSHENDES, DHE TE UROJ MIRE SE ARDHJE, DHE CASTE TE BUKURA NE MESIN TON... :wink:


Me fal Livoreka bicio qe te ngaterrova me njefare Turisti per pershendetje sepse edhe mua me pelqen turizmi dhe me rreshqiten germat pa dashje, por te pershendes me dashje tash vecant...

Ermira
05-11-04, 19:22
Ermira shkruajti:
Kuotė:
[quote]Kuotė:
Kuotė:
o FLM.EDHE UNE MIRESETEGJETA!
PERSHENDETJE EDHE PER TY!DHE QASTE TE KENDSHME!
haHAHA FLM.PO IDEJA JOTE SHUM E MIRE!
PO THASH MOS EGZISTON NAJ KLON EEE?PO MIRE! [/quote]
kloni shkruajti:
Flm Ermira qofsh gjithmone edhe me e mire se dukesh!
Me vjen mire qe te ka pelqyer edhe idea ime sikurse idea jote qe me pelqen mua Ermira...
Pershendetje me gjithe te mirat


ok flm.per pershendetje kloni idejat e njejta a???per zgjidhjen e nickit!
tung

Po moj Ermira ide te njejta, por dallojme ne moto a, derisa ti pretendon me i cmend mashkujt vetem me shikime une te kunderten mendoj cmendjen me perjetime...

Uroj te na bashkojne idet edhe me shume...

hahahahha po mir e ke po pretendoj derisa ti i qmend femrat une .......
ahhaha mednimet e njejta te pershendes

Kloni
05-11-04, 22:30
Ermira shkruajti:
Kuotė:
[quote]Kuotė:
Kuotė:
o FLM.EDHE UNE MIRESETEGJETA!
PERSHENDETJE EDHE PER TY!DHE QASTE TE KENDSHME!
haHAHA FLM.PO IDEJA JOTE SHUM E MIRE!
PO THASH MOS EGZISTON NAJ KLON EEE?PO MIRE! [/quote]
kloni shkruajti:
Flm Ermira qofsh gjithmone edhe me e mire se dukesh!
Me vjen mire qe te ka pelqyer edhe idea ime sikurse idea jote qe me pelqen mua Ermira...
Pershendetje me gjithe te mirat


ok flm.per pershendetje kloni idejat e njejta a???per zgjidhjen e nickit!
tung

Po moj Ermira ide te njejta, por dallojme ne moto a, derisa ti pretendon me i cmend mashkujt vetem me shikime une te kunderten mendoj cmendjen me perjetime...

Uroj te na bashkojne idet edhe me shume...

hahahahha po mir e ke po pretendoj derisa ti i qmend femrat une .......
ahhaha mednimet e njejta te pershendes


Edhe ketu idet e njejta vetem me gjini te kunderta a! Vec sa po shoh nga motoja jote kemi edhe nje dalim a, ti nje varze e re kurse une nuk jam nje djale i ri, por kjo kur perputhen te tjerat nuk ka shume rendesi a!
Qysh pe shoh une, rrezik me u ba qift i ideve te njejta a?

Edhe une te pershendes me pergezime te njejta...

Kloni
30-01-05, 00:34
Hej popull dhe sidomos ju gjinia e bukur, ketu jam dhe nese nuk jam prezent me shkrime dua te jem ne percjelljen dhe shijimin e gjerave te mira!
Nuk ndjehem i vetmuar as nga harrimi juaj, por as kur te shkruaj nuk mundem te gezoj sa dua...
Kalofshi avanturen me te cmendur te mundshme te deshirave tua kudo qe jeni...

mjellma
01-04-05, 16:23
Mir se ke ardh o kloni dhe shpresoj se do kalosh mir ne Dardania edhe me gjeth shoqerin kety pari

Kloni
02-04-05, 11:22
Edhe pse une kam ardhe shume para teje ketu, te flm per mikepritjen e shprehur dhe pershendetjen e uruar per te kaluar mire. Une besoj ne gjera te mira, por nuk jam i gjinise se bukur qe te kaloj qysh dua vet ne jete dhe ne net, por nuk jam as per me u qajt se edhe keshtu nuk jam keq dhe pershendetja jote me jep shije....
Yung kalofsh bukur

turisti
06-07-05, 13:02
:P Kloni i nderuar,

Koha ėshtė qe te pershendes perseri..... :P :P :P :P :P :P :P :P


Me respekt,
TURISTI. :P

lazdrani
06-07-05, 20:42
Kloni i nderuar,prezenca e juaj ne Forum me bene kenaqesin dhe nderi.
Shkrimet tuja gjithmone ikam adhuruar dhe lexoje me endje.


Respekt te veqant per ju Kloni :wink:


Perhere Lazdrani i juaj :P

Kloni
08-07-05, 09:54
:P Kloni i nderuar,

Koha ėshtė qe te pershendes perseri..... :P :P :P :P :P :P :P :P


Me respekt,
TURISTI. :P


Te paska ardhe koha edhe ty me blu pershendetshem ne kete mullirin tim!
Flm qe me rikujton rikthimin gati te harruar!

Pershendetje!

Kloni
08-07-05, 09:56
Kloni i nderuar,prezenca e juaj ne Forum me bene kenaqesin dhe nderi.
Shkrimet tuja gjithmone ikam adhuruar dhe lexoje me endje.


Respekt te veqant per ju Kloni :wink:


Perhere Lazdrani i juaj :P

I nderuar qofsh Shoki, hiq me pak nder dhe kenaqesi ndjej edhe une nga pershendetja jote xhentellmene!

Vecante te pershendes edhe une Lazdrani!

turisti
08-07-05, 12:18
:P Kloni i nderuar,

Koha ėshtė qe te pershendes perseri..... :P :P :P :P :P :P :P :P


Me respekt,
TURISTI. :P


Te paska ardhe koha edhe ty me blu pershendetshem ne kete mullirin tim!
Flm qe me rikujton rikthimin gati te harruar!

Pershendetje!

Kloni i nderuar,

Ne zemren e miqve,as shkuarja,e as rikthimi nuk jane te harruar kurre. :P

Me respekt,
TURISTI. :wink:

GURI SYLAJ
10-07-05, 08:08
Klloni, ju pershendes dhe ju uroj te gjitha te mirat.

Kloni
13-07-05, 12:51
:P Kloni i nderuar,

Koha ėshtė qe te pershendes perseri..... :P :P :P :P :P :P :P :P


Me respekt,
TURISTI. :P


Te paska ardhe koha edhe ty me blu pershendetshem ne kete mullirin tim!
Flm qe me rikujton rikthimin gati te harruar!

Pershendetje!

Kloni i nderuar,

Ne zemren e miqve,as shkuarja,e as rikthimi nuk jane te harruar kurre. :P

Me respekt,
TURISTI. :wink:

As une nuk e dua harrimin asnjehere dhe te falenderoj per pershendetjen kaq domethenese...

Miqesisht,

Kloni

Kloni
13-07-05, 12:52
Klloni, ju pershendes dhe ju uroj te gjitha te mirat.


I mire dhe i pershendetur sinqerisht, qofsh gjithmone!

Gentiana
13-07-05, 16:46
Kloni nje pershendetje keni edhe nga une.

Ju uroj ēdo te mire.


Genta

Kloni
20-07-05, 09:15
Kloni nje pershendetje keni edhe nga une.

Ju uroj ēdo te mire.


Genta

Qofsh e uruar dhe e gezuar Gentina qe me paske zbukuruar kete ode mullixhie me kete pershendetje!

Kloni

halla e madhe
16-08-05, 18:01
Pershendetje te perzemerta per Klonin:halla e madhe :lol: