PDA

View Full Version : Halla e Madhe.....................


DEA
17-12-04, 14:48
Presim prezentimin e juaj..........................?

halla e madhe
17-12-04, 15:23
Dea_me vjen mire qe paske bere kete pytje :!:
Halla eshte nji bashkeatdhetare e juaj,jetoje qe shume vite neVjene.Kame nji shkolle te larte te med. te kryer ketu ne qytetin ku jetoj.Familja ime eshte ajo qe me mbane te gezuar per jeten.Kohen e lire e kaloje me lexime librash te shkrimtarve shqiptar edhe atyre boteror.do te tregoja edhe me shume..nese deshiron te pergjigjem permes E-mailt :lol:

DEA
17-12-04, 15:37
Faleminderit qe sme late gjate te pres lexoj shkrimet e juaja me shume deshire keshtu lindi edhe deshira te dija diq me teper per ty. MIRE SE ERDHE :D

halla e madhe
17-12-04, 15:42
DEA_Deshiroj te kemi caste te mira ne forum,jo vetem me Ty por edhe me bashkebiseduesit tjere :!:

Diana007
17-12-04, 15:52
halla e madhe mir se erdhe ne Forumin e Dardanis, shpreseoj se je duke kaluar qaste te mira ketu, te pershedes dhe kalofsh mir :wink:

halla e madhe
17-12-04, 16:05
Diana007_flm per pershendetjet !te deshiroj shume te mira ne jete!!

Gentiana
17-12-04, 16:06
Halla e madhe, mire se vjen ne forumin dardan, qaste te kendshme te uroj.

halla e madhe
17-12-04, 16:12
Gentiana_Gezohem per urimet tua!Te deshiroj nga zemra shume te mira ne jete!

Murgesha
17-12-04, 16:37
Dea_me vjen mire qe paske bere kete pytje :!:
Halla eshte nji bashkeatdhetare e juaj,jetoje qe shume vite neVjene.Kame nji shkolle te larte te med. te kryer ketu ne qytetin ku jetoj.Familja ime eshte ajo qe me mbane te gezuar per jeten.Kohen e lire e kaloje me lexime librash te shkrimtarve shqiptar edhe atyre boteror.do te tregoja edhe me shume..nese deshiron te pergjigjem permes E-mailt :lol:


Halla mirė se na erdhe.
Tė kam dhėnė mjaft komplimente gjer mė tani, por gėzohem qė jeni nė mesin tonė.

Barbaroza
17-12-04, 16:44
Halla e Madhe,sa doja une te hapja nje teme te tille,mendoja se ndoshta te pengon qe tjeret te hapin tema per ty dhe per kete e lija.Por DEA paska bere mire qe nuk "te ka pyetur". :wink:
Une gezohem qe ne forum na vijne persona me te cilet gjen kenaqesine te diskutosh per tema te ndryshme,e tille jeni edhe ju per mua!
Te uroj t'ia kaloni sa me mire ketu ne mesin tone!

halla e madhe
17-12-04, 17:05
Barbaroza_eshte me te vrtete nji kenaqesi per mua kur shof nga te gjitha anet jame e mireseardhur :lol: Ty ta kame hallin halla :wink: mire keni ba qe nuk me pytet,me se miri ne menyre spontane veprohet kesi soji :!:
Halla jame e gatshme te flas haptas me te gjithe juve,sidomos per Ty Barbaroza e kame nji dritare te vogel ku munde te troket kurdo :wink:

Barbaroza
17-12-04, 17:16
Te falenderoj Halla.Kurdohere qe te me paraqitet nevoja,do trokas ne deren tende te miqesise!

MemphiSx
17-12-04, 17:17
Gjinija mashkullore paskan harru me pershendet Hallen e Madhe :D
Me t'vertet atmosfera ka qen disi pak si e zymte ne Dardania pa nje Halle
Ja me ne fund edhe Halla na erdhi
Mir se ke ardhe ne Forumin me te madhe Shqipetare Dardania :)
Te deshiroj qaste te kendshme :)

uliksi31
17-12-04, 18:04
Mire se na ke ardhur o Halla e madhe.Ti na erdhe Halle e plot goja :wink:
Barbaroza sa her qe te vizitojsh Hallen ne at dritaren e vogel,nga nje pershendetje te vecant dergoja prej mejet :lol:

halla e madhe
17-12-04, 18:59
Memphisx(B)mbasi te paska marre malli per nji halle,do te vjen halla ne Kosove keto dite ,do te vizitoje ty (B) me siguri!!!do te trokas te dritarja e vogel :wink: :lol: tung!!

Uliksi31_Qe me hallen,edhe ty nuk te harron halla..hahaha..Barbarozen mos ma mundo,ajo ka mjaft obligime tjera :wink: Pershendetje!!

aferdita
17-12-04, 20:27
Halla e madhe te preshendes dhe te uroj mireseardhjen jeni me te vertet e mrekullueshme me ato shkrime te sinqerta qe i lexoj me deshire :wink:

DEA
17-12-04, 20:57
Hallush mikeprites jemi sa te duash :wink:

dr1ta
17-12-04, 22:14
Hajde halla e madhe edhe ty hyne ne valle :) Mire se erdhe ketu shpresoj ce do te kalon mire, qaste te kendeshme.Mirembetsh.

halla e madhe
17-12-04, 22:25
Aferdita_gezohem per mikpritjen tende,njiherit te flnd. shume qe po te pelqejkan shrimet e halles...tung!


Dea_mori qka me bane ti keshtu :?: :oops: sa here qe po me pershendet dikush po marrohem,ma hoqet havalen :wink: :P
mbremje te kendshme!!

Drita_hajde drita e vogel,hajde luj me loder moj drita e vogel..opaaaa!! :P pershendetje nga halla

ShEjToNkA
17-12-04, 23:30
Dea_me vjen mire qe paske bere kete pytje :!:
Halla eshte nji bashkeatdhetare e juaj,jetoje qe shume vite neVjene.Kame nji shkolle te larte te med. te kryer ketu ne qytetin ku jetoj.Familja ime eshte ajo qe me mbane te gezuar per jeten.Kohen e lire e kaloje me lexime librash te shkrimtarve shqiptar edhe atyre boteror.do te tregoja edhe me shume..nese deshiron te pergjigjem permes E-mailt :lol:


Halla e madhe ,mirė se na ke ardhė. Tė dėshirojė tė kaloni sic ėshtė mė sė miri.
Postim e juaja i lexojė me kėnaqėsi ,vazhdoni edhe tutje kėshtu,jeni e mrekullueshme!
Caste tė kėndėshme!

halla e madhe
17-12-04, 23:56
Shejtonka_te pershendes perzemersisht!Flmnd.per urimet e postuara,do te perpiqem me te gjithe te shkembejme biseda te mira dhe permbajte te shendosha!!!Caste te mira....

Luana
18-12-04, 07:02
Mirė se ke ardhė Halla e madhe shpresoj se do tė kesh qaste tė kėndshme nė mesin ton :wink:

halla e madhe
18-12-04, 15:11
Luana_flmnd. per mireseardhje qe me urove :!: kalo mire... :lol:

Gentiani
18-12-04, 17:28
Hajde Halla e Madhe hajde hynė nė valle!

Mirė se keni ardhur dhe ju dėshiroj tė kaloni ēaste tė bukura dhe kėndshme diskutimi nė Forum dhe mesin e diskutuesve tė shumtė qė i japin gjallėri diskutimeve nė Forum.

Pėrshėndetje!

Gentiani

halla e madhe
18-12-04, 17:49
Gentiani_Te falenderoj perzemersisht :!: Deshiroj qe diskutimet tona te kene gjithmone gjalleri edhe me TY :!:

turisti
18-12-04, 20:15
Halla e Madhe,

Mire se erdhe .

halla e madhe
18-12-04, 21:01
Turisti_mire se te gjeta edhe ty!!po turista more jemi ne kete bote apo :wink: :!: :!:

turisti
19-12-04, 00:27
Turisti_mire se te gjeta edhe ty!!po turista more jemi ne kete bote apo :wink: :!: :!:

PO, " halla e madhe " e nderuar .

Te pershendes sinqerisht,
TURISTI.

blusky
19-12-04, 17:37
Halla e Madhe,mire se erdhe,te deshiroj qaste te bukura ne kete forum,dhe ēdo te mire ne te ardhmen. :wink:

Mafiozi
19-12-04, 17:48
Mir se vjen ne forum halla e madhe, e bere nje vend te fort
qe prej fillimi, shkrime interesante shoh nga ana jote, shpresoj qe
vazhdon ne mesin ton per nje koh shum te gjat.

Te pershendes me shum respekt halla e madhe
Kaloh mir :wink:

halla e madhe
19-12-04, 20:37
Blusky_te falenderoje per urimet tua!Shume te mira ne jete!!!Mafiozi_ne u konfontuam ende pa u prezentu si duhet,tash kur me hoqi havalen Dea jame bere halle e shtepise :wink: Me vjen mire qe gjendem ne mesin tuaj!! Pershendetje nga zemra :!:

PAOLINA
19-12-04, 20:59
HALLA

MIR SE NA ERDHE

DHE PERSHENDETJE

KALOFSH SA MA MIR KETU dhe gjith te mirat :wink:


me respekT

halla e madhe
19-12-04, 21:38
Paolina_te falenderoje shume :!: Shume te mirat ne jete :lol:

Loloku
20-12-04, 09:34
Krejt si e njofshme po me dukesh dhe pritojsha me te uru mireseardhjen tu kujtu se nuk e ke per here te pare, pastaj disi frikshem me duken hallet e mdhaja, qofsh e madhe jo vetem ne halle, por edhe ne kenaqesi...

halla e madhe
20-12-04, 18:23
Loloku_te pershendes perzemersisht!na pelqefte muhabeti me hallen :wink:

Kaltrushi
21-12-04, 12:46
O mire se na erdhe bre halla_madhe. Si te ra ky emer ndermend. Me bjen te mendoj per hallat e mija. Ke respekt nga une dhe je i mireseardhur.

Kalo sama bukur me ne

halla e madhe
21-12-04, 16:08
Kaltrushi_pershendetje te perzemerta :!: me quajne halle e dashur femijet e vellazerive ne kosove besa shpesh me thone "halla zemer"..hahaa.. shume te mira ne jete!!!

Barbaroza
21-12-04, 18:18
Kaltrushi_pershendetje te perzemerta :!: me quajne halle e dashur femijet e vellazerive ne kosove besa shpesh me thone "halla zemer"..hahaa.. shume te mira ne jete!!!

Halla zemer,kalova ketej dhe nuk deshirova te largohem pa ta dhene nje pershendetje dhe nje mpuqqqq te madhhhhhh:muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh . :P

halla e madhe
21-12-04, 19:13
Barbaroza_Hmmmmmmmmmm..mori se ma shkule faqen!!! Lum bafte Halla per ty :!: :!:

Mafiozi
22-12-04, 19:12
Blusky_te falenderoje per urimet tua!Shume te mira ne jete!!!Mafiozi_ne u konfontuam ende pa u prezentu si duhet,tash kur me hoqi havalen Dea jame bere halle e shtepise :wink: Me vjen mire qe gjendem ne mesin tuaj!! Pershendetje nga zemra :!:


Konfrontim interesant dhe i bukur ka qen hall :wink:

Mir se vjen ne shtepin ton :P

:wink:

halla e madhe
24-12-04, 16:15
Mafiozi_une mbeta ketu ne shtepine tone,e ti nuk shifesh askund me hallen :cry: kah po ja shkel ti djali i mire :?: :wink: Pershendetje!!

Honesty^uk.
24-12-04, 17:01
Mire se ardhjen ne forumin tone ta uron edhe Honesty
kalofsh sa me kendshem ne mesin tone.

halla e madhe
24-12-04, 17:20
Honesty_faleminderit per urimet tua!! Suksese dhe shume te mira ne jete nga HALLA :lol:

Rudi_1
24-12-04, 22:30
Dea_me vjen mire qe paske bere kete pytje :!:
Halla eshte nji bashkeatdhetare e juaj,jetoje qe shume vite neVjene.Kame nji shkolle te larte te med. te kryer ketu ne qytetin ku jetoj.Familja ime eshte ajo qe me mbane te gezuar per jeten.Kohen e lire e kaloje me lexime librash te shkrimtarve shqiptar edhe atyre boteror.do te tregoja edhe me shume..nese deshiron te pergjigjem permes E-mailt :lol:

Hajde,hajde "BOJRUM" Halla e Madhe.Nese nuk te mirpresim ty cilen do ta mirpresim.Njė (1) hall te madhe kemi. :lol: Caste te mira....................................Rudi_1 8)

halla e madhe
24-12-04, 23:59
Rudi_1_Faleminderit per urimet!Cdo te mire ne jete!!

DEA
25-12-04, 00:06
halla e madhe nje pershendetje te ngroht per tyhttp://www.mysmilie.de/smilies/big/img/010.gif

adrioni
25-12-04, 00:09
Moti kohe e kam pase ndermend te prezentohem mirepo nuk kam mundur por me insistimin e DEA-s erdhi edhe ai moment

Jam Adrioni qe jetoj ne Sydney, jam student para diplomimit dhe gjithashtu punoj ne nje bank ketu ne Sydney, origjinen e kam nga Kosova dhe vertet me keni bere te ndihem sikur jam ne Kosove gjate kohes sa kemi shkembyer postime ketu ne DARDANIA, ndoshta nuk kam mundur edhe aq shume te dergoj postime mirepo eshte problemi se koha nuk me premotn edhe aq shume.....Ju pershendes te gjitheve dhe shpresojme qe dot kalojm per mrekulli ketu ne Dardania.

DEA
25-12-04, 00:22
adrione duhesh ta hapesh temen e re :lol: kjo eshte faqja e halles madhe po megjithate mire se erdhe :wink:

halla e madhe
25-12-04, 08:28
Dea_Pershendetje nga zemra edhe per TY!ne jemi te parat qe hapim faqet e FD :wink: :lol: dite te mbare :!:

adrioni
25-12-04, 13:00
Dea falemnderit per mirepritjen....e di qe duhet te hapet teme e re mirepo kam reagu shume shpejt dhe nuk e kam shikuar qe eshte e Halles Madhe..por megjithate menodoj qe nuk prish pune.....Mirembeteshi

livoreka bicio
25-12-04, 23:54
HALLA E MADHE, MIRE SE NA KE ARDHE NE FORUM... KENA PAS NEVOJE PERE NJE HALLE,HAHAHAHH :P :P ... TE PERSHENDES DHE TE UROJE ARGETIM TE KENDESHUME NE MESIN TONE. :wink:
BICIO. :wink:

Mafiozi
26-12-04, 13:17
Mafiozi_une mbeta ketu ne shtepine tone,e ti nuk shifesh askund me hallen :cry: kah po ja shkel ti djali i mire :?: :wink: Pershendetje!!

:( :(

Me vend e ki halla e madhe, keto dit nuk kam pas shum koh te hy ne
shtepi, kam pas do pun vetem jasht kam ndejt :D

Me vjen mir qe mendon per mua oj Hall, por punet i kryta e tash syt
do ti qerroj qdo dit ne shtepi :lol: :lol: :wink:

halla e madhe
26-12-04, 16:03
Mafiozi_te ka mbete kjo Halle tash ketu tek pragu i forumit,veq po shiqoj kah po sillet ky djali i halles,po me duket thuase jame ne ndonji aeroport te“new-yourkut :wink: :lol: :roll:

halla e madhe
26-12-04, 16:05
livoreka bicio_flm,per urimet...shume te mira ne jete :!:

Rudi_1
26-12-04, 22:35
Rudi_1_Faleminderit per urimet!Cdo te mire ne jete!!

Ju falemender "Halla e Madhe" edhe une ju pershendes dhe kalofshi mejr.................................Rudi_1 8)

Mafiozi
27-12-04, 18:08
Mafiozi_te ka mbete kjo Halle tash ketu tek pragu i forumit,veq po shiqoj kah po sillet ky djali i halles,po me duket thuase jame ne ndonji aeroport te“new-yourkut :wink: :lol: :roll:


Moj halla e madhe na kenaqe perher e me shum, mos rri ne prag po hyn
ne dhomen qe deshiron, je e mirseardhur me deshiren e gjith anetarve:D

PS: Djali halles te percjell nese te vjen marre :lol: :lol: :wink:

Mensuri
27-12-04, 18:27
Mirembrema....

halla e madhe
27-12-04, 19:40
Pershendetje Mensuri!

halla e madhe
27-12-04, 19:41
Mafiozi_Caste te kendshme te deshiroj perhere :!:

DEA
01-01-05, 22:42
Halla urime viti i ri edhe per ju, GEZUAR

Mr_100%
01-01-05, 23:13
Halla,mbes me shpres se keni kaluar mire ne ket start te vitit 2005,dhe uroj qe vetem gjera te mira dhe dite te mira te ju shoqrojn deri ne funde

te uron nipqe

Murgesha
01-01-05, 23:55
Halla prano njė pėrshėndetje tė ngrohtė nga unė Murgesha.

Dhe me fat e

Gėzuar Pėr 2005

halla e madhe
02-01-05, 08:48
Dea_Flm.per urimet!Gjithashtu ju deshiroje Ty dhe mbare familjesh suksese dhe shendet te mire Per ket VIT Te RI!!

halla e madhe
02-01-05, 08:52
Murgesha_Pershendetje te perzemerta pe Ty dhe mbare fam.!Suksese dhe shendet te mire per ket Vit te RI 2005!!halla

halla e madhe
02-01-05, 08:55
Mr_100%-Nnipqe,te Uroj vitin e Ri 2005!!le te sjelle suksese dhe shendet Ty dhe mbare familjes tende!

livoreka bicio
02-01-05, 12:38
HALLA E MADHE URIME VITIN E RI *2005*DHE TE DESHIROJE SHENDET,LUMTURI,HARMONI DHE REALIZIME TE ENDERRAVE TUA NE KETE VITE. MBETENI E PERSHENDETUR QDO HERE NGA ANA E IME. :wink:

ME NDERIME
BICIO. :wink:

halla e madhe
02-01-05, 13:33
Bicio_flm.per urimet.Nga zemra te deshiroje suksese ne jete :!:

Barbaroza
02-01-05, 15:01
Hallaaaaa,gezuar dhe per shume mot Viti i Ri 2005!

halla e madhe
02-01-05, 17:07
Barbaroza_Gezuar edhe ty nga zemra VITI i RI 2005!!

Mafiozi
04-01-05, 22:58
Mafiozi_Caste te kendshme te deshiroj perhere :!:

Faleminderit, gjithashtu edhe nga ana ime hall.

Me pelqen kerakteri yt i kendshem.


Kaloh mir.

vushtrria
06-01-05, 15:16
oj halla merre me mend njeriu per pak behet hor moj halle,e shiqova rend ket rubrik per juve moj hallle,une nuk pasna ber kurre nje pershendetje per juve,ta pranoshe nje gabim eshte kultur halle une ju kam then disa her se ju jeni hijeshia e forumit,andaj halle pranoni pershendetjet e mia,dhe mir se keni ardhe ne shoqerin ton te madhe dardane :lol:

halla e madhe
07-01-05, 13:00
Vushtrrija_faliminderit per urimet tua!Me hallen nuk koritesh asnjihere,jame njeri qe ju kuptoje te gjithve,here kemi kohe,e here jemi te zanun me pune te ndryshme..keshtu jeta na hodhi me dallget e veta ane e mbane botes :wink: Pershendetje :!:

Arbėri
13-01-05, 23:45
Pershendetje Halla e madhe :lol:
Pasi nuk kam pas mundesi ta uroj vitin e ri, te deshiroj qe viti 2005 te jete vit i permbushjes se deshirave tua, edhe pse Ju Hallat keni deshira te shumeta :wink: por deshiroj qe shumica te realizohen :lol: :lol:

Te gjitha tre mirat Halla e madhe :lol: :lol:

halla e madhe
14-01-05, 13:54
Arber_flm.per gjitha deshirat :D Pershendetjet tua jane gjithmone te mireseardhura :P te uroje shume suksese ne jete :!:

Arbėri
14-01-05, 14:22
Arber_flm.per gjitha deshirat :D Pershendetjet tua jane gjithmone te mireseardhura :P te uroje shume suksese ne jete :!:


Si urdheroni Halla e madhe :lol: Edhe shkrimet dhe fjalet tua, jane te mirepritura gjithemone nga ana ime :lol: :lol:

Sukseset mos te mungofshin, ne te gjitha sferat e jetes :lol: :lol: :lol:

uliksi31
15-01-05, 00:27
Pershendetje per Hallen e madhe.Moti sja kame ndegjua zerin :shock: Thash mos po harrohemi se jeme ksajt.E tani as me ngren flia me.Ose specialitete tjera qe vec halla din te i maroj :lol:

halla e madhe
15-01-05, 11:42
Uliksi31_ku je me hallen ti qe na ke humbe keto dite?A mos e pate rendin e magjes a?Te pershendes edhe une ty,suksese gjithmone :!:

Arbėri
18-01-05, 23:48
Pershendetje Halla e madhe :lol: :lol: :lol:

Eeeeeee edhe sa here kam met pershendet, pa pa paaaaaaa, sepse nje Halle e kemi dhe e meriton valla :lol: :lol:

Nje pyetje bre Halla e madhe, nese ben: Qka eshte puna e "rendit te magjes"? :P
Une ende i ri e nuk po i kuptoj keto fjal breeeeee :cry: :oops: :x :wink: :lol:

halla e madhe
19-01-05, 12:19
Arber_hajt me hallen se edhe ty te vjen radha e magjes :wink: peshendetje :lol:

Arbėri
19-01-05, 14:54
Arber_hajt me hallen se edhe ty te vjen radha e magjes :wink: peshendetje :lol:


Vallha bre Halla e madhe, ISHALLA, ke qka ke, vetem ta provoj edhe qat "rendin e magjes", qyyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E di qe Halla nuk lejon diqka qka nuk eshte mire, kame besim te PLOTE ne tye, Halla e nderuar :lol: :lol: :P :P :P :P

halla e madhe
19-01-05, 20:36
:lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)

Arbėri
19-01-05, 22:54
Me fate Bajrami, oj Halla e madhe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Rendi e do qe se pari te pershendeten dhe te urohen te afermit, a po bre Halla? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

halla e madhe
21-01-05, 12:36
Me Fat edhe me hajr te mire edhe ty ky Bajrami i Vogel :!:

Arbėri
24-01-05, 22:29
Me Fat edhe me hajr te mire edhe ty ky Bajrami i Vogel :!:


Ooooooo shume falemnderit oj Halla e madhe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Po qka na ke humb diqka oj Halla e madhe? :cry: :cry: :cry:

Luana
29-06-05, 04:15
Halla te pershendes sot ne oden tende edhe besoj se sot jemi 1 me 1 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Gjithe te mira halla , mire u ndegjofshim :wink:

Arbėri
09-07-05, 16:58
Halla e madhe, shume e nderuar, e rrespektuar, e Madhe, e dashur, e ēmuar!

Te deshiroj te gjitha te mirat e kesaj bote, ku do qe gjendesh :lol: :lol:

Kalo nje pushime te mrekullueshem sepse e ke meritua :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Po si moj Halla e morre pushimin ne kohen me te keqe, kur nuk e kame ne plane ti, rendin, ti tuboj, ti mbledhi bijat :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :lol: :lol:

GURI SYLAJ
10-07-05, 08:00
Halle miremengjesi . Nese eshte per t'i besu Arberit , Ju qenkeni ne pushim. Pushim te kendshem e mir ia ke ba se kur po bahen bija e fmij kallabllak as pushimit nuk po i dihet kimeti.

Ijuaji Guri Sylaj

halla e madhe
10-07-05, 13:47
Arber_Te falenderoj per keto urime kaq te gezuara prej teje.Mos harro se rendin e t'pames nuk e humbim.Banu gati ti daja Arber se do te kallim kesaj radhe edhe tek ju :lol: :lol:

halla e madhe
10-07-05, 13:49
Guri Sylaj_Te falenderoj per urimet tua.Edhe juve ju deshiroj pushime te kendshme verore prane gjirit familjar :lol:

Arbėri
10-07-05, 14:56
Arber_Te falenderoj per keto urime kaq te gezuara prej teje.Mos harro se rendin e t'pames nuk e humbim.Banu gati ti daja Arber se do te kallim kesaj radhe edhe tek ju :lol: :lol:


http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a115.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif

Artisti
27-08-05, 20:30
hall mir se tkam gjet

t pershendesArtisti

halla e madhe
28-08-05, 19:57
hall mir se tkam gjet

t pershendesArtisti

Flm,gjithashtu pranoni pershendetje kudo qe jeni :P

Honesty^uk.
24-02-08, 11:54
ooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Haaaaaaaaaalllllllllllllllllleeeeeeeeeee
uaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

doku moj ka shpia se kane ardh musafir dhe na ka marre malli