PDA

View Full Version : Un jam Ai q Jom


Jacko^vaR^
22-11-03, 16:12
Valla jom Astriti nga Gjakova ... jom rreth te 20-tave... kerush nuk po ma prish mire osht pune shume qishtu per ma shume ndashit per me kontaktu si shok se ma shume sdu hiq per inat .. po mes menoni qe kom femen... ahahahah .tung tung

Beni_gjk
22-11-03, 23:31
Valla Astrit me kon femen une te kisha shkru per dashuri se me bo me te ngjoft femnat qysh te ngjo une duhet mi ndru emailin a

Zana
23-11-03, 13:12
O Beni a shume te perlqen Astriti a,a po thu shume i mire a??? hahah :wink:Ju pershendes!Zana :lol:

Jacko^vaR^
24-11-03, 21:05
Beni_gjk mos more ashtu se mendojn qe penima osht qashtu ahahahah :P flm flm per tegjithaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Beni_gjk
24-11-03, 22:36
Ha Ha Zana valla kurgjo nuk eshte Jacko^var qka jam une me em pa ha ha hajgare fola se Jacko^var i ka nja 3 femna ma shum se une po ska lidhje :P

Jacko^vaR^
24-11-03, 22:47
Beni_gjk mos ashtu se menon qika qe penima qe kom femen qy ahahahaha :P

Zana
26-11-03, 12:47
Po de po Krejt Djemt jan qishtu dhe thojn i kan ka 3 Femra..po kush jo beson juve more? hahahNejse une e di cysh doket Jackovari nuk asht i keq..dhe nejse ka femer ishalla me fat o Astrit! haha :wink:Ju pershendes!zana

Zana
28-11-03, 13:27
:D :) :( :o :lol: 8) :? :shock: :x :P :oops: :cry: :wink: :roll: :twisted: :evil: :!: :?: :idea: :arrow:

stubllani
07-12-03, 14:36
http://64.4.22.250/cgi-bin/getmsg/foto1.jpg?curmbox=F000000001&a=40e1386e9971bdfb9be20c529403a6e1&msg=MSG1070804156.35&start=854997&len=52912&mimepart=3&disk=64.4.22.72_d1337&login=a_ramaj87&domain=hotmail%2ecom&hm___sig=10e5e2c901c3bcc74f42e8071af87f8c4f10c7be2 e2ec499

Murgesha
07-12-03, 15:33
Stubllan prej ciles Stubell je Prej asaj te lartes apo te ultes.

Pershendetje Murgesha.

Jacko^vaR^
08-12-03, 23:03
Hahaha ani zana ani zarabatem ti mu shume flm ahahaha .. masi pe din qe kerkush nuk pom don :( heheheh bohet mire ;)

Zana
09-12-03, 16:39
Pse more nuk te zajabati..hahaMire e ki de,heid se bohet mire dhe kome ta qet ni Austriake tmire..haha :lol:

Jacko^vaR^
09-12-03, 16:58
hahah zana ani mire shume qyre najo te mire per mu mos mu kon palidhje ahahh... shume flm tungi tungi

Zana
09-12-03, 17:00
Jo jo o dreq,mos ku gajle hiq,ka me ta qet ni bukuroshe!!!!! :wink:

Jacko^vaR^
09-12-03, 22:21
ani shume flm zana po tash pom dridhet zemra kur po thu ni bukuroshe :D ahahahah .. ani ani bohet mire mos ta nin

Zana
11-12-03, 07:47
...hahaha o Dreq,o dreq! :wink:Po cysh pe mendon at bukuroshe??? :roll:

MemphiSx
11-12-03, 22:00
HiHi Jacko^Var Te dul nafaka en Forum se prej chatit spat hajr bre nonen

Zana kqyr bre en mujsh me ma gjet edhe mu njo Nr.31 Em vyne a

Bye se bohet mire :P:D:S

Zana
12-12-03, 14:23
:wink:

Zana
12-12-03, 14:27
haha, :lol: O MemphisX heid se dikur edhe ty tvejn Vera ka Dera..mos ki gajle .. 8)

Jacko^vaR^
13-12-03, 22:03
ahahaha Ani MemphisX mire e ki se ki keq shyqr prej zoti .. mire osht puna Zana mos ta nin ty... hjhhehe a e din qe je ma e mira

Zana
14-12-03, 13:55
o flm,ma e mira jam a! :oops: 8)

Jacko^vaR^
14-12-03, 17:22
Po Poooooooooo ZANA pse a nuk e ki dit aaaaa qe more une pot kallxoj qe je very beautiful girl :wink:

Zana
15-12-03, 11:00
Po de ma e mira jam me ti ndreq punt a??? haha :)

Jacko^vaR^
15-12-03, 23:58
ahah Zanaaaaaaaaaaaaaaaaaa hajt hajtttt spom thirr aaaaaaaaaa ani ani

Zana
16-12-03, 12:33
Kalzo bre drejt a jom ma e mira me ti ndreq punt me germanka?,se nuk ka bol qika te mira ne kosov?!San nuk vyn kto Germanka! hahahaDhe ku ke pa ti me thirr Qikat Djemt?? hahaha 8) :wink:

Jacko^vaR^
16-12-03, 18:31
Zana qysh more ku ki pa ti mem thirr qika po a po lypim more me hi ne Evrop ndryshe nuk bon... qishtu e ka jeta :P tungiiiiiiiiiiiiiiiiii

Zana
16-12-03, 18:36
Me mujt isha kthy krejt ne Kosov valla po cfar Evrope..haha :P

Jacko^vaR^
17-12-03, 15:48
Zana parfum te vjen era kthehu ne Kosove Se une te pres te Dera... :D

Zana
18-12-03, 11:23
haha e more Astrit me mujt me ardh ne Kosov..qitash isha ardh! :cry: 8)

Jacko^vaR^
18-12-03, 16:04
Hajt Zana nisu more qitash une pot pres te aroporti qy hajde :P

Jacko^vaR^
18-12-03, 16:05
Pernima ZANA kur ki me ardhe e kosove kallxom mos me rrej qy se dal te pres une e mos me ardhe ti une merdhina se ftoft ktu :P

Zana
18-12-03, 19:14
Une tash me mujt me ardh isha ardh po nuk muj! :cry:

Besoj se vi Veres ...po cka me bo!!Dhe ishalla ngrihesh! haha :P 8)

Jacko^vaR^
21-12-03, 01:50
ahahah Zana ani ani ishalla ngrima me ty hahaha ma mire :P ahahaha

Zana
21-12-03, 12:50
Heid heid bo hajgare bo.. 8)

Jacko^vaR^
22-12-03, 22:23
aaha jo pasha ty sjom ka boj hajgareeeeeee qyyyyyyyyyy mos bre kshtu ani me bo une me bo hajgare me ty zoti me vran ... mos tanin more ehehe tungiiiiiii Zanaaaaaaaaaa

Zana
24-12-03, 14:18
Po de mire e ki..me mu nuk ka me bo hajgare..haha :PNejse..o dreq,o dreq!

Jacko^vaR^
27-12-03, 17:08
o jo bre zana as mos e qo menen aty qyyyyyyyyyy .... se nukboj une hajgare me ni femen kaq te mire qysh je ti ;) tungiiiiiiiiii

Zana
28-12-03, 14:18
po po...o mos um kalzo ti mu,e di cysh jan mashkullt..po nejse de nuk ka problem!!!

Zana
28-12-03, 14:25
Po du me than se njejt asht si bone hajgare si nuk bone.njejt asht...se nuk asht rezik.. se asht Bisedim! :wink:

Zana
28-12-03, 14:26
Po du me than se njejt asht si bone hajgare si nuk bone...njejt asht...se nuk asht rezik.. se asht Bisedim, per mire kuptim! Zana :wink:

Jacko^vaR^
28-12-03, 18:17
qashtu zanaaaaaaaaaaaaaaa mire eki tiiiiiiiiiiiiiii :P ahahahha

Zana
29-12-03, 14:29
po normal se e kam mire..une qith e kam mire..haha :wink: :roll:

mirolf
29-12-03, 18:59
VEREJTJE TE GJITHEVE

se pari emsohuni te shkruani drejt shqip dhe pastaj prezentohuni.
te ju vije turp te mos dini te shkruani, drejt shqip por gjithmone me gabime. dhe me fjale te huaja qe nuk gjinden ne fjalorin shqip.

Jacko^vaR^
29-12-03, 23:30
VEREJTJE TE GJITHEVE

se pari emsohuni te shkruani drejt shqip dhe pastaj prezentohuni.
te ju vije turp te mos dini te shkruani, drejt shqip por gjithmone me gabime. dhe me fjale te huaja qe nuk gjinden ne fjalorin shqip.
Flm shume per keto keshilla por ti je ashtu i till vet din ta flasesh gjuhen shqipe ashtu siq duhet.. por mos na kqyr neve se na nuk dijme se qka eshte gjuha shqipe keshtu qe nashta edhe neve do te na vije dita qe ta mesojme... te pershendes shume tung

Zana
30-12-03, 14:42
qashtu bre,mire e ki Astrit.. :wink:

Jacko^vaR^
30-12-03, 17:17
E po qka me bo Zana Ka njerez qe nuk dojn met lon as me jetu po ... bohet mire ne te erdhmen heheh Zana tungiiiiiiiiiiiiiiiiii

Zana
31-12-03, 13:12
Po de po..

Po hiq mu tina bre..haha

Nejse.. :roll: 8)

lazdrani
31-12-03, 14:54
Jeni me te miret Zana dhe Jacko^vaR^ :wink: Argetim te kendeshem per ju nga lazdrani :P

Zana
31-12-03, 15:33
O shume flm Lazdran ...*Bruderherz* 8)

mirolf
31-12-03, 17:03
une i bej keto kritika sepse me dhimbseni ,edhe eshte nje kritike qe permiresohet.dhe kurr nuk esht vone qe te ndryshosh si psh;te mesosh te shkruajsh drejt shqip dhe te mos perdoresh fjale qe nuk ekzistojne ne alfabetin shqipetar,dhe gjera te tjera. mos harroni se jemi ne shekullin 21 dhe mos mendoni vetem per veten tuaj por edhe per familjen, qe do te krijoni sepse do te ket ndikim ne ta.une prap sdua qe te nderhyje ne gjerat personale, dhe kerkoj falje ne qofse ndonje ofendohet.por une ndihem i obliguar, qe te nderhyje sidomos te gabimet e pa gabuara.
une ju uroj vitin e ri dhe viti 2004 le te jet nje vit me suksese,hare,shendet dhe perparim.gezuar te gjitheve.

Jacko^vaR^
02-01-04, 17:07
mirolf mire shume ki fol ti po nuk edi a te pagun najkush ty me na kritiku neve apo qka po fiton ti me kit pune... mu ma kish marr menja qe gjithkush mi kqyrt punet e veta ndoshta ish kone shume shume me mire por per kete qe nuk i kqyrim punet tona personale jemi kujemi... kshtu qe nasha nuk ka nevoj me fol me teper ... te pershendes edhe une ty gjiashtu edhe ty URIME 2004

mirolf
02-01-04, 17:45
Zoteriut nga gjakova;mua sme paguan askush dhe une nuk jam duke kritikuar. por jam duke e dhen nje mendim te lire, ndaj temave dhe shkrimit.
po ashtu mua me erdhi shume mire ndaj teje, sepse ti me ishe pergjigjur
shume mire dhe ne menyre njerezore dhe te falenderoj.por une siq kam then me par une jam i obliguar, qe kur te shof ndonje gabim une do te nderhyj dhe do te mundohem te permiresoj gabimin. por ne asnje menyre nuk bej kritikime, vetem mundohem qe te ndihmoj aq sa di une.
une kuptoj dhe e di qe nuk esht nje gje e lehte, sepse kur te mesohesh ne nje gje si psh;te flasesh apo te shkruash apo ndonje gje tjeter.dhe te besh nderrimin e shpejt do te jet shume veshtire. por ne qofse mundoheni ateher do tia dalesh ne krye.por une prap kerkoj falje dhe ju lutem mos u ofendoni. sepse une nuk jam ketu qe kritikoj por mundohem te bej ndonje ndihme dhe po ashtu ndonje permiresim.

ju falenderoj per kohen e juaj qe ia kushtuat kesaj letre.

SheTa
05-01-04, 22:13
Jack^Ovar qka ka njeri ketu :( ahahaha se tybe san spo marr amo
spo e din njerzit qe ti je bukurosh ahahaha
artanibb po thot konje nuse knoje :) :oops:

GjIlAnAsI_cSi
06-01-04, 21:25
Ja Ti Far Astriti shum je i mire pasha nonen veq kush ta ka inati .. ani ka ni her edhe ne onderr po me shpejdahesh qaq i mire je t`isha konen femer ti kisha qu msit meni rend e nuk kisha prit hiq :D

Po rrej ka pak po hajt ishalla zen naj send edhe i ngon naj kush Fajlet e mia edhe zend naj send ghaghaghaghahg :P

GjIlAnAsI_cSi
06-01-04, 21:27
Ja Ti Far Astriti shum je i mire pasha nonen veq kush ta ka inati .. ani ka ni her edhe ne onderr po me shpejdahesh qaq i mire je t`isha konen femer ti kisha qu msit meni rend e nuk kisha prit hiq :D

Po rrej ka pak po hajt ishalla zen naj send edhe i ngon naj kush Fajlet e mia edhe zend naj send ghaghaghaghahg :P

Jacko^vaR^
10-01-04, 11:59
ahahahahah Gjilanasi rrej more se pa pare e ki qyyy po ta nin ahah. Sheta valla sdi hiq qka po fiton bre njerzit me kritiku a dijm na me shkru Shqip a anglisht.. po nejse qashtu i doket ne fillim se ma vone shkon u msu ...( 'do fillim osht i zorshem...) tung tunggggggggggggg kalofshit mire mpaqqqqqqqqqq arTanibb :P ZANA edhe ty ni mpuqqq te madhe ...ok tungi

Zana
10-01-04, 17:29
hiq mos me mpuq se krejt ke hupe bre dreq!!! :evil: :P

Jacko^vaR^
11-01-04, 16:48
ahahaha po qe kom hup more pot mpuqiiiiiiiiiiii qy a pot vjen marre tyaaaaaaa mos te vjen mare se marren ekan vra ne luft :P

Zana
11-01-04, 18:26
Jo bre po nuk ka nevoj..hehe :twisted:

MemphiSx
12-01-04, 00:04
mirolf qka ki bre a je en pazar ktu me shit ide a

Hajt babes qele ni tem per Gjuhe dhe letersi shqipe

Se ketu eshte vetem epr argetim e ne shkolle folim me gramatik e pa gabime gjuhesore :) Tung a Kalo buker

Edhe ti zana mpuqee Jacko^varin qy ehehehe

Zana
12-01-04, 16:28
hahahhaha po cfar more MemphisX as nuk e kam njet!!! hehe :P

Jacko^vaR^
21-01-04, 16:34
ahahaah Zana ani ani une e kom njet nese se ki ti ...:P ahahah tung tunggg kalofshit mire...

jehona
22-01-04, 16:59
ej more Jacko^vaR^ i ciles mahall he ke bre?? :wink:

Zana
22-01-04, 19:13
hehe :P :wink:

Jacko^vaR^
30-01-04, 15:54
ahhah Jehona une jam i mahalles teme pasha zoten ahahah... ejjjjjjjj Zanaaa po ku je bre ti fole naj fjal te madheeee qy :P

Zana
30-01-04, 19:43
Po qka me fol bre Astrit..nuk po di vallah!!
Vec te pershendessssssssssssssssss!! :P 8)

Jacko^vaR^
30-01-04, 23:24
ahha ani mire shume Zana edhe kjo osht mire mem pershendet se edhe une te pershendes shume shume ... tungiiiiiiiiiiiiiiiii

Zana
31-01-04, 17:01
Mire pra.. :wink:

Jacko^vaR^
02-02-04, 16:17
Ehh qishtu Zanannnnnnnn.. po fol naj sen mos rri pa fol qyy:P ndash edhe une foli per ty mos ta nin ahgahah .. tungi kalofsh mire

Zana
02-02-04, 17:46
Qka me fol breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, nuk po di??

Po de fol ti per mu,ma mire!! hehe :twisted:

Se nuk po di vallah..qka me fol,vec ju pershendesssssssssss!!!

Tungiiiiiiiiiiiiii :wink: :P 8)

GjIlAnAsI_cSi
04-02-04, 04:56
Ani de Mire :P

Astris Rrenci erdha ne Gjakov edhe ni djal sma gjete :p

manjaki
11-02-04, 20:01
ej a e dini cili osht profesioni i astriti rrakataqkja heheheheeheh tungi titti te pershendes je shum i fort a a :roll:

Jacko^vaR^
22-02-04, 21:05
ahahah ihaaaaaaaaaaaa qe u kanqem krejt gjilanasi mos njeri mos e merr ngat zemres se nuk osht mire .... Zanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mpuqqqqqqqq te pershendesssssssssss shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ee

Jacko^vaR^
22-02-04, 21:05
ahahah ihaaaaaaaaaaaa qe u kanqem krejt gjilanasi mos njeri mos e merr ngat zemres se nuk osht mire .... Zanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mpuqqqqqqqq te pershendesssssssssss shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ee

Zana
23-02-04, 15:52
Edhe une te pershendesssssssssssssssss Zemerrrrrrrrr!!! :P :wink:

caki
26-02-04, 16:57
Valla jom Astriti nga Gjakova ... jom rreth te 20-tave... kerush nuk po ma prish mire osht pune shume qishtu per ma shume ndashit per me kontaktu si shok se ma shume sdu hiq per inat .. po mes menoni qe kom femen... ahahahah .tung tung

Hahahah Jacko^vaR, krejt po i kuptoj, por pse e thae mos mendoni se kam femer? hahahah po mendon se ndonji vajze ka me tu paraqit a hahahaah oooo askush nuk te don ty bre heheheh :P :P :P shume i hjeshem je :twisted: hahahaah tung Jacko^vaR se llokum je mos mujsh krejtve me ju dal ne skej veq nje vishkllim fiuuuuuuuuuuuuubune vi.. :wink: :wink:

Jacko^vaR^
29-02-04, 00:43
hahha caki shume flm njeri po po qkar mire spom don kerkush qka me bo :P ahahaha qishtu njeri kanfsh buker ti... Ne Ket Forum bashk me ne...tunggggggggggggggg

BeeP
13-04-04, 02:58
Jacko^var^ Hohoo beso se ne shpirt po me dhimesh se spo te don kerkush .. veq mos ta ndin se te kam than se ste la vete se qasi i pa nafak jam edhe vete veq nashta mos po e trullavim naj njo po ja marrmi mend hahah.. Byee @lleee se po e hallakati Forumin kapak :)

Jacko^vaR^
13-04-04, 15:13
hahahah BeeP valla njeri qitash pi ni veten ma mire se masi skokna vetem hahah ani ty tekom se sma nin per kerkon aahah tung tungggggggggggggggggggggggggggggggg

turisti
10-09-04, 19:19
Pershendetje Gjakovarit. :wink:

NINNA
27-08-05, 19:47
Pershendetje nga NINNA te deshiroj qdo te mir ne jet