Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 22-11-03, 16:12   #1
Jacko^vaR^
 
Anėtarėsuar: 22-11-03
Vendndodhja: Gjakova
Postime: 163
Jacko^vaR^ e ka pezulluar reputacionin
Gabim Unė jam Ai qė Jom

Valla jom Astriti nga Gjakova ... jom rreth te 20-tave... kerush nuk po ma prish mire osht pune shume qishtu per ma shume ndashit per me kontaktu si shok se ma shume sdu hiq per inat .. po mes menoni qe kom femen... ahahahah .tung tung


Jacko^vaR^ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 22-11-03, 23:31   #2
Beni_gjk
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Postime: 122
Beni_gjk e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Beni_gjk
Gabim

Valla Astrit me kon femen une te kisha shkru per dashuri se me bo me te ngjoft femnat qysh te ngjo une duhet mi ndru emailin a
Beni_gjk Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-11-03, 13:12   #3
Zana
 
Anėtarėsuar: 04-11-03
Vendndodhja: Austri
Postime: 781
Zana e ka pezulluar reputacionin
Gabim Beni

O Beni a shume te perlqen Astriti a,a po thu shume i mire a??? hahahJu pershendes!Zana :lol:
__________________
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
[»•«]___((Æ`•MITROVICA•“Æ))___[»•«]
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
Zana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-11-03, 21:05   #4
Jacko^vaR^
 
Anėtarėsuar: 22-11-03
Vendndodhja: Gjakova
Postime: 163
Jacko^vaR^ e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Beni_gjk mos more ashtu se mendojn qe penima osht qashtu ahahahah :P flm flm per tegjithaaaaaaaaaaaaaaaaaa
__________________
I Live My Life...
Jacko^vaR^ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-11-03, 22:36   #5
Beni_gjk
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Postime: 122
Beni_gjk e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Beni_gjk
Gabim

Ha Ha Zana valla kurgjo nuk eshte Jacko^var qka jam une me em pa ha ha hajgare fola se Jacko^var i ka nja 3 femna ma shum se une po ska lidhje :P
Beni_gjk Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 24-11-03, 22:47   #6
Jacko^vaR^
 
Anėtarėsuar: 22-11-03
Vendndodhja: Gjakova
Postime: 163
Jacko^vaR^ e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Beni_gjk mos ashtu se menon qika qe penima qe kom femen qy ahahahaha :P
__________________
I Live My Life...
Jacko^vaR^ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 26-11-03, 12:47   #7
Zana
 
Anėtarėsuar: 04-11-03
Vendndodhja: Austri
Postime: 781
Zana e ka pezulluar reputacionin
Gabim Beni

Po de po Krejt Djemt jan qishtu dhe thojn i kan ka 3 Femra..po kush jo beson juve more? hahahNejse une e di cysh doket Jackovari nuk asht i keq..dhe nejse ka femer ishalla me fat o Astrit! hahaJu pershendes!zana
__________________
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
[»•«]___((Æ`•MITROVICA•“Æ))___[»•«]
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
Zana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 28-11-03, 13:27   #8
Zana
 
Anėtarėsuar: 04-11-03
Vendndodhja: Austri
Postime: 781
Zana e ka pezulluar reputacionin
Gabim ...

:D :) :( :o :lol: 8) :? :shock: :x :P :oops: :cry: :roll: :twisted: :evil: :!: :?: :idea: :arrow:
__________________
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
[»•«]___((Æ`•MITROVICA•“Æ))___[»•«]
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
Zana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-03, 14:36   #9
stubllani
 
Anėtarėsuar: 30-10-03
Postime: 171
stubllani e ka pezulluar reputacionin
Gabim

stubllani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 07-12-03, 15:33   #10
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Stubllan prej ciles Stubell je Prej asaj te lartes apo te ultes.

Pershendetje Murgesha.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 08-12-03, 23:03   #11
Jacko^vaR^
 
Anėtarėsuar: 22-11-03
Vendndodhja: Gjakova
Postime: 163
Jacko^vaR^ e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Hahaha ani zana ani zarabatem ti mu shume flm ahahaha .. masi pe din qe kerkush nuk pom don :( heheheh bohet mire ;)
__________________
I Live My Life...
Jacko^vaR^ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-12-03, 16:39   #12
Zana
 
Anėtarėsuar: 04-11-03
Vendndodhja: Austri
Postime: 781
Zana e ka pezulluar reputacionin
Gabim ...

Pse more nuk te zajabati..hahaMire e ki de,heid se bohet mire dhe kome ta qet ni Austriake tmire..haha :lol:
__________________
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
[»•«]___((Æ`•MITROVICA•“Æ))___[»•«]
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
Zana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-12-03, 16:58   #13
Jacko^vaR^
 
Anėtarėsuar: 22-11-03
Vendndodhja: Gjakova
Postime: 163
Jacko^vaR^ e ka pezulluar reputacionin
Gabim

hahah zana ani mire shume qyre najo te mire per mu mos mu kon palidhje ahahh... shume flm tungi tungi
__________________
I Live My Life...
Jacko^vaR^ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-12-03, 17:00   #14
Zana
 
Anėtarėsuar: 04-11-03
Vendndodhja: Austri
Postime: 781
Zana e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Jo jo o dreq,mos ku gajle hiq,ka me ta qet ni bukuroshe!!!!!
__________________
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
[»•«]___((Æ`•MITROVICA•“Æ))___[»•«]
»•____(Æ`®»((Æ`•“Æ))«®“Æ)____•«
Zana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 09-12-03, 22:21   #15
Jacko^vaR^
 
Anėtarėsuar: 22-11-03
Vendndodhja: Gjakova
Postime: 163
Jacko^vaR^ e ka pezulluar reputacionin
Gabim

ani shume flm zana po tash pom dridhet zemra kur po thu ni bukuroshe :D ahahahah .. ani ani bohet mire mos ta nin


__________________
I Live My Life...
Jacko^vaR^ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:42.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.