PDA

View Full Version : une jam xhenemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hahahahahahahahha


ultras_inferno
01-08-05, 15:00
jo be se lujta nuk jam xhenemi edhe pse jam inferno perndryshe jam 22 vjet jetoj ne shkup,studioj ne tetove(te i shtulit) viti i katert dashta me juv pershendet shume krejte anetaret e forumit dhe.................... kishte shume tema te mira .........ok :D .......tjtr diten e mire :wink: :wink:

turisti
02-08-05, 10:00
jo be se lujta nuk jam xhenemi edhe pse jam inferno perndryshe jam 22 vjet jetoj ne shkup,studioj ne tetove(te i shtulit) viti i katert dashta me juv pershendet shume krejte anetaret e forumit dhe.................... kishte shume tema te mira .........ok :D .......tjtr diten e mire :wink: :wink:

Mire se erdhe.Shpresoj se do ta gjejsh disponimin e nevojitur simbas kritereve tua ketu.

Me sinqeritet,
TURISTI. :P

laliloli
02-08-05, 16:52
jo be se lujta nuk jam xhenemi edhe pse jam inferno perndryshe jam 22 vjet jetoj ne shkup,studioj ne tetove(te i shtulit) viti i katert dashta me juv pershendet shume krejte anetaret e forumit dhe.................... kishte shume tema te mira .........ok :D .......tjtr diten e mire :wink: :wink:

Mire se erdhe dhe kalofshe sa me mire .Ke pershendetje te perzemert nga lali