PDA

View Full Version : Edoni nga Zvicra


Edon
27-04-05, 23:44
Mir se ju gjej.
Un jam i Lindur ne Kosove,jetoj ne Ch.
Shkoll s`kam hiq!
Hobi asgje!
Fshatar dhe mir bile!
Genjeshtar!
Me Pelqen te komunikoj me Shok,por me gjinin e kundert me shum
Me teper nuk kam qka te shtoj per pos te ju them ate qka e meritoni se jeni me te miret,deri me tani qe kam lexu.
Pershendetje te Perzemerta.
Edoni Basel

mjellma
03-05-05, 15:36
Mir se paske ardhur Besim ne dardania me siguri se do kalosh shum ketu mundesh ta gjesh nje shoqeri shum shum te mir veq djal pak keq paske lyp veq shoqe hahaha (Shaka)
kalo qaste te kendeshme

Daja POLIC
05-05-05, 05:25
Edon Te pershendes dhe mir se na ke ardhur :lol:

Dali!Keq
11-05-05, 21:22
Mire se keni ardhur zotri..me qen se vetem Shoqet qenkat me rendsi!
dali ! keq

Gjumashja
12-05-05, 20:01
welcome ne kete forum argetim te kendshem

Agroni22
15-05-05, 19:48
edoni mire se ke ardhe dhe pershendetje nga une

Edon
07-06-05, 20:01
Mjellma
Daja Ploic
Djali i Keq
Gjumashja
Agroni 22

Falemnderit ne pershendetje, ju pershendes dhe un juve perzemersisht.

dr1ta
07-06-05, 20:49
Welcome Edon mire se paske ardh...shpresoj ce gjen shoqe te mira ketu :)

Edon
08-06-05, 17:52
Drita Flm..Shoqe per pershendetjen...
Pershendetje dhe nga un perzemersisht..

laliloli
08-06-05, 21:11
te pershendes dhe te uroj mire se ardhje dhe kalo sa me mire

ARVANITI
08-06-05, 21:25
Mire se erdhe ne forum Edon

rafet llapjani
09-06-05, 08:42
TE pershendes EDON e mire seke ardh por si dukesh ne foto shum heret jakenis me lyp femra! gjeni hahaha :o

Edon
09-06-05, 11:16
laliloli ARVANITI raft llapjani
Ju Pershendes dhe un juve perzemersisht,falemnderit shume per pershendetjen Zoti ju dhasht Femra asi Bereqet.

Ps.raft llapjani ai ne foto esht Edoni djali im. :D

Luana
09-06-05, 23:33
Mire se paske ardhe Edon , te deshiroj argetim te kendshem ne FD , dhe djalin ne foto shume e paske te bukur , mashalla , jet te gjat sa male :D

Edon
09-06-05, 23:38
Luana Mir se ju kam gjet.. Falemnderit shum per Pershendetjen,dhe Nderin tend per Djalin.
Errnofsh dhe ti sa malet,Pershendetje te Perzemerta.

rafet llapjani
10-06-05, 15:25
TE pershendes edhe nje her EDON te kerkoj ndjese per vargjet e mia qe tishenova :oops: .E te roft djali 100vjet u baft plak me mjekerr me fat e lumturi

Edon
10-06-05, 15:46
raft llapjani

Nuk ka pse shoki,vargjet i ke shum xix..
Te pershendes Perzemersisht.

Dreni30
10-06-05, 23:36
Mire se ke ardh i nderuar, besoj se do te kaloni mire ketu ne fd.

Te pershendes dhe te uroj te gjithe te mirat ne jete.

Nga Dreni30.

Edon
11-06-05, 00:11
Dreni30
Mir se ju kam gjet i nderuar,Falemnderit ne Pershendetje.
Ju deshiroj dhe un gjdo te mira ne jet.
Pershendetje Shoku perzemersisht.

halla e madhe
11-06-05, 16:53
Edon_mire se ke ardhe ne FD.Kalo sa me mire ne kete lagje te madhe :lol:

Edon
11-06-05, 18:38
halla e madhe

Mir se te kam gjet,ishalla me ndimon ti kapak ne muahabet se vallah hala nuk hasa ne knaqesi :? hahah

halla e madhe Ju pershendes dhe un Juve perzemersisht.

Agroni22
11-06-05, 20:21
mire se ke ardhe EDONI dhe te pershendes

Edon
11-06-05, 20:45
Agroni22 Falemnderit
Mir se ju kam gjet Shoki..
Ju pershendes dhe un ku do qe jeni.

PAOLINA
12-06-05, 14:36
E_D_O_N
Mire
se
ke
ardh____________kalofsh bukur
prsh

:D :) :D

Edon
12-06-05, 22:03
P"A"O"L"I"N"A Mir se te Gjeta shoqe,
(@)
`v
`v
`v
`;

Edhe ti kalofsh bukur,dhe Falemnderit ne Pershendetje.
Shpresoj qe do _______________-sh perseri.
Pershendetje te Perzemerta.