PDA

View Full Version : Ja Edhe Une Erdhaaa........!!!!!!!!!!!!


ShEjToNkA
11-07-04, 00:47
Merhaba Burnim e Granim, phaaaa sa kalbėllaku koka kur thojnė gratė gjylponėn spaske ku me lėshu ...sa lazdrani sa murgesha sa barbaroza sa honesty sa cool _boy sa vera sa genta sa aferdita sa naki phaaaa u lodha tuj permend sa engjellusha thash me vete veq shejtonka po mungojka...ja edhe une me ne fund erdha dhe sic e don rendi pik sė pari thashė te prezentona.. pra kėshtu e nisa se ju shurdhova me ni prezentim te shkurėt po e bitisi...............
Ja Pra........

Emri: Shejtonka
Mbiemri:Dilidreqka
Datlindja:Qatėher kur korren Grunijet
Vendėlindja:N'Spital
Vendodhja:N'Shtėpi (pranė pc-ės pra)
Pesha:Bardh e kuq e trashė sa i pollė stene
Gjatėsia:Plotė shtėpia robė
profesioni:Ni kallbėllak e gjusmė profesione
Ngjyra e syve: krejt po n'varet nga fjerrzat
Ngjyra e flokve:her t'bardha ,her t'zeza

Tybe s'di a harova nojsend se u lodha ma tu fol ,po hajt se nihemi apet veq niher sa pėr filim pak sa me u njofėt keshtu qe n'paqa haru nojsend me pyetni ...............

________________________
Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl

Barbaroza
11-07-04, 08:37
ShEjToNkA,mire se na ke ardhe.Megjithese nikun nuk e paske qe tregon se je vajze e bute dhe e urte,ma merr mendja se nuk na ke ardhe per te na bere shejtanlleqe :wink:
Sidoqofte,je e mireseardhur! :wink:

Vera
11-07-04, 09:45
ShejTaNkA mir se na erdhe dhe shpresoj se do ia kalojme mir se bashku. Jo hiq mos u tut se asgje nuk kishe len pa permend ne prezentim hahahah.

Hej shejtanka veq nje kishe harru moj....

Murgesha
11-07-04, 11:13
Shejtonka a mujte? Mos na u lodhe rruges per tek ne? :wink:
Me vjen mire qe tani ne mesin tone kemi edhe nje shejtonk. :lol:
Mire se na erdhe pra e kalofsh sa me bukur ne mesin tone. :D

Gentiana
11-07-04, 11:16
Mir se erdhe Shejtonka, edhe ty te kishim mangu :wink: qaste te kendshme ketu ne mesin tone.


Genta

Honesty^uk.
11-07-04, 11:32
A mujte bijo
mire se paske ardh, ishalla ke kemben e hajrit se shejtanlleqe kena pas boll :wink: :lol: :lol:
caste te kendshme me DARDANIN

lazdrani
11-07-04, 16:08
Merhaba Burnim e Granim, phaaaa sa kalbėllaku koka kur thojnė gratė gjylponėn spaske ku me lėshu ...sa lazdrani sa murgesha sa barbaroza sa honesty sa cool _boy sa vera sa genta sa aferdita sa naki phaaaa u lodha tuj permend sa engjellusha thash me vete veq shejtonka po mungojka...ja edhe une me ne fund erdha dhe sic e don rendi pik sė pari thashė te prezentona.. pra kėshtu e nisa se ju shurdhova me ni prezentim te shkurėt po e bitisi...............
Ja Pra........

Emri: Shejtonka
Mbiemri:Dilidreqka
Datlindja:Qatėher kur korren Grunijet
Vendėlindja:N'Spital
Vendodhja:N'Shtėpi (pranė pc-ės pra)
Pesha:Bardh e kuq e trashė sa i pollė stene
Gjatėsia:Plotė shtėpia robė
profesioni:Ni kallbėllak e gjusmė profesione
Ngjyra e syve: krejt po n'varet nga fjerrzat
Ngjyra e flokve:her t'bardha ,her t'zeza

Tybe s'di a harova nojsend se u lodha ma tu fol ,po hajt se nihemi apet veq niher sa pėr filim pak sa me u njofėt keshtu qe n'paqa haru nojsend me pyetni ...............

________________________
Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl
:roll: :roll: Mirese erdhe :?:

aferdita
11-07-04, 16:55
mire se na erdha ShEjToNkA shpresoj se do te kalojsh mire :wink:

ShEjToNkA
12-07-04, 00:00
Respekt Pėr Ju!

Ju Falėmnderit pėr mikėpritje dhe fjalė tė bukura.....dhe mirė se ju gjejė... edhe une shpresoj se do kalojm mirė sė bashku..... Kam Nderin qė jam nė Mesin e Juaj!

P.S vollahi qe mezi erdha se kjo ruga pėr nė dardani kogja e asfaltume ,edhe mexi disha me hec ,se skam faj une se jam mėsuar me hec nėpėr ara, shpati, e rugve me gur ,kėshtu qė me i gjys shpirti erdha haaahaa ... edhe sa pėr shajtanlleqe jo moj nuk ju sjell ,veq mos mujsha hiq ahhahah ...... Vera sis ma le pik moj qa kisha haru pa thonė qyy edhe tii..................... :wink:

_____________________________

Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė gėnjeshtėr e Ėmbėl

Cool_Boy
12-07-04, 09:43
ShEjToNkA,pershdnetje per ju dhe mire se vini ne fourmin tone te dashur ju deshiroj qaste te kendshme dhe dhasht zoti e gjeni nje shotan ketu hahahahah.............

Kalofshi bukur ju pershndes Cool_Boy

Naki
12-07-04, 10:32
Mire se erdhe Shejtonka,ne kafen e forumit ju sherbejme me pije per fillim,ne jemi forumi me bujare mund te pini qdo dite nga nje here ka edhe specialitete sidomos kur festojme ditelindjet.
Kalofshi mire.
Ju ftoje ne diskutime shoqerore ne temen Intervju,te kemi me shume nje biografi tuaj.

Mos u be shejtonke ,ne Japim edhe Dajak haaaaaaaaaaaaaaa ne Kafen e forumit.

Me nderime Naki

ShEjToNkA
12-07-04, 17:28
Flm Cool_boy, dhe mirė se ju gjejė.-Edhde degjo be djal pėr shejtan qė me kishe uru me tė thanė tu thafėt goja po mė dhimsesh e me tė thanė t'lumtė goja sban se ti a e din qė thojnė dy atllar me ni mullar nuk lidhen qyy ahahhaah ,kėshtu qė ma mir u kan mem thon naj melaqe e jo shejtan hahah ,po ok po e lajm nė atan tonden ,si do qe tė jetė tė pershndes...................

z.Naki Flm pėr mikpritje ,kam nderin qė jam nė mesin e juaj ,e sa pėr intervju patjeter se do i pėrgjegjna temės ,se me banė shumė pėrshtypje ajo temė...........Me Respekt "shejtonka"

P.S.dajakkkkkkk???? unė kot si kam cek moderatorėt nė prezentim apo me mirė tė them tėr pallatin mbretror,vetėm e vetėm qė edhe kur tė baj sher mos mem bertit askush e lere ma dajakqy hahahahaha

______________________________

Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl

mr_beni
12-07-04, 18:43
Hajde ShEjToNka mir se na erdhe, se veq ty mangu te patem heheh shaka.

ia kalofsh mir me neve ketu shejtonka, dhe gjetsh cka te lypsh ahhahah 8)

IceGirl
12-07-04, 19:30
Mire se na erdhe Shejtonka :)

Loloku
12-07-04, 21:01
Valla bre ShEjToNkA hiq mirė nuk paske ba qė ke ardhė, po ani ndashtė qikat janė me i dashtė a...
Kesh t'u tė thanė se paske harru edhe numrin e kėpucave pėr me ba pėrshkrimin e plotė, por m'u kujtua se shejtanati ecin dathė dhe me njė kėmbė bile, prandaj mos ta nin, ec dathė a...

Cool_Boy
13-07-04, 00:02
Flm Cool_boy, dhe mirė se ju gjejė.-Edhde degjo be djal pėr shejtan qė me kishe uru me tė thanė tu thafėt goja po mė dhimsesh e me tė thanė t'lumtė goja sban se ti a e din qė thojnė dy atllar me ni mullar nuk lidhen qyy ahahhaah ,kėshtu qė ma mir u kan mem thon naj melaqe e jo shejtan hahah ,po ok po e lajm nė atan tonden ,si do qe tė jetė tė pershndes...................

z.Naki Flm pėr mikpritje ,kam nderin qė jam nė mesin e juaj ,e sa pėr intervju patjeter se do i pėrgjegjna temės ,se me banė shumė pėrshtypje ajo temė...........Me Respekt "shejtonka"

P.S.dajakkkkkkk???? unė kot si kam cek moderatorėt nė prezentim apo me mirė tė them tėr pallatin mbretror,vetėm e vetėm qė edhe kur tė baj sher mos mem bertit askush e lere ma dajakqy hahahahaha

______________________________

Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl

qiki pak shaka bena ok mos me keqkuptoni ok ju deshiroj qdo te mire ok...

Cool_Boy

Honesty^uk.
13-07-04, 00:24
Merhaba Burnim e Granim, phaaaa sa kalbėllaku koka kur thojnė gratė gjylponėn spaske ku me lėshu ...sa lazdrani sa murgesha sa barbaroza sa honesty sa cool _boy sa vera sa genta sa aferdita sa naki phaaaa u lodha tuj permend sa engjellusha thash me vete veq shejtonka po mungojka...ja edhe une me ne fund erdha dhe sic e don rendi pik sė pari thashė te prezentona.. pra kėshtu e nisa se ju shurdhova me ni prezentim te shkurėt po e bitisi...............
Ja Pra........

Emri: Shejtonka
Mbiemri:Dilidreqka
Datlindja:Qatėher kur korren Grunijet
Vendėlindja:N'Spital
Vendodhja:N'Shtėpi (pranė pc-ės pra)
Pesha:Bardh e kuq e trashė sa i pollė stene
Gjatėsia:Plotė shtėpia robė
profesioni:Ni kallbėllak e gjusmė profesione
Ngjyra e syve: krejt po n'varet nga fjerrzat
Ngjyra e flokve:her t'bardha ,her t'zeza

Tybe s'di a harova nojsend se u lodha ma tu fol ,po hajt se nihemi apet veq niher sa pėr filim pak sa me u njofėt keshtu qe n'paqa haru nojsend me pyetni ...............


Mire se erdhe
c'dreqi t'pruni
tash po kalet krejt forumi
hajde qik ti rrin rehat
mos na ban me t'lidh n'lulak
mos i merr kto fjal me bisht
s'jam ka foli seriozisht
n'qoft se s'din me ba hajgare
heren tjeter dheze nje cigare.

Mos harro per me m'kalxue
heren tjeter si me te trajtue

Kalo interesant Shejtonka,, larg nesh qoft :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
13-07-04, 00:37
Merhaba Burnim e Granim, phaaaa sa kalbėllaku koka kur thojnė gratė gjylponėn spaske ku me lėshu ...sa lazdrani sa murgesha sa barbaroza sa honesty sa cool _boy sa vera sa genta sa aferdita sa naki phaaaa u lodha tuj permend sa engjellusha thash me vete veq shejtonka po mungojka...ja edhe une me ne fund erdha dhe sic e don rendi pik sė pari thashė te prezentona.. pra kėshtu e nisa se ju shurdhova me ni prezentim te shkurėt po e bitisi...............
Ja Pra........

Emri: Shejtonka
Mbiemri:Dilidreqka
Datlindja:Qatėher kur korren Grunijet
Vendėlindja:N'Spital
Vendodhja:N'Shtėpi (pranė pc-ės pra)
Pesha:Bardh e kuq e trashė sa i pollė stene
Gjatėsia:Plotė shtėpia robė
profesioni:Ni kallbėllak e gjusmė profesione
Ngjyra e syve: krejt po n'varet nga fjerrzat
Ngjyra e flokve:her t'bardha ,her t'zeza

Tybe s'di a harova nojsend se u lodha ma tu fol ,po hajt se nihemi apet veq niher sa pėr filim pak sa me u njofėt keshtu qe n'paqa haru nojsend me pyetni ...............


Mire se erdhe
c'dreqi t'pruni
tash po kalet krejt forumi
hajde qik ti rrin rehat
mos na ban me t'lidh n'lulak
mos i merr kto fjal me bisht
s'jam ka foli seriozisht
n'qoft se s'din me ba hajgare
heren tjeter dheze nje cigare.

Mos harro per me m'kalxue
heren tjeter si me te trajtue

Kalo interesant Shejtonka,, larg nesh qoft :lol: :lol: :lol:

hahahhaha Mirė se ju gjeta
e si erdhaaa????
ni dreq m'lamjroj
krejt forum m'tha pot kėrkojn
ni shejtonk aty pe dojn
se pa shejtanllėqe spo ju shkon hiq
hiq mos ke dert fjalt me bisht si marė hiq
se dhezi cigaren as kur t'folesh seriozisht
nėse me trajtoni kėshtu veq do mė japni kurajo ma shumė me shkru

edhe ti kalo interesant , e shejtonka afėr jushė oppssss desha t'themė larg jush ahahahahahhahhaa

ShEjToNkA
13-07-04, 00:42
kull_djali ahha keqkuptimet larg qofėshin i kuptoj shakat po as ti mos i mer seriozisht se edhe une shaka aaaaa

mr_beni, icegirl flm nga ju ,edhe unė ju pėrshndes.... loloku kam kesh me qat postimin tend qė sdi me tregu............ok ok loloku nėse skam ba mirė shkoj veq me thoni ahahhahahaah Mbetenni Tė Pėrshndetur Tė Gjithė Nga Unė................................. :wink:

Honesty^uk.
13-07-04, 00:46
kull_djali ahha keqkuptimet larg qofėshin i kuptoj shakat po as ti mos i mer seriozisht se edhe une shaka aaaaa

:

qka nu po degjojka njeri ne ty :shock: (( kull _ djali))
mire se na erdhe ti dhe na rrite pak, se ai vetem BOY po rrin :wink: :lol: :lol:

ShEjToNkA
13-07-04, 01:25
kull_djali ahha keqkuptimet larg qofėshin i kuptoj shakat po as ti mos i mer seriozisht se edhe une shaka aaaaa

:

qka nu po degjojka njeri ne ty :shock: (( kull _ djali))
mire se na erdhe ti dhe na rrite pak, se ai vetem BOY po rrin :wink: :lol: :lol:

e apo e shef sa ma keni pa sherin qė kam ardhė qaq edhe harin ahahahhaah edhe si kisha than ashtu po spo di me shqiptu anglisht pėr ata edhe mos i trego askujt qe sdi anglisht se me bajn prralll veq ti me nive ,ok ahhahaahhahha :wink:

Murgesha
13-07-04, 11:14
Shejtonka i keni sjell freski forumit, me shkrimet tuaja.
Mbasi hyra e lexova ketu smunda te permbahem pa te pershendetur edhe njeher. :lol:

Cool_Boy
13-07-04, 17:14
kull_djali ahha keqkuptimet larg qofėshin i kuptoj shakat po as ti mos i mer seriozisht se edhe une shaka aaaaa

mr_beni, icegirl flm nga ju ,edhe unė ju pėrshndes.... loloku kam kesh me qat postimin tend qė sdi me tregu............ok ok loloku nėse skam ba mirė shkoj veq me thoni ahahhahahaah Mbetenni Tė Pėrshndetur Tė Gjithė Nga Unė................................. :wink:


ShEjToNkA e kam pare nje shjtan ketu ne frum e thash ndoshta ste ka pelqy ok ahahhaha.............

qiki mos ke gajle se e kuptoj ok leni e lire mu zuzat me mua dhe me te gjith ketu ok.........

Cool_Boy :wink: :wink: :wink:

ShEjToNkA
13-07-04, 22:52
kull_djali ahha keqkuptimet larg qofėshin i kuptoj shakat po as ti mos i mer seriozisht se edhe une shaka aaaaa

mr_beni, icegirl flm nga ju ,edhe unė ju pėrshndes.... loloku kam kesh me qat postimin tend qė sdi me tregu............ok ok loloku nėse skam ba mirė shkoj veq me thoni ahahhahahaah Mbetenni Tė Pėrshndetur Tė Gjithė Nga Unė................................. :wink:


ShEjToNkA e kam pare nje shjtan ketu ne frum e thash ndoshta ste ka pelqy ok ahahhaha.............

qiki mos ke gajle se e kuptoj ok leni e lire mu zuzat me mua dhe me te gjith ketu ok.........Cool_Boy :wink: :wink: :wink:

Kull_djali Cilin beeeeeeeeeeee, se une se kam pa ende ahahaahahahahhaa


Me knaqėsi do i pranoj komplimente nga njė pėrson i tiil sic jeni Ju e Nderuara Murgesha..............

Mbeteni tė pershndetur edhe nga unė.............. :wink:

AlbBoy
15-07-04, 11:03
Shum prezantim te mire!
befsh qef sa me shum.

ShEjToNkA
16-07-04, 23:16
albdjali flm nga ju ,edhe ju kalofshi kėtu sic ėshtė mė sė miri.............

anna
26-07-04, 18:44
je e pershendetur nga une anna :wink:

ShEjToNkA
27-07-04, 00:18
anna,tė falėmderit, po ashtu, edhe ju jeni e pėrshndetur nga unė.

aferdita
27-07-04, 00:38
Shejtonka te pershendes shum dhe flm per muhabetin e sotem :wink:

ShEjToNkA
27-07-04, 01:00
Afėrdita,tė flm sis, edhe unė tė pėrshndes dhe tė falėndėroj pėr bised!

mickoja
09-08-04, 18:03
Pčrshendetje Shejtonk

Eh ty Shejtoni te hangert jarabi....hahhhaahaah

Mir se na erdhe dhe ti ne mledhimin tonč,shum here kam menduar se diqka po na mungon ne forumin tonč,ja pra paska qen mungesa e shejtonkes qe nuk e pasmi dit ne fare hiq hahahhahaha...nejse shejtonk te peshendes dhe pse jam pak vonuar(se isha ne pushime) te uroj fillim te mbar dhe qaste te kendshme ne forum te uroj un mickoja

ShEjToNkA
09-08-04, 22:35
ahhahahahahah Mickoja ,po qa me ba be qe erdha dhe jav qita ndėrmend se perime nuk e kishi pas dit qė unė jam ka ju mungoj ahahhahhhahahah.....

Mickoja ,Tė flm pėr pėrshndetje ,po ashtu edhe ju pranoni pėrshėndetjet e mia, ku do qė jeni ,Gjithė tė mirat nė jetė!

Honesty^uk.
10-08-04, 20:28
mire se erdhe
c'dreqi te pruni
tash do prishet
krejt forumi

ShEjToNkA
10-08-04, 20:44
Edhe niher mirė se tė gjeta
e melaqet me prunen ktu
Jo me prish krejt forumin
po me shktrru krejt edhe
tymin me ja qit
Se me mua s'do ta kini lehėt
Por kėshtu do ta keni dajm
deri nė kjamet
Se ju mėsova keq
e mė tė mirė ju mora
Besa edhe urime ju pėrcola
Dhe årap e keqe mbeta
e tash shiheni qa ka me ju gjet

GjIlAnAsI_cSi
16-08-04, 05:51
Edhe pse te gjeta ktu .. Me takon.. edhe mu pak te them Mireseerdhe hehe.. sepse borgji kthehet. uroj te kalosh sa me mire ne mesin tond. Fat dhe lumturi ne jet.

Tung

GjIlAnAsI_cSi

ShEjToNkA
16-08-04, 14:03
Gjilanasi_csi , Tė Flm , po ,po duhet tė kthehet borxhi ahhahaaa
Ok tė pėrshndes ku do qė je ,Gjithė tė mirat!

Honesty^uk.
16-08-04, 23:55
Edhe niher mirė se tė gjeta
e melaqet me prunen ktu
Jo me prish krejt forumin
po me shktrru krejt edhe
tymin me ja qit
Se me mua s'do ta kini lehėt
Por kėshtu do ta keni dajm
deri nė kjamet
Se ju mėsova keq
e mė tė mirė ju mora
Besa edhe urime ju pėrcola
Dhe årap e keqe mbeta
e tash shiheni qa ka me ju gjet

po ku je moj e urur
paske nis edhe me kenduar
vjen pa thirr
e gjen pa shtruar

sa her te shkosh ti per me fjet
mendo se ke per me vdek
ishall vdes kur ta kesh radhen
se i ngin femijet hallem

P.S
shakat kur i ben edhe duhet ti pranosh :wink: ishalla e kupton sic e kam shprehur une
tung

Marv_pimp
17-08-04, 16:13
shejtonka mire se erdhe qiki.ia kalofsh mir me neve ktu.tung tung zemra jeme.ani ma mir po te tham loqke

Murgesha
17-08-04, 18:48
shejtonka mire se erdhe qiki.ia kalofsh mir me neve ktu.tung tung zemra jeme.ani ma mir po te tham loqke

Shejtonka a po e njef moj???? :shock: :shock: :shock:
Hajde ishalla mos po te del edhe ty nafaka. :wink:

ShEjToNkA
17-08-04, 19:42
po ku je moj e urur
paske nis edhe me kenduar
vjen pa thirr
e gjen pa shtruar

sa her te shkosh ti per me fjet
mendo se ke per me vdek
ishall vdes kur ta kesh radhen
se i ngin femijet hallem

P.S
shakat kur i ben edhe duhet ti pranosh :wink: ishalla e kupton sic e kam shprehur une
tung[/quote]

Pasi mė paske thėnė paske fillu edhe mė kėndu ,kėsaj here s'du me kėndu vetėm du me ju tregu.
Unė shakat i pranoj se ato edhe i vetė i bėjė ,andaj janė tė mirėseardhura nga kushė do dhe ku do,mu ashtu sic i keni shkru mu ashtu edhe i kam mendu ,andaj besojė dhe shpresoj se ashtu sic i kam shkruar shkrimet e mia edhe ju t'i keni kuptuar.

Njė pėrshndetje pėr tė gjithė ku do qė jeni!

ShEjToNkA
17-08-04, 19:45
Marv_pimp ,Tė flm dhe mirė se tė gjeta ,dhe tė dėshiroj edhe ty tė kalosh sic ėshtė mė sė miri.

ShEjToNkA
17-08-04, 19:48
Shejtonka a po e njef moj???? :shock: :shock: :shock:
Hajde ishalla mos po te del edhe ty nafaka. :wink: [/quote]

S'ke fajė joooo qė je shoku , se edhe unė paksa u shokova kur e lexova qyy ,po mos e bėjė tė madhe ,veq ti e ndijte mos tė ndin askush qyy :wink:
Ani e po e njef , aiiiii edhe ti sa kurrreshtare ,jo mojė veq ndoshta mė vonė :wink:

dita girl
20-08-04, 16:27
O dreq mke keput tuj kesh,.....mire se na erdhe shoqe,kalofsh sa me bukur mes nesh!

ShEjToNkA
20-08-04, 16:35
hahahahhhahaa

Drita cikė opssssss girl ,tė flm dhe mirė se ju gjeta ,tė pėrshėndes dhe kalofėsh sic ėshtė mė sė miri!


s.p phaaaaaaa po s'i nuk i shkojė as kujtė mendja tė mė thotė njė herė melaqe po krejt dreq ,shejtonk kėsi njėrz unė ende s'kam taku askund :roll:

dita girl
21-08-04, 14:08
Po qysh moj bij me ta nderru emrin tybeistikfar qy edhe ti mo.....ma cool po dukesh ashtu si e ke,mos u idhno edhe ti....

ShEjToNkA
21-08-04, 15:53
Ahaaaa , jo be Drita girl me ma ndėrruar nicku ,ama nga njė herė bile mem thonė qyy ,jo moj nuk idhėrona ,pa dert ri

Cool_Boy
23-08-04, 21:07
Pershdnetje ShEjToNkA

A jeni e dashurume qiki mbasi qe nuk po kam qka tjetr me ju pyet ok ndoshta eshet pyetje me vend ahahahah.............


Cool_Boy :wink: :wink: :wink:

ShEjToNkA
23-08-04, 21:12
hahahhahhaah Kull_djali ,jo pytje me vendė ,po bile tepėr pytje me vendė ,pytje ma me vend ende askush s'mė ka bėrė prej se kam ardhė ketuu hahahaahaha

Po be jam dashuru ama s'po kam guximė me folė hahahhahahhahahahah

Murgesha
23-08-04, 21:21
hahahhahhaah Kull_djali ,jo pytje me vendė ,po bile tepėr pytje me vendė ,pytje ma me vend ende askush s'mė ka bėrė prej se kam ardhė ketuu hahahaahaha

Po be jam dashuru ama s'po kam guximė me folė hahahhahahhahahahahHajde me shuplak me shuplak
Ishalla per hajr e me nafak
Kjo dashni e re oj Shejtonke. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
23-08-04, 21:28
hahahhahhaah Kull_djali ,jo pytje me vendė ,po bile tepėr pytje me vendė ,pytje ma me vend ende askush s'mė ka bėrė prej se kam ardhė ketuu hahahaahaha

Po be jam dashuru ama s'po kam guximė me folė hahahhahahhahahahahHajde me shuplak me shuplak
Ishalla per hajr e me nafak
Kjo dashni e re oj Shejtonke. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajde me def e me def
ishalla pėrhajr e me shyhėret eeee

Tomori
24-08-04, 00:13
hajde hajde me tapana >>>rrum..duma rrum...heejhejj moj shejtonk sa mir dot rin vella hejhej rrum,,duma duma dum....

Kaltrina
26-08-04, 08:20
hahahhahhaah Kull_djali ,jo pytje me vendė ,po bile tepėr pytje me vendė ,pytje ma me vend ende askush s'mė ka bėrė prej se kam ardhė ketuu hahahaahaha

Po be jam dashuru ama s'po kam guximė me folė hahahhahahhahahahahHajde me shuplak me shuplak
Ishalla per hajr e me nafak
Kjo dashni e re oj Shejtonke. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hajde me def e me def e :o ooooooooooo
ishalla me gezim e me qefeeee :o oooooo


:wink:

Tomori
26-08-04, 10:40
hahahhahhaah Kull_djali ,jo pytje me vendė ,po bile tepėr pytje me vendė ,pytje ma me vend ende askush s'mė ka bėrė prej se kam ardhė ketuu hahahaahaha

Po be jam dashuru ama s'po kam guximė me folė hahahhahahhahahahahHajde me shuplak me shuplak
Ishalla per hajr e me nafak
Kjo dashni e re oj Shejtonke. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hajde me def e me def e :o ooooooooooo
ishalla me gezim e me qefeeee :o oooooo

I love you more than yesterday-less than kaltrina
:wink:

ShEjToNkA
26-08-04, 11:50
hahahhahhaah Kull_djali ,jo pytje me vendė ,po bile tepėr pytje me vendė ,pytje ma me vend ende askush s'mė ka bėrė prej se kam ardhė ketuu hahahaahaha

Po be jam dashuru ama s'po kam guximė me folė hahahhahahhahahahahHajde me shuplak me shuplak
Ishalla per hajr e me nafak
Kjo dashni e re oj Shejtonke. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hajde me def e me def e :o ooooooooooo
ishalla me gezim e me qefeeee :o oooooo


:wink:

Kaltrina edhe ti ja ndise me mė kėnduar aaaaaaaaaaaaaaa :?: :?: :roll:

Tomori
26-08-04, 13:10
Nisnjani kengen:
I love you Kaltrin

vushtrria
27-08-04, 21:53
OJ SHEJTONKA QKA ESHTE KJO NAJ KANAGJEQ APO DARSUM AHAHHAH

ShEjToNkA
27-08-04, 22:01
Hahahahah Vushtria , tybe as vetė s'jam ka e di ,diq po ama qa se di hahaahaha

vushtrria
29-08-04, 08:45
shejtonka nese ka naj zjafet ma ben nje ze se do te vij

Vera
29-08-04, 08:59
ShEjToNkA a te paskan dhona??? e ishalla perhajr e bohesh rahat ne at vend se boll do vjet te kan shku qika jeme. ( hahahahhaha oo keshtu po ma qon mallin vetja si do plaka qe i degjojsha ne kosov hahahhahahaha. Mos u hidhro qiki se shaka po baj) hehehhehe :lol: :lol:

ShEjToNkA
29-08-04, 09:07
Qy , qy Vera ,po cfartė tė japni mojjj , hajde ishalla po ma ndjelll ahahahhahhahahhha(jo be pa hidhėrimee qyyy)

ShEjToNkA
02-09-04, 17:56
shejtonka nese ka naj zjafet ma ben nje ze se do te vij


Hahahaaaaa Vushtria ,po si nuk tė bėjė zė oreeee ,patjetėr se po.

fisniku
09-09-04, 18:45
Shejtonk te pershendes dhe te deshiroj gjithe te mirat ne jete.Mungesa jote ne forum per disa dite me te vertet e ka zbehe disi forumin,ti po e verteton se vushtrriasit jan njerez shume energjik,tung tung-vendasi.

ShEjToNkA
09-09-04, 21:21
Fisniku , sė pari tė flm pėr pėrshndetje ,dhe me fjalėt e juaja po ndjena pak mė e priviligjaur hahahaa ,tė flm qė po mendoni ashtu ,mbetėsh i pėrshndetur nga unė ,gji8thė tė miart vendas!

vushtrria
10-09-04, 18:24
shejtonka lum ne vushtrriasit qe te kemi ne krenohemi me juve edhe tjerve anash po ju vjen inati ahhaahahahahahah pra me neve nuk eshte mahi dihen ghthmon jan kan vushtrriasit ahahah

turisti
10-09-04, 18:28
Pershendetje te shpejta nga Turisti.
Nderimet e mija. :wink:

Gentiana
12-09-04, 19:30
Shejtonka, :cry: :cry: Me ka marr malli per ty!! ku jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ShEjToNkA
13-09-04, 20:47
Vushtria , po ashtu vendas edhe unė krenohėna me juve ,dhe qė jam Vushtriasese vėrtet jemi aaaa.

Turisti ,falenderime tėshpejta edhe pėr juve nga shejtonka.


Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ,erdha sissssssss po ku tė kam mojjj tyy sa mė ka marė mallii :cry: :cry:

Murgesha
13-09-04, 21:02
Vushtria , po ashtu vendas edhe unė krenohėna me juve ,dhe qė jam Vushtriasese vėrtet jemi aaaa.

Turisti ,falenderime tėshpejta edhe pėr juve nga shejtonka.


Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ,erdha sissssssss po ku tė kam mojjj tyy sa mė ka marė mallii :cry: :cry:

Edhe neve shume valla per ty.
Mashalla per ate burre qe e paske marre moj. Dje u martove e sot prap ne net.
Valla bash hije te ka pas sot. Dhe sa mire te rrishin dimiat.
Wooooooooooooow.
Mos me besofsh shko te Thashethemet.

ShEjToNkA
13-09-04, 21:14
Vushtria , po ashtu vendas edhe unė krenohėna me juve ,dhe qė jam Vushtriasese vėrtet jemi aaaa.

Turisti ,falenderime tėshpejta edhe pėr juve nga shejtonka.


Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ,erdha sissssssss po ku tė kam mojjj tyy sa mė ka marė mallii :cry: :cry:

Edhe neve shume valla per ty.
Mashalla per ate burre qe e paske marre moj. Dje u martove e sot prap ne net.
Valla bash hije te ka pas sot. Dhe sa mire te rrishin dimiat.
Wooooooooooooow.
Mos me besofsh shko te Thashethemet.

Sis pėr cilin burr e ke fjalėn mojjjjjjj :roll: :roll:
po be e pash sa ju kish marė malli dhe sa ishi bė merak ,nga meraku edhe malli opaaaaaaaaaa dhe dasmen ma kishi bė :wink:

Murgesha
13-09-04, 21:21
Edhe neve shume valla per ty.
Mashalla per ate burre qe e paske marre moj. Dje u martove e sot prap ne net.
Valla bash hije te ka pas sot. Dhe sa mire te rrishin dimiat.
Wooooooooooooow.
Mos me besofsh shko te Thashethemet.

Sis pėr cilin burr e ke fjalėn mojjjjjjj :roll: :roll:
po be e pash sa ju kish marė malli dhe sa ishi bė merak ,nga meraku edhe malli opaaaaaaaaaa dhe dasmen ma kishi bė :wink:[/quote]

Pse moj a nuk je martuar a??????? :shock: :shock: :shock: :shock:

ShEjToNkA
13-09-04, 21:25
Edhe neve shume valla per ty.
Mashalla per ate burre qe e paske marre moj. Dje u martove e sot prap ne net.
Valla bash hije te ka pas sot. Dhe sa mire te rrishin dimiat.
Wooooooooooooow.
Mos me besofsh shko te Thashethemet.

Sis pėr cilin burr e ke fjalėn mojjjjjjj :roll: :roll:
po be e pash sa ju kish marė malli dhe sa ishi bė merak ,nga meraku edhe malli opaaaaaaaaaa dhe dasmen ma kishi bė :wink:

Pse moj a nuk je martuar a??????? :shock: :shock: :shock: :shock: [/quote]

Martuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :shock: :shock: :shock:

Gentiana
30-09-04, 17:00
Shejtonk rash kendej pari, dhe thash te pershendes, dhe te ta jap nje:http://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/081.gif

ShEjToNkA
30-09-04, 22:02
Gentaaaaaaaaaaa, loqkum tė flm edhe unė tė pėrshndes Ty shuuuuuuuuuuuuumė me njėhttp://www.cosgan.de/images/smilie/liebe/081.gif

Artan_9
01-10-04, 16:51
SHejtanka je e pershendetur nga un ARTANI :P

ShEjToNkA
02-10-04, 16:41
Artani , ju flm ,edhe ju mbeteni tė pėrshndetur nga unė.

Honesty^uk.
02-10-04, 18:07
Merhaba Burnim e Granim, phaaaa sa kalbėllaku koka kur thojnė gratė gjylponėn spaske ku me lėshu ...sa lazdrani sa murgesha sa barbaroza sa honesty sa cool _boy sa vera sa genta sa aferdita sa naki phaaaa u lodha tuj permend sa engjellusha thash me vete veq shejtonka po mungojka...ja edhe une me ne fund erdha dhe sic e don rendi pik sė pari thashė te prezentona.. pra kėshtu e nisa se ju shurdhova me ni prezentim te shkurėt po e bitisi...............
Ja Pra........

Emri: Shejtonka
Mbiemri:Dilidreqka
Datlindja:Qatėher kur korren Grunijet
Vendėlindja:N'Spital
Vendodhja:N'Shtėpi (pranė pc-ės pra)
Pesha:Bardh e kuq e trashė sa i pollė stene
Gjatėsia:Plotė shtėpia robė
profesioni:Ni kallbėllak e gjusmė profesione
Ngjyra e syve: krejt po n'varet nga fjerrzat
Ngjyra e flokve:her t'bardha ,her t'zeza

Tybe s'di a harova nojsend se u lodha ma tu fol ,po hajt se nihemi apet veq niher sa pėr filim pak sa me u njofėt keshtu qe n'paqa haru nojsend me pyetni ...............


Mire se erdhe
c'dreqi t'pruni
ta pau sherrin krejt forumi
a po rrin ti qik rehat
mos na ban me t'lidh n'lulak
mos i merr kto fjal me bisht
s'jam ka foli seriozisht
n'qoft se s'din me ba hajgare
heren tjeter dheze nje cigare.

Mos harro per me m'kalxue
heren tjeter si me te trajtue

Kalo interesant Shejtonka,, larg nesh qoft :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
03-10-04, 22:13
Mire se erdhe
c'dreqi t'pruni
ta pau sherrin krejt forumi
a po rrin ti qik rehat
mos na ban me t'lidh n'lulak
mos i merr kto fjal me bisht
s'jam ka foli seriozisht
n'qoft se s'din me ba hajgare
heren tjeter dheze nje cigare.

Mos harro per me m'kalxue
heren tjeter si me te trajtue

Kalo interesant Shejtonka,, larg nesh qoft :lol: :lol: :lol:


Kėtyre fjalve iu kam pergjegjė
Por e pashė se dic kishe ndreq
Dhe aty desha mė t'u pėrgegjė
Mė t'u pergjegjė , e mė tė tregu
Se sherrin askush s'ma ka pa mu
S'iu kam fajė qė gjelozia
Iu ka kapluar ,e piskamen time dot
S'po mundeni me duruar.
E tash djalė ti mos i merr kėto fjalė me bishtė
S'jam ka foli seriozisht
N'qoftė se s'dinė me ba hajgare
Herėn tjetėr ndeze ni cigare

kalofshi shumė xixxxxxxxxxxxxx

Murgesha
04-10-04, 09:07
Shejtonka sis, po e pėrsėrisė edhe njė herė se jam shumė e lumtur qė edhe ti ban pjesė nė kėtė forum.
Qaf- qaf sis.

ShEjToNkA
04-10-04, 22:18
Shejtonka sis, po e pėrsėrisė edhe njė herė se jam shumė e lumtur qė edhe ti ban pjesė nė kėtė forum.
Qaf- qaf sis.


Murgesha sis , tė flm pėr fjalėt e juaja. Me tė vėrtet edhe pėr mua ėshtė kėnaqėsi qė gjendėm nė njė shoqėri tė till sic jeni Ju.

Loloku
05-10-04, 08:17
Vetem kur te mungon dikush mund ta kuptosh sa i vlershem ishte per ty!

ShEjToNkA
05-10-04, 23:26
Vetem kur te mungon dikush mund ta kuptosh sa i vlershem ishte per ty!


Loloku ,kjo thėnja e juajė ėshtė shumė e vėrtet.
Ama dreqi le ta hajė edhe atė vlersim qė s'po mundemi me diktu me kohė po gjithmonė pas koheeeeee , dhe pasnejė po bėhėt vonė.

Po nime se gati harova po Ty kushė ėshtė ka tė mungon se???? inshalla veq ....,nejse ma mirė s'po flas hiq.

Loloku
06-10-04, 13:05
Vetem kur te mungon dikush mund ta kuptosh sa i vlershem ishte per ty!


Loloku ,kjo thėnja e juajė ėshtė shumė e vėrtet.
Ama dreqi le ta hajė edhe atė vlersim qė s'po mundemi me diktu me kohė po gjithmonė pas koheeeeee , dhe pasnejė po bėhėt vonė.

Po nime se gati harova po Ty kushė ėshtė ka tė mungon se???? inshalla veq ....,nejse ma mirė s'po flas hiq.

E po i verteti thote te verteten, nuk ka rendesi shume heret a vone se edhe qaq vone nuk eshte hala dhe nuk bahet kurre per gjera te mira, bile thone se kah fundi gjerat jane me te embla!
Per te me mumnguar ka shumecka qe me mungon dhe ti valla e din edhe kur nuk flet dhe thash mos e ka hanger dikend naj dreq e shejtonka dreqin e honkt...

ShEjToNkA
07-10-04, 08:22
Ndėrsa i sinqerti pranon realitetin.Po si nuk ka rėndėsi qy, se vetė fakti qė gjėratė po bėhėn mė tė ėmbėla nga fundi, dhe dita ditės po e shefė fundin ,atėherė kishė qenė mė mirė qė nga filimi t'ia dim rėndėsin dhe vlerėn.
Po de unė i di tė gjitha qy ,edhe kur s'folin bile , jo ,jo more po cfartė tė hongri, ehhh melaqetė me hongshin mu hahahahahaaaaaa

Murgesha
07-10-04, 21:51
Ndėrsa i sinqerti pranon realitetin.Po si nuk ka rėndėsi qy, se vetė fakti qė gjėratė po bėhėn mė tė ėmbėla nga fundi, dhe dita ditės po e shefė fundin ,atėherė kishė qenė mė mirė qė nga filimi t'ia dim rėndėsin dhe vlerėn.
Po de unė i di tė gjitha qy ,edhe kur s'folin bile , jo ,jo more po cfartė tė hongri, ehhh melaqetė me hongshin mu hahahahahaaaaaa


Jo moj ēfarė melaqet me tė hangėr????
Po don me i shejtonizu edhe melaqet a????
Hajt ishalla tė han Loloku. :wink:

ShEjToNkA
07-10-04, 22:42
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A edhe njerzė hani ju kėtu aaaaaaaaa
Ja njeri kėtu nė shtėpin e juajė cka s'po ndijkaaaaaaaa :roll: :roll: :roll:

Loloku
08-10-04, 07:24
Jo moj ēfarė melaqet me tė hangėr????
Po don me i shejtonizu edhe melaqet a????
Hajt ishalla tė han Loloku. :wink:

Hahahahaha Murgesha, pse a hahet ShEjToNkA a?!

Murgesha
08-10-04, 07:41
Jo moj ēfarė melaqet me tė hangėr????
Po don me i shejtonizu edhe melaqet a????
Hajt ishalla tė han Loloku. :wink:

Hahahahaha Murgesha, pse a hahet ShEjToNkA a?!

Pėr besė nuk e di. Por Shejtonka e Loloku unė e pata vetėm nė kuptim figurativ. Se pata frigė pėr melaqet pasha mamin!!!!! :wink:

Loloku
08-10-04, 09:14
Jo moj ēfarė melaqet me tė hangėr????
Po don me i shejtonizu edhe melaqet a????
Hajt ishalla tė han Loloku. :wink:

Hahahahaha Murgesha, pse a hahet ShEjToNkA a?!

Pėr besė nuk e di. Por Shejtonka e Loloku unė e pata vetėm nė kuptim figurativ. Se pata frigė pėr melaqet pasha mamin!!!!! :wink:

Jo valla boll po din. Po edhe ti ke mar kuptimin simbolik te mretreshesh atraktive dhe nuk je as shejtonke, as melaqe...

Murgesha
08-10-04, 13:27
Jo moj ēfarė melaqet me tė hangėr????
Po don me i shejtonizu edhe melaqet a????
Hajt ishalla tė han Loloku. :wink:

Hahahahaha Murgesha, pse a hahet ShEjToNkA a?!

Pėr besė nuk e di. Por Shejtonka e Loloku unė e pata vetėm nė kuptim figurativ. Se pata frigė pėr melaqet pasha mamin!!!!! :wink:

Jo valla boll po din. Po edhe ti ke mar kuptimin simbolik te mretreshesh atraktive dhe nuk je as shejtonke, as melaqe...

Jo pra Loloku!!!!
I takoj mesit.
E dij se ke ndėgjuar sigurisht pėr mesin e artė.
Unė jam aty dikund.

Loloku
08-10-04, 13:35
Jo moj ēfarė melaqet me tė hangėr????
Po don me i shejtonizu edhe melaqet a????
Hajt ishalla tė han Loloku. :wink:

Hahahahaha Murgesha, pse a hahet ShEjToNkA a?!

Pėr besė nuk e di. Por Shejtonka e Loloku unė e pata vetėm nė kuptim figurativ. Se pata frigė pėr melaqet pasha mamin!!!!! :wink:

Jo valla boll po din. Po edhe ti ke mar kuptimin simbolik te mretreshesh atraktive dhe nuk je as shejtonke, as melaqe...

Jo pra Loloku!!!!
I takoj mesit.
E dij se ke ndėgjuar sigurisht pėr mesin e artė.
Unė jam aty dikund.

Kam degjuar edhe per mese tjera se mesi i art eshte i lakmueshem per te gjithe por nuk i zen te gjithe a, prandaj ka edhe mese tjera si deledreq psh. a? Hahahahhahaha mos ma merr per keq te lutem a, ishte sa per muhabet, se eshte tem e Shejtonkes kjo dhe mund te duket ters edhe pa qellim te keq.

Murgesha
08-10-04, 13:45
Jo more se nuk e marr pėr tė keq. Pasi qė isha e para qė ju ngacmova.
Por po duhet me fol najsend se spo shkon dita hiē.
Shejtonka sis e di se edhe ti nuk do tė na i marrėsh pėr tė keq kėto fjalė.

ShEjToNkA
08-10-04, 16:00
O mirė se u paska pru zoti nė kėtė konė!!!!!!!
Ndihem krenare c'iu ka mysafir. E sa pėr tė keq jo more as s'po i marė pėr tė mirė as pėr tė keq, mu ashtu sic i keni shkru edhe po i marė.
Nė kofshin per tė mirė pėr tė mirė , nė kofshin per tė keq pėr tė keq!
E tash desha me i pershndet e me i thonė ndihun si nė shtėpin e juajė dhe folin qa tė doni veq kujdesin se Shejtonka si Shejtonk maaaaaaaa, e mos po bahėn noj ka hallakam!

Maca
14-10-04, 00:53
ShEjToNoNka erdha veq me ta bo nje fijuuuuuuuuu edhe tma qesesh nje kaffe se jam per her tpar te ti si musafire zine,edhe mos u sjell keq se ta qes zanin e zi hahaha...
Kaffe creme per mua nese ke e nese jo ban edhe kafe turke...
E ti se shejtone hespai ki me ma kqyr edhe filxhonin se ather sje taman shejtan hehhe :wink:
Te pershendes je shum zanzi,shum smut a :wink:

ShEjToNkA
14-10-04, 12:18
ShEjToNoNka erdha veq me ta bo nje fijuuuuuuuuu edhe tma qesesh nje kaffe se jam per her tpar te ti si musafire zine,edhe mos u sjell keq se ta qes zanin e zi hahaha...
Kaffe creme per mua nese ke e nese jo ban edhe kafe turke...
E ti se shejtone hespai ki me ma kqyr edhe filxhonin se ather sje taman shejtan hehhe :wink:
Te pershendes je shum zanzi,shum smut a :wink:


Macaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ,o hajde e tė lumshin komtė qė paske dal pak kėndje tek une me pi kafe.( volla edhe mos me kon ardhė hiq ta kisha nje si me pas ardhe veq mos me mė ba telashe).
Po si nuk tė qesė mojjjjjjjjjjjj kafeeee qyyy, se une mysafirt i pres mirė mos ke dert ti pėr atė muhabet.
Veq ngjitemi nė kafe atje lartė se me ta sjellė kėtu po pritoi me ba pafshi, e tani zhdirgjemi edhe tek shpullat pakkk. Edhe filgjanin ta shiko edhe pse s'di volla mirė veq nejse kom me ta shiku atė filgjan se po e shofė qenke bė merakė.
Nime qik ku ndijte ti qė jam smutė?? Volla se nime kohve tė fundit s'jam kan mirė.

Maca sis , tė flm ,gjithashtu mbetėsh e pėrshndetur nga unė, gjithė tė mirat!
kalofshė smutė aaaa kret xeherrrrrrr ,edhe ti je shume e smut njeri krejt e qartė aaaaa :wink:

Maca
14-10-04, 23:29
ShEjToNoNka erdha veq me ta bo nje fijuuuuuuuuu edhe tma qesesh nje kaffe se jam per her tpar te ti si musafire zine,edhe mos u sjell keq se ta qes zanin e zi hahaha...
Kaffe creme per mua nese ke e nese jo ban edhe kafe turke...
E ti se shejtone hespai ki me ma kqyr edhe filxhonin se ather sje taman shejtan hehhe :wink:
Te pershendes je shum zanzi,shum smut a :wink:


Macaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ,o hajde e tė lumshin komtė qė paske dal pak kėndje tek une me pi kafe.( volla edhe mos me kon ardhė hiq ta kisha nje si me pas ardhe veq mos me mė ba telashe).
Po si nuk tė qesė mojjjjjjjjjjjj kafeeee qyyy, se une mysafirt i pres mirė mos ke dert ti pėr atė muhabet.
Veq ngjitemi nė kafe atje lartė se me ta sjellė kėtu po pritoi me ba pafshi, e tani zhdirgjemi edhe tek shpullat pakkk. Edhe filgjanin ta shiko edhe pse s'di volla mirė veq nejse kom me ta shiku atė filgjan se po e shofė qenke bė merakė.
Nime qik ku ndijte ti qė jam smutė?? Volla se nime kohve tė fundit s'jam kan mirė.

Maca sis , tė flm ,gjithashtu mbetėsh e pėrshndetur nga unė, gjithė tė mirat!
kalofshė smutė aaaa kret xeherrrrrrr ,edhe ti je shume e smut njeri krejt e qartė aaaaa :wink:

hahaha ShJeToNkA oOOO ooo OO Flm shume bre e dita qe ti sme kthen dire that qy,ani ngjitemi ku dush veq e din se sjam ka du me te ba zahmet,po zine se sjam jabanxhike haha mos ta nin edhe nese nuk i lan e net a se ki fshi dhomen un nuk kqyri qy,sjam ardhe per sherr hehe,ani se sa per filgjan lajmrohem te Esmeralda qajo nime a po dike bre diqka,apo puna saj si kallxoma hallin ta tregoj fallin a hmm! Valla me kane tregu dashamiret e tu qe din ma teper per ty qe je e smut,por edhe un e di se kush je hehe,kur jam kan ni her i ri krejt jem kan mafi a hmm :wink:
Edhe une te pershendes shume,jah ti je ma e smut se une,ma ke kalu ne tana ont a ehehe,paj ska dert qy...qysh ma bane namen ShEjToNkA edhe me nxuni,se nime u smujta edhe ate shum smut me ndihm te shpejt haha e shfrytzova rrastin deee! See yaaa sis!

ShEjToNkA
15-10-04, 21:59
Maca ,sis ani de mirė ia ke bo qė e ke shfyrtėzu rastin,phaaaa po edhe unė si kisha fol ashtu si me pas ditė?!
Ehh moj Maca nime kur jena kon ni vaktė tė ri se edhe unė e di se kush je ti ,se volla krejt website e tranojshim , kur s'pushoishm veq filozofoishim hahahahhahhaaa.
E sa pėr fall be sis s'di c'tė themė pėr atė ,ama mua hiq s'ma patė qellu fallin ajooooooooooo :wink:

dr1ta
16-10-04, 21:27
Tungi

Nuk je edhe ac shejtank si thua ti:)

Pershendetje :)

ShEjToNkA
16-10-04, 23:36
Tungi

Nuk je edhe ac shejtank si thua ti:)

Pershendetje :)


Nom bile ti qė je ka e din :lol: :wink:

Flm , gjithashtu mbetesh e pėrshndetur nga une!

Rudi_1
01-11-04, 00:19
ShEjToNkA mire se erdhe edhe pse ktu ke qen. 8)
Caste te mira ne forumin ton te mrekullueshem haha

ShEjToNkA
03-11-04, 15:11
ShEjToNkA mire se erdhe edhe pse ktu ke qen. 8)
Caste te mira ne forumin ton te mrekullueshem haha

Mirė se tė gjeta dhe mirė se na erdhe edhe ti!
Flm ,gjithashtu edhe pėr ty, gjithė tė miratė!

Diana007
03-11-04, 15:41
Shejtonk edhe pse sot nuk kam qen ne dispnim hiq , po ja qe sot me erdhi ashtu me lexu prezantimin tend , nuk beson jam dek tuj kesh :P :P :P :lol: :lol: :lol: qfar prezantimi ineteresant kishe ber .

Te pershendes Diana :wink:

ShEjToNkA
03-11-04, 21:46
Shejtonk edhe pse sot nuk kam qen ne dispnim hiq , po ja qe sot me erdhi ashtu me lexu prezantimin tend , nuk beson jam dek tuj kesh :P :P :P :lol: :lol: :lol: qfar prezantimi ineteresant kishe ber .

Te pershendes Diana :wink:


Po ku me besu moj Diana ,qyy ???Se me konė dek t'u kesh s'kishe munjtė me shkru kėtė mesazhė qyy :lol:
Po ani ,mirė qė paske shpetu , e po tė besojė. Se edhe pse pakse qenė pa disponim ,gjatė leximit qenke disponu 8)

Flm Diana007 , gjithesi edhe ti je e pershndetur nga une :wink:

Rudi_1
04-11-04, 00:00
ShEjToNkA mire se erdhe edhe pse ktu ke qen. 8)
Caste te mira ne forumin ton te mrekullueshem haha

Mirė se tė gjeta dhe mirė se na erdhe edhe ti!
Flm ,gjithashtu edhe pėr ty, gjithė tė miratė!
Ju falemenderit shuuuuuuuum ShEjToNkA
kalofsh mire ku te jesh....pershendetje per ty.... 8) 8) 8)

ShEjToNkA
07-11-04, 21:58
Ju falemenderit shuuuuuuuum ShEjToNkA
kalofsh mire ku te jesh....pershendetje per ty.... 8) 8) 8)Flmm , gjithashtu!

aferdita
07-11-04, 22:05
shejtonka sa here qe kaloj kendej me shkon mendja tek ti por nuk kam mundur qe te ndalem,kurse sonte vendosa qe te hy pak edhe tek ti dhe te pershendes shumeeeeeeeeeeee se me te vertet e meriton qe te jesh mbretereshe e forumit :wink:

te uroj nje nate te kendshme

ShEjToNkA
08-11-04, 23:27
shejtonka sa here qe kaloj kendej me shkon mendja tek ti por nuk kam mundur qe te ndalem,kurse sonte vendosa qe te hy pak edhe tek ti dhe te pershendes shumeeeeeeeeeeee se me te vertet e meriton qe te jesh mbretereshe e forumit :wink:

te uroj nje nate te kendshmeAfėrdita , tė falemderit shumė. Dhe gjithsesi edhe ti je e pėrshndetur cdo herė nga unė!

Gjithė tė miratė!

MemphiSx
08-11-04, 23:53
Tash paskom pik afer teje po t'Pershendes edhe une :) Je e pazevendesushme Vetem vazhdo :D

ShEjToNkA
09-11-04, 14:18
Tash paskom pik afer teje po t'Pershendes edhe une :) Je e pazevendesushme Vetem vazhdo :DO e di be ,ama vetėm po ma kanė inati :lol:
Flm , dhe gjithashtu edhe ti je i pėrshndetur nga unė!


SP. Vetėm mos mė thuajė se ta kisha kujtu prezentimin hahaahahaa

MemphiSx
09-11-04, 16:30
Besom se po as qe me ka ra ndermend :) Bilem jam kan ka e baj qitash prezentimin po thojsha le more se vone tash :D

Luana
10-11-04, 20:37
Te pershendes ..........http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/kiss_3.gif

MemphiSx
10-11-04, 21:47
Luana ke e pershendete mu a Shejtonken :D

ShEjToNkA
10-11-04, 22:51
Luana ke e pershendete mu a Shejtonken :D


Volla si dukėt ty tė paska pėrshndet :lol:
Po nejse s'ka dertė po e falnderojmė tė dytė :wink:

Luana
11-11-04, 15:01
Luana ke e pershendete mu a Shejtonken :D
Luana ke e pershendete mu a Shejtonken

Volla si dukėt ty tė paska pėrshndet :lol:
Po nejse s'ka dertė po e falnderojmė tė dytė :wink:


Kjo pershendetje vazhdon per te dyt , por ma shume kan perparsi djelmoshat :wink: :wink: :wink:

MemphiSx
11-11-04, 21:07
Me dasht me em pershendet mu :) Kqyr pak ma poshte eshte edhe prezentimi jem :P Ketu eshte veq per Shejtonken Only ;)

Loloku
11-11-04, 21:25
Ueh! ShEjToNkA moderatore!!! Jo pra nuk erdhe po shkove a! Qafen mos e thefsh, po na paske marre ne qaf moj, nuk po di a me u gezu a me u tranu se krejt shkrimet tash paske me na i lazdu, po nuk paska met ma me shkru a!
Suksese dhe mos te rritet mendja!

ShEjToNkA
13-11-04, 00:08
Ueh! ShEjToNkA moderatore!!! Jo pra nuk erdhe po shkove a! Qafen mos e thefsh, po na paske marre ne qaf moj, nuk po di a me u gezu a me u tranu se krejt shkrimet tash paske me na i lazdu, po nuk paska met ma me shkru a!
Suksese dhe mos te rritet mendja!


Kishe de qy!!!! Loloku , m'fal se pak me vonesė po i pėrgjegjėm kėti shkrimie ama sic e paske cek edhe vetė tybe po pak m'u ka rritė mendja qyy , e po pritojė me u merrė me imtėsira.
N'daq gėzohu e n'daq tranohu si tė duash ama dije se kurr s'iu harrojė a!
Ju fakemnderit shumė!

fudi
13-11-04, 17:59
shejtanka te pershendes dhe te uroj argetim te mire ne dardani.
ke nje nick shum te mire hahah.

ShEjToNkA
13-11-04, 23:23
shejtanka te pershendes dhe te uroj argetim te mire ne dardani.
ke nje nick shum te mire hahah.


hahhhaah ,volla ke tė drejtė aa, se vėrtet nick tė mirė kam.
Flmmm ,gjithė ashtu edhe ju jeni i pėrshndetur nga unė!

fudi
23-11-04, 13:54
pershendetje shejtonka si je si po kalon ne forum a ka mundesi me dite sa sa vjeqare jeni dhe nga jeni tung te pershendes

ShEjToNkA
24-11-04, 22:13
pershendetje shejtonka si je si po kalon ne forum a ka mundesi me dite sa sa vjeqare jeni dhe nga jeni tung te pershendes


Ehh more Fidi , po c'mė paske bė njė kallabėllak e gjysmė pyteje?! :wink: :evil:

Po Fidi , volla ka mbetė me thonė mirė se shumė bukur a!
Nė forum qe besa edhe kėtu perfekt po kalojmė ,si kėtu mė.
E sa i pėrketė asaj se nga jam?! Po unė jam nga :arrow: VuShTiA CiTy.
Jam 16 vjeq ,,edhe pak atėherė kurr korrėn grunijet i bėjė 17 :D


Mbetėm me shpresė , sedo de jesh i kėnqur me pėrgjegjėje! :roll:

zeshkani_i_embel
30-11-04, 20:59
Mire se na erdhe Shejtonka :) tung shejtanka a don me na bombardu a me at foto hahahhahah
kalo bukur

ShEjToNkA
30-11-04, 22:40
Houu Zeshkani , a shumė bombarduese po tė duket foto e ime aa??????? :roll: :roll:
Jo be se komė njetė me bombardu pa vesvese rri :wink:

zeshkani_i_embel
03-12-04, 19:46
Houu Zeshkani , a shumė bombarduese po tė duket foto e ime aa??????? :roll: :roll:
Jo be se komė njetė me bombardu pa vesvese rri :wink: hahahahahahahaa po ti je shejtane nuk pot besohet ty nashta ke hy me bombardu ndonje e me zen edhe mua flaka hahahahhaaaaaaaaa trego kur te bombardojsh ma bo nje tel dhe te dal une prej chatit hahhaaa byeeeeeeeeeeeeeee kalo bukur

ShEjToNkA
03-12-04, 23:31
hahahahahahahaa po ti je shejtane nuk pot besohet ty nashta ke hy me bombardu ndonje e me zen edhe mua flaka hahahahhaaaaaaaaa trego kur te bombardojsh ma bo nje tel dhe te dal une prej chatit hahhaaa byeeeeeeeeeeeeeee kalo bukur


Pa merakė rri se si ta bojė njetė me bombardu kom me tė lajm mos ke dert hiqqqqqqq :lol: :lol: ,se nė bofsha me pa bombardime tybe iku e para vetė me shpėtu e s'di nė bjen nė mende me lajm ndokend?! :lol: :lol: :roll:

zeshkani_i_embel
04-12-04, 11:00
hahahahahahahaa po ti je shejtane nuk pot besohet ty nashta ke hy me bombardu ndonje e me zen edhe mua flaka hahahahhaaaaaaaaa trego kur te bombardojsh ma bo nje tel dhe te dal une prej chatit hahhaaa byeeeeeeeeeeeeeee kalo bukur


Pa merakė rri se si ta bojė njetė me bombardu kom me tė lajm mos ke dert hiqqqqqqq :lol: :lol: ,se nė bofsha me pa bombardime tybe iku e para vetė me shpėtu e s'di nė bjen nė mende me lajm ndokend?! :lol: :lol: :roll: hahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: shejtanka nga lajm ti nese bon me dit dhe sa pranvera i ki byeeeeeeeeee

ShEjToNkA
13-12-04, 11:40
hahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: shejtanka nga lajm ti nese bon me dit dhe sa pranvera i ki byeeeeeeeeeeUnė lajm nga Skandinavia e ftohtė. Dhe kam 6 Pranvera ,6 Dimra , 1 e gjysmė Vjeshtė dhe 1 e gjysmė Verė. :roll: :shock: :lol: :roll: :arrow: :wink:

Kercovari
13-12-04, 12:16
hahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: shejtanka nga lajm ti nese bon me dit dhe sa pranvera i ki byeeeeeeeeeeUnė lajm nga Skandinavia e ftohtė. Dhe kam 6 Pranvera ,6 Dimra , 1 e gjysmė Vjeshtė dhe 1 e gjysmė Verė. :roll: :shock: :lol: :roll: :arrow: :wink:
Paska haru te shtosh edhe 6 babadimra,je 21.vjeqe,15 vjet ne Skandinavi.Haaahhaaaaa!

ShEjToNkA
20-12-04, 22:41
Paska haru te shtosh edhe 6 babadimra,je 21.vjeqe,15 vjet ne Skandinavi.Haaahhaaaaa!


Hahahahahahahahahaaaa ,Kėrcovari, pėrpak se keni qėlluu!
Jo atėhėr pra po themė 3 babadimra!

ShEjToNkA
22-01-05, 02:15
*****************PrOfILi i JuAj U rIfReSkUa*****************

**************Klikoni kėtu pėr tė parė Mesazhin**************


Merhaba Burnim e Granim. Phaaaa sa kallabllaku koka si thojnė gratė gjylponėn s'paske ku me lėshu?!Sa Lazdrani,Sa Murgesha, Sa Barbaroza ,Sa Honesty ,Sa Cool _boy ,Sa Vera ,Sa Genta ,Sa Aferdita ,Sa Naki ,phaaaa u lodha t'u pėrmend Sa Engjellusha thash me vete veq Shejtonka po mungojka?! Ja edhe unė mė nė fund erdhaaaaaaaaaa!!!!!!!

Phaa po asgjė atėherė s'paskan qenė sa jemi bėrė tani , Sa Dreni ,
Sa Diana , Sa Arbėri , Sa Dea , Sa Turisit ,Sa Kėrcovari , Sa Intuita ,Sa Drenica ,Sa Mafiozi ,Sa kaltrushi , Sa Halla e madhe e sa e sa tjetėr qė pėr momentin s'po mė kujtohėn?! Dhe siē e kėrkon rendi edhe ashtu veprova mė kujtohėt t se pik sė pari u prezėntova!?
Pra ashtu si mė lartė pata fillu pėr herė tė parė nė FD me shkru! Edhe ja sot ku jam me plotė e pėrplotė hallakam e urtėsi po bėjmė ,llafi s'dinė tė ndalurė vetėm gjumin nė FD cka s'po e bėjmė bile edhe atė deri vonė kėtu po qėndrojm dikund t'u qeshė e dikund t'u kėndu dikund fjalė t'u pėrkthy e domethonje t'u sqaruu!! Secili qė vjenė t'u bėrtit e tollovi t'u bė, askush s'shėrben vetėm kėrkon nga tjetėri shėrbime. Por fatmirėsisht njė Mafiiii na ka qėllu e shėrbimin s'po pėrton me realizu se pėrndyshe kėrsshh ishim bo .heeee pussi i martė tė gjithė!!!
oo placiiiiiiiiiiii hooooooooooo cka ishiiiii konė qė mė dėturtė m'u riprezėntu, se pak atėheė pata filozofuuuuuuuuuuuu??!
Nejse mos te zgjasė mė shumė pra, pėr ato kohė me fol se me nisė e me fol duhėt fjalim me mbajtė tre ditė rendė se kam cka flas bile ,bile ju kisha vu nė gjumė?! Po mirė ,vetėm desha pak prezentimin me fresku se bukur moti askush mirė se ardhje s'mė ka uru :( Kėshtu qė desha pak me ju kujtu Rimirė se ardhje me mė uru :lol:
Ja pra hiq mo nguroni as hezitoni ejan pak riurime kėtu postoni.Mos u frigoni si nė fillimė kur pata ardhė se tani me njifėni dhe e dini se melaqe unė jam :lol: :lol: 8) vetėm nga njėherė piskam e bėjė dhe do skandale tė vogla sa pėr ristartim tė bisedave i postoi!! :roll:


Emri: Shejtonka
Mbiemri:Dardania
Vendėlindja: Nė FD me 11.Qershorė '04
Vendėndodhja: Nė zemėr Tė .....!?!?
Pesha: 7000 Postime
Gjatėsia: Ende mirė s'po e di se si nėpėr mjegulll ,dikudn 35. e dicka mesazhe nė ditė
Profesioni: Vėrtet njė kallabėllėk e gjysmė a:
Moderatore , Mbretresh , Shejtonka, Intervistuese, Princesha e Urtėsis ,Dr , Detektive edhe nejse edhe do tjeraaaaaa
Ngjyra e Syve: Diikur mė herėt tė Kaltėrt, e tani tė Zi
Ngjyra e Flokve:Herė tė bardha e herė tė zezaa , tani pėr Momentin mė dukėt se si tė Kuqe dicka se po mė pėrshtatėn me Kralic bukur!
Interesat: Si me ndejtė edhe muhabet me bė , cka me be dicka sherrreeee , si me ia hudhė fajėt tė gjithve e veqmas Gentės, si me bėrtit me zė tė ultė e keshtuuuu.....
Qėllimet: Si me shkru sa mė shumė shkrime, se vėrtet mė pėlqen me shkru!
Hobi: Me mbajtė zhuuuuuuuuuuuuurmėn nė Nivel tė duhur:lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
22-01-05, 02:28
Shejtonka tė ridėshiroj, rimirėseardhje nė forumin tonė.

Ps. A mendon ti qikė edhe gjėra tjera pėrpos dardanisė?????????
Si psh. pėr mos me ba shkrime kaq pompoze se helbete bijo shprit e kemi nė zemėr e me ba me na u ndal zemra jesmi edhe pa shpirt, duke lexuar shkrimet tua fantastike. :lol:

Gentiana
22-01-05, 02:53
Valla Shejtonka,duhet te ta jap doren per ket riprezentim.

Moj a ka mbet ndonje gje tjeter,pa u kujtuar (tybe veshtir per te besuar)

Urime edhe nje her dhe te kemi loqkum pasha mamin

ShEjToNkA
22-01-05, 23:12
Shejtonka tė ridėshiroj, rimirėseardhje nė forumin tonė.

Ps. A mendon ti qikė edhe gjėra tjera pėrpos dardanisė?????????
Si psh. pėr mos me ba shkrime kaq pompoze se helbete bijo shprit e kemi nė zemėr e me ba me na u ndal zemra jesmi edhe pa shpirt, duke lexuar shkrimet tua fantastike. :lol:


Murgesha , tė rifalenderoj pėr rimikpritje rishuuuuuuuuuuumė :lol: :lol:

Ama se pata tė kjartė se a duhėt doemos me iu pėrgjegjė pyetjės tėndė?!

ShEjToNkA
22-01-05, 23:14
Valla Shejtonka,duhet te ta jap doren per ket riprezentim.

Moj a ka mbet ndonje gje tjeter,pa u kujtuar (tybe veshtir per te besuar)

Urime edhe nje her dhe te kemi loqkum pasha mamin


Ani de japma dorėn pra cka je duke pirtė mė mojj??? :roll: :lol:
Po bijo ,po ka mbetė akomma qyy mos ke dertė pėr atė problem bile :lol: :lol:

Edhe unė tė rifalnderoj rishuuuuuuumė edhe tė ripėrshėndessssssssssss :wink: :evil:

SP. Allahile ne kedn bėrė beeeeee???????????? :lol:

Honesty^uk.
22-01-05, 23:30
Valla ti shejtank mire boll i kishe pas kokerru ato fjale, por beso se na kane dal boll ato te parat e ti spo na len me harru asnjehere,
biles kur e lexova kete Barcalet tenden mu duk sikur me u pas cuar Lugat :lol: :lol:
Meqenese po e don kaq shume FD do te percjell urimet e mia me te sinqerta per ju.
TU BEFTE VORRI FORUM DHE VARRIMIN DO TA BEJME TEK DHOMA E BERTIMAVE.

Me shume ngushellime une do te qes kafe me IBRIG.

Te qofshin te lehta POROGACAT e FD.

Honesty

ShEjToNkA
23-01-05, 01:07
Valla ti shejtank mire boll i kishe pas kokerru ato fjale, por beso se na kane dal boll ato te parat e ti spo na len me harru asnjehere,
biles kur e lexova kete Barcalet tenden mu duk sikur me u pas cuar Lugat :lol: :lol:
Meqenese po e don kaq shume FD do te percjell urimet e mia me te sinqerta per ju.
TU BEFTE VORRI FORUM DHE VARRIMIN DO TA BEJME TEK DHOMA E BERTIMAVE.

Me shume ngushellime une do te qes kafe me IBRIG.

Te qofshin te lehta POROGACAT e FD.

HonestySa herė ti kėtu ke hy gjithmonė shkrujshe duke kendu e kėtė herė paske vajtu. A mos vallė paske mendu se tek tema e vdekjės je duke shkru?! :roll: :lol:
Unė e di se shumė mirė fjaltė i kam kokrru dhe mu pėr atė mos me i harru kėtė prezėntim e kam rifresku.Por sic duket si Barcolet t'u paska dukė, ty?! :lol: :lol: :lol:

Tė rifalnderoi pėr riurime tė sinqerta dhe besa kur urimė mė tė mirė s'kam marrė. :D Me konė ditė kėsi urimi qė kam me marrė ndonjėherė besa kaherė riprezeentimin e kisha bėrė ,se ia paska vlejt a! :lol: :lol: :lol: Vorri forum me m'u bė qe besa kėnqumm llaf duke bė!
Por njė do dua tė kisha lutur, qė vorrimin pa mė tregu mos me ma bė ,se keq :(

Edhe unė me shumė ngushllime pėr ty ,nė CULAHAJE do rri me tė shiquuu duke qit kafe me Ibrig.

Gentiani
23-01-05, 01:17
Shejtonka mirė se paske ardhė :lol: :lol: :wink:

E nga sa herė po vjen kėtu ? :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
23-01-05, 01:23
Shejtonka mirė se paske ardhė :lol: :lol: :wink:

E nga sa herė po vjen kėtu ? :lol: :lol: :lol:Falmnderit ,Genti dhe mirė se tė gjetaaa :lol:

Po vetėm njė herė kam ardhė e tani Rierdhaaaaaa :wink: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
23-01-05, 13:10
Valla Shejtonka,duhet te ta jap doren per ket riprezentim.

Moj a ka mbet ndonje gje tjeter,pa u kujtuar (tybe veshtir per te besuar)

Urime edhe nje her dhe te kemi loqkum pasha mamin


Ani de japma dorėn pra cka je duke pirtė mė mojj??? :roll: :lol:
Po bijo ,po ka mbetė akomma qyy mos ke dertė pėr atė problem bile :lol: :lol:

Edhe unė tė rifalnderoj rishuuuuuuumė edhe tė ripėrshėndessssssssssss :wink: :evil:

SP. Allahile ne kedn bėrė beeeeee???????????? :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TONIKATI
23-01-05, 13:38
Valla Shejtonka,duhet te ta jap doren per ket riprezentim.

Moj a ka mbet ndonje gje tjeter,pa u kujtuar (tybe veshtir per te besuar)

Urime edhe nje her dhe te kemi loqkum pasha mamin


Ani de japma dorėn pra cka je duke pirtė mė mojj??? :roll: :lol:
Po bijo ,po ka mbetė akomma qyy mos ke dertė pėr atė problem bile :lol: :lol:

Edhe unė tė rifalnderoj rishuuuuuuumė edhe tė ripėrshėndessssssssssss :wink: :evil:

SP. Allahile ne kedn bėrė beeeeee???????????? :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll:

TONIKATI
23-01-05, 13:41
shko te doktorri rrij veti gati oj qik se rrezik koke

Gentiana
23-01-05, 15:30
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :? :? :? :? :?

Me kend e pat more ky,ose me mire te them,qka pat??? :?

Barbaroza
23-01-05, 16:47
Shejtonka,sorry per ate qe kam shkruar te tema jote tjeter per riprezantimin se mu paskan ngateruar temat e tash e pashe se tybe isha duke ngrene makarona me lezetin me te madh e s'ka shikuar fare. :?

ShEjToNkA
24-01-05, 22:54
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :? :? :? :? :?

Me kend e pat more ky,ose me mire te them,qka pat??? :?


:arrow: :arrow:

ShEjToNkA
24-01-05, 22:56
Shejtonka,sorry per ate qe kam shkruar te tema jote tjeter per riprezantimin se mu paskan ngateruar temat e tash e pashe se tybe isha duke ngrene makarona me lezetin me te madh e s'ka shikuar fare. :?


O sooorrryy paqqqqqqqqqqqqqq :lol:
Po volla ma mori mendja qė dic nuk ėshtė nė rregull ama unė mendova mos vallė ke shkru jerum?! :roll:

DEA
24-01-05, 23:01
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahah
hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa
ahahahhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhaa aaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :l :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Dreq bre po mire se rierdhe qysh nuk te paskam pa deri tani moj ahahahahahhahahahahahahahahahahahahaah

ShEjToNkA
24-01-05, 23:05
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahah
hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaa
ahahahhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhaa aaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :l :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Dreq bre po mire se rierdhe qysh nuk te paskam pa deri tani moj ahahahahahhahahahahahahahahahahahahaah
C'ke mojjjjjj me tėrė kėto figura se mė shashėdise nga frigaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:
Sa herė qė mė pėrshėndet apo dic gjithė po mė frigon me kėto figuraaaaaaa :evil: :evil: :lol: :lol: :lol:

Ok nejseeeeeeeeeee tė rifalmnderit riiiishumė e tybbe unė s'kam fajė qė s'mė ke parė qyyyyyyyyyyyyy rishikom tjera herė mė shumė :lol: :lol: :lol:

Arbėri
25-01-05, 00:00
Qyqyyyyyyyyyyyyyyyyyy, a paske ardhe a? :x :cry:

Jojooooooooooooooo, per Shejtonka e naleta vine valla hiq pa i thirre po une mendova mos ka ardhe naj MELAQE se :cry: :x :o :( :?Vallha masi krejt dynjaja e Dardanise te paskan pershendet, edhe une po te pershendes, ma shume prej frike hejjjjjjjjj, ta dishe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dreni30
25-01-05, 18:26
*****************PrOfILi i JuAj U rIfReSkUa*****************

**************Klikoni kėtu pėr tė parė Mesazhin**************


Merhaba Burnim e Granim. Phaaaa sa kallabllaku koka si thojnė gratė gjylponėn s'paske ku me lėshu?!Sa Lazdrani,Sa Murgesha, Sa Barbaroza ,Sa Honesty ,Sa Cool _boy ,Sa Vera ,Sa Genta ,Sa Aferdita ,Sa Naki ,phaaaa u lodha t'u pėrmend Sa Engjellusha thash me vete veq Shejtonka po mungojka?! Ja edhe unė mė nė fund erdhaaaaaaaaaa!!!!!!!

Phaa po asgjė atėherė s'paskan qenė sa jemi bėrė tani , Sa Dreni ,
Sa Diana , Sa Arbėri , Sa Dea , Sa Turisit ,Sa Kėrcovari , Sa Intuita ,Sa Drenica ,Sa Mafiozi ,Sa kaltrushi , Sa Halla e madhe e sa e sa tjetėr qė pėr momentin s'po mė kujtohėn?! Dhe siē e kėrkon rendi edhe ashtu veprova mė kujtohėt t se pik sė pari u prezėntova!?
Pra ashtu si mė lartė pata fillu pėr herė tė parė nė FD me shkru! Edhe ja sot ku jam me plotė e pėrplotė hallakam e urtėsi po bėjmė ,llafi s'dinė tė ndalurė vetėm gjumin nė FD cka s'po e bėjmė bile edhe atė deri vonė kėtu po qėndrojm dikund t'u qeshė e dikund t'u kėndu dikund fjalė t'u pėrkthy e domethonje t'u sqaruu!! Secili qė vjenė t'u bėrtit e tollovi t'u bė, askush s'shėrben vetėm kėrkon nga tjetėri shėrbime. Por fatmirėsisht njė Mafiiii na ka qėllu e shėrbimin s'po pėrton me realizu se pėrndyshe kėrsshh ishim bo .heeee pussi i martė tė gjithė!!!
oo placiiiiiiiiiiii hooooooooooo cka ishiiiii konė qė mė dėturtė m'u riprezėntu, se pak atėheė pata filozofuuuuuuuuuuuu??!
Nejse mos te zgjasė mė shumė pra, pėr ato kohė me fol se me nisė e me fol duhėt fjalim me mbajtė tre ditė rendė se kam cka flas bile ,bile ju kisha vu nė gjumė?! Po mirė ,vetėm desha pak prezentimin me fresku se bukur moti askush mirė se ardhje s'mė ka uru :( Kėshtu qė desha pak me ju kujtu Rimirė se ardhje me mė uru :lol:
Ja pra hiq mo nguroni as hezitoni ejan pak riurime kėtu postoni.Mos u frigoni si nė fillimė kur pata ardhė se tani me njifėni dhe e dini se melaqe unė jam :lol: :lol: 8) vetėm nga njėherė piskam e bėjė dhe do skandale tė vogla sa pėr ristartim tė bisedave i postoi!! :roll:


Emri: Shejtonka
Mbiemri:Dardania
Vendėlindja: Nė FD me 11.Qershorė '04
Vendėndodhja: Nė zemėr Tė .....!?!?
Pesha: 7000 Postime
Gjatėsia: Ende mirė s'po e di se si nėpėr mjegulll ,dikudn 35. e dicka mesazhe nė ditė
Profesioni: Vėrtet njė kallabėllėk e gjysmė a:
Moderatore , Mbretresh , Shejtonka, Intervistuese, Princesha e Urtėsis ,Dr , Detektive edhe nejse edhe do tjeraaaaaa
Ngjyra e Syve: Diikur mė herėt tė Kaltėrt, e tani tė Zi
Ngjyra e Flokve:Herė tė bardha e herė tė zezaa , tani pėr Momentin mė dukėt se si tė Kuqe dicka se po mė pėrshtatėn me Kralic bukur!
Interesat: Si me ndejtė edhe muhabet me bė , cka me be dicka sherrreeee , si me ia hudhė fajėt tė gjithve e veqmas Gentės, si me bėrtit me zė tė ultė e keshtuuuu.....
Qėllimet: Si me shkru sa mė shumė shkrime, se vėrtet mė pėlqen me shkru!
Hobi: Me mbajtė zhuuuuuuuuuuuuurmėn nė Nivel tė duhur:lol: :lol: :lol: :lol:

Hajde Engjellusha ime e mire se ardhsh. O une e di se cka kam zgjedhur, edhe e bukur si kralice, e zgjuar ( mendje mpreht) dhe e dashur.
Pas ketyre qe thash me larte nuk kam nevoj te e zgjase me teper, vetem te uroj sukses ne te ardhmen.
"Dielli qeli syt atje permbi Shar,
Syri i ShEjToNkEs shkelqen si kristal".
Ne fund te pershendes

ShEjToNkA
25-01-05, 22:30
Qyqyyyyyyyyyyyyyyyyyy, a paske ardhe a? :x :cry:

Jojooooooooooooooo, per Shejtonka e naleta vine valla hiq pa i thirre po une mendova mos ka ardhe naj MELAQE se :cry: :x :o :( :?Vallha masi krejt dynjaja e Dardanise te paskan pershendet, edhe une po te pershendes, ma shume prej frike hejjjjjjjjj, ta dishe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Qyy ,qyy unė kaherė kam ardhė ama tani kam riardhė qyyy :lol: :lol: :lol: :lol:
Ani de mirė ke bėrė qė mė ke pėrshėndet se tybe mos me mė pas pėrshėndet hatri mė kish mbetė! :? :lol: :lol:

Flmm edhe ti je i pėrshėndetur nga unė!

ShEjToNkA
25-01-05, 22:33
Hajde Engjellusha ime e mire se ardhsh. O une e di se cka kam zgjedhur, edhe e bukur si kralice, e zgjuar ( mendje mpreht) dhe e dashur.
Pas ketyre qe thash me larte nuk kam nevoj te e zgjase me teper, vetem te uroj sukses ne te ardhmen.
"Dielli qeli syt atje permbi Shar,
Syri i ShEjToNkEs shkelqen si kristal".
Ne fund te pershendes


Tė falmnderit , Dreni shumė pėr kėto fjalė.
Edhe ti je i pėrshėndetur nga unė!

Honesty^uk.
29-01-05, 18:51
Sa herė ti kėtu ke hy gjithmonė shkrujshe duke kendu e kėtė herė paske vajtu. A mos vallė paske mendu se tek tema e vdekjės je duke shkru?! :roll: :lol:
Unė e di se shumė mirė fjaltė i kam kokrru dhe mu pėr atė mos me i harru kėtė prezėntim e kam rifresku.Por sic duket si Barcolet t'u paska dukė, ty?! :lol: :lol: :lol:

Tė rifalnderoi pėr riurime tė sinqerta dhe besa kur urimė mė tė mirė s'kam marrė. :D Me konė ditė kėsi urimi qė kam me marrė ndonjėherė besa kaherė riprezeentimin e kisha bėrė ,se ia paska vlejt a! :lol: :lol: :lol: Vorri forum me m'u bė qe besa kėnqumm llaf duke bė!
Por njė do dua tė kisha lutur, qė vorrimin pa mė tregu mos me ma bė ,se keq :(

Edhe unė me shumė ngushllime pėr ty ,nė CULAHAJE do rri me tė shiquuu duke qit kafe me Ibrig.

Ne korrik behet 1 vit
kur forumi u trondit
ne forumin tone Dardan
prezantohet nje Shejtan

Tuj bertit e me fjal te trasha
me plot xhepat Porogaca
jo fort heret por tash frik
qitke kafe me Ibrig

Filloj shpejt me u ambjentue
edhe sherret shpejt i ka fillue
dinte mir shkrim e kendim
per te gjith ish anonim.

Ne nje koh skishte gje ne dor
shpejt u ba Moderator
ja fillum me ju rujt pak
mos me cue ne shpi ndoj gjak

Ne Janar ne kto dit dimri
na e beri riprezentimin
mire se ardhjene me ja urue
po kish qef shpesh me e kujtue

S'priton hic me e kap hunin
gjith e gjen n'KAFE t'forumit
sikur kali tuj hingellue
vjen tek tema tuj FISHKELLUE
nga njeher po flet me mend
vec tuj then MERRE ME MEND
ka fillue me pi kos
cdo fjali ja nis me MOS
shpesh po flet pa interes
ne mesdit t'thot MIREMENGJES
keshtu thot po ma ka anda
t'thot MIREDITA kur eshte MIREMBREMA
po kujton se po ben mire
20 here NATEN E MIRE
nuk harron me dal prej teme
dhe ja fut me THASHETHEME
nga nje here ka bash lezet
kur ja nis me PERSHENDET
nga fillimi deri n'fund
po kujton se esht n'katund
po kujtojm se dom me u fik
kur ja nis me POLITIK
kur e kap ate uria
menjeher shkon tek DASHURIA
kur n'forum i mungon vula
ajo gjindet tek PA CENSURA
shpesh po ben si oratore
tek DISKUTIMET SHOQERORE
disponimi kur i ik
menjeher futet ne MUZIK
e shpejt duket si rrufeja
kur kalon nga tema FEJA
nuk kam pa si kte pa marre
per me t'vjedh ashiqare
per me t'vjedh n'kemb e n'dor
shpesh po mirret me HUMOR
Msn shum gjemon
kur forumi nuk punon
tan i thon duhet me t'lidh
kur ja nis te gjith me i dridh

Nuk po muj ma per me shtue
se vec per kaq kam qene pague
kush te don me dit me teper
mos t'pritojn te me cojn leter.

Honesty

Murgesha
29-01-05, 20:17
Ne korrik behet 1 vit
kur forumi u trondit
ne forumin tone Dardan
prezantohet nje Shejtan

Tuj bertit e me fjal te trasha
me plot xhepat Porogaca
jo fort heret por tash frik
qitke kafe me Ibrig

Filloj shpejt me u ambjentue
edhe sherret shpejt i ka fillue
dinte mir shkrim e kendim
per te gjith ish anonim.

Ne nje koh skishte gje ne dor
shpejt u ba Moderator
ja fillum me ju rujt pak
mos me cue ne shpi ndoj gjak

Ne Janar ne kto dit dimri
na e beri riprezentimin
mire se ardhjene me ja urue
po kish qef shpesh me e kujtue

S'priton hic me e kap hunin
gjith e gjen n'KAFE t'forumit
sikur kali tuj hingellue
vjen tek tema tuj FISHKELLUE
nga njeher po flet me mend
vec tuj then MERRE ME MEND
ka fillue me pi kos
cdo fjali ja nis me MOS
shpesh po flet pa interes
ne mesdit t'thot MIREMENGJES
keshtu thot po ma ka anda
t'thot MIREDITA kur eshte MIREMBREMA
po kujton se po ben mire
20 here NATEN E MIRE
nuk harron me dal prej teme
dhe ja fut me THASHETHEME
nga nje here ka bash lezet
kur ja nis me PERSHENDET
nga fillimi deri n'fund
po kujton se esht n'katund
po kujtojm se dom me u fik
kur ja nis me POLITIK
kur e kap ate uria
menjeher shkon tek DASHURIA
kur n'forum i mungon vula
ajo gjindet tek PA CENSURA
shpesh po ben si oratore
tek DISKUTIMET SHOQERORE
disponimi kur i ik
menjeher futet ne MUZIK
e shpejt duket si rrufeja
kur kalon nga tema FEJA
nuk kam pa si kte pa marre
per me t'vjedh ashiqare
per me t'vjedh n'kemb e n'dor
shpesh po mirret me HUMOR
Msn shum gjemon
kur forumi nuk punon
tan i thon duhet me t'lidh
kur ja nis te gjith me i dridh

Nuk po muj ma per me shtue
se vec per kaq kam qene pague
kush te don me dit me teper
mos t'pritojn te me cojn leter.

Honesty


Pha sa mirė ja paske qėlluar tė gjitha,
Po ka frigė mos po i merr mėsysh.
Shejtonka tani thot jam e para.
Edhe me poezi po mė thurrin lavdėrata.

S.p O Honesty zeza, ētė qoi dreqi me shti nė forum "Grejza"???

sarasara
29-01-05, 22:23
Tung SHEJTONKA te pershendes.
Edhe pse jam e re ktu ne ket mahalle te madhe me sa kam mrri me lexu
pernime je shejtonke ama e mire,pa sherr :lol: :wink:

ShEjToNkA
01-02-05, 11:34
Tung SHEJTONKA te pershendes.
Edhe pse jam e re ktu ne ket mahalle te madhe me sa kam mrri me lexu
pernime je shejtonke ama e mire,pa sherr :lol: :wink:


Po de mirė paske diktue :lol: :lol:
Falmnderit edhe unė t'pershėdndes ty :wink:

ShEjToNkA
01-02-05, 11:39
Pha sa mirė ja paske qėlluar tė gjitha,
Po ka frigė mos po i merr mėsysh.
Shejtonka tani thot jam e para.
Edhe me poezi po mė thurrin lavdėrata.

S.p O Honesty zeza, ētė qoi dreqi me shti nė forum "Grejza"???


Uhh Murgeshė sa mirė ke kenue
Mu ashtu kam mendue :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
01-02-05, 11:45
Ne korrik behet 1 vit
kur forumi u trondit
ne forumin tone Dardan
prezantohet nje Shejtan

Tuj bertit e me fjal te trasha
me plot xhepat Porogaca
jo fort heret por tash frik
qitke kafe me Ibrig

Filloj shpejt me u ambjentue
edhe sherret shpejt i ka fillue
dinte mir shkrim e kendim
per te gjith ish anonim.

Ne nje koh skishte gje ne dor
shpejt u ba Moderator
ja fillum me ju rujt pak
mos me cue ne shpi ndoj gjak

Ne Janar ne kto dit dimri
na e beri riprezentimin
mire se ardhjene me ja urue
po kish qef shpesh me e kujtue

S'priton hic me e kap hunin
gjith e gjen n'KAFE t'forumit
sikur kali tuj hingellue
vjen tek tema tuj FISHKELLUE
nga njeher po flet me mend
vec tuj then MERRE ME MEND
ka fillue me pi kos
cdo fjali ja nis me MOS
shpesh po flet pa interes
ne mesdit t'thot MIREMENGJES
keshtu thot po ma ka anda
t'thot MIREDITA kur eshte MIREMBREMA
po kujton se po ben mire
20 here NATEN E MIRE
nuk harron me dal prej teme
dhe ja fut me THASHETHEME
nga nje here ka bash lezet
kur ja nis me PERSHENDET
nga fillimi deri n'fund
po kujton se esht n'katund
po kujtojm se dom me u fik
kur ja nis me POLITIK
kur e kap ate uria
menjeher shkon tek DASHURIA
kur n'forum i mungon vula
ajo gjindet tek PA CENSURA
shpesh po ben si oratore
tek DISKUTIMET SHOQERORE
disponimi kur i ik
menjeher futet ne MUZIK
e shpejt duket si rrufeja
kur kalon nga tema FEJA
nuk kam pa si kte pa marre
per me t'vjedh ashiqare
per me t'vjedh n'kemb e n'dor
shpesh po mirret me HUMOR
Msn shum gjemon
kur forumi nuk punon
tan i thon duhet me t'lidh
kur ja nis te gjith me i dridh

Nuk po muj ma per me shtue
se vec per kaq kam qene pague
kush te don me dit me teper
mos t'pritojn te me cojn leter.

HonestyT'uj hulat nė Culahaje
njė za ndiva t'uej kėndu
Shpejt e shpejt n'kam jam que
per ma pa kush kangen ka fillueKur n'kam unė jam que
vrap nga zani jam drejtue
aty Honesty kish qellue
ishe kan kangen per
Mue t'uej kenu


gezim t'madhe une ndejva
kur ate kenge une e njeva
kur e njeva jam gezue
nostalgjine pak ma ka shtue
se atėhere kur kam ardhe
ato dite ma kishe kujtue

mu kujtue kur pata ardhe
me fjalė t'leta ketu jam dale
jam dale ketue e kam fillu me shkrue
por krejt frigen ma kishin mue


shpejt e shpejt nisa me u shoqeru
nisa une ketue me shkrue
me secilin t'uej kuvendu
hiq s'piritojsha per me shkrue
se shoqerin shume e due
shume kam qejf me bisedue


Nuk me priten edhe fort mire
pak me qehre e si keq
se mendojshin se vertet jam dilidreq

Hecshin dite e hecshin net
une ketu isha per nete
isha per nete e per dite
hiq nuk folsha seriozisht


folsha mire e folsha keq
ketu shkrujsha per cdo nete
dikund t'uej shkru
E dikund t'uej kendue
nisa shoqeri me krijue
nisen kenget me mu kendue
kur i ndijsha duke me urue
merrsha kurajo une me shkrue

keshtue nisa shoqerien me zgjeru
nisa edhe shejtanllqet me i shpallu
me i shpalue me i postu
nisa kange me ju urue
Pershendetje me ju dergue


pak pertace kam qellue
shume pertojsha kafe me marue
gjithmonė visha t'u bertit
dua kefe ,thirsha t'uej piskit


kur me nijshin zanin mue
dilshin rend duke m'u drejtue
duke m'u drejtue e duke bertit
qohu vete kafen me pergatit


ku me mujt vete me u que
kisha qejf veq me bisedue
keto qika dosjhin me u tranue
kur me pajshin vetem duke bisedu
e kur kafe mos me marue


qohu qike e mos prite
se dicka duhet me ba se n'forum
s'ka me ba sefa
nisesha une me u que
kishe kafe me maru


cka me pa kur u qojsha n'kam
krejt i bojsha hallakam
nisesha une me rrupllue
me rupllue e orendi me thy
me thye me rrezuu
kund karrige s'lejsha pa rrutullue


keshtu e bojsha per cdo net
se ashtu e kam adet
e kam adet e zakon
se ashtu me konvenon
pse une mos me rrupellue
kur e disha se me nuk me lajn
kafe mė me ju marue
kur i pajshin krejt dukeu shkttrue,
me s'me lajshin n'kam me u que
tani u ulsha vetme me ndejt e me bisedue

e keshtu hecen ditet rend me rend
rend me rend e varge e vi
unė njė ditė mbriva n'mbreteri
kur n'mbreteri pata shkue
krejt m'kshillojshin per me u urtue


une ashtue u pata premtue
se edhe ma shume kam me u urtue
su urotva as nuk ndryshova
nejse se boll ma se ju shurdhova
e ju vura n'dert per honesty e ka fajin vete
fajin ai vete e ka qe ketė kange ma ka ba
E tani une mezi s'pres
se pa u pergjegje s'mundme me ndejt

S'mundme me ndejt e me qendru
keshtu fillova edhe une me shkrue
keti djali me ju drejtue
me ju drejtu e me falnderu
per keto fjale qe mi ka kushtue
m'i ka kushtu e m'i ka rendit
edhe pse disa m'i paska ngjitė
m'i paska ngjitė e m'i paska thanė
por po duhet me i marrė shaka
se edhe vete ashtu kam qejf me ba

Ti mor dajlė boll paske shkrue
edhe ashtu me s'ke pas cka me shtue
se tė gjitha i paske shkrue
i paske shkrue e i ke qellue
pak t'uej m'qesh e pak t'euj m'lavdue
njė kangė t'mirė ma paske kushtue
kurre ket t'mire s'kam per ta harrue
me keto fjale qe m'ke nderue
m'ke nderue e n'kange m'ke vue
qė ky emer kurrė mos me u harrrue
brez pas brezi me u kujtue
tash ketu du me perfundue
me perfundu e me ju urue
argetim t'kendshem me ju deshirue

Toni_4Ever
13-03-05, 06:52
ja edhe une erdha pra sepse dua si te gjith bota ta shprej mendimin tim per cdo teme shpresoj qe do te me pranoni ketu apo?

ShEjToNkA
13-03-05, 22:24
ja edhe une erdha pra sepse dua si te gjith bota ta shprej mendimin tim per cdo teme shpresoj qe do te me pranoni ketu apo?


Me qenė se kishe shkruarė nė temėn time mė takoi tė tė themė:
Mirė se na ke ardhė dhe natyrisht se je i prnaueshėm dhe i mirė se ardhurė nė kėtė vendė.

Ndajė edhe tė dėshiroj castė tė bukura nė FD, kaloni bukur.

Honesty^uk.
03-04-05, 19:32
Ne korrik behet 1 vit
kur forumi u trondit
ne forumin tone Dardan
prezantohet nje Shejtan

Tuj bertit e me fjal te trasha
me plot xhepat Porogaca
jo fort heret por tash frik
qitke kafe me Ibrig

Filloj shpejt me u ambjentue
edhe sherret shpejt i ka fillue
dinte mir shkrim e kendim
per te gjith ish anonim.

Ne nje koh skishte gje ne dor
shpejt u ba Moderator
ja fillum me ju rujt pak
mos me cue ne shpi ndoj gjak

Ne Janar ne kto dit dimri
na e beri riprezentimin
mire se ardhjene me ja urue
po kish qef shpesh me e kujtue

S'priton hic me e kap hunin
gjith e gjen n'KAFE t'forumit
sikur kali tuj hingellue
vjen tek tema tuj FISHKELLUE
nga njeher po flet me mend
vec tuj then MERRE ME MEND
ka fillue me pi kos
cdo fjali ja nis me MOS
shpesh po flet pa interes
ne mesdit t'thot MIREMENGJES
keshtu thot po ma ka anda
t'thot MIREDITA kur eshte MIREMBREMA
po kujton se po ben mire
20 here NATEN E MIRE
nuk harron me dal prej teme
dhe ja fut me THASHETHEME
nga nje here ka bash lezet
kur ja nis me PERSHENDET
nga fillimi deri n'fund
po kujton se esht n'katund
po kujtojm se dom me u fik
kur ja nis me POLITIK
kur e kap ate uria
menjeher shkon tek DASHURIA
kur n'forum i mungon vula
ajo gjindet tek PA CENSURA
shpesh po ben si oratore
tek DISKUTIMET SHOQERORE
disponimi kur i ik
menjeher futet ne MUZIK
e shpejt duket si rrufeja
kur kalon nga tema FEJA
nuk kam pa si kte pa marre
per me t'vjedh ashiqare
per me t'vjedh n'kemb e n'dor
shpesh po mirret me HUMOR
Msn shum gjemon
kur forumi nuk punon
tan i thon duhet me t'lidh
kur ja nis te gjith me i dridh

Nuk po muj ma per me shtue
se vec per kaq kam qene pague
kush te don me dit me teper
mos t'pritojn te me cojn leter.

Honesty

Toni_4Ever
05-04-05, 19:10
ahahahahahahahha kukukukukuku qjar gabimi kam bere KATASTROF ju kerkoj falje shejtonke kam menduar se kjo teme eshte per te gjithe antaret e rij por si duket paskem gabuar edhe bile shum keq ju kerkjo falje edhe nje here. GABIM

ju pershenedes edhe ju deshiroj disponim maxsimal ketu.

Maca
02-05-05, 19:37
Oooooo oOoOoOOOOOOOOOoOoO OoOoO

wOW wOW wOW hajdeeee deeeee...

Prishu ShEjToNkA prishuuuuuu kallu dardani kallu hahaha...

Te pershendes sis,nom je nom...

Viva 4 ever :wink:

ShEjToNkA
03-05-05, 21:25
Oooooo oOoOoOOOOOOOOOoOoO OoOoO

wOW wOW wOW hajdeeee deeeee...

Prishu ShEjToNkA prishuuuuuu kallu dardani kallu hahaha...

Te pershendes sis,nom je nom...

Viva 4 ever :wink:


Po ,po nom sis ,se dic kohve tė funditė zjermi po kam shumė :lol: :lol: :lol: :wink:

Sė bashku me tyy VIVAAAA.

Maca
03-05-05, 23:31
ShEjToNkA hahahah pa nja flak flak qesim na...
pa dy na pijm me shoqerij...
pa tri na e kallim trupim e bojm hij,tu pij tu kcy me bichis tu u shkri ...

Hhihih vivaaaaaaaaa forum :twisted:

)
(
)
(
)
(
(

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Opsssssss mfal se kesh ka mendoj se jena ne Paltalk hahah kuku non :wink: :twisted:

Bye byeee Shejtanooooo :wink:

spirl_girls
04-05-05, 10:09
Oooooo oOoOoOOOOOOOOOoOoO OoOoO

wOW wOW wOW hajdeeee deeeee...

Prishu ShEjToNkA prishuuuuuu kallu dardani kallu hahaha...

Te pershendes sis,nom je nom...

Viva 4 ever :wink:


hahahahahha dreq bre je tiiii

ShEjToNkA
04-05-05, 22:16
ShEjToNkA hahahah pa nja flak flak qesim na...
pa dy na pijm me shoqerij...
pa tri na e kallim trupim e bojm hij,tu pij tu kcy me bichis tu u shkri ...

Hhihih vivaaaaaaaaa forum :twisted:

)
(
)
(
)
(
(

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


Opsssssss mfal se kesh ka mendoj se jena ne Paltalk hahah kuku non :wink: :twisted:

Bye byeee Shejtanooooo :wink:


S'ke fajė sisss ,se kėtu e ke mė Paltalk e gjysmė vollaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: Juhuuuuuuuuuuuuuuuu kėtu ėshtė xixė hgaghaghaghaghhagaghahghaggaagagaghhagahgahgah

OOOOOOoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo o

Byeeee byeeeeeeeeeee edhe tyyyyyyyyyyy me njė mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqq se je siss se jo mahiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ShEjToNkA
04-05-05, 22:17
Oooooo oOoOoOOOOOOOOOoOoO OoOoO

wOW wOW wOW hajdeeee deeeee...

Prishu ShEjToNkA prishuuuuuu kallu dardani kallu hahaha...

Te pershendes sis,nom je nom...

Viva 4 ever :wink:


hahahahahha dreq bre je tiiii


Dreqė e gjysmė bileeeeeeeeeeeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol:

Daja POLIC
05-05-05, 05:13
Merhaba Burnim e Granim, phaaaa sa kalbėllaku koka kur thojnė gratė gjylponėn spaske ku me lėshu ...sa lazdrani sa murgesha sa barbaroza sa honesty sa cool _boy sa vera sa genta sa aferdita sa naki phaaaa u lodha tuj permend sa engjellusha thash me vete veq shejtonka po mungojka...ja edhe une me ne fund erdha dhe sic e don rendi pik sė pari thashė te prezentona.. pra kėshtu e nisa se ju shurdhova me ni prezentim te shkurėt po e bitisi...............
Ja Pra........

Emri: Shejtonka
Mbiemri:Dilidreqka
Datlindja:Qatėher kur korren Grunijet
Vendėlindja:N'Spital
Vendodhja:N'Shtėpi (pranė pc-ės pra)
Pesha:Bardh e kuq e trashė sa i pollė stene
Gjatėsia:Plotė shtėpia robė
profesioni:Ni kallbėllak e gjusmė profesione
Ngjyra e syve: krejt po n'varet nga fjerrzat
Ngjyra e flokve:her t'bardha ,her t'zeza

Tybe s'di a harova nojsend se u lodha ma tu fol ,po hajt se nihemi apet veq niher sa pėr filim pak sa me u njofėt keshtu qe n'paqa haru nojsend me pyetni ...............

________________________
Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl

"ShEjToNkA"

:lol: :lol: hallall e ke nje pershendjtje te fort nga POLICI kaloni sa ma mir sa ma bukur ne forum cdo te mir :lol:

ShEjToNkA
07-05-05, 00:05
"ShEjToNkA"

:lol: :lol: hallall e ke nje pershendjtje te fort nga POLICI kaloni sa ma mir sa ma bukur ne forum cdo te mir :lol:


Daja Polic ,pak u frigova kur tė diktova se keni shkruarė :roll: :roll: Thashė mos pahiri ke vu ndonjė denimė :lol: :lol: ani pse e di se asgjė jashtė rregullva shtetrore s'kam shkruarė :wink:

Tė falnderojė dhe tė pėrshėndes ku do qė ndodhėsh!

Honesty^uk.
07-05-05, 01:25
Mire se erdhe
c'dreqi t'pruni
tash po kalet krejt forumi
hajde qik ti rrin rehat
mos na ban me t'lidh n'lulak
mos i merr kto fjal me bisht
s'jam ka foli seriozisht
n'qoft se s'din me ba hajgare
heren tjeter dheze nje cigare.

Mos harro per me m'kalxue
heren tjeter si me te trajtue

Kalo interesant Shejtonka,, larg nesh qoft :lol: :lol: :lol:

Murgesha
07-05-05, 01:43
Merhaba Burnim e Granim, phaaaa sa kalbėllaku koka kur thojnė gratė gjylponėn spaske ku me lėshu ...sa lazdrani sa murgesha sa barbaroza sa honesty sa cool _boy sa vera sa genta sa aferdita sa naki phaaaa u lodha tuj permend sa engjellusha thash me vete veq shejtonka po mungojka...ja edhe une me ne fund erdha dhe sic e don rendi pik sė pari thashė te prezentona.. pra kėshtu e nisa se ju shurdhova me ni prezentim te shkurėt po e bitisi...............
Ja Pra........

Emri: Shejtonka
Mbiemri:Dilidreqka
Datlindja:Qatėher kur korren Grunijet
Vendėlindja:N'Spital
Vendodhja:N'Shtėpi (pranė pc-ės pra)
Pesha:Bardh e kuq e trashė sa i pollė stene
Gjatėsia:Plotė shtėpia robė
profesioni:Ni kallbėllak e gjusmė profesione
Ngjyra e syve: krejt po n'varet nga fjerrzat
Ngjyra e flokve:her t'bardha ,her t'zeza

Tybe s'di a harova nojsend se u lodha ma tu fol ,po hajt se nihemi apet veq niher sa pėr filim pak sa me u njofėt keshtu qe n'paqa haru nojsend me pyetni ...............

________________________
Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl


Edhe nėse rastėsisht ke harruar diē nė prezentimin tėnd, edhe nėse ky shkrimi i yti i pari nė kėtė forum, nuk tregonte aq shumė pėr ty, unė pata nderin tė mishėrohem me ty, dhe sė bashku tė arrijmė shumė shkrime, kėnaqėsi e argėtime nė kėtė forum tė mrekullueshėm, ku ju vetė Mrekullia numėr njė kėtu ke dhėnė kontribut tė madh nė gdhendjen e fjalės sė mirė.
Ishe dhe do tė mbetesh ajo mė e mira qė i ka ardhė kėtij Forumi.
Unė dhe familja ime tė dėshirojmė jetė tė gjatė e tė lumtur, dashuri e mbarėsi nė jetėn tėnde.
Do tė tė kujtojmė me shpresė se nė ndonjė ditė edhe do tė takohemi.
Njė mpuqqqqqqqqqqq pėr ty nga Motra Murgesha.

Daja POLIC
07-05-05, 04:10
"ShEjToNkA"

:? :? deri em tani spo shof gabime boll kqyre ni gabim me ta gjet po ska :? :? mir mir kalofsh edhe niher bukur jeni e respektum nga daja POLIC :lol:

ShEjToNkA
07-05-05, 23:05
Mire se erdhe
c'dreqi t'pruni
tash po kalet krejt forumi
hajde qik ti rrin rehat
mos na ban me t'lidh n'lulak
mos i merr kto fjal me bisht
s'jam ka foli seriozisht
n'qoft se s'din me ba hajgare
heren tjeter dheze nje cigare.

Mos harro per me m'kalxue
heren tjeter si me te trajtue

Kalo interesant Shejtonka,, larg nesh qoft :lol: :lol: :lol:


Hajtė be djalė mos u bė merak
edhe pak ditė e do mbeteni rehat
S'do keni dreqė kėtu me bė flakė
Por do keni insana qė do iu shkonė mbarė
Nėse njė ditė iu bije ndėrėmendė pėr mu
Ejani kėtu pak me mė rikujtu
N'daq me mallikme e n'daqi me urime
Gjithmonė do jeni nė kujtesėn time


Intersant kalofshi gjithmonė e shejtonka afėr jushė hė pussi iu martė :lol: :lol:

ShEjToNkA
07-05-05, 23:11
Edhe nėse rastėsisht ke harruar diē nė prezentimin tėnd, edhe nėse ky shkrimi i yti i pari nė kėtė forum, nuk tregonte aq shumė pėr ty, unė pata nderin tė mishėrohem me ty, dhe sė bashku tė arrijmė shumė shkrime, kėnaqėsi e argėtime nė kėtė forum tė mrekullueshėm, ku ju vetė Mrekullia numėr njė kėtu ke dhėnė kontribut tė madh nė gdhendjen e fjalės sė mirė.
Ishe dhe do tė mbetesh ajo mė e mira qė i ka ardhė kėtij Forumi.
Unė dhe familja ime tė dėshirojmė jetė tė gjatė e tė lumtur, dashuri e mbarėsi nė jetėn tėnde.
Do tė tė kujtojmė me shpresė se nė ndonjė ditė edhe do tė takohemi.
Njė mpuqqqqqqqqqqq pėr ty nga Motra Murgesha.


Ndėrsa pėr mua ishte forumi dhe shoqėria mė e mirė qė gjeta nė botėn virtualė.
Ndajė kėnaqėsia dhe nderi qė tė jam nė mesin e njėrzve ,sic jeni ju ,mė bėjnė akoma mė tė priviligjuarė.

Tė pėrshėndetur dhe tė nderuarė gjithmonė nga unė JU dhe familja yte, gjithė tė mirat!

ShEjToNkA
07-05-05, 23:12
"ShEjToNkA"

:? :? deri em tani spo shof gabime boll kqyre ni gabim me ta gjet po ska :? :? mir mir kalofsh edhe niher bukur jeni e respektum nga daja POLIC :lol:

Kjo mė shtynė tė mendojė se qenkam e pėrsosurė :lol: :lol: :wink:


Caste tė bukura ku do jeni!

Diana007
17-05-05, 14:24
Hajtė be djalė mos u bė merak
edhe pak ditė e do mbeteni rehat
S'do keni dreqė kėtu me bė flakė
Por do keni insana qė do iu shkonė mbarė
Nėse njė ditė iu bije ndėrėmendė pėr mu
Ejani kėtu pak me mė rikujtu
N'daq me mallikme e n'daqi me urime
Gjithmonė do jeni nė kujtesėn time


Intersant kalofshi gjithmonė e shejtonka afėr jushė hė pussi iu martė :lol: :lol:

Shejonk duke lexuar ket shkrim kati ja fillova :cry: vertet i mungon forumit edhe shum i zbeht po duket pa ju :?

Te pershendes ku do qe kofsh dhe kalofsh siq ta don zemra jote :wink:
Diana

M_u_k_i
18-05-05, 22:06
ani shejtanka qysh te kom

M_u_k_i
18-05-05, 22:06
ani shejtanka qysh te kom

Honesty^uk.
12-01-08, 20:18
Rikujtimin e ketyre vargjeve e sjell nga nostalgjia qe kam per ate kohe
teper te kendshme dhe argetuese qe kaluam ne oden tone Dardane
ku rol te vecante kishte edhe e nderuara
Shejtanka, te ciles i deshiroj cdo te mire ne jete kudo qe te jete


Po kalon edhe i treti vit
kur forumi qe trondit
ne forumin tone Dardan
u prezantua nje Shejtan

Tuj bertit e me fjal te trasha
me plot xhepat Porogaca
tash eshte von por ateher frik
qitke kafe me Ibrig


Filloj shpejt me u ambjentue
edhe sherret shpejt i pat fillue
dinte mir shkrim e kendim
per te gjith ish anonim.

Ne nje koh skishte gje ne dor
shpejt u ba Moderator
ja fillum me ju rujt pak
mos me cue ne shpi ndoj gjak

Ne Janar ne ato dit dimri
e pat bere riprezentimin
mire se ardhjene me ja urue
kishte qef shpesh me e kujtue

S'pritonte hic me e kap hunin
gjith e gjenim n'KAFE t'forumit
sikur kali tuj hingellue
vinte tek tema tuj FISHKELLUE
nga njeher fliste me vend
vec tuj then MERRE ME MEND
pat fillue me pi kos
cdo fjali e niste me MOS
boll shpesh fliste pa interes
ne mesdit thoshte MIREMENGJES
keshtu thoshte ma ka anda
thoshte MIREDITA kur ishte MIREMBREMA
po kujton se bente mire
20 here NATEN E MIRE
nuk harronte me dal prej teme
dhe ja fust me THASHETHEME
nga nje here kish bash lezet
kur ja niste me PERSHENDET
nga fillimi deri n'fund
po kujtonte se esht n'katund
ne kujtonim se dom me u fik
kur ja niste me POLITIK
kur e kapte ate uria
menjeher shkonte tek DASHURIA
kur n'forum i mungonte vula
ajo gjindej tek PA CENSURA
shpesh na bente si oratore
tek DISKUTIMET SHOQERORE
disponimi kur i ik
menjeher futej ne MUZIK
e shpejt dukej si rrufeja
kur kalonte nga tema FEJA
s'kisha pa si ate pa marre
per me t'vjedh ashiqare
per me t'vjedh n'kemb e n'dor
shpesh here merrej HUMOR

Msn shum gjemonte
kur forumi nuk punonte
tan i thonim duhet me t'lidh
kur ja niste te gjith me i dridh

S'kam pas leje ma per me shtue
se vec per kaq isha pague
kush te don me dit me teper
mos t'pritojn te me cojn leter.

Honesty

rilinda
12-01-08, 23:58
Rikujtimin e ketyre vargjeve e sjell nga nostalgjia qe kam per ate kohe
teper te kendshme dhe argetuese qe kaluam ne oden tone Dardane
ku rol te vecante kishte edhe e nderuara
Shejtanka, te ciles i deshiroj cdo te mire ne jete kudo qe te jete


Po kalon edhe i treti vit
kur forumi qe trondit
ne forumin tone Dardan
u prezantua nje Shejtan

Tuj bertit e me fjal te trasha
me plot xhepat Porogaca
tash eshte von por ateher frik
qitke kafe me Ibrig


Filloj shpejt me u ambjentue
edhe sherret shpejt i pat fillue
dinte mir shkrim e kendim
per te gjith ish anonim.

Ne nje koh skishte gje ne dor
shpejt u ba Moderator
ja fillum me ju rujt pak
mos me cue ne shpi ndoj gjak

Ne Janar ne ato dit dimri
e pat bere riprezentimin
mire se ardhjene me ja urue
kishte qef shpesh me e kujtue

S'pritonte hic me e kap hunin
gjith e gjenim n'KAFE t'forumit
sikur kali tuj hingellue
vinte tek tema tuj FISHKELLUE
nga njeher fliste me vend
vec tuj then MERRE ME MEND
pat fillue me pi kos
cdo fjali e niste me MOS
boll shpesh fliste pa interes
ne mesdit thoshte MIREMENGJES
keshtu thoshte ma ka anda
thoshte MIREDITA kur ishte MIREMBREMA
po kujton se bente mire
20 here NATEN E MIRE
nuk harronte me dal prej teme
dhe ja fust me THASHETHEME
nga nje here kish bash lezet
kur ja niste me PERSHENDET
nga fillimi deri n'fund
po kujtonte se esht n'katund
ne kujtonim se dom me u fik
kur ja niste me POLITIK
kur e kapte ate uria
menjeher shkonte tek DASHURIA
kur n'forum i mungonte vula
ajo gjindej tek PA CENSURA
shpesh na bente si oratore
tek DISKUTIMET SHOQERORE
disponimi kur i ik
menjeher futej ne MUZIK
e shpejt dukej si rrufeja
kur kalonte nga tema FEJA
s'kisha pa si ate pa marre
per me t'vjedh ashiqare
per me t'vjedh n'kemb e n'dor
shpesh here merrej HUMOR

Msn shum gjemonte
kur forumi nuk punonte
tan i thonim duhet me t'lidh
kur ja niste te gjith me i dridh

S'kam pas leje ma per me shtue
se vec per kaq isha pague
kush te don me dit me teper
mos t'pritojn te me cojn leter.

Honesty

Honesty^uk., hallall valla!

Honesty^uk.
13-01-08, 11:27
Honesty^uk., hallall valla!

Faleminderit per mirevleresimin tuaj rilinda, por me te vertet ato kohe kane lene mbresa te paharrueshme ne memorien time qe gjithmone do ti kujtoj me debulese.

Kalofsh nje fundjave sa me te kendshme dhe relaxuese

Honesty

Naki
22-05-08, 19:18
Mirė se na vjenė!

turisti
22-05-08, 19:39
Mire se erdhe,si gjithmone............:smile:

e_martumja
22-05-08, 19:54
Ja Edhe Une Erdhaaa me te pershendet dhe rikithim te mire ne mesin tone.