PDA

View Full Version : Kush asht JooP-i??


JooP
16-10-04, 15:23
Hajde perhajr na koft oj Maca po prezentim special ki bo,si met pas msu une hahaha....

Hajt pra edhe une mbasi jam antar i ri ne forum.po ju prezentona po diqysh si Maca qashtu ok..

Ne forum jam shum i ri.
qe 3 dit une kam hi..
shum e njerin ktu e gjeta,
shum e qikat ktu pi shoh..
e qysh duhet me nxon njo??
jam i gjat tamonil,
nuk bon nona ma kopil.
mos gaboni mem zezat?
se jau kthej dit edhe nat.
e me bo puna vaki,
veq pak shtramt mem kqyr ti?
pasha zoten n`forum hi,
e nuk t`veti dajt ku i ki..
zajbancinat shum i du,
qashtu Macen e kam msu hehe..
besa di me kon seriozzzz,
shpesh her edhe mafioz--
-per gjelozi hiq spo flas,
mem tradhtu nuk i shkoj mbas...
per PC jam 1 far hakeri,
me shti ndor e boj si njeri..
.Poezin teper e du,
mos mendoni mu shty me mu??
krejt i boj syni qka t`msheh,
besa di edhe mu rre..
ne Zürich qaty te COOP-i,une banon qeky JooP-i..
Hiq ma shum tash un spe zgjati,se ma mirni ton inati....

e qeky ke nifar lloj prezentimi jem i shkurt hahaha... Kam privilegj qe gjindem ne forrumin e juaj dhe toni,besoj qe kemi me kalu qaste te mira,shoqnore..njeherit i falenderohemMaCeS qe me ka propozu qe te bahem dhe un antar i kti forrumi shum te pelqyer nga ana ime personale..Ju pershedes te gjithve pa dallim....Kaqqqqq.

Maca
16-10-04, 16:05
OoO oOo oOo JOOP mire se na ke ardhe ishallah me kembe te mbare,kogja si shpesh emrin ma paske permend,ta kthefsha per tmir o shou jem! Pasi qe une te njoh,kete prezentim e ke NR. 1-o...
Tjeter send skam qka flas,veq une di se ti je trans,edhe te pershdnes nga damari xemes,nga shpirti i nje femles! ne dy shihem sonte kysmet kem me kal e me dund krejt! ciaooo AMIGO... :wink:

Krokodilli
16-10-04, 19:25
Hajde perhajr na koft oj Maca po prezentim special ki bo,si met pas msu une hahaha....

Hajt pra edhe une mbasi jam antar i ri ne forum.po ju prezentona po diqysh si Maca qashtu ok..

Ne forum jam shum i ri.
qe 3 dit une kam hi..
shum e njerin ktu e gjeta,
shum e qikat ktu pi shoh..
e qysh duhet me nxon njo??
jam i gjat tamonil,
nuk bon nona ma kopil.
mos gaboni mem zezat?
se jau kthej dit edhe nat.
e me bo puna vaki,
veq pak shtramt mem kqyr ti?
pasha zoten n`forum hi,
e nuk t`veti dajt ku i ki..
zajbancinat shum i du,
qashtu Macen e kam msu hehe..
besa di me kon seriozzzz,
shpesh her edhe mafioz--
-per gjelozi hiq spo flas,
mem tradhtu nuk i shkoj mbas...
per PC jam 1 far hakeri,
me shti ndor e boj si njeri..
.Poezin teper e du,
mos mendoni mu shty me mu??
krejt i boj syni qka t`msheh,
besa di edhe mu rre..
ne Zürich qaty te COOP-i,une banon qeky JooP-i..
Hiq ma shum tash un spe zgjati,se ma mirni ton inati....

e qeky ke nifar lloj prezentimi jem i shkurt hahaha... Kam privilegj qe gjindem ne forrumin e juaj dhe toni,besoj qe kemi me kalu qaste te mira,shoqnore..njeherit i falenderohemMaCeS qe me ka propozu qe te bahem dhe un antar i kti forrumi shum te pelqyer nga ana ime personale..Ju pershedes te gjithve pa dallim....Kaqqqqq.

JooP te pershendes Haver dhe mire se ke ardh ne forumin dardania,,, dhe shpresojm se do te kalon qaste te mira ne mesin ton,,,,, ky prezentim ka qen ma i mire deri tash :wink: mos harro me vizitu forumin poezia,,, ''bisedojm me vargje'' se po te shkojka ...
ciaoooo

dr1ta
16-10-04, 21:01
Pershendtj edhe nga un :)

Kaltrushi
18-10-04, 08:36
wow wow wow. Prezentimi NR. 1 Bravo Ka qene prezentim i mire shum. Te pershendes dhe te uroj qaste sa ma te mira dhe shpresoj qe do kalojm mire. Kalo sa ma bukur

mickoja
18-10-04, 09:37
O Joop problematiku hahahah...shum prezantim te bukur kishe bč e shum qesharak..te urojč mir se ardhje ne dardani dhe kalo mir me neve ketu..edhe bizzzzzzz ruju ketu se asht forum i fort ka shum Luanesha,krokodilla,turista,maca,ka dhe Lazdrana e lazdrajka ke kujdes se hmmmmm....

turisti
18-10-04, 10:08
I nderuari Joop,mire se na erdhe dhe kalofsh mire.

Me respekt - TURISTI. :wink:

aferdita
18-10-04, 10:31
Joop te pershendes dhe te uorj mireseardhje ne forum

P.S. prezentim te bukur :wink:

Luana
18-10-04, 12:23
Mirese ardhje te uroj
ki kujdes qka po bon
ka hakera per mbi haker
edhe mafijoza me mitroloza
mati fjalet qka po fol
se te han dreqi more koke fort
jem ketu n'forum si family
nuk kemi qef me na u perzi
tre her mendo e nji her shkruj
se kem MURGESHEN te ban rremuj
shuj qaty e mbylle gojen
se e kemi ma te miren Mickojen
ne metsh per qikat e forumit
paske me mbet ne fund te katunithheheh pak shaka ,
kalo sa me mire ne forumin e dardanis :wink:

JooP
19-10-04, 14:37
ooooo ju faalenderoj te gjithve/ave qe me kishit uru mir se ardhjeee..shpresoj qe kemi me kalu ma mir se ne kosov apo bre??ishallaaaa....hajt se mir bohet kto 200 vjet e fundit ska qareeeeee...

JooP
19-10-04, 16:20
O Joop problematiku hahahah...shum prezantim te bukur kishe bč e shum qesharak..te urojč mir se ardhje ne dardani dhe kalo mir me neve ketu..edhe bizzzzzzz ruju ketu se asht forum i fort ka shum Luanesha,krokodilla,turista,maca,ka dhe Lazdrana e lazdrajka ke kujdes se hmmmmm....oooo po e kam pa tybe se kish tulifare,veq 1 parfim si une ju kish mungu e tash e tutje e keni haha...Ja MICKOJOOOOOOOO mos ta ndin,mem nguc kush ti me del ndihm..hahaha..flm per urimin tand,..tung..

JooP
19-10-04, 16:24
Mirese ardhje te uroj
ki kujdes qka po bon
ka hakera per mbi haker
edhe mafijoza me mitroloza
mati fjalet qka po fol
se te han dreqi more koke fort
jem ketu n'forum si family
nuk kemi qef me na u perzi
tre her mendo e nji her shkruj
se kem MURGESHEN te ban rremuj
shuj qaty e mbylle gojen
se e kemi ma te miren Mickojen
ne metsh per qikat e forumit
paske me mbet ne fund te katunithheheh pak shaka ,
kalo sa me mire ne forumin e dardanis :wink: haha Super mki pershendet valla...ja une skejev gjithmon hecise e di sa kushton psheshi,a murgeshes shum i tutna,mos mem nguc asej i lutna.a MICKOJA ish kull qik-si ato ne AMERIK haaha..pak shaka ok..jo idhnime se :evil:

JooP
19-10-04, 16:25
Pershendtj edhe nga un :)flm gjithashtu te pershendes...

JooP
19-10-04, 16:26
Joop te pershendes dhe te uorj mireseardhje ne forum

P.S. prezentim te bukur :wink: flm per kompliment.flm mir seju gjeta dhe shpresoj qe mir kemi me kalu....

JooP
19-10-04, 16:27
I nderuari Joop,mire se na erdhe dhe kalofsh mire.

Me respekt - TURISTI. :wink:flm i nderuar gjithashtu mis se te gjeta....

JooP
19-10-04, 16:32
wow wow wow. Prezentimi NR. 1 Bravo Ka qene prezentim i mire shum. Te pershendes dhe te uroj qaste sa ma te mira dhe shpresoj qe do kalojm mire. Kalo sa ma bukur flm per perurimin tand,,shpresoj dhe besoj qe kemi me kalu mir..t`pershendes...

ShEjToNkA
19-10-04, 21:41
Hajde perhajr na koft oj Maca po prezentim special ki bo,si met pas msu une hahaha....

Hajt pra edhe une mbasi jam antar i ri ne forum.po ju prezentona po diqysh si Maca qashtu ok..

Ne forum jam shum i ri.
qe 3 dit une kam hi..
shum e njerin ktu e gjeta,
shum e qikat ktu pi shoh..
e qysh duhet me nxon njo??
jam i gjat tamonil,
nuk bon nona ma kopil.
mos gaboni mem zezat?
se jau kthej dit edhe nat.
e me bo puna vaki,
veq pak shtramt mem kqyr ti?
pasha zoten n`forum hi,
e nuk t`veti dajt ku i ki..
zajbancinat shum i du,
qashtu Macen e kam msu hehe..
besa di me kon seriozzzz,
shpesh her edhe mafioz--
-per gjelozi hiq spo flas,
mem tradhtu nuk i shkoj mbas...
per PC jam 1 far hakeri,
me shti ndor e boj si njeri..
.Poezin teper e du,
mos mendoni mu shty me mu??
krejt i boj syni qka t`msheh,
besa di edhe mu rre..
ne Zürich qaty te COOP-i,une banon qeky JooP-i..
Hiq ma shum tash un spe zgjati,se ma mirni ton inati....

e qeky ke nifar lloj prezentimi jem i shkurt hahaha... Kam privilegj qe gjindem ne forrumin e juaj dhe toni,besoj qe kemi me kalu qaste te mira,shoqnore..njeherit i falenderohemMaCeS qe me ka propozu qe te bahem dhe un antar i kti forrumi shum te pelqyer nga ana ime personale..Ju pershedes te gjithve pa dallim....Kaqqqqq.


S'mė mbetėt asgjė tjetėr ,vetėm me tė pėrshndet dhe me tė pėrgėzu pėr kėtė prezentim aq interesant!
Ia kalofsh sic ėshtė mė sė miri!

experti_lu
13-04-05, 17:41
joop po te uroj mirseardhje me ngjyre te kuqe,hahahhahahahh....,ki harru me ju than se je nrØ!2 fill mas meje.ahhahahahha,ej ruju se qetu nuk e njof kerakin te shkeli a!Øhohohooh....

PAOLINA
13-04-05, 22:32
....Nice RaPpP, i like it shume :wink: sicher je funny cause the sound and lidhja e fjaleve war WOW BOW.......


Me wünschen u krejt te mirat on da Forumi Dardanas..

Kalo sa ma interesant

PRSH

ahA PaolinA

Maca
02-05-05, 19:35
Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gjingji vogel lara lara beeeeee beeeeee ban... hahaha :wink:

Pershendetje nga kantoni antipatik,adidas :wink:

Daja POLIC
05-05-05, 05:31
JooP

Tung joop kaloni sa ma mir :wink:

JooP
06-05-05, 10:50
Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gjingji vogel lara lara beeeeee beeeeee ban... hahaha :wink:

Pershendetje nga kantoni antipatik,adidas :wink: ....mjau mjau maca bon...shum e mir e ton po e dojn.. :roll: :roll: ....pershendetje nga QYTETI ma i lezeqem ne bot..hallall-CiTyyyyy....