PDA

View Full Version : Nje Dredhak ne mesin tuaj!


dredhaki
16-12-05, 19:31
He mori qika, nisem me ba ndonje gje tjeter, e gjithe dredhoj rrugen me u gjend me fembra, qe i dua me se shumti ne ket jet.
Per ate shoqeria prej gjelozise me quajne
"Qy Dredhaki i dreqit, shkon ka shkon e ne prehen te grave perfundon."

Kaq per mua.

Luana
16-12-05, 19:40
He mori qika, nisem me ba ndonje gje tjeter, e gjithe dredhoj rrugen me u gjend me fembra, qe i dua me se shumti ne ket jet.
Per ate shoqeria prej gjelozise me quajne
"Qy Dredhaki i dreqit, shkon ka shkon e ne prehen te grave perfundon."

Kaq per mua.


qyqyqy you are the luckiest one huh .. :lol: :lol:
Njiherit te pershendes dhe te uroj ēaste te kendshme ne Forumin e Dardanis :wink:

e_martumja
16-12-05, 19:50
Mire se na paske ardhe oh DREDHAK mos u dredhav shume se na le pa gjume ehhehe pak shaka, argetime te kendshem ne mesin tone te deshiron e_martumja

dredhaki
16-12-05, 19:54
Oooooooooo flm shum prej juve qikave te ketij forumit.

Kan me kooooop shoket e mij kur te shofin se edhe ketu te parat po me presin fembrat, he synin ja u hongsha. :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
16-12-05, 20:42
dredhak mir se paske ardh ne mesin e Grave -asi mesin ton :lol: :lol:

Argetim t'kendeshem :wink:

dredhaki
16-12-05, 20:43
dredhak mir se paske ardh ne mesin e Grave -asi mesin ton :lol: :lol:

Argetim t'kendeshem :wink:

O ta hongsha synin e kaltert qe me paske prit ashtu si ma don mua qejfi.

Murgesha
16-12-05, 20:48
Dredhaki mirė se na paske ardhė.

Kalofsh sa mė bukur nė mesin tonė.

Murgesha!

dredhaki
16-12-05, 23:03
Dredhaki mirė se na paske ardhė.

Kalofsh sa mė bukur nė mesin tonė.

Murgesha!

Vakia e zotit.

A jam more enderr a zhgjenderr?

Murgeshe dhe kaq e bukur.
Jo, se me mirepresin edhe Murgesha as ne fantazine me te cmendur skam mundur te mendoj e cpaskan me plas shoket e mi prej inatit. :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
18-12-05, 19:56
Edhe Dredhaku na paska ardhe a? :roll: :lol:

I nderuar,ju uroj caste te kendshme ketu!

Gentiana
18-12-05, 22:28
Dredhak mire se na paske ardhur,shpresoj te ja kalofsh si eshte me se miri ne mesin ton.

Genta

dredhaki
19-12-05, 02:40
Edhe Dredhaku na paska ardhe a? :roll: :lol:

I nderuar,ju uroj caste te kendshme ketu!

Ani de mos i rrotullo syte ashtu, se pse jam Dredhak qes drejt. :wink:

rafet llapjani
19-12-05, 02:49
Mir se na ke ardh dredhaki kalofsh mir bre dredha i dredhavt hahahahahahahah(shaka shoki)se nikun e ke xix si me ja qillu bigos aaghaghaghagh

dredhaki
19-12-05, 02:52
Dredhak mire se na paske ardhur,shpresoj te ja kalofsh si eshte me se miri ne mesin ton.

Genta

Patjeter se do te kaloj si eshte me se miri.

uliksi31
19-12-05, 03:01
I nderuar Dredhaki, ju deshiroj mire se ardhje si dhe argetim te kendshim ne mesin tone.

Me nderime Uliksi

doGzona
25-12-05, 18:41
Mire se paski ardhe.

Qaste te kendeshme ju deshirone,


doGzona