PDA

View Full Version : AK^47 nuk ke ka na ik............


Kaltrushi
31-01-05, 08:40
Mendoj qe nuk jam e vetmja qe kam deshir te dije me shume per AK^47. Keshut se te lutem prezantohu.


Te pershendes ty dhe pres me papritje Prezantimin tend.......

AK^47
31-01-05, 15:09
HuH Kaltrush He Loqkush me ki ngushtu qitash ama per me te kallzu se kush e tek e qysh jam un nuk osht shum zor me te tregu po puna osht se Hmmmmmmm hajt se mos po vij qatje qe me ke ftu edhe me she ;););) edhe masi qe tu ka pik me dit se kush jam qe mundesh edhe mem pa ;);) ;);)

http://playlavdimi.com/images/f2.jpg

Kaltrushi
31-01-05, 15:13
wow i pari qe na vuri foton. RESPEKT bre djalosh.................. Pasi qe kogja moti je ketu ne forum nuk mund te them mire se erdhe por kalo sa ma bukur....................... :wink:

AK^47
31-01-05, 15:14
Edhe Tash Masi qe ti Kaltrush e ke hap Ket Tem Mendoj Se Kjo Ka Mjaftu per Prezantimin Tim Edhe Pres Komentet e juaja rreth Meje Te Nderuar FORUMIST :(:(:(:(

Diana007
31-01-05, 15:35
HuH Kaltrush He Loqkush me ki ngushtu qitash ama per me te kallzu se kush e tek e qysh jam un nuk osht shum zor me te tregu po puna osht se Hmmmmmmm hajt se mos po vij qatje qe me ke ftu edhe me she ;););) edhe masi qe tu ka pik me dit se kush jam qe mundesh edhe mem pa ;);) ;);)

http://playlavdimi.com/images/f2.jpg

Pershendeje AK^47 dhe mir se na erdhe , te deshiroj qasete te mira ne mesin ton dhe pergezime per foton t pakte e dim se kush je dhe te njohim tani :wink:

Me respekt diana

AK^47
31-01-05, 15:47
HuH Diana_007 Mir se te kam gjet por ma merr menja se kur kam pas ardh un ne FORUM-in Dardania ti ske qen atere por sido qe te jet flm per pergezimet edhe pershendetjet e tua por per me me njoft mua edhe per me dit se kush jam masi qe nuk e ke dit deri me sot keni pasur mundeshi qe edhe me heret te me shifni vetem keni mundur qe te klick-oni aty ku eshte per Website pra ku shkruan WwW edhe ke pas mundesi me me pa nese keni pas interes Kshtu qe edhe nji her te pershendes edhe faleminderit per Komentet tua rreth meje ;);););)

Barbaroza
31-01-05, 15:49
Pershendetje Ak^47 dhe mire se na paske vene kete foto por edhe jo mire se mos po te merr sysh ndonjera vajze e kund ilaq s'gjen. :wink:
Kalo bukur!

Diana007
31-01-05, 15:55
HuH Diana_007 Mir se te kam gjet por ma merr menja se kur kam pas ardh un ne FORUM-in Dardania ti ske qen atere

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

AK^47
31-01-05, 15:55
Gahgahgahgahghahgaghaghahhga Baraboza pa vesvese se pom bjen kush msysh se nuk em kap Msyshi mua :):):):) Ska ku mem kap se a spo me she se Shtrigan i Madh i Shtypit Jam a :?: :?: :?:

AK^47
31-01-05, 15:58
HuH Diana_007 Mir se te kam gjet por ma merr menja se kur kam pas ardh un ne FORUM-in Dardania ti ske qen atere

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:HuH Diana_007 Ski more qka me u kuq po ta nin qe jam kon un me heret ;);););););) kryesorja osht qe me kalu mir mes veti mjo vetem me ty por me krejt Anetaret e forumit ;);););)

Diana007
31-01-05, 16:02
HuH Diana_007 Mir se te kam gjet por ma merr menja se kur kam pas ardh un ne FORUM-in Dardania ti ske qen atere

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:HuH Diana_007 Ski more qka me u kuq po ta nin qe jam kon un me heret ;);););););) kryesorja osht qe me kalu mir mes veti mjo vetem me ty por me krejt Anetaret e forumit ;);););)


Se di valla ashtu po me vjen turp kur e pash qe sa koh para meje je kan ne FD e un te urova mirseardhje :oops: :oops: :wink:

Maca
03-02-05, 15:21
AK^47
oOOOOOOOOoOOOOoOOOOOoOOOO

WoooooW....

Sa super qe e ke qit foton cool a...

Ok mire se na je ketu te uroj rahatllek dhe disponim te kendeshem..
Kalofsh bukur...

Tung :wink:

AK^47
03-02-05, 17:22
Ew eW Maca edhe para teje jam kon ne Forum me nji nick Tjeter po qka me ba se per do parazita qe jan ktu ma kan pas perjashtu edhe kam hy me ket nick po qka me ba bahet mir noj her flm qe me ke uru mirseardhje e mir se tte kam gjet ;);) edhe ma merr menja se jena tu kalu shembellterushem ;);););)


Krejtve Ju Sheperndes Zepermersisht :):):)

AK^47
03-02-05, 17:33
Maca Dhe ju te nderuar Forumist te tjer dikur kam qen Ky me ker NICK:

1346 PlaY^_^BoY Drardani Piskotė 12 Mar 2004 278 e tash jam AK^47

Maca
03-02-05, 18:29
Maca Dhe ju te nderuar Forumist te tjer dikur kam qen Ky me ker NICK:

1346 PlaY^_^BoY Drardani Piskotė 12 Mar 2004 278 e tash jam AK^47


oK si do qoft te uroj rikthim ne forum shoki dhe me fal por un se kam dite se ti ke qen aj ose ke qen edhe para meje ketu,por mendoj se kjo nuk esht danger a?

Hihihi ok te pershendes dhe nje her dhe ia kalo sa ma lezem me neve...

tung tung nga Maca :twisted: :wink:

AK^47
03-02-05, 19:40
Maca Dhe ju te nderuar Forumist te tjer dikur kam qen Ky me ker NICK:

1346 PlaY^_^BoY Drardani Piskotė 12 Mar 2004 278 e tash jam AK^47


oK si do qoft te uroj rikthim ne forum shoki dhe me fal por un se kam dite se ti ke qen aj ose ke qen edhe para meje ketu,por mendoj se kjo nuk esht danger a?

Hihihi ok te pershendes dhe nje her dhe ia kalo sa ma lezem me neve...

tung tung nga Maca :twisted: :wink:

hahahahahahahhahhahahaha Maca ma qite gazin me qat senin kalo sa ma lezem pse a kam shkru diqka te keqe qe me ja kalu Lezem a ?? nejse flm per kshillen qe e ki jap po nuk o kon nevoja se e kam dit ;););););)

AK^47
03-02-05, 19:43
Edhe a din Qka Maca un vetem jam mundu me jau spjegu se per me hi ne Forum moti kam pas fillu po do parazita ktu paten qellu edhe mua NICK-un ma paten perjashtu:(:( se dikon ktu e kap pas viktimizu e asnisend nuk ka qen ajo qka kam me i maru se ka me u ba per me u tranu un gjall aj Teneqe Insan Keq Ka Me PERFUNDU ;););););)

Maca
03-02-05, 20:07
Ouu ouuu ou po ti koke i shtir bre ivvv mos kokna un viktima e rradhes mmm...

po pse bre djal keshtu po shtyhesh kundra parazitave,njeri i meqem nuk shtyhet ashtu kupton,un mendoj se ska kuptim ashtu...

trego diqka me teper per ty dhe rreth karakterit tend nese ka mundesi ??

Qfar tipi je kshtu?

Un si p.sh i urrej mashkit qe i ngacmojn vajzat ose e din ka do selaka qe si ta njoftojn nje vajz edhe hajt po martohemi e qeshtu tani nese ajo nuk don ivvvvvvv qka ju kcen teli tana bohen nervoz mmmm ata hiq si du thjesht jan teper selak edhe primitiv...

Un te tregova se qka nuk me pelqen,tash ti trego qka te pelqen e qka jo,se un nuk te njoh?

Te pershendes tung tung

PAOLINA
03-02-05, 22:39
Disponim te kendshem
mbetet vetem te te them te Lumte per guximin qe e more dhe e nxore Foton tende ne majdan :wink:


Pershendetje dhe
nderime
nga
Paolina

AK^47
04-02-05, 04:25
Ouu ouuu ou po ti koke i shtir bre ivvv mos kokna un viktima e rradhes mmm...

po pse bre djal keshtu po shtyhesh kundra parazitave,njeri i meqem nuk shtyhet ashtu kupton,un mendoj se ska kuptim ashtu...

trego diqka me teper per ty dhe rreth karakterit tend nese ka mundesi ??

Qfar tipi je kshtu?

Un si p.sh i urrej mashkit qe i ngacmojn vajzat ose e din ka do selaka qe si ta njoftojn nje vajz edhe hajt po martohemi e qeshtu tani nese ajo nuk don ivvvvvvv qka ju kcen teli tana bohen nervoz mmmm ata hiq si du thjesht jan teper selak edhe primitiv...

Un te tregova se qka nuk me pelqen,tash ti trego qka te pelqen e qka jo,se un nuk te njoh?

Te pershendes tung tung


HuH Maca me ke ngushtu pak po hajt se du me te tregu se qka nuk me pelqen e qka me pelen mua e sa ju perket atyne "SELAKAVE" qe i ke qujt me heret po ta jap nje keshill: Nese don me i qujt ashtu te pakten shkruje SHQIP ;);)

Qka me Pelqen ne jet edhe te nje femer edhe tek krejt :

1. Sinqeriteti ;);););)

2. Gjerat Qka I Bej Vet Qe Sma Nin Per As Ni Sen Edhe Nuk i Bie Pishman Per Ate Qe e Bej ;);)
Qka Nuk Me Pelqen :

1. Rrena (Genjeshtra).


2. Tradhetia Pa Marr Parasyshe Se Ciles Gjini i Perket .

3. Kjo Esht Njera Nder Ato Qe Nuk Muj Me e Paramendu Se Menjiher Duhet Me Viktimizu Tradhetia Qe Ta Ben Nje Femer Qe e Don Edhe Te Ka Dasht Edhe Ato Shum Me Nje Shok Le Qe Shok Por Edhe Te Aferm Me Familje..

E Nese Don Diqka Tjeter Me Dit Ti Maca e Nderuar Urdhero Edhe Ban Pyete Edhe Un Te Pergjigjem Se Kot Se Koti Nuk e Kam Viktimizu At Insan Teneqe Se Ma Merr Menja Se Shum Asht Pishman Per Ato Qee Ka Ber Edhe Pa Qen Nji Arsye e Fort Nuk Viktimizohet Askushi ;);););)


Edhe Te Pershendes Shum Edhe Flm Per Pyetjen Edhe Interesimin Tend Qe Ke Pas Per Me dit Diqka Rreth Meje ;););)

AK^47
04-02-05, 04:32
Disponim te kendshem
mbetet vetem te te them te Lumte per guximin qe e more dhe e nxore Foton tende ne majdan :wink:


Pershendetje dhe
nderime
nga
Paolina


HuH PAOLINA Mos E Nderuar Se Ma Qite Gazin Ket Sabah Sa e Lezova Ket Qka Ti E Ke Shkruar :):):):):):)

Sa Pert Guxim nuk Ka Qen Edhe Aq Pun e Madhe Se Un Edhe Web Site-n e Kam Te Hapur Edhe Nuk e Kam As Nji Gje Secrete Qe Mos Me e Dit Dikushi Se Jam Asi Tipi Qe Nuk Ma Nin Per Ksi Sene Te Imta Se Kjo Esht Shum Send I Vogel Per Mua ;);););)


Flm Qe Ke Pas Interesa Me Dit Diqka Per Mua Edhe Ke Shkru Diqka Por Nese Don Me i Pa Edhe 2 apo 3 Foto Tjera Lirisht Klick Ne WwW.PlaYLavdimI.CoM ;);););)

AK^47
04-02-05, 04:53
HuH FORUM-ist Te Nderuar Edhe Diqka Du Me Ju Tregu Me Vjen Keq Qe Pak Me Vones Por Pasi Qe Kaltrushi e Ka Hap Ket Tem te Re Un Skam Pas Si Me Jau Spjegu :(:(:(:(

Un Gjithmon Akullin e Kam Thy Jo Per Foto Por Edhe Me Viktimizu Edhe Nuk Ja Maj Shum Vetit Fillozof Me Than Se Jam Dikushi Edhe Me Fillu Ktu e Me Ju Filozofu Se Internet Hesapi Edhe Nuk Ka Filozofi Vetem Sinqeritet, Humbje Kohe Edhe Kenaqesi ;);););)Merreni Si Te Doni Por Un Jam Ai Njoni Qe Rrena, Tradhetia Edhe Dallaverja Nuk Me Shkoin Per Oni ;);)

spirl_girls
10-02-05, 09:12
AK^47 edhe diqkaa ke haru po me doket bree,,,

Kaltrushi
10-02-05, 11:14
HuH FORUM-ist Te Nderuar Edhe Diqka Du Me Ju Tregu Me Vjen Keq Qe Pak Me Vones Por Pasi Qe Kaltrushi e Ka Hap Ket Tem te Re Un Skam Pas Si Me Jau Spjegu :(:(:(:(

Un Gjithmon Akullin e Kam Thy Jo Per Foto Por Edhe Me Viktimizu Edhe Nuk Ja Maj Shum Vetit Fillozof Me Than Se Jam Dikushi Edhe Me Fillu Ktu e Me Ju Filozofu Se Internet Hesapi Edhe Nuk Ka Filozofi Vetem Sinqeritet, Humbje Kohe Edhe Kenaqesi ;);););)Merreni Si Te Doni Por Un Jam Ai Njoni Qe Rrena, Tradhetia Edhe Dallaverja Nuk Me Shkoin Per Oni ;);)BrAvO pEr KeTo FjAlE. Te LuMt

AK^47
10-02-05, 13:41
AK^47 edhe diqkaa ke haru po me doket bree,,,


Trego Qka Spirl_Girls qka kam harru se po mundona edhe ni her me ta spjegu ;);););)

AK^47
10-02-05, 14:32
HuH FORUM-ist Te Nderuar Edhe Diqka Du Me Ju Tregu Me Vjen Keq Qe Pak Me Vones Por Pasi Qe Kaltrushi e Ka Hap Ket Tem te Re Un Skam Pas Si Me Jau Spjegu :(:(:(:(

Un Gjithmon Akullin e Kam Thy Jo Per Foto Por Edhe Me Viktimizu Edhe Nuk Ja Maj Shum Vetit Fillozof Me Than Se Jam Dikushi Edhe Me Fillu Ktu e Me Ju Filozofu Se Internet Hesapi Edhe Nuk Ka Filozofi Vetem Sinqeritet, Humbje Kohe Edhe Kenaqesi ;);););)Merreni Si Te Doni Por Un Jam Ai Njoni Qe Rrena, Tradhetia Edhe Dallaverja Nuk Me Shkoin Per Oni ;);)BrAvO pEr KeTo FjAlE. Te LuMt

HuH Qka Me Ba Loqkush Tphu Tphu Tphu Kaltrush Un Jam Mundu Me Jau Spjegua Se Qysh Jam Un Edhe Se Qka Me Pelqen e Qka Jo Mua ;););)

spirl_girls
10-02-05, 16:28
AK^47 edhe diqkaa ke haru po me doket bree,,,


Trego Qka Spirl_Girls qka kam harru se po mundona edhe ni her me ta spjegu ;);););)

AK^47 hahaha a din qka ke haru: a e din euuu kur i rujshim dhetee,,ke haru qysh me thireee,,,euuuu thirem djall qysh dush tiiii,,see ste idhnohet baca Kadriiiiiii,,,,,(ani qka kam haruu ihaaaa)

AK^47
10-02-05, 16:36
AK^47 edhe diqkaa ke haru po me doket bree,,,


Trego Qka Spirl_Girls qka kam harru se po mundona edhe ni her me ta spjegu ;);););)

AK^47 hahaha a din qka ke haru: a e din euuu kur i rujshim dhetee,,ke haru qysh me thireee,,,euuuu thirem djall qysh dush tiiii,,see ste idhnohet baca Kadriiiiiii,,,,,(ani qka kam haruu ihaaaa)


Tybe spirl_Girls Qitash Krejt Ma Ke Trullu Edhe Sjam Ka di Qka Kam harru Dhent e di qe i kam pas ru Se NUk me Ka Lon Baba me u Shkollu 14 vjet Qoban Kam Pas Qellu Kshtu Qe Kallzo Qka OPsht Tu`t Interesu Ty Per Me Dit Per Mu Se Mua Tybe So Tu Mu Kujtu Ai Seni Qe e Paskam Harru Vetem NJo e Di Vitprodhimin Se Kam Tregu Edhe Tash Du Me Te Tregu Se Un Moshatar Me "Skenderbegun" Jam Qellu ;););););)

spirl_girls
10-02-05, 16:50
AK^47 hahahaha me ke shti te qeshem tani perbesss aniii mire shumeee vitiii i prodhimitttt sii i skenderbegut hahahahaa :wink:

AK^47
10-02-05, 16:53
AK^47 hahahaha me ke shti te qeshem tani perbesss aniii mire shumeee vitiii i prodhimitttt sii i skenderbegut hahahahaa :wink:

Mes Kesh Ti NJi Her Se Jam Ka keshi Un jo Qe Jam Ka Keshi Po Plasa Krejt :):):):):)

Kur Ta Kryj Un Te Keshmen Atere Nisja Ti ;););););)

dr1ta
10-02-05, 17:13
Mire se erdhe prap, me i ri dhe me i fresket :P Ja kalofsh sa me mire ketu :)Ps: Cool foto :DTe pershendes

AK^47
10-02-05, 17:16
Mire se erdhe prap, me i ri dhe me i fresket :P Ja kalofsh sa me mire ketu :)Ps: Cool foto :DTe pershendes

Flm Flm Drita

E Sa i Perket Fotos e Di Se o Cool Prap Flm :D:D::D:D:D:D:D:D

Maca
11-05-05, 19:44
Ho be njeri a ije si ije? Majr ije?

Te pershendes kalofsh smut hahaha,ama jo si une smut :P

Tung tyyyyyy se yaaa :wink:

AK^47
05-09-05, 19:36
Ho be njeri a ije si ije? Majr ije?

Te pershendes kalofsh smut hahaha,ama jo si une smut :P

Tung tyyyyyy se yaaa :wink:


Uffffffffffffffff Ty Ta Hmmmmmmmmmmm E Din Nashta TI Se Qka Thom Un Me Ket Hmmmmmmmmmmm ;);););););););)

PlaY^_^BoY
20-11-06, 12:18
HuH Breh qka po me vjen mir qe pas 2 viteve po shkruj me nick PlaY^_^BoY Ku Deri Me Tash Kam PAS Shkru Me Nick AK^47 Per arsye se nick PlaY^_^BoY ma kan pas bllocku per disa arsye qe kurr skam dit se cilat jan edhe pse Kshtu qe ju pershendes te gjithve edhe po i Uroj Vetit Edhe Nji Her Mirseardhje Me Nick PlaY^_^BoY